Temporada 2014-15 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
23/08/2014
San Roque
Cacereño
FC Cartagena
Marbella
Cádiz
Betis B
24/08/2014
Córdoba B
La Roda
Villanovense
Jaén
Arroyo
Sevilla Atlético
Balompédica Linense
UCAM Murcia
Almería B
Melilla
El Palo
La Hoya Lorca
Lucena
Granada B
29/08/2014
La Hoya Lorca
Balompédica Linense
Marbella
Córdoba B
30/08/2014
Betis B
Arroyo
La Roda
Villanovense
Granada B
FC Cartagena
UCAM Murcia
Lucena
Melilla
El Palo
Jaén
Cádiz
31/08/2014
Sevilla Atlético
San Roque
Cacereño
Almería B
06/09/2014
Betis B
Jaén
Arroyo
San Roque
Almería B
Sevilla Atlético
El Palo
Cacereño
07/09/2014
Cádiz
La Roda
Lucena
La Hoya Lorca
Balompédica Linense
Melilla
Villanovense
Marbella
Córdoba B
Granada B
FC Cartagena
UCAM Murcia
13/09/2014
San Roque
Almería B
14/09/2014
Sevilla Atlético
El Palo
UCAM Murcia
Córdoba B
Melilla
Lucena
Cacereño
Balompédica Linense
Jaén
Arroyo
La Roda
Betis B
Marbella
Cádiz
La Hoya Lorca
FC Cartagena
15/09/2014
Granada B
Villanovense
20/09/2014
Lucena
Cacereño
El Palo
San Roque
Cádiz
Granada B
21/09/2014
Betis B
Marbella
Córdoba B
La Hoya Lorca
FC Cartagena
Melilla
Arroyo
Almería B
Jaén
La Roda
Villanovense
UCAM Murcia
Balompédica Linense
Sevilla Atlético
27/09/2014
San Roque
Balompédica Linense
28/09/2014
Sevilla Atlético
Lucena
Granada B
Betis B
Melilla
Córdoba B
Almería B
El Palo
La Hoya Lorca
Villanovense
Cacereño
FC Cartagena
La Roda
Arroyo
UCAM Murcia
Cádiz
Marbella
Jaén
04/10/2014
Villanovense
Melilla
05/10/2014
Córdoba B
Cacereño
Arroyo
El Palo
La Roda
Marbella
Betis B
UCAM Murcia
Balompédica Linense
Almería B
Jaén
Granada B
Cádiz
La Hoya Lorca
FC Cartagena
Sevilla Atlético
Lucena
San Roque
11/10/2014
UCAM Murcia
Jaén
San Roque
FC Cartagena
El Palo
Balompédica Linense
12/10/2014
Sevilla Atlético
Córdoba B
Granada B
La Roda
Melilla
Cádiz
Cacereño
Villanovense
Almería B
Lucena
Marbella
Arroyo
La Hoya Lorca
Betis B
18/10/2014
Arroyo
Balompédica Linense
19/10/2014
Betis B
Melilla
Córdoba B
San Roque
La Roda
UCAM Murcia
Cádiz
Cacereño
Marbella
Granada B
Jaén
La Hoya Lorca
FC Cartagena
Almería B
Villanovense
Sevilla Atlético
Lucena
El Palo
25/10/2014
San Roque
Villanovense
26/10/2014
Sevilla Atlético
Cádiz
Melilla
Jaén
Cacereño
Betis B
Almería B
Córdoba B
Granada B
Arroyo
UCAM Murcia
Marbella
La Hoya Lorca
La Roda
Balompédica Linense
Lucena
El Palo
FC Cartagena
02/11/2014
La Roda
Melilla
Villanovense
Almería B
Córdoba B
El Palo
Arroyo
Lucena
Betis B
Sevilla Atlético
Marbella
La Hoya Lorca
Jaén
Cacereño
Cádiz
San Roque
FC Cartagena
Balompédica Linense
03/11/2014
Granada B
UCAM Murcia
08/11/2014
Sevilla Atlético
Jaén
San Roque
Betis B
09/11/2014
Melilla
Marbella
Cacereño
La Roda
Almería B
Cádiz
UCAM Murcia
Arroyo
La Hoya Lorca
Granada B
Balompédica Linense
Córdoba B
Lucena
FC Cartagena
El Palo
Villanovense
16/11/2014
Granada B
Melilla
Marbella
Cacereño
Betis B
Almería B
Córdoba B
Lucena
Arroyo
FC Cartagena
La Roda
Sevilla Atlético
UCAM Murcia
La Hoya Lorca
Jaén
San Roque
Cádiz
El Palo
Villanovense
Balompédica Linense
22/11/2014
San Roque
La Roda
23/11/2014
Sevilla Atlético
Marbella
Melilla
UCAM Murcia
Almería B
Jaén
Cacereño
Granada B
La Hoya Lorca
Arroyo
El Palo
Betis B
Balompédica Linense
Cádiz
Lucena
Villanovense
FC Cartagena
Córdoba B
29/11/2014
Granada B
Sevilla Atlético
30/11/2014
La Hoya Lorca
Melilla
Cádiz
Lucena
Arroyo
Córdoba B
Betis B
Balompédica Linense
UCAM Murcia
Cacereño
Marbella
San Roque
La Roda
Almería B
Jaén
El Palo
Villanovense
FC Cartagena
07/12/2014
Sevilla Atlético
UCAM Murcia
Melilla
Arroyo
Cacereño
La Hoya Lorca
Lucena
Betis B
FC Cartagena
Cádiz
Córdoba B
Villanovense
El Palo
La Roda
Balompédica Linense
Jaén
San Roque
Granada B
08/12/2014
Almería B
Marbella
13/12/2014
Granada B
Almería B
Cádiz
Córdoba B
Marbella
El Palo
14/12/2014
Melilla
Cacereño
La Hoya Lorca
Sevilla Atlético
Arroyo
Villanovense
Betis B
FC Cartagena
UCAM Murcia
San Roque
La Roda
Balompédica Linense
Jaén
Lucena
20/12/2014
Almería B
UCAM Murcia
FC Cartagena
Jaén
Sevilla Atlético
Melilla
El Palo
Granada B
Lucena
La Roda
21/12/2014
Arroyo
Cacereño
Córdoba B
Betis B
Balompédica Linense
Marbella
Villanovense
Cádiz
07/01/2015
San Roque
La Hoya Lorca
03/01/2015
La Hoya Lorca
Almería B
04/01/2015
Cacereño
Sevilla Atlético
Melilla
San Roque
Granada B
Balompédica Linense
Marbella
Lucena
Betis B
Villanovense
Cádiz
Arroyo
UCAM Murcia
El Palo
La Roda
FC Cartagena
Jaén
Córdoba B
10/01/2015
Sevilla Atlético
Arroyo
11/01/2015
Granada B
Lucena
Melilla
Almería B
Cacereño
San Roque
La Roda
Córdoba B
Betis B
Cádiz
Marbella
FC Cartagena
UCAM Murcia
Balompédica Linense
La Hoya Lorca
El Palo
Jaén
Villanovense
17/01/2015
Lucena
UCAM Murcia
San Roque
Sevilla Atlético
El Palo
Melilla
18/01/2015
Arroyo
Betis B
Córdoba B
Marbella
Almería B
Cacereño
Villanovense
La Roda
FC Cartagena
Granada B
Balompédica Linense
La Hoya Lorca
11/02/2015
Cádiz
Jaén
24/01/2015
Granada B
Córdoba B
25/01/2015
Sevilla Atlético
Almería B
Marbella
Villanovense
La Hoya Lorca
Lucena
Melilla
Balompédica Linense
Cacereño
El Palo
Jaén
Betis B
La Roda
Cádiz
UCAM Murcia
FC Cartagena
San Roque
Arroyo
31/01/2015
Lucena
Melilla
01/02/2015
Arroyo
Jaén
Cádiz
Marbella
Córdoba B
UCAM Murcia
Betis B
La Roda
Villanovense
Granada B
FC Cartagena
La Hoya Lorca
Balompédica Linense
Cacereño
El Palo
Sevilla Atlético
02/02/2015
Almería B
San Roque
07/02/2015
San Roque
El Palo
08/02/2015
Sevilla Atlético
Balompédica Linense
Granada B
Cádiz
La Hoya Lorca
Córdoba B
Melilla
FC Cartagena
Cacereño
Lucena
La Roda
Jaén
Marbella
Betis B
UCAM Murcia
Villanovense
Almería B
Arroyo
15/02/2015
Arroyo
La Roda
Betis B
Granada B
Cádiz
UCAM Murcia
Lucena
Sevilla Atlético
Balompédica Linense
San Roque
Córdoba B
Melilla
Jaén
Marbella
Villanovense
La Hoya Lorca
FC Cartagena
Cacereño
El Palo
Almería B
21/02/2015
Granada B
Jaén
22/02/2015
San Roque
Lucena
Marbella
La Roda
La Hoya Lorca
Cádiz
Melilla
Villanovense
Cacereño
Córdoba B
UCAM Murcia
Betis B
Almería B
Balompédica Linense
Sevilla Atlético
FC Cartagena
El Palo
Arroyo
01/03/2015
Betis B
La Hoya Lorca
Cádiz
Melilla
Villanovense
Cacereño
Córdoba B
Sevilla Atlético
Lucena
Almería B
Arroyo
Marbella
La Roda
Granada B
Jaén
UCAM Murcia
FC Cartagena
San Roque
Balompédica Linense
El Palo
08/03/2015
Sevilla Atlético
Villanovense
La Hoya Lorca
Jaén
Melilla
Betis B
Cacereño
Cádiz
Almería B
FC Cartagena
Granada B
Marbella
UCAM Murcia
La Roda
San Roque
Córdoba B
El Palo
Lucena
Balompédica Linense
Arroyo
14/03/2015
FC Cartagena
El Palo
15/03/2015
Córdoba B
Almería B
Marbella
UCAM Murcia
Jaén
Melilla
Cádiz
Sevilla Atlético
Betis B
Cacereño
Arroyo
Granada B
La Roda
La Hoya Lorca
Villanovense
San Roque
Lucena
Balompédica Linense
21/03/2015
Sevilla Atlético
Betis B
UCAM Murcia
Granada B
San Roque
Cádiz
Almería B
Villanovense
Lucena
Arroyo
22/03/2015
La Hoya Lorca
Marbella
Melilla
La Roda
Cacereño
Jaén
Balompédica Linense
FC Cartagena
El Palo
Córdoba B
28/03/2015
Betis B
San Roque
Granada B
La Hoya Lorca
Cádiz
Almería B
Marbella
Melilla
Jaén
Sevilla Atlético
29/03/2015
Córdoba B
Balompédica Linense
Arroyo
UCAM Murcia
FC Cartagena
Lucena
La Roda
Cacereño
Villanovense
El Palo
02/04/2015
Cacereño
Marbella
San Roque
Jaén
04/04/2015
Melilla
Granada B
FC Cartagena
Arroyo
05/04/2015
Sevilla Atlético
La Roda
Balompédica Linense
Villanovense
Lucena
Córdoba B
Almería B
Betis B
La Hoya Lorca
UCAM Murcia
El Palo
Cádiz
11/04/2015
Cádiz
Balompédica Linense
Córdoba B
FC Cartagena
12/04/2015
Arroyo
La Hoya Lorca
UCAM Murcia
Melilla
Granada B
Cacereño
Betis B
El Palo
La Roda
San Roque
Jaén
Almería B
Villanovense
Lucena
Marbella
Sevilla Atlético
18/04/2015
San Roque
Marbella
Lucena
Cádiz
Córdoba B
Arroyo
19/04/2015
Sevilla Atlético
Granada B
Melilla
La Hoya Lorca
Cacereño
UCAM Murcia
Almería B
La Roda
El Palo
Jaén
Balompédica Linense
Betis B
FC Cartagena
Villanovense
25/04/2015
UCAM Murcia
Sevilla Atlético
Granada B
San Roque
26/04/2015
Arroyo
Melilla
La Hoya Lorca
Cacereño
La Roda
El Palo
Jaén
Balompédica Linense
Betis B
Lucena
Cádiz
FC Cartagena
Villanovense
Córdoba B
Marbella
Almería B
01/05/2015
El Palo
Marbella
San Roque
UCAM Murcia
02/05/2015
Almería B
Granada B
03/05/2015
Sevilla Atlético
La Hoya Lorca
Cacereño
Melilla
Lucena
Jaén
Villanovense
Arroyo
Córdoba B
Cádiz
Balompédica Linense
La Roda
FC Cartagena
Betis B
09/05/2015
La Roda
Lucena
Cádiz
Villanovense
Betis B
Córdoba B
10/05/2015
Cacereño
Arroyo
Melilla
Sevilla Atlético
Granada B
El Palo
Jaén
FC Cartagena
Marbella
Balompédica Linense
La Hoya Lorca
San Roque
UCAM Murcia
Almería B
16/05/2015
El Palo
UCAM Murcia
Lucena
Marbella
17/05/2015
San Roque
Melilla
Sevilla Atlético
Cacereño
Almería B
La Hoya Lorca
Balompédica Linense
Granada B
FC Cartagena
La Roda
Córdoba B
Jaén
Villanovense
Betis B
Arroyo
Cádiz
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Cádiz7638221066624944
2UCAM Murcia6538171474629867
3Almería B623817111047309811
4Villanovense61381613946301346
5Granada B5838151310503910613
6Balompédica Linense583816101256521087
7Melilla5438131510474710810
8Betis B5238157164343905
9San Roque51381561752561229
10Marbella513813121342481142
11Jaén493811161145361075
12Cacereño473814519495212711
13La Hoya Lorca45381291742441062
14Sevilla Atlético443810141433341143
15La Roda4338101315334314312
16FC Cartagena433891613364611713
17Córdoba B43381271933601076
18Arroyo433810131530501287
19El Palo413881713424312010
20Lucena393810919326411510
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Jona
18
Dani Romera
15
Copi
15
Álex Alegría
14
Juan Muñoz
14
David Sánchez
13
Airam
12
Villar
12
Carlos
12
Cuero
12
Chus Hevia
12
Hugo Díaz
11
Montero
11
Espinar
10
Iván
10
 NomDem GroguesClub
Nacho Matador
18
Javi Sánchez
16
Santacruz
16
Morante
15
Luque
15
Jesule
15
Abel
15
Garrido
14
Ceballos
14
Salva
14
Juanillo
14
Marcos Mauro
14
Espínola
14
José Ángel
13
Selfa
13
NomPTGTV
Arias Madrid11562
Salazar López9594
Carbonell Hernández8629
Fernández Vidal8515
Moreno Aragón8522
Villena Contreras7293
Gil Coscolla7481
García Aceña7282
Sanchis Cambra7473
Moya Baena7412
Díaz de Mera7426
Ais Reig7381
García Maqueda6300
Caucelo Sace6341
Cid Camacho6443
López Fernández-Montes6352
Fernández Fernández6261
Escriche Guzmán6271
González Hernández6314
Hernández Maeso6331
Alberola Rojas6271
Cuadra Fernández5433
Muñoz Piedra5212
Domínguez Cervantes5354
Melián Socorro5260
Pérez Peraza5291
Villoria Linacero5363
Santos Pargaña5221
Chavet García5324
Sánchez Villalobos5311
Escudero Marín5325
Gadella Kamstra5271
Sánchez-Seco Otero5355
Caparrós Hernández5223
López López5303
Navarro Collados5251
Pulido Santana5280
Milla Alvendiz5343
Collado López5304
Rives Leal5304
Gálvez Rascón5211
Mariscal Sánchez5305
Muñoz Pérez5264
Pinto Herrera4263
Sánchez Laso4221
Artacho Cobo4231
Juan Bustos4262
Bosch Doménech4231
Ruipérez Marín4250
Cadenas de Llano4250
Ortiz Arias4270
Benjumea Álvarez4342
Peña Varela4130
Jiménez González4253
Alonso Portillo4190
Villa Maestre4240
Ripoll Solano3205
Román Román3180
Domínguez Zapatero3240
Pérez Muley3181
González Francés3101
Lozano Reina3221
Alemán Pérez3172
López Puerta3201
Sauleda Torrent2120
Iglesias Villanueva2121
Vicente Moral250
Rebollo López2142
Ávalos Barrera2101
Fernández Brito2152
Campos Salinas2101
Melgares de Aguilar2160
Lax Franco2131
Pulido Santana2121
Navarro Fuentes2181
Herrero Arenas2191
Varón Aceitón2120
Díaz Escudero190
Ávalos Martos130
Carbajales Gómez150
Brea Peón150
Soto Grado140
Muñiz Ruiz180
Fernández Pérez160
Baiges Dones170
Sánchez Rico171
Lixandru180
Catalá Ferrán140
González González192
Usón Rosel190
Gorostegui Fernández140
Martínez Santos191
Sánchez Aparicio170
Mateo Montañés170
Barceló Roca151
Rezola Etxeberria151
Nicolás Espejo150
Barbeira Juste140
Gols:
870
Gols Per Partit:
2,29
Targetes Grogues:
2244
Targetes Grogues Per Partit:
5,91
Expulsions:
153
Expulsions Per Partit:
0,4
Estrangers:
65
Percentatge Estrangers:
11,57
Victòries locals:
185
Victòries visitants:
80
Empats:
115
Màxima victòria local:
6-0 Almería B-Lucena
Màxima victòria visitant:
2-5 Lucena-Marbella
Millor ratxa guanyadora:
Cádiz: 7 Partits (Jornades 19-25)
Pitjor ratxa perdedora:
Cacereño: 6 Partits (Jornades 2-7)
Millor ratxa no perdent:
UCAM Murcia: 22 Partits (Jornades 1-22)
Pitjor ratxa no guanyant:
El Palo: 10 Partits (Jornades 28-37)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error