Temporada 1989-90 2ª Divisió B Grup III

Resultats
02/09/1989
Utrera
Córdoba
03/09/1989
Mérida
Albacete
Telde
Badajoz
Melilla
Jaén
Linares CF
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Maspalomas
Salud
Sevilla Atlético
Tomelloso
Atlético Marbella
Marino
Granada
12/10/1989
CD Estepona
AD Ceuta
09/09/1989
Granada
Salud
10/09/1989
Maspalomas
Linares CF
Sevilla Atlético
Tomelloso
Balompédica Linense
CD Estepona
AD Ceuta
Utrera
Atlético Marbella
Melilla
Jaén
Mérida
Córdoba
Marino
Albacete
Telde
Badajoz
Atlético Sanluqueño
16/09/1989
Utrera
Balompédica Linense
17/09/1989
Telde
Atlético Sanluqueño
Mérida
Atlético Marbella
CD Estepona
Maspalomas
Tomelloso
Granada
Salud
Córdoba
Melilla
Sevilla Atlético
Linares CF
Badajoz
Marino
AD Ceuta
Albacete
Jaén
24/09/1989
Jaén
Telde
Granada
Melilla
Atlético Sanluqueño
Linares CF
Balompédica Linense
Marino
AD Ceuta
Salud
Maspalomas
Utrera
Atlético Marbella
Albacete
Córdoba
Tomelloso
Badajoz
CD Estepona
Sevilla Atlético
Mérida
30/09/1989
Marino
Maspalomas
01/10/1989
Mérida
Granada
Salud
Balompédica Linense
Albacete
Sevilla Atlético
Melilla
Córdoba
Telde
Linares CF
Utrera
Badajoz
CD Estepona
Atlético Sanluqueño
Tomelloso
AD Ceuta
Jaén
Atlético Marbella
08/10/1989
Maspalomas
Salud
Sevilla Atlético
Jaén
Granada
Albacete
Córdoba
Mérida
Balompédica Linense
Tomelloso
Badajoz
Marino
AD Ceuta
Melilla
Atlético Sanluqueño
Utrera
Linares CF
CD Estepona
Atlético Marbella
Telde
15/10/1989
Salud
Badajoz
Albacete
Córdoba
Utrera
Linares CF
Atlético Marbella
Sevilla Atlético
Mérida
AD Ceuta
Telde
CD Estepona
Tomelloso
Maspalomas
Jaén
Granada
Marino
Atlético Sanluqueño
06/12/1989
Melilla
Balompédica Linense
22/10/1989
Sevilla Atlético
Telde
Granada
Atlético Marbella
AD Ceuta
Albacete
Badajoz
Tomelloso
Linares CF
Marino
CD Estepona
Utrera
Córdoba
Jaén
Balompédica Linense
Mérida
Atlético Sanluqueño
Salud
Maspalomas
Melilla
28/10/1989
Sevilla Atlético
Granada
Mérida
Maspalomas
Tomelloso
Atlético Sanluqueño
29/10/1989
Salud
Linares CF
Telde
Utrera
Marino
CD Estepona
Atlético Marbella
Córdoba
Albacete
Balompédica Linense
Jaén
AD Ceuta
14/02/1990
Melilla
Badajoz
04/11/1989
Maspalomas
Albacete
05/11/1989
Córdoba
Sevilla Atlético
Linares CF
Tomelloso
AD Ceuta
Atlético Marbella
Granada
Telde
Badajoz
Mérida
Utrera
Marino
Balompédica Linense
Jaén
Atlético Sanluqueño
Melilla
CD Estepona
Salud
11/11/1989
Salud
Utrera
12/11/1989
Telde
Marino
Tomelloso
CD Estepona
Sevilla Atlético
AD Ceuta
Jaén
Maspalomas
Mérida
Atlético Sanluqueño
Granada
Córdoba
Albacete
Badajoz
Melilla
Linares CF
Atlético Marbella
Balompédica Linense
18/11/1989
Maspalomas
Atlético Marbella
19/11/1989
Marino
Salud
Balompédica Linense
Sevilla Atlético
Córdoba
Telde
CD Estepona
Melilla
Linares CF
Mérida
AD Ceuta
Granada
06/12/1989
Atlético Sanluqueño
Albacete
Badajoz
Jaén
23/12/1989
Utrera
Tomelloso
25/11/1989
Mérida
CD Estepona
26/11/1989
Albacete
Linares CF
Granada
Balompédica Linense
Telde
Salud
Jaén
Atlético Sanluqueño
Tomelloso
Marino
Sevilla Atlético
Maspalomas
Atlético Marbella
Badajoz
Córdoba
AD Ceuta
Melilla
Utrera
02/12/1989
Maspalomas
Granada
03/12/1989
Utrera
Mérida
Salud
Tomelloso
Atlético Sanluqueño
Atlético Marbella
CD Estepona
Albacete
Marino
Melilla
Badajoz
Sevilla Atlético
Linares CF
Jaén
24/01/1990
Balompédica Linense
Córdoba
14/02/1990
AD Ceuta
Telde
09/12/1989
Mérida
Marino
10/12/1989
Sevilla Atlético
Atlético Sanluqueño
Telde
Tomelloso
Córdoba
Maspalomas
Granada
Badajoz
AD Ceuta
Balompédica Linense
Atlético Marbella
Linares CF
Albacete
Utrera
Jaén
CD Estepona
24/01/1990
Melilla
Salud
17/12/1989
Tomelloso
Melilla
Linares CF
Sevilla Atlético
Maspalomas
AD Ceuta
CD Estepona
Atlético Marbella
Marino
Albacete
Utrera
Jaén
Salud
Mérida
Balompédica Linense
Telde
Atlético Sanluqueño
Granada
14/03/1990
Badajoz
Córdoba
29/12/1989
Telde
Melilla
30/12/1989
Albacete
Salud
Córdoba
Atlético Sanluqueño
Jaén
Marino
Mérida
Tomelloso
AD Ceuta
Badajoz
Sevilla Atlético
CD Estepona
Atlético Marbella
Utrera
Balompédica Linense
Maspalomas
Granada
Linares CF
06/01/1990
Badajoz
Balompédica Linense
Tomelloso
Albacete
07/01/1990
CD Estepona
Granada
Marino
Atlético Marbella
Linares CF
Córdoba
Melilla
Mérida
Telde
Maspalomas
Salud
Jaén
Utrera
Sevilla Atlético
Atlético Sanluqueño
AD Ceuta
14/01/1990
Maspalomas
Badajoz
Sevilla Atlético
Marino
Córdoba
CD Estepona
Albacete
Melilla
AD Ceuta
Linares CF
Jaén
Tomelloso
Atlético Marbella
Salud
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Mérida
Telde
Granada
Utrera
21/01/1990
Albacete
Mérida
Maspalomas
Atlético Sanluqueño
Jaén
Melilla
Córdoba
Utrera
Badajoz
Telde
AD Ceuta
CD Estepona
Sevilla Atlético
Salud
Granada
Marino
Atlético Marbella
Tomelloso
Balompédica Linense
Linares CF
27/01/1990
Salud
Granada
28/01/1990
Marino
Córdoba
Telde
Albacete
Utrera
AD Ceuta
Tomelloso
Sevilla Atlético
Linares CF
Maspalomas
Mérida
Jaén
CD Estepona
Balompédica Linense
Atlético Sanluqueño
Badajoz
Melilla
Atlético Marbella
04/02/1990
Atlético Sanluqueño
Telde
Maspalomas
CD Estepona
Jaén
Albacete
Córdoba
Salud
AD Ceuta
Marino
Sevilla Atlético
Melilla
Balompédica Linense
Utrera
Atlético Marbella
Mérida
Badajoz
Linares CF
Granada
Tomelloso
11/02/1990
Telde
Jaén
Salud
AD Ceuta
Linares CF
Atlético Sanluqueño
Mérida
Sevilla Atlético
Utrera
Maspalomas
Marino
Balompédica Linense
Albacete
Atlético Marbella
CD Estepona
Badajoz
Melilla
Granada
Tomelloso
Córdoba
17/02/1990
Atlético Marbella
Jaén
18/02/1990
Sevilla Atlético
Albacete
Maspalomas
Marino
Córdoba
Melilla
Badajoz
Utrera
Granada
Mérida
Balompédica Linense
Salud
Linares CF
Telde
AD Ceuta
Tomelloso
Atlético Sanluqueño
CD Estepona
24/02/1990
Mérida
Córdoba
25/02/1990
Albacete
Granada
Marino
Badajoz
Telde
Atlético Marbella
CD Estepona
Linares CF
Tomelloso
Balompédica Linense
Melilla
AD Ceuta
Utrera
Atlético Sanluqueño
Salud
Maspalomas
04/04/1990
Jaén
Sevilla Atlético
03/03/1990
Granada
Jaén
04/03/1990
Sevilla Atlético
Atlético Marbella
Maspalomas
Tomelloso
Atlético Sanluqueño
Marino
Linares CF
Utrera
Córdoba
Albacete
CD Estepona
Telde
Badajoz
Salud
21/03/1990
Balompédica Linense
Melilla
12/04/1990
AD Ceuta
Mérida
11/03/1990
Tomelloso
Badajoz
Marino
Linares CF
Telde
Sevilla Atlético
Salud
Atlético Sanluqueño
Mérida
Balompédica Linense
Utrera
CD Estepona
Jaén
Córdoba
Atlético Marbella
Granada
19/04/1990
Albacete
AD Ceuta
09/05/1990
Melilla
Maspalomas
18/03/1990
Badajoz
Melilla
Granada
Sevilla Atlético
Córdoba
Atlético Marbella
AD Ceuta
Jaén
CD Estepona
Marino
Linares CF
Salud
Maspalomas
Mérida
Atlético Sanluqueño
Tomelloso
Utrera
Telde
Balompédica Linense
Albacete
25/03/1990
Sevilla Atlético
Córdoba
Marino
Utrera
Telde
Granada
Tomelloso
Linares CF
Atlético Marbella
AD Ceuta
Albacete
Maspalomas
Mérida
Badajoz
Melilla
Atlético Sanluqueño
Salud
CD Estepona
Jaén
Balompédica Linense
01/04/1990
Utrera
Salud
CD Estepona
Tomelloso
Maspalomas
Jaén
AD Ceuta
Sevilla Atlético
Córdoba
Granada
Badajoz
Albacete
Marino
Telde
Balompédica Linense
Atlético Marbella
Atlético Sanluqueño
Mérida
01/05/1990
Linares CF
Melilla
07/04/1990
Sevilla Atlético
Balompédica Linense
Salud
Marino
08/04/1990
Granada
AD Ceuta
Tomelloso
Utrera
Atlético Marbella
Maspalomas
Melilla
CD Estepona
Mérida
Linares CF
Jaén
Badajoz
Albacete
Atlético Sanluqueño
Telde
Córdoba
14/04/1990
CD Estepona
Mérida
15/04/1990
Utrera
Melilla
Maspalomas
Sevilla Atlético
Salud
Telde
AD Ceuta
Córdoba
Badajoz
Atlético Marbella
Atlético Sanluqueño
Jaén
Linares CF
Albacete
Marino
Tomelloso
Balompédica Linense
Granada
21/04/1990
Mérida
Utrera
Sevilla Atlético
Badajoz
22/04/1990
Telde
AD Ceuta
Atlético Marbella
Atlético Sanluqueño
Melilla
Marino
Córdoba
Balompédica Linense
Jaén
Linares CF
Albacete
CD Estepona
Granada
Maspalomas
Tomelloso
Salud
28/04/1990
Marino
Mérida
Utrera
Albacete
29/04/1990
Maspalomas
Córdoba
Badajoz
Granada
Balompédica Linense
AD Ceuta
Atlético Sanluqueño
Sevilla Atlético
Linares CF
Atlético Marbella
CD Estepona
Jaén
Tomelloso
Telde
16/05/1990
Salud
Melilla
06/05/1990
Albacete
Marino
Mérida
Salud
Telde
Balompédica Linense
AD Ceuta
Maspalomas
Melilla
Tomelloso
Atlético Marbella
CD Estepona
Jaén
Utrera
Córdoba
Badajoz
Sevilla Atlético
Linares CF
Granada
Atlético Sanluqueño
12/05/1990
Melilla
Telde
13/05/1990
Utrera
Atlético Marbella
Salud
Albacete
Maspalomas
Balompédica Linense
CD Estepona
Sevilla Atlético
Atlético Sanluqueño
Córdoba
Tomelloso
Mérida
Badajoz
AD Ceuta
Marino
Jaén
Linares CF
Granada
19/05/1990
Córdoba
Linares CF
20/05/1990
Albacete
Tomelloso
Granada
CD Estepona
Mérida
Melilla
Maspalomas
Telde
AD Ceuta
Atlético Sanluqueño
Jaén
Salud
Sevilla Atlético
Utrera
Balompédica Linense
Badajoz
Atlético Marbella
Marino
26/05/1990
Badajoz
Maspalomas
27/05/1990
CD Estepona
Córdoba
Melilla
Albacete
Atlético Sanluqueño
Balompédica Linense
Tomelloso
Jaén
Telde
Mérida
Marino
Sevilla Atlético
Utrera
Granada
Salud
Atlético Marbella
Linares CF
AD Ceuta
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Albacete603827658829595
2Melilla5538221154819662
3Sevilla Atlético4938209953318710
4AD Ceuta463818101056416612
5Granada4638171295836759
6Badajoz4538161393423404
7Linares CF44381612105734639
8Mérida40381412124340594
9Atlético Sanluqueño38381410143244677
10Marino3838158154349595
11Tomelloso38381214124941634
12Córdoba38381116113839676
13Telde34381112153150474
14Balompédica Linense32381012163843646
15CD Estepona31381011173451576
16Jaén313810111742478514
17Atlético Marbella31388151530387513
18Utrera3038716152435756
19Maspalomas233879223863704
20Salud1138353021104687
Destacats
 NomDem GolsClub
Corbalán
26
Antonio
18
Antelo
17
Paco Luna
16
Totó
16
Julio Suárez
15
Mantecón
14
Pozo
13
Serrano
12
Momparlet
12
Álvarez
11
Jorge
11
De las Heras
10
Sarabia
10
Dani
10
 NomDem GroguesClub
Figueroa
12
 Libra
11
Osa
11
Jala
10
Mariano
10
López Murga
10
Arreitu
10
Jorge
10
José
10
Ceballos
9
 Umbría
9
 Gabi
9
Fontana
8
Arteaga
8
Huertas
8
 NomDem CoefClubPJGols
Montes
0,483517
Monchi
0,813730
Valle
0,833025
Leal
0,892926
Aguirreoa
0,93330
Torrano
12929
Ramón
1,233847
Santisteban
1,252835
Basilio
1,573555
 Ángel
2,433278
Gols:
857
Gols Per Partit:
2,26
Targetes Grogues:
1312
Targetes Grogues Per Partit:
3,45
Expulsions:
137
Expulsions Per Partit:
0,36
Estrangers:
151
Percentatge Estrangers:
30,14
Victòries locals:
188
Victòries visitants:
80
Empats:
112
Màxima victòria local:
11-1 Albacete-Salud
Màxima victòria visitant:
1-5 Maspalomas-Albacete
Millor ratxa guanyadora:
Sevilla Atlético: 6 Partits (Jornades 15-20)
Pitjor ratxa perdedora:
Salud: 8 Partits (Jornades 19-26)
Millor ratxa no perdent:
Melilla: 19 Partits (Jornades 7-25)
Pitjor ratxa no guanyant:
Salud: 26 Partits (Jornades 10-35)
Progrés
Matriu
Última actualització: 19/09/2017
Notificar error