Temporada 2011-12 2ª Divisió Grup III

Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Atlético Baleares72382198653911711
2Orihuela CF6838181465033986
3Huracán663818128483011111
4Badalona653818119482610010
5Llagostera643818101044281089
6Hospitalet62381711104634939
7Lleida Esportiu593816111150401127
8Reus573815121143371168
9Olímpic573815121141281409
10Sant Andreu533814111347441265
11Teruel5238121610454310511
12Mallorca B513814915494711015
13Valencia Mestalla503813111452541158
14Ontinyent493813101539441288
15Dénia47381381739381307
16Zaragoza B4438111116466011617
17Andorra403811720405512610
18Gandia373881317344915312
19Manacor24386626397415422
20Mahonés16*3854291375786
Promoció Ascens
Promoció Permanència
*Retirat de la competició a partir de la jornada 22, donant-li per perduts tots els partits que restaven per 2-0 i penalitzat amb tres punts menys.
Resultats
13/05/2012Teruel51Mallorca B
13/05/2012Manacor15Ontinyent
13/05/2012Reus23Zaragoza B
13/05/2012Dénia02Badalona
13/05/2012Hospitalet11Olímpic
13/05/2012Huracán10Atlético Baleares
13/05/2012Gandia12Andorra
13/05/2012Sant Andreu24Valencia Mestalla
13/05/2012Lleida Esportiu12Orihuela CF
13/05/2012Llagostera20Mahonés
Destacats
 NomDem GolsClub
Perera
23
Morales
15
Nico
15
Espadas
14
David Prats
14
Marc Jiménez
14
Abdón Prats
13
Chumbi
12
Alcácer
12
Manga
11
Cristian
11
Antoñito
10
David Fas
10
Asier Eizaguirre
10
Carreño
10
 NomDem GroguesClub
Carrillo
20
San Julián
17
Gil
17
Julve
17
Ballester
16
Nando Ramón
15
Pomar
15
Lozano
15
Alemán
14
Marc Martínez
14
Nando
14
Forte
14
Rubén Gómez
14
San José
14
Marcelo
14
NomPTGTV
Ramos Rodríguez9468
Flores Roda8472
Marín Álvarez8491
Galech Apezteguía8496
López Martínez8535
Suárez Betancor8504
Gallego Gambín8435
Melgares De Aguilar7507
Leo Ollo7477
Collado López7502
Pulido Santana7495
Pinto Herrera7443
Salas Montoro7464
Nicolás Espejo7423
Alemán Pérez7423
Suberbiola Zúñiga6352
Villena Contreras6391
Jiménez González6403
Isturiz Latorre6363
Pérez Peraza6321
Berjano Ariztegui5281
González González5375
Hernández Lorenzo5290
Azkue Otegi5365
Hermosilla Alaña5273
Ripoll Solano5393
Simón del Pino5360
Cruz Quintero5373
Zarrabeitia Arrieta5265
Benjumea Álvarez5384
Mateo Montañés5504
Sagués Oscoz5345
Sauleda Torrent5352
Sánchez Rico5365
García Ballesteros5392
Vico Moreno5305
Ocón Arraiz5362
González Esteban4281
Gordillo Aguilar4283
López Amaya4225
Chavet García4150
Vallejo Aznar4286
Lixandru4271
López Puerta4312
Gálvez Rascón4232
Rebollo López4325
Gorostegui Fernández4231
Muñoz Mayordomo4253
Bosch Doménech4292
Moreno Hidalgo4261
Jiménez Moreno4262
Sanz Terrades3181
López López3193
Abad Esteban3181
Gil Coscolla3171
Herrero Arenas3141
Mateo Valero3201
Ortiz Blanco3161
Munuera Montero3211
Sánchez Aparicio3230
Medié Jiménez3173
Sanchis Cambra3182
Acosta Lorenzo3222
Usón Rosel3151
Pizarro Gómez3161
Medina Méndez3141
Cuesta Ferreiro3202
Rivera García291
Domínguez Cervantes2213
Álvarez Pinardo2182
Arias Madrid280
Villoria Linacero2170
Pino Blanco2151
Ortiz Arias2121
Barberá Fuentes280
Muñoz Pérez2171
Conejo Rodríguez161
Del Olmo Codes180
López Muñoz151
Pintado Calero181
Bernal Moreno150
Gómez Ríos160
Sánchez-Seco Otero182
Santos Pargaña170
Fuente Martín170
Carbonell Hernández151
Cid Camacho150
Salazar López171
Arroyo Cortés110
Gols:
842
Gols Per Partit:
2,22
Targetes Grogues:
2336
Targetes Grogues Per Partit:
6,15
Expulsions:
201
Expulsions Per Partit:
0,53
Estrangers:
54
Percentatge Estrangers:
10,34
Victòries locals:
172
Victòries visitants:
104
Empats:
104
Màxima victòria local:
6-0 Sant Andreu-Mahonés
Màxima victòria visitant:
1-5 Zaragoza B-Atlético Baleares
Millor ratxa guanyadora:
Hospitalet: 7 Partits (Jornades 7-13)
Pitjor ratxa perdedora:
Mahonés: 18 Partits (Jornades 21-38)
Millor ratxa no perdent:
Teruel: 13 Partits (Jornades 18-30)
Pitjor ratxa no guanyant:
Mahonés: 21 Partits (Jornades 18-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 03/08/2017
Notificar error