Temporada 2009-10 2ª Divisió B Grup II

Resultats
30/08/2009
Lanzarote
Universidad de Las Palmas
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
RSD Alcalá
Conquense
Cerro de Reyes
Sporting de Gijón B
Vecindario
Tenerife B
Gimnástica de Torrelavega
Alcorcón
Real Oviedo
Toledo
Leganés
Racing de Santander B
Villanovense
Guadalajara
Puertollano
Cacereño
05/09/2009
Atlético de Madrid B
Gimnástica de Torrelavega
06/09/2009
Tenerife B
Cerro de Reyes
Sporting de Gijón B
Puertollano
Universidad de Las Palmas
Vecindario
Toledo
Lanzarote
Alcorcón
Villanovense
Racing de Santander B
Real Madrid Castilla
Conquense
Leganés
Cacereño
RSD Alcalá
Guadalajara
Real Oviedo
13/09/2009
Lanzarote
Guadalajara
Vecindario
Cerro de Reyes
Universidad de Las Palmas
Toledo
Real Madrid Castilla
Conquense
Leganés
Cacereño
RSD Alcalá
Sporting de Gijón B
Puertollano
Tenerife B
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Santander B
Villanovense
Atlético de Madrid B
Real Oviedo
Alcorcón
19/09/2009
Cacereño
Real Madrid Castilla
Cerro de Reyes
Puertollano
20/09/2009
Tenerife B
RSD Alcalá
Sporting de Gijón B
Leganés
Toledo
Vecindario
Guadalajara
Universidad de Las Palmas
Alcorcón
Lanzarote
Racing de Santander B
Villanovense
Conquense
Gimnástica de Torrelavega
Atlético de Madrid B
Real Oviedo
23/09/2009
Universidad de Las Palmas
Alcorcón
Real Madrid Castilla
Sporting de Gijón B
Gimnástica de Torrelavega
Cacereño
Vecindario
Puertollano
Lanzarote
Atlético de Madrid B
Real Oviedo
Racing de Santander B
RSD Alcalá
Cerro de Reyes
Villanovense
Conquense
Leganés
Tenerife B
Toledo
Guadalajara
27/09/2009
Tenerife B
Real Madrid Castilla
Sporting de Gijón B
Gimnástica de Torrelavega
Guadalajara
Vecindario
Atlético de Madrid B
Universidad de Las Palmas
Racing de Santander B
Lanzarote
Cacereño
Villanovense
Cerro de Reyes
Leganés
Alcorcón
Toledo
Conquense
Real Oviedo
Puertollano
RSD Alcalá
03/10/2009
Guadalajara
Alcorcón
04/10/2009
Lanzarote
Conquense
Vecindario
RSD Alcalá
Universidad de Las Palmas
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
Tenerife B
Real Madrid Castilla
Cerro de Reyes
Toledo
Atlético de Madrid B
Villanovense
Sporting de Gijón B
Leganés
Puertollano
Real Oviedo
Cacereño
11/10/2009
Tenerife B
Villanovense
Cacereño
Lanzarote
Alcorcón
Vecindario
Atlético de Madrid B
Guadalajara
Racing de Santander B
Toledo
Conquense
Universidad de Las Palmas
Cerro de Reyes
Gimnástica de Torrelavega
RSD Alcalá
Leganés
Puertollano
Real Madrid Castilla
Sporting de Gijón B
Real Oviedo
17/10/2009
Guadalajara
Racing de Santander B
18/10/2009
Universidad de Las Palmas
Cacereño
Lanzarote
Sporting de Gijón B
Vecindario
Leganés
Alcorcón
Atlético de Madrid B
Real Oviedo
Tenerife B
Villanovense
Cerro de Reyes
Toledo
Conquense
Gimnástica de Torrelavega
Puertollano
Real Madrid Castilla
RSD Alcalá
24/10/2009
Racing de Santander B
Alcorcón
Puertollano
Villanovense
25/10/2009
Tenerife B
Lanzarote
Atlético de Madrid B
Vecindario
Sporting de Gijón B
Universidad de Las Palmas
Cerro de Reyes
Real Oviedo
RSD Alcalá
Gimnástica de Torrelavega
Cacereño
Toledo
Leganés
Real Madrid Castilla
Conquense
Guadalajara
01/11/2009
Lanzarote
Cerro de Reyes
Vecindario
Real Madrid Castilla
Alcorcón
Conquense
Universidad de Las Palmas
Tenerife B
Atlético de Madrid B
Racing de Santander B
Guadalajara
Cacereño
Toledo
Sporting de Gijón B
Villanovense
RSD Alcalá
Gimnástica de Torrelavega
Leganés
Real Oviedo
Puertollano
08/11/2009
Tenerife B
Toledo
Racing de Santander B
Vecindario
Sporting de Gijón B
Guadalajara
Cerro de Reyes
Universidad de Las Palmas
Puertollano
Lanzarote
Leganés
Villanovense
Real Madrid Castilla
Gimnástica de Torrelavega
Conquense
Atlético de Madrid B
Cacereño
Alcorcón
RSD Alcalá
Real Oviedo
15/11/2009
Universidad de Las Palmas
Puertollano
Lanzarote
RSD Alcalá
Vecindario
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Santander B
Conquense
Atlético de Madrid B
Cacereño
Guadalajara
Tenerife B
Alcorcón
Sporting de Gijón B
Toledo
Cerro de Reyes
Villanovense
Real Madrid Castilla
Real Oviedo
Leganés
21/11/2009
Puertollano
Toledo
22/11/2009
Tenerife B
Alcorcón
Conquense
Vecindario
Sporting de Gijón B
Atlético de Madrid B
Cerro de Reyes
Guadalajara
RSD Alcalá
Universidad de Las Palmas
Leganés
Lanzarote
Cacereño
Racing de Santander B
Real Madrid Castilla
Real Oviedo
Gimnástica de Torrelavega
Villanovense
28/11/2009
Racing de Santander B
Sporting de Gijón B
Guadalajara
Puertollano
Real Oviedo
Gimnástica de Torrelavega
29/11/2009
Universidad de Las Palmas
Leganés
Lanzarote
Real Madrid Castilla
Vecindario
Villanovense
Atlético de Madrid B
Tenerife B
Alcorcón
Cerro de Reyes
Toledo
RSD Alcalá
Conquense
Cacereño
06/12/2009
Tenerife B
Racing de Santander B
Cacereño
Vecindario
Sporting de Gijón B
Conquense
Cerro de Reyes
Atlético de Madrid B
RSD Alcalá
Guadalajara
Real Madrid Castilla
Universidad de Las Palmas
Puertollano
Alcorcón
Leganés
Toledo
Gimnástica de Torrelavega
Lanzarote
Villanovense
Real Oviedo
13/12/2009
Universidad de Las Palmas
Gimnástica de Torrelavega
Lanzarote
Villanovense
Vecindario
Real Oviedo
Conquense
Tenerife B
Racing de Santander B
Cerro de Reyes
Atlético de Madrid B
Puertollano
Cacereño
Sporting de Gijón B
Alcorcón
RSD Alcalá
Guadalajara
Leganés
Toledo
Real Madrid Castilla
19/12/2009
Puertollano
Racing de Santander B
20/12/2009
Vecindario
Sporting de Gijón B
Tenerife B
Cacereño
Cerro de Reyes
Conquense
Leganés
Alcorcón
Real Madrid Castilla
Guadalajara
Villanovense
Universidad de Las Palmas
RSD Alcalá
Atlético de Madrid B
Gimnástica de Torrelavega
Toledo
Real Oviedo
Lanzarote
03/01/2010
Universidad de Las Palmas
Real Oviedo
Lanzarote
Vecindario
Sporting de Gijón B
Tenerife B
Cacereño
Cerro de Reyes
Racing de Santander B
RSD Alcalá
Alcorcón
Real Madrid Castilla
Conquense
Puertollano
Atlético de Madrid B
Leganés
Guadalajara
Gimnástica de Torrelavega
Toledo
Villanovense
09/01/2010
Guadalajara
Villanovense
10/01/2010
Universidad de Las Palmas
Lanzarote
Racing de Santander B
Leganés
Tenerife B
Vecindario
Sporting de Gijón B
Cerro de Reyes
Atlético de Madrid B
Real Madrid Castilla
27/01/2010
Alcorcón
Gimnástica de Torrelavega
10/02/2010
Cacereño
Puertollano
Conquense
RSD Alcalá
18/02/2010
Toledo
Real Oviedo
17/01/2010
Lanzarote
Toledo
Vecindario
Universidad de Las Palmas
Gimnástica de Torrelavega
Atlético de Madrid B
Real Madrid Castilla
Racing de Santander B
RSD Alcalá
Cacereño
Cerro de Reyes
Tenerife B
Villanovense
Alcorcón
Leganés
Conquense
Puertollano
Sporting de Gijón B
Real Oviedo
Guadalajara
23/01/2010
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
24/01/2010
Tenerife B
Puertollano
Toledo
Universidad de Las Palmas
Guadalajara
Lanzarote
Atlético de Madrid B
Villanovense
Sporting de Gijón B
RSD Alcalá
Cerro de Reyes
Vecindario
Cacereño
Leganés
Alcorcón
Real Oviedo
Conquense
Real Madrid Castilla
31/01/2010
Vecindario
Toledo
Universidad de Las Palmas
Guadalajara
Lanzarote
Alcorcón
Real Madrid Castilla
Cacereño
RSD Alcalá
Tenerife B
Villanovense
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
Conquense
Leganés
Sporting de Gijón B
Puertollano
Cerro de Reyes
Real Oviedo
Atlético de Madrid B
06/02/2010
Conquense
Villanovense
Guadalajara
Toledo
07/02/2010
Tenerife B
Leganés
Alcorcón
Universidad de Las Palmas
Atlético de Madrid B
Lanzarote
Cacereño
Gimnástica de Torrelavega
Sporting de Gijón B
Real Madrid Castilla
Cerro de Reyes
RSD Alcalá
Puertollano
Vecindario
Racing de Santander B
Real Oviedo
14/02/2010
Vecindario
Guadalajara
Universidad de Las Palmas
Atlético de Madrid B
Lanzarote
Racing de Santander B
Villanovense
Cacereño
Real Madrid Castilla
Tenerife B
Toledo
Alcorcón
Gimnástica de Torrelavega
Sporting de Gijón B
Leganés
Cerro de Reyes
RSD Alcalá
Puertollano
Real Oviedo
Conquense
21/02/2010
Conquense
Lanzarote
Tenerife B
Gimnástica de Torrelavega
Atlético de Madrid B
Toledo
Racing de Santander B
Universidad de Las Palmas
Sporting de Gijón B
Villanovense
RSD Alcalá
Vecindario
Cacereño
Real Oviedo
Alcorcón
Guadalajara
Puertollano
Leganés
01/04/2010
Cerro de Reyes
Real Madrid Castilla
28/02/2010
Vecindario
Alcorcón
Lanzarote
Cacereño
Universidad de Las Palmas
Conquense
Villanovense
Tenerife B
Real Madrid Castilla
Puertollano
Guadalajara
Atlético de Madrid B
Toledo
Racing de Santander B
Gimnástica de Torrelavega
Cerro de Reyes
Leganés
RSD Alcalá
Real Oviedo
Sporting de Gijón B
06/03/2010
Conquense
Toledo
07/03/2010
Tenerife B
Real Oviedo
Racing de Santander B
Guadalajara
Cacereño
Universidad de Las Palmas
Sporting de Gijón B
Lanzarote
Cerro de Reyes
Villanovense
RSD Alcalá
Real Madrid Castilla
Leganés
Vecindario
Atlético de Madrid B
Alcorcón
Puertollano
Gimnástica de Torrelavega
13/03/2010
Guadalajara
Conquense
14/03/2010
Vecindario
Atlético de Madrid B
Universidad de Las Palmas
Sporting de Gijón B
Lanzarote
Tenerife B
Alcorcón
Racing de Santander B
Toledo
Cacereño
Villanovense
Puertollano
Gimnástica de Torrelavega
RSD Alcalá
Real Madrid Castilla
Leganés
Real Oviedo
Cerro de Reyes
21/03/2010
Racing de Santander B
Atlético de Madrid B
Sporting de Gijón B
Toledo
Tenerife B
Universidad de Las Palmas
Cerro de Reyes
Lanzarote
RSD Alcalá
Villanovense
Real Madrid Castilla
Vecindario
Cacereño
Guadalajara
Conquense
Alcorcón
Puertollano
Real Oviedo
Leganés
Gimnástica de Torrelavega
27/03/2010
Guadalajara
Sporting de Gijón B
28/03/2010
Vecindario
Racing de Santander B
Universidad de Las Palmas
Cerro de Reyes
Lanzarote
Puertollano
Gimnástica de Torrelavega
Real Madrid Castilla
Alcorcón
Cacereño
Toledo
Tenerife B
Atlético de Madrid B
Conquense
Villanovense
Leganés
Real Oviedo
RSD Alcalá
04/04/2010
Tenerife B
Guadalajara
Sporting de Gijón B
Alcorcón
Cerro de Reyes
Toledo
Puertollano
Universidad de Las Palmas
RSD Alcalá
Lanzarote
Real Madrid Castilla
Villanovense
Gimnástica de Torrelavega
Vecindario
Conquense
Racing de Santander B
Cacereño
Atlético de Madrid B
Leganés
Real Oviedo
10/04/2010
Racing de Santander B
Cacereño
Guadalajara
Cerro de Reyes
11/04/2010
Vecindario
Conquense
Universidad de Las Palmas
RSD Alcalá
Lanzarote
Leganés
Atlético de Madrid B
Sporting de Gijón B
Alcorcón
Tenerife B
Toledo
Puertollano
Villanovense
Gimnástica de Torrelavega
Real Oviedo
Real Madrid Castilla
14/04/2010
Sporting de Gijón B
Racing de Santander B
Tenerife B
Atlético de Madrid B
Real Madrid Castilla
Lanzarote
RSD Alcalá
Toledo
Leganés
Universidad de Las Palmas
Cacereño
Conquense
Cerro de Reyes
Alcorcón
Puertollano
Guadalajara
Gimnástica de Torrelavega
Real Oviedo
Villanovense
Vecindario
18/04/2010
Vecindario
Cacereño
Universidad de Las Palmas
Real Madrid Castilla
Lanzarote
Gimnástica de Torrelavega
Racing de Santander B
Tenerife B
Atlético de Madrid B
Cerro de Reyes
Conquense
Sporting de Gijón B
Alcorcón
Puertollano
Toledo
Leganés
Guadalajara
RSD Alcalá
Real Oviedo
Villanovense
25/04/2010
Tenerife B
Conquense
Sporting de Gijón B
Cacereño
Cerro de Reyes
Racing de Santander B
RSD Alcalá
Alcorcón
Real Madrid Castilla
Toledo
Gimnástica de Torrelavega
Universidad de Las Palmas
Real Oviedo
Vecindario
Leganés
Guadalajara
Villanovense
Lanzarote
Puertollano
Atlético de Madrid B
02/05/2010
Universidad de Las Palmas
Villanovense
Lanzarote
Real Oviedo
Sporting de Gijón B
Vecindario
Cacereño
Tenerife B
Racing de Santander B
Puertollano
Alcorcón
Leganés
Conquense
Cerro de Reyes
Toledo
Gimnástica de Torrelavega
Guadalajara
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
RSD Alcalá
08/05/2010
Real Madrid Castilla
Alcorcón
09/05/2010
Vecindario
Lanzarote
Tenerife B
Sporting de Gijón B
Cerro de Reyes
Cacereño
Puertollano
Conquense
RSD Alcalá
Racing de Santander B
Leganés
Atlético de Madrid B
Gimnástica de Torrelavega
Guadalajara
Villanovense
Toledo
Real Oviedo
Universidad de Las Palmas
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Alcorcón7338211075030959
2Real Oviedo683819118583610210
3Guadalajara64381713853361045
4Universidad de Las Palmas6438181010595112710
5Leganés6238171110544510412
6Puertollano6238171110473912319
7Atlético de Madrid B58381610126444905
8Real Madrid Castilla563815111268511089
9Gimnástica de Torrelavega513814915403513312
10Conquense5038121412504510614
11Vecindario4938121313455612212
12Sporting de Gijón B473813817405212318
13RSD Alcalá4438111116405214610
14Cerro de Reyes4438101414425312313
15Cacereño443810141443451269
16Toledo433812719405710813
17Racing de Santander B413810111736491127
18Villanovense413810111745541399
19Tenerife B383891118465111711
20Lanzarote343810424468512511
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Airam
27
Juanjo
21
Quini
20
Manu Busto
19
Diop
16
Johnny
16
Noir
15
Ángel Sánchez
14
Collado
14
Borja Bastón
12
Juankar
11
Golo
11
Rubén Rodríguez
11
Borja
10
Alain Arroyo
10
 NomDem GroguesClub
Alberto
15
Guille
15
Landeira
15
Juani
15
Sergio Mora
14
Sergio Hernández
14
Santacruz
14
Gálvez
14
Mejías
14
Juanjo
14
Pomar
13
Garrido
13
Cordero
13
Dorta
13
Johnny
13
NomPTGTV
García Bestilleiro10622
Santos Pargaña8442
Vidal Araújo8463
Palomino Núñez8538
Corral García7360
Iglesias Villanueva7362
Sánchez Maroto7503
Bilbao Vizcaíno7545
Perdigones Pacheco7381
Costas Soto7353
Ripoll Solano7391
Torralba Jiménez7323
Bikandi Garrido7498
Gorostegui Fernández7392
Vizuete Sánchez6290
Figueroa Vázquez6424
Del Olmo Codes6243
Zarrabeitia Arrieta6337
González González6316
Sureda Cuenca6415
González González6356
Valdés Aller6313
Figueroa Vázquez6322
Isturiz Latorre6375
Sagués Oscoz5404
De Burgos Bengoetxea5271
Sánchez Aparicio5310
Becerril Gómez5321
Gómez González5312
Rebollo López5324
Arias Madrid5316
Gordillo Aguilar5381
Méndez Caballero4275
Azkue Otegi4325
Simón del Pino4262
Arcas Piqueres4214
Sánchez-Seco Otero4312
Martínez Montoro4294
Pino Blanco4212
Berjano Ariztegui4264
Pintado Calero3205
López Amaya3264
Conejo Rodríguez3142
Giménez García3131
Benjumea Álvarez3231
Medié Jiménez3111
Ortiz Blanco3200
Del Río Ayete3192
Vico Moreno3152
Pulido Santana3152
Yáñez Megías3221
Alemán Pérez3182
Pinto Herrera3230
Santos Caballero3170
Sánchez Ramos3194
Prieto Iglesias3160
González Fuertes3184
Bernal Moreno3171
Vicente Moral3193
Martínez Munuera3162
Jiménez Moreno3181
García Martínez3242
Abad Esteban3251
Pizarro Gómez3191
López Puerta3234
Ocón Arraiz3211
Marín Álvarez2220
Ruiz García290
Arias López2101
Ruiz Bada2101
González Arévalo290
Gómez Navarrete290
Ortiz Arias2150
Medina Méndez2140
Alegre Oliva2110
Barberá Fuentes291
Pardo Martínez2161
López Muñoz2102
Gómez Ríos2121
García García2192
Mateo Valero2172
López Acera2143
García Pulido2120
Ocón Arraiz2130
García Castillo292
Díaz Arias2141
Hermosilla Alaña2155
Caballero Herreros2130
Cuesta Ferreiro162
Leo Ollo160
Gil Coscolla161
Ruiz García150
Espiñeira Pello130
Ruiz Álvarez151
Moreno Hidalgo140
Melgares de Aguilar172
Usón Rosel180
Moro Sánchez141
Fernández Pérez181
Álvarez Pinardo160
García Cabrera161
Moratilla Dionisio160
Gómez Liarte1112
Navarro Fuentes161
Suárez Betancor161
Ramos Rodríguez150
López Martínez173
Acosta Lorenzo170
Arcediano Monescillo151
Dávalos Sánchez-Pedreño1101
Gols:
966
Gols Per Partit:
2,54
Targetes Grogues:
2333
Targetes Grogues Per Partit:
6,14
Expulsions:
218
Expulsions Per Partit:
0,57
Estrangers:
41
Percentatge Estrangers:
7,84
Victòries locals:
173
Victòries visitants:
100
Empats:
107
Màxima victòria local:
9-1 Real Oviedo-Vecindario
Màxima victòria visitant:
0-4 Lanzarote-Atlético de Madrid B
Millor ratxa guanyadora:
Alcorcón: 6 Partits (Jornades 17-22)
Pitjor ratxa perdedora:
Sporting de Gijón B: 8 Partits (Jornades 10-17)
Millor ratxa no perdent:
Alcorcón: 17 Partits (Jornades 17-33)
Pitjor ratxa no guanyant:
Racing de Santander B: 16 Partits (Jornades 16-31)
Progrés
Matriu
AlcAtlCacCerConGimGuaLanLegPueRacReaRealRSDSpoTenTolUniVecVil
Alcorcón-1-22-12-01-11-01-02-01-32-13-02-12-01-01-01-02-01-13-22-1
Atlético de Madrid B0-0-3-12-13-00-02-31-22-13-03-12-10-21-25-00-00-12-32-01-1
Cacereño1-12-0-0-01-12-11-15-00-10-01-02-21-20-11-04-03-31-12-11-2
Cerro de Reyes3-21-01-2-2-11-21-32-14-12-41-10-32-22-00-12-20-03-10-12-1
Conquense0-12-20-01-1-1-01-12-00-23-01-21-10-04-21-22-11-11-31-02-1
Gimnástica de Torrelavega0-02-02-00-00-0-1-25-01-01-00-12-20-10-11-02-10-11-01-14-0
Guadalajara1-01-11-12-01-11-0-4-00-10-01-10-02-03-32-12-33-03-10-11-1
Lanzarote1-10-42-11-21-32-11-2-1-20-13-03-40-22-13-32-22-12-13-12-1
Leganés0-24-12-11-11-40-21-12-1-2-14-11-11-12-22-22-13-02-11-20-0
Puertollano2-11-00-01-21-12-12-13-01-0-2-11-13-11-01-21-11-00-02-21-0
Racing de Santander B0-20-02-00-01-00-00-13-01-42-3-1-00-11-22-01-13-01-11-13-0
Real Madrid Castilla4-11-32-10-01-14-22-04-10-11-15-2-0-11-13-13-05-13-22-33-0
Real Oviedo1-14-34-03-03-21-03-12-00-00-00-02-1-3-32-11-01-11-29-10-0
RSD Alcalá0-00-01-02-22-00-00-03-20-00-20-12-31-0-1-21-02-11-21-21-1
Sporting de Gijón B0-01-41-11-10-31-21-22-12-01-21-03-01-03-0-0-20-10-11-01-1
Tenerife B0-10-21-23-01-00-20-12-23-01-12-02-21-05-10-1-0-11-14-11-1
Toledo0-11-11-04-20-21-31-22-01-21-41-10-10-10-23-02-1-4-21-01-0
Universidad de Las Palmas1-03-60-00-04-33-12-11-31-12-12-12-03-02-01-14-32-1-0-12-1
Vecindario1-10-22-21-11-20-01-13-11-11-02-02-12-21-01-12-11-10-0-2-3
Villanovense2-41-11-21-01-15-00-24-11-33-01-11-01-22-11-20-03-20-12-1-
Última actualització: 21/11/2017
Notificar error