Temporada 2013-14 2ª Divisió B Grup II

Resultats
24/08/2013
Laudio
Sariñena
Atlético de Madrid B
Real Madrid C
25/08/2013
Huesca
Las Palmas Atlético
Conquense
Toledo
Puerta Bonita
Amorebieta
Sestao River
Getafe B
Real Sociedad B
Tudelano
Peña Sport
Bilbao Athletic
Barakaldo
Fuenlabrada
Leganés
Real Unión
31/08/2013
Real Madrid C
Barakaldo
Bilbao Athletic
Laudio
Amorebieta
Leganés
Real Unión
Peña Sport
Fuenlabrada
Puerta Bonita
01/09/2013
Las Palmas Atlético
Real Sociedad B
Getafe B
Atlético de Madrid B
Tudelano
Sestao River
Sariñena
Conquense
Toledo
Huesca
07/09/2013
Sestao River
Las Palmas Atlético
Real Sociedad B
Toledo
Atlético de Madrid B
Tudelano
08/09/2013
Real Madrid C
Getafe B
Conquense
Bilbao Athletic
Laudio
Real Unión
Peña Sport
Amorebieta
Huesca
Sariñena
Barakaldo
Puerta Bonita
Leganés
Fuenlabrada
14/09/2013
Amorebieta
Laudio
Bilbao Athletic
Huesca
15/09/2013
Las Palmas Atlético
Atlético de Madrid B
Getafe B
Barakaldo
Fuenlabrada
Peña Sport
Puerta Bonita
Leganés
Real Unión
Conquense
Tudelano
Real Madrid C
Sariñena
Real Sociedad B
Toledo
Sestao River
21/09/2013
Laudio
Fuenlabrada
Peña Sport
Puerta Bonita
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Atlético de Madrid B
Toledo
22/09/2013
Getafe B
Tudelano
Real Madrid C
Las Palmas Atlético
Huesca
Real Unión
Conquense
Amorebieta
Barakaldo
Leganés
Sestao River
Sariñena
28/09/2013
Bilbao Athletic
Sestao River
Amorebieta
Huesca
Sariñena
Atlético de Madrid B
29/09/2013
Las Palmas Atlético
Getafe B
Fuenlabrada
Conquense
Leganés
Peña Sport
Puerta Bonita
Laudio
Tudelano
Barakaldo
Real Unión
Real Sociedad B
Toledo
Real Madrid C
05/10/2013
Barakaldo
Peña Sport
Laudio
Leganés
Atlético de Madrid B
Bilbao Athletic
06/10/2013
Tudelano
Las Palmas Atlético
Getafe B
Toledo
Real Madrid C
Sariñena
Real Sociedad B
Amorebieta
Sestao River
Real Unión
Huesca
Fuenlabrada
Conquense
Puerta Bonita
12/10/2013
Real Unión
Atlético de Madrid B
Sariñena
Getafe B
Bilbao Athletic
Real Madrid C
Amorebieta
Sestao River
Peña Sport
Laudio
13/10/2013
Las Palmas Atlético
Barakaldo
Fuenlabrada
Real Sociedad B
Leganés
Conquense
Puerta Bonita
Huesca
Toledo
Tudelano
19/10/2013
Las Palmas Atlético
Toledo
Getafe B
Bilbao Athletic
Barakaldo
Laudio
20/10/2013
Real Madrid C
Real Unión
Atlético de Madrid B
Amorebieta
Real Sociedad B
Puerta Bonita
Conquense
Peña Sport
Tudelano
Sariñena
Sestao River
Fuenlabrada
Huesca
Leganés
26/10/2013
Real Unión
Getafe B
Amorebieta
Real Madrid C
Bilbao Athletic
Tudelano
Laudio
Conquense
Toledo
Barakaldo
27/10/2013
Sariñena
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Atlético de Madrid B
Leganés
Real Sociedad B
Puerta Bonita
Sestao River
Peña Sport
Huesca
30/10/2013
Atlético de Madrid B
Puerta Bonita
Real Sociedad B
Peña Sport
Tudelano
Real Unión
Getafe B
Amorebieta
Real Madrid C
Fuenlabrada
Las Palmas Atlético
Bilbao Athletic
Sestao River
Leganés
Huesca
Laudio
Barakaldo
Conquense
Toledo
Sariñena
02/11/2013
Amorebieta
Tudelano
03/11/2013
Bilbao Athletic
Toledo
Laudio
Real Sociedad B
Real Unión
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Getafe B
Leganés
Atlético de Madrid B
Conquense
Huesca
Puerta Bonita
Real Madrid C
Peña Sport
Sestao River
Sariñena
Barakaldo
09/11/2013
Sariñena
Bilbao Athletic
Sestao River
Laudio
Real Sociedad B
Conquense
10/11/2013
Las Palmas Atlético
Amorebieta
Getafe B
Puerta Bonita
Atlético de Madrid B
Peña Sport
Tudelano
Fuenlabrada
Toledo
Real Unión
Real Madrid C
Leganés
Barakaldo
Huesca
16/11/2013
Bilbao Athletic
Barakaldo
Amorebieta
Toledo
Laudio
Atlético de Madrid B
17/11/2013
Peña Sport
Real Madrid C
Real Unión
Sariñena
Fuenlabrada
Las Palmas Atlético
Leganés
Getafe B
Conquense
Sestao River
Puerta Bonita
Tudelano
Huesca
Real Sociedad B
23/11/2013
Sariñena
Amorebieta
Barakaldo
Real Sociedad B
24/11/2013
Las Palmas Atlético
Puerta Bonita
Tudelano
Leganés
Bilbao Athletic
Real Unión
Getafe B
Peña Sport
Real Madrid C
Laudio
Atlético de Madrid B
Conquense
Toledo
Fuenlabrada
Sestao River
Huesca
30/11/2013
Amorebieta
Bilbao Athletic
Laudio
Getafe B
01/12/2013
Real Unión
Barakaldo
Fuenlabrada
Sariñena
Leganés
Las Palmas Atlético
Puerta Bonita
Toledo
Conquense
Real Madrid C
Peña Sport
Tudelano
Huesca
Atlético de Madrid B
Real Sociedad B
Sestao River
06/12/2013
Sariñena
Puerta Bonita
07/12/2013
Barakaldo
Sestao River
08/12/2013
Las Palmas Atlético
Peña Sport
Bilbao Athletic
Fuenlabrada
Tudelano
Laudio
Getafe B
Conquense
Real Madrid C
Huesca
Atlético de Madrid B
Real Sociedad B
Real Unión
Amorebieta
Toledo
Leganés
14/12/2013
Barakaldo
Amorebieta
Real Sociedad B
Real Madrid C
Sestao River
Atlético de Madrid B
15/12/2013
Laudio
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Real Unión
Leganés
Sariñena
Conquense
Tudelano
Puerta Bonita
Bilbao Athletic
Peña Sport
Toledo
Huesca
Getafe B
21/12/2013
Sariñena
Peña Sport
Getafe B
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Leganés
Amorebieta
Fuenlabrada
Toledo
Laudio
22/12/2013
Tudelano
Huesca
Real Madrid C
Sestao River
Atlético de Madrid B
Barakaldo
Las Palmas Atlético
Conquense
Real Unión
Puerta Bonita
04/01/2014
Sariñena
Laudio
Getafe B
Sestao River
Real Unión
Leganés
Amorebieta
Puerta Bonita
Toledo
Conquense
05/01/2014
Las Palmas Atlético
Huesca
Tudelano
Real Sociedad B
Real Madrid C
Atlético de Madrid B
Bilbao Athletic
Peña Sport
Fuenlabrada
Barakaldo
12/01/2014
Atlético de Madrid B
Getafe B
Real Sociedad B
Las Palmas Atlético
Conquense
Sariñena
Leganés
Amorebieta
Puerta Bonita
Fuenlabrada
Peña Sport
Real Unión
Huesca
Toledo
Barakaldo
Real Madrid C
Sestao River
Tudelano
Laudio
Bilbao Athletic
18/01/2014
Sariñena
Huesca
Bilbao Athletic
Conquense
Real Unión
Laudio
Amorebieta
Peña Sport
19/01/2014
Las Palmas Atlético
Sestao River
Tudelano
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
Leganés
Puerta Bonita
Barakaldo
Getafe B
Real Madrid C
Toledo
Real Sociedad B
25/01/2014
Laudio
Amorebieta
Real Sociedad B
Sariñena
26/01/2014
Barakaldo
Getafe B
Real Madrid C
Tudelano
Atlético de Madrid B
Las Palmas Atlético
Conquense
Real Unión
Leganés
Puerta Bonita
Peña Sport
Fuenlabrada
Huesca
Bilbao Athletic
Sestao River
Toledo
01/02/2014
Sariñena
Sestao River
Puerta Bonita
Peña Sport
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Amorebieta
Conquense
02/02/2014
Las Palmas Atlético
Real Madrid C
Fuenlabrada
Laudio
Leganés
Barakaldo
Tudelano
Getafe B
Toledo
Atlético de Madrid B
Real Unión
Huesca
08/02/2014
Real Sociedad B
Real Unión
Peña Sport
Leganés
Sestao River
Bilbao Athletic
Laudio
Puerta Bonita
09/02/2014
Barakaldo
Tudelano
Getafe B
Las Palmas Atlético
Atlético de Madrid B
Sariñena
Conquense
Fuenlabrada
Real Madrid C
Toledo
Huesca
Amorebieta
15/02/2014
Sariñena
Real Madrid C
Real Unión
Sestao River
Amorebieta
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Atlético de Madrid B
16/02/2014
Las Palmas Atlético
Tudelano
Fuenlabrada
Huesca
Leganés
Laudio
Toledo
Getafe B
Puerta Bonita
Conquense
Peña Sport
Barakaldo
22/02/2014
Real Sociedad B
Fuenlabrada
Laudio
Peña Sport
23/02/2014
Barakaldo
Las Palmas Atlético
Getafe B
Sariñena
Real Madrid C
Bilbao Athletic
Atlético de Madrid B
Real Unión
Conquense
Leganés
Tudelano
Toledo
Huesca
Puerta Bonita
Sestao River
Amorebieta
01/03/2014
Laudio
Barakaldo
Sariñena
Tudelano
Peña Sport
Conquense
Amorebieta
Atlético de Madrid B
02/03/2014
Bilbao Athletic
Getafe B
Fuenlabrada
Sestao River
Leganés
Huesca
Toledo
Las Palmas Atlético
Puerta Bonita
Real Sociedad B
Real Unión
Real Madrid C
08/03/2014
Real Sociedad B
Leganés
09/03/2014
Las Palmas Atlético
Sariñena
Getafe B
Real Unión
Real Madrid C
Amorebieta
Atlético de Madrid B
Fuenlabrada
Conquense
Laudio
Tudelano
Bilbao Athletic
Huesca
Peña Sport
Barakaldo
Toledo
Sestao River
Puerta Bonita
15/03/2014
Real Unión
Tudelano
Sariñena
Toledo
Amorebieta
Getafe B
Laudio
Huesca
16/03/2014
Bilbao Athletic
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Real Madrid C
Leganés
Sestao River
Puerta Bonita
Atlético de Madrid B
Conquense
Barakaldo
Peña Sport
Real Sociedad B
22/03/2014
Sestao River
Peña Sport
Real Sociedad B
Laudio
Toledo
Bilbao Athletic
23/03/2014
Las Palmas Atlético
Real Unión
Getafe B
Fuenlabrada
Real Madrid C
Puerta Bonita
Atlético de Madrid B
Leganés
Huesca
Conquense
Tudelano
Amorebieta
Barakaldo
Sariñena
29/03/2014
Laudio
Sestao River
30/03/2014
Amorebieta
Las Palmas Atlético
Bilbao Athletic
Sariñena
Fuenlabrada
Tudelano
Leganés
Real Madrid C
Puerta Bonita
Getafe B
Real Unión
Toledo
Peña Sport
Atlético de Madrid B
Conquense
Real Sociedad B
Huesca
Barakaldo
05/04/2014
Getafe B
Leganés
Barakaldo
Bilbao Athletic
Sariñena
Real Unión
Sestao River
Conquense
06/04/2014
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Real Madrid C
Peña Sport
Atlético de Madrid B
Laudio
Toledo
Amorebieta
Tudelano
Puerta Bonita
Real Sociedad B
Huesca
12/04/2014
Real Unión
Bilbao Athletic
Amorebieta
Sariñena
Laudio
Real Madrid C
Real Sociedad B
Barakaldo
13/04/2014
Fuenlabrada
Toledo
Puerta Bonita
Las Palmas Atlético
Leganés
Tudelano
Peña Sport
Getafe B
Conquense
Atlético de Madrid B
Huesca
Sestao River
16/04/2014
Barakaldo
Real Unión
17/04/2014
Real Madrid C
Conquense
Sariñena
Fuenlabrada
Tudelano
Peña Sport
Sestao River
Real Sociedad B
19/04/2014
Bilbao Athletic
Amorebieta
20/04/2014
Las Palmas Atlético
Leganés
Getafe B
Laudio
Atlético de Madrid B
Huesca
Toledo
Puerta Bonita
26/04/2014
Sestao River
Barakaldo
Amorebieta
Real Unión
Real Sociedad B
Atlético de Madrid B
Laudio
Tudelano
27/04/2014
Peña Sport
Las Palmas Atlético
Fuenlabrada
Bilbao Athletic
Leganés
Toledo
Conquense
Getafe B
Puerta Bonita
Sariñena
Huesca
Real Madrid C
03/05/2014
Bilbao Athletic
Puerta Bonita
Amorebieta
Barakaldo
Sariñena
Leganés
04/05/2014
Las Palmas Atlético
Laudio
Getafe B
Huesca
Real Madrid C
Real Sociedad B
Atlético de Madrid B
Sestao River
Tudelano
Conquense
Real Unión
Fuenlabrada
Toledo
Peña Sport
10/05/2014
Peña Sport
Sariñena
Real Sociedad B
Getafe B
11/05/2014
Puerta Bonita
Real Unión
Fuenlabrada
Amorebieta
Leganés
Bilbao Athletic
Laudio
Toledo
Conquense
Las Palmas Atlético
Huesca
Tudelano
Sestao River
Real Madrid C
Barakaldo
Atlético de Madrid B
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Sestao River71382189614110013
2Leganés70382010853249410
3Toledo67381910951331055
4Las Palmas Atlético6638171565027844
5Bilbao Athletic6538198115938784
6Fuenlabrada64381713851381169
7Huesca63381891152431108
8Barakaldo60381612104837862
9Real Madrid C56381681466541187
10Amorebieta5538151013555411810
11Conquense533815815475310812
12Real Sociedad B51381312134138811
13Tudelano463810161245501118
14Getafe B4638137183748977
15Real Unión443811111634421037
16Atlético de Madrid B4138101117434810211
17Laudio37381072142661407
18Puerta Bonita36387151635521107
19Peña Sport23385825176010410
20Sariñena22384102417581159
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Jito
25
Mariano
15
Germán Beltrán
15
Carlos Álvarez
14
Rufino
14
Pachón
14
Héctor Figueroa
13
Juanjo Camacho
13
Guillermo
12
Guarrotxena
11
Javi Casares
11
Orbegozo
11
Hernández
11
Álex García
10
Arriaga
10
 NomDem GroguesClub
Iñaki
16
Bergara
16
Xabi Sánchez
15
Curro Vacas
15
Diamanka
14
Medrán
14
Dani Suárez
14
Yuma
14
Resines
13
Aicart
13
Aitor Blanco
13
Larreategi
13
Joel Johnson
13
Aridani
13
Iván González
13
 NomDem CoefClubPJGols
Dani Barrio
0,73122
Manolo
0,723324
Alejandro
0,782822
Serantes
0,973837
Basilio
13636
Otermin
1,033031
Zaparaín
1,183339
Herrero
1,363345
Manolo
1,43549
NomPTGTV
García García9561
López Toca9420
López Parra9504
Fuente Martín9533
Alonso de la Lama8523
Cordero Vega8463
Caucelo Sace8353
Sauleda Torrent7422
Sánchez Aparicio7407
Carbajales Gómez7462
Rebollo López7464
Fernández Pérez7392
Barceló Roca7421
Sánchez Rico7423
Hermosilla Alaña7373
Iglesias Villanueva7354
Ávalos Barrera7361
Pardeiro Puente6291
Milla Alvendiz6342
Fernández Pérez6401
Corral García6370
Eiriz Mata6331
Areces Franco5271
Bosch Doménech5212
Arroyo Cortés5232
Cid Puga5322
Díez Cano5220
Román Román5251
Brea Peón5403
Ávalos Martos5301
De la Fuente Ramos5284
Ramos Domínguez5272
González González5330
Domínguez Cervantes4273
Muñoz Pérez4152
Villa Maestre4193
Fernández Vidal4202
García Maqueda4202
Gadella Kamstra4193
García Ballesteros4241
Cuadra Fernández4232
Peña Varela491
Abad Esteban4264
Ruiz Álvarez4141
Hernández Lorenzo4231
Navarro Collados4182
Pérez Peraza4172
Castillejo Álvarez4222
López Rodríguez4152
Ripoll Solano4180
Pulido Santana3131
Jiménez González3132
Varón Aceitón3231
Monter Solans3193
Juan Bustos3170
González Arévalo3190
Moya Baena3221
Nicolás Espejo391
Mariscal Sánchez3161
Soto Grado3101
Simón del Pino3170
Ais Reig3201
Salazar López3193
Gil Coscolla3162
Carbonell Hernández2140
Herrero Arenas2122
Benjumea Álvarez2101
Usón Rosel2131
Pinto Herrera2102
Gálvez Rascón290
García Aceña2102
Lixandru282
Rezola Etxeberria2121
Costas Soto2142
Galech Apezteguía2140
López Puerta2130
Artacho Cobo2162
Cruz Quintero260
Sánchez-Seco Otero2100
Vicente Moral2100
Cid Camacho2122
Villena Contreras141
Fernández Brito152
Sanchis Cambra140
Azpilicueta Saldías150
López Amaya191
Sánchez Laso142
Mateo Montañés181
Bueno Prieto130
Alberola Rojas110
Alemán Pérez170
Melgares de Aguilar150
Villoria Linacero130
Zarrabeitia Arrieta161
Velasco Arbaiza150
Del Olmo Codes161
Pulido Santana163
Melián Socorro130
Hernández Maeso120
Jiménez Moreno150
Chavet García161
Collado López182
Gols:
904
Gols Per Partit:
2,38
Targetes Grogues:
2080
Targetes Grogues Per Partit:
5,47
Expulsions:
151
Expulsions Per Partit:
0,4
Estrangers:
44
Percentatge Estrangers:
8,06
Victòries locals:
177
Victòries visitants:
99
Empats:
104
Màxima victòria local:
6-0 Real Madrid C-Sariñena
Màxima victòria visitant:
0-4 Getafe B-Atlético de Madrid B
Millor ratxa guanyadora:
Sestao River: 6 Partits (Jornades 24-29)
Pitjor ratxa perdedora:
Sariñena: 6 Partits (Jornades 27-32)
Millor ratxa no perdent:
Las Palmas Atlético: 12 Partits (Jornades 4-15)
Pitjor ratxa no guanyant:
Sariñena: 18 Partits (Jornades 1-18)
Progrés
Matriu
Última actualització: 21/11/2017
Notificar error