Temporada 2012-13 2ª Divisió B Grup II

Resultats
25/08/2012
Amorebieta
UD Logroñés
Bilbao Athletic
Noja
Barakaldo
Alavés
26/08/2012
Zaragoza B
Eibar
Racing B
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Osasuna B
Izarra
Real Unión
Tudelano
Teruel
SD Logroñés
Sestao River
Lleida Esportiu
Peña Sport
01/09/2012
Eibar
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Zaragoza B
Sestao River
Amorebieta
02/09/2012
Osasuna B
Racing B
Teruel
Izarra
Real Unión
Barakaldo
Noja
Tudelano
Peña Sport
Gimnástica de Torrelavega
Alavés
SD Logroñés
UD Logroñés
Lleida Esportiu
08/09/2012
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Alavés
Real Unión
09/09/2012
Zaragoza B
Osasuna B
Racing B
Peña Sport
Gimnástica de Torrelavega
UD Logroñés
Barakaldo
Teruel
Izarra
Noja
Tudelano
Eibar
Lleida Esportiu
Sestao River
SD Logroñés
Amorebieta
15/09/2012
Amorebieta
Lleida Esportiu
Real Sociedad B
Tudelano
Osasuna B
Bilbao Athletic
Real Unión
SD Logroñés
UD Logroñés
Racing B
16/09/2012
Teruel
Alavés
Noja
Barakaldo
Peña Sport
Zaragoza B
Eibar
Izarra
Sestao River
Gimnástica de Torrelavega
22/09/2012
Barakaldo
Eibar
Bilbao Athletic
Peña Sport
23/09/2012
Zaragoza B
UD Logroñés
Racing B
Sestao River
Gimnástica de Torrelavega
Amorebieta
SD Logroñés
Lleida Esportiu
Tudelano
Osasuna B
Real Unión
Teruel
Alavés
Noja
Izarra
Real Sociedad B
29/09/2012
Noja
Real Unión
Osasuna B
Izarra
Amorebieta
Racing B
Eibar
Alavés
Sestao River
Zaragoza B
Lleida Esportiu
Gimnástica de Torrelavega
30/09/2012
Real Sociedad B
Barakaldo
Teruel
SD Logroñés
UD Logroñés
Bilbao Athletic
Peña Sport
Tudelano
06/10/2012
Alavés
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Sestao River
07/10/2012
Barakaldo
Osasuna B
Racing B
Lleida Esportiu
Zaragoza B
Amorebieta
Teruel
Noja
Real Unión
Eibar
Izarra
Peña Sport
Tudelano
UD Logroñés
SD Logroñés
Gimnástica de Torrelavega
13/10/2012
Real Sociedad B
Real Unión
Osasuna B
Alavés
Eibar
Teruel
Amorebieta
Bilbao Athletic
14/10/2012
Noja
SD Logroñés
Peña Sport
Barakaldo
UD Logroñés
Izarra
Lleida Esportiu
Zaragoza B
Gimnástica de Torrelavega
Racing B
Sestao River
Tudelano
20/10/2012
Zaragoza B
Gimnástica de Torrelavega
Alavés
Peña Sport
21/10/2012
Noja
Eibar
Bilbao Athletic
Lleida Esportiu
Teruel
Real Sociedad B
Real Unión
Osasuna B
Barakaldo
UD Logroñés
Izarra
Sestao River
Tudelano
Amorebieta
SD Logroñés
Racing B
27/10/2012
Real Sociedad B
Noja
Racing B
Zaragoza B
Amorebieta
Izarra
Eibar
SD Logroñés
Osasuna B
Teruel
Sestao River
Barakaldo
UD Logroñés
Alavés
28/10/2012
Peña Sport
Real Unión
Lleida Esportiu
Tudelano
Gimnástica de Torrelavega
Bilbao Athletic
03/11/2012
Eibar
Real Sociedad B
04/11/2012
Noja
Osasuna B
Bilbao Athletic
Racing B
Tudelano
Gimnástica de Torrelavega
Teruel
Peña Sport
Alavés
Sestao River
Real Unión
UD Logroñés
Barakaldo
Amorebieta
Izarra
Lleida Esportiu
SD Logroñés
Zaragoza B
10/11/2012
Real Sociedad B
SD Logroñés
Amorebieta
Alavés
Sestao River
Real Unión
11/11/2012
Osasuna B
Eibar
Racing B
Tudelano
Zaragoza B
Bilbao Athletic
Peña Sport
Noja
UD Logroñés
Teruel
Lleida Esportiu
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
Izarra
17/11/2012
Real Sociedad B
Osasuna B
Real Unión
Amorebieta
Noja
UD Logroñés
Alavés
Lleida Esportiu
18/11/2012
Tudelano
Zaragoza B
Teruel
Sestao River
Eibar
Peña Sport
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
Izarra
Racing B
SD Logroñés
Bilbao Athletic
24/11/2012
Racing B
Barakaldo
Zaragoza B
Izarra
Osasuna B
SD Logroñés
UD Logroñés
Eibar
Amorebieta
Teruel
Sestao River
Noja
Gimnástica de Torrelavega
Alavés
Bilbao Athletic
Tudelano
25/11/2012
Lleida Esportiu
Real Unión
Peña Sport
Real Sociedad B
01/12/2012
Real Sociedad B
UD Logroñés
Osasuna B
Peña Sport
02/12/2012
Noja
Amorebieta
Izarra
Bilbao Athletic
Teruel
Lleida Esportiu
Eibar
Sestao River
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Alavés
Racing B
Barakaldo
Zaragoza B
SD Logroñés
Tudelano
06/12/2012
Lleida Esportiu
Noja
08/12/2012
Amorebieta
Eibar
09/12/2012
Bilbao Athletic
Barakaldo
Tudelano
Izarra
Racing B
Real Unión
Zaragoza B
Alavés
Peña Sport
SD Logroñés
UD Logroñés
Osasuna B
Sestao River
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Teruel
15/12/2012
Real Sociedad B
Amorebieta
Alavés
Bilbao Athletic
Noja
Gimnástica de Torrelavega
16/12/2012
Barakaldo
Tudelano
Osasuna B
Sestao River
Teruel
Racing B
Peña Sport
UD Logroñés
Eibar
Lleida Esportiu
Real Unión
Zaragoza B
SD Logroñés
Izarra
22/12/2012
Lleida Esportiu
Real Sociedad B
Racing B
Noja
Tudelano
Alavés
Zaragoza B
Teruel
Izarra
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
Eibar
Amorebieta
Osasuna B
Bilbao Athletic
Real Unión
Sestao River
Peña Sport
SD Logroñés
UD Logroñés
05/01/2013
Noja
Zaragoza B
Peña Sport
Amorebieta
Teruel
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Eibar
Racing B
Alavés
Izarra
06/01/2013
Barakaldo
SD Logroñés
Real Unión
Tudelano
UD Logroñés
Sestao River
07/01/2013
Osasuna B
Lleida Esportiu
12/01/2013
Alavés
Barakaldo
Noja
Bilbao Athletic
Real Sociedad B
Racing B
13/01/2013
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Peña Sport
Lleida Esportiu
Teruel
Tudelano
Real Unión
Izarra
Eibar
Zaragoza B
UD Logroñés
Amorebieta
Sestao River
SD Logroñés
19/01/2013
Zaragoza B
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Eibar
Gimnástica de Torrelavega
Peña Sport
Amorebieta
Sestao River
20/01/2013
Tudelano
Noja
Racing B
Osasuna B
Lleida Esportiu
UD Logroñés
SD Logroñés
Alavés
Barakaldo
Real Unión
Izarra
Teruel
26/01/2013
Noja
Izarra
Real Unión
Alavés
Osasuna B
Zaragoza B
Amorebieta
SD Logroñés
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
27/01/2013
Peña Sport
Racing B
Teruel
Barakaldo
Eibar
Tudelano
UD Logroñés
Gimnástica de Torrelavega
Sestao River
Lleida Esportiu
02/02/2013
Bilbao Athletic
Osasuna B
03/02/2013
Tudelano
Real Sociedad B
Racing B
UD Logroñés
Zaragoza B
Peña Sport
Lleida Esportiu
Amorebieta
SD Logroñés
Real Unión
Alavés
Teruel
Barakaldo
Noja
Izarra
Eibar
Gimnástica de Torrelavega
Sestao River
09/02/2013
Real Sociedad B
Izarra
Eibar
Barakaldo
Amorebieta
Gimnástica de Torrelavega
Sestao River
Racing B
10/02/2013
Noja
Alavés
Teruel
Real Unión
Peña Sport
Bilbao Athletic
Lleida Esportiu
SD Logroñés
Osasuna B
Tudelano
UD Logroñés
Zaragoza B
16/02/2013
Bilbao Athletic
UD Logroñés
Zaragoza B
Sestao River
Racing B
Amorebieta
Alavés
Eibar
Barakaldo
Real Sociedad B
17/02/2013
Tudelano
Peña Sport
SD Logroñés
Teruel
Izarra
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Lleida Esportiu
Real Unión
Noja
23/02/2013
Osasuna B
Barakaldo
Sestao River
Bilbao Athletic
Amorebieta
Zaragoza B
Real Sociedad B
Alavés
24/02/2013
Noja
Teruel
Lleida Esportiu
Racing B
Peña Sport
Izarra
Eibar
Real Unión
UD Logroñés
Tudelano
Gimnástica de Torrelavega
SD Logroñés
02/03/2013
Real Unión
Real Sociedad B
03/03/2013
Bilbao Athletic
Amorebieta
Zaragoza B
Lleida Esportiu
Racing B
Gimnástica de Torrelavega
Teruel
Eibar
Tudelano
Sestao River
SD Logroñés
Noja
Alavés
Osasuna B
Barakaldo
Peña Sport
Izarra
UD Logroñés
09/03/2013
Eibar
Noja
Osasuna B
Real Unión
Peña Sport
Alavés
Amorebieta
Tudelano
Gimnástica de Torrelavega
Zaragoza B
Real Sociedad B
Teruel
10/03/2013
Racing B
SD Logroñés
Lleida Esportiu
Bilbao Athletic
UD Logroñés
Barakaldo
Sestao River
Izarra
16/03/2013
Noja
Real Sociedad B
Alavés
UD Logroñés
Zaragoza B
Racing B
17/03/2013
Bilbao Athletic
Gimnástica de Torrelavega
Teruel
Osasuna B
SD Logroñés
Eibar
Real Unión
Peña Sport
Barakaldo
Sestao River
Izarra
Amorebieta
Tudelano
Lleida Esportiu
23/03/2013
Osasuna B
Noja
Amorebieta
Barakaldo
Real Sociedad B
Eibar
Gimnástica de Torrelavega
Tudelano
24/03/2013
Racing B
Bilbao Athletic
Lleida Esportiu
Izarra
Peña Sport
Teruel
UD Logroñés
Real Unión
Sestao River
Alavés
Zaragoza B
SD Logroñés
27/03/2013
Eibar
Osasuna B
28/03/2013
Barakaldo
Lleida Esportiu
SD Logroñés
Real Sociedad B
Noja
Peña Sport
Tudelano
Racing B
Izarra
Gimnástica de Torrelavega
30/03/2013
Bilbao Athletic
Zaragoza B
Alavés
Amorebieta
31/03/2013
Teruel
UD Logroñés
Real Unión
Sestao River
06/04/2013
Osasuna B
Real Sociedad B
Amorebieta
Real Unión
Zaragoza B
Tudelano
Bilbao Athletic
SD Logroñés
Sestao River
Teruel
Gimnástica de Torrelavega
Barakaldo
07/04/2013
Racing B
Izarra
Peña Sport
Eibar
UD Logroñés
Noja
Lleida Esportiu
Alavés
13/04/2013
Real Unión
Lleida Esportiu
Real Sociedad B
Peña Sport
Noja
Sestao River
14/04/2013
SD Logroñés
Osasuna B
Teruel
Amorebieta
Alavés
Gimnástica de Torrelavega
Barakaldo
Racing B
Izarra
Zaragoza B
Tudelano
Bilbao Athletic
Eibar
UD Logroñés
20/04/2013
Sestao River
Eibar
Amorebieta
Noja
Bilbao Athletic
Izarra
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
21/04/2013
Racing B
Alavés
Peña Sport
Osasuna B
Lleida Esportiu
Teruel
Zaragoza B
Barakaldo
Tudelano
SD Logroñés
UD Logroñés
Real Sociedad B
27/04/2013
Barakaldo
Bilbao Athletic
Osasuna B
UD Logroñés
Real Sociedad B
Sestao River
Real Unión
Racing B
28/04/2013
Noja
Lleida Esportiu
Izarra
Tudelano
SD Logroñés
Peña Sport
Eibar
Amorebieta
Alavés
Zaragoza B
08/05/2013
Teruel
Gimnástica de Torrelavega
04/05/2013
Amorebieta
Real Sociedad B
Bilbao Athletic
Alavés
05/05/2013
Racing B
Teruel
Izarra
SD Logroñés
Lleida Esportiu
Eibar
UD Logroñés
Peña Sport
Sestao River
Osasuna B
Tudelano
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
Noja
Zaragoza B
Real Unión
12/05/2013
UD Logroñés
SD Logroñés
Peña Sport
Sestao River
Osasuna B
Amorebieta
Real Sociedad B
Lleida Esportiu
Eibar
Gimnástica de Torrelavega
Noja
Racing B
Teruel
Zaragoza B
Real Unión
Bilbao Athletic
Alavés
Tudelano
Barakaldo
Izarra
19/05/2013
Sestao River
UD Logroñés
Amorebieta
Peña Sport
Lleida Esportiu
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad B
Racing B
Eibar
Zaragoza B
Noja
Bilbao Athletic
Teruel
Tudelano
Real Unión
Izarra
Alavés
SD Logroñés
Barakaldo
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Alavés823825765722963
2Eibar73382110759281104
3Bilbao Athletic7138218964351085
4Lleida Esportiu663817156563412611
5Barakaldo653817147422310910
6Amorebieta603816121048391203
7Tudelano563815111248469710
8Real Unión553814131153391146
9Noja473813817434812210
10SD Logroñés4638121016376013912
11Real Sociedad B46381113143745867
12Sestao River43389161334401089
13Gimnástica de Torrelavega4238101216364613613
14UD Logroñés42388181227371197
15Peña Sport413891415354110412
16Zaragoza B413810111744521049
17Racing B413810111737521178
18Teruel38389111833521306
19Osasuna B36381062240651127
20Izarra35389821315712911
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Galán
16
Mata
14
Viguera
13
Arruabarrena
13
Orbegozo
13
Angulo
13
Carlos Álvarez
13
Mainz
11
Guillermo
11
Esparza
11
Eneko Romo
11
Ortí
11
Altuna
10
Juan Domínguez
10
Álex Sánchez
10
 NomDem GroguesClub
Alberto
18
Jon Moya
15
Ekhi
15
Manu García
14
Eraso
14
Reche
14
Candelas
14
Borja
14
Pedro
14
Etxarri
14
Morán
13
Mikel Méndez
13
Odei
13
Ledo
13
Marc
13
NomPTGTV
Fernández Pérez12687
Román Román11884
Areces Franco11684
Alonso de la Lama11693
Díez Cano11563
Hernández Cifuentes10505
Simón del Pino9563
Sánchez Rico8585
Ruiz Álvarez8594
Nanclares Centeno8442
Rebollo López8504
Corral García7431
Berjano Ariztegui7412
Ávalos Martos7262
Sánchez Aparicio7452
Fernández Pérez7403
Cid Camacho7484
Vicente Moral6398
Barberá Fuentes6362
González Arévalo6382
Cid Puga6282
Monter Solans5335
Hernández Lorenzo5171
Fuente Martín5394
Gorostegui Fernández5252
Soto Grado5281
Cordero Vega5351
Vico Moreno5386
Hermosilla Alaña5291
Salas Montoro5342
Galech Apezteguía5301
Sauleda Torrent5170
Iglesias Villanueva5282
López Toca4325
Sánchez-Seco Otero4301
Moreno Aragón4181
García García4362
Costas Soto4262
Mateo Montañés4301
Usón Rosel4262
Azpilicueta Saldías4241
Sanz Terrades4171
Martín Pérez4271
Zarrabeitia Arrieta4293
Ortiz Blanco4212
Lixandru4210
García Ballesteros4282
López Parra4212
Bosch Doménech3194
Ortiz Arias3112
López Rodríguez3231
Gil Coscolla3140
Marín Álvarez3251
Vidal Araújo3203
Muñoz Pérez3140
Eiriz Mata3101
Leo Ollo3163
Vallejo Aznar3272
Villoria Linacero3171
Sanchis Cambra3220
Abad Esteban3161
López Puerta3200
Suberbiola Zúñiga3161
Carbonell Hernández3160
Sagués Oscoz3172
Pérez Muley3183
Castillejo Álvarez3192
Pizarro Gómez292
Fernández Vidal2113
Salazar López2140
Herrero Arenas2160
Jiménez Moreno270
González Esteban2101
Ruiz Bada270
Rives Leal292
Collado López120
Muñoz Mayordomo151
Nicolás Espejo151
Lozano Reina1101
Cruz Quintero160
Acosta Lorenzo120
Gallego Gambín190
Pintado Calero150
López Amaya161
Díaz Escudero160
Gálvez Rascón160
Del Olmo Codes160
Moreno Hidalgo140
Villena Contreras120
Gols:
860
Gols Per Partit:
2,26
Targetes Grogues:
2286
Targetes Grogues Per Partit:
6,02
Expulsions:
163
Expulsions Per Partit:
0,43
Estrangers:
25
Percentatge Estrangers:
4,84
Victòries locals:
169
Victòries visitants:
97
Empats:
114
Màxima victòria local:
5-0 Bilbao Athletic-SD Logroñés
Màxima victòria visitant:
0-4 Osasuna B-Gimnástica de Torrelavega
Millor ratxa guanyadora:
Eibar: 8 Partits (Jornades 28-35)
Pitjor ratxa perdedora:
Osasuna B: 8 Partits (Jornades 2-9)
Millor ratxa no perdent:
Bilbao Athletic: 19 Partits (Jornades 9-27)
Pitjor ratxa no guanyant:
UD Logroñés: 12 Partits (Jornades 27-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error