Temporada 2010-11 2ª Divisió B Grup III

Resultats
29/08/2010
Atlético Baleares
Dénia
Gramenet
Santboià
Mallorca B
Sporting Mahonés
Ontinyent
Castellón
Sant Andreu
Alcoyano
Alzira
Teruel
Sabadell
Lleida
L'Hospitalet
Badalona
Orihuela CF
Alicante
Gandia
Benidorm
04/09/2010
Benidorm
Mallorca B
Alcoyano
Ontinyent
05/09/2010
Santboià
Atlético Baleares
Sporting Mahonés
L'Hospitalet
Lleida
Gramenet
Dénia
Sant Andreu
Badalona
Sabadell
Teruel
Gandia
Castellón
Orihuela CF
Alicante
Alzira
12/09/2010
Atlético Baleares
Lleida
Gramenet
Badalona
Sabadell
Sporting Mahonés
Mallorca B
Teruel
Sant Andreu
Santboià
Ontinyent
Dénia
Castellón
Alcoyano
L'Hospitalet
Benidorm
Orihuela CF
Alzira
Gandia
Alicante
18/09/2010
Badalona
Atlético Baleares
Sporting Mahonés
Gramenet
Benidorm
Sabadell
Alzira
Gandia
Teruel
L'Hospitalet
Alicante
Mallorca B
Alcoyano
Orihuela CF
19/09/2010
Santboià
Ontinyent
Lleida
Sant Andreu
Dénia
Castellón
22/09/2010
Sant Andreu
Badalona
Mallorca B
Alzira
Sabadell
Teruel
L'Hospitalet
Alicante
Alcoyano
Dénia
Castellón
Santboià
Ontinyent
Lleida
Atlético Baleares
Sporting Mahonés
Gramenet
Benidorm
Orihuela CF
Gandia
26/09/2010
Alicante
Sabadell
Benidorm
Atlético Baleares
Gandia
Mallorca B
Sporting Mahonés
Sant Andreu
Dénia
Orihuela CF
Santboià
Alcoyano
Lleida
Castellón
Badalona
Ontinyent
Teruel
Gramenet
Alzira
L'Hospitalet
03/10/2010
Gramenet
Alicante
Ontinyent
Sporting Mahonés
Atlético Baleares
Teruel
L'Hospitalet
Gandia
Orihuela CF
Mallorca B
Dénia
Santboià
Alcoyano
Lleida
Castellón
Badalona
Sant Andreu
Benidorm
Sabadell
Alzira
10/10/2010
Alicante
Atlético Baleares
Santboià
Orihuela CF
Sporting Mahonés
Castellón
Mallorca B
L'Hospitalet
Lleida
Dénia
Badalona
Alcoyano
Alzira
Gramenet
Teruel
Sant Andreu
Benidorm
Ontinyent
Gandia
Sabadell
17/10/2010
Gramenet
Gandia
Santboià
Lleida
Alcoyano
Sporting Mahonés
Sant Andreu
Alicante
Atlético Baleares
Alzira
Sabadell
Mallorca B
Dénia
Badalona
Castellón
Benidorm
Ontinyent
Teruel
Orihuela CF
L'Hospitalet
24/10/2010
Alicante
Ontinyent
Lleida
Orihuela CF
Sporting Mahonés
Dénia
Gandia
Atlético Baleares
Mallorca B
Gramenet
L'Hospitalet
Sabadell
Badalona
Santboià
Teruel
Castellón
Alzira
Sant Andreu
Benidorm
Alcoyano
30/10/2010
Alcoyano
Teruel
31/10/2010
Gramenet
L'Hospitalet
Santboià
Sporting Mahonés
Sant Andreu
Gandia
Atlético Baleares
Mallorca B
Lleida
Badalona
Dénia
Benidorm
Castellón
Alicante
Ontinyent
Alzira
Orihuela CF
Sabadell
07/11/2010
Alicante
Alcoyano
Badalona
Orihuela CF
Sporting Mahonés
Lleida
Mallorca B
Sant Andreu
L'Hospitalet
Atlético Baleares
Teruel
Dénia
Benidorm
Santboià
Alzira
Castellón
Gandia
Ontinyent
Sabadell
Gramenet
14/11/2010
Badalona
Sporting Mahonés
Lleida
Benidorm
Ontinyent
Mallorca B
Sant Andreu
L'Hospitalet
Atlético Baleares
Sabadell
Dénia
Alicante
Santboià
Teruel
Alcoyano
Alzira
Castellón
Gandia
Orihuela CF
Gramenet
21/11/2010
Gramenet
Atlético Baleares
Sporting Mahonés
Orihuela CF
Mallorca B
Castellón
L'Hospitalet
Ontinyent
Sabadell
Sant Andreu
Alicante
Santboià
Teruel
Lleida
Benidorm
Badalona
Alzira
Dénia
Gandia
Alcoyano
28/11/2010
Sporting Mahonés
Benidorm
Badalona
Teruel
Lleida
Alicante
Alcoyano
Mallorca B
Sant Andreu
Gramenet
Orihuela CF
Atlético Baleares
Dénia
Gandia
Castellón
L'Hospitalet
Ontinyent
Sabadell
15/12/2010
Santboià
Alzira
05/12/2010
Gramenet
Ontinyent
L'Hospitalet
Alcoyano
Alicante
Badalona
Benidorm
Orihuela CF
Alzira
Lleida
Gandia
Santboià
Sabadell
Castellón
15/12/2010
Teruel
Sporting Mahonés
Atlético Baleares
Sant Andreu
22/12/2010
Mallorca B
Dénia
12/12/2010
Benidorm
Teruel
Sporting Mahonés
Alicante
Badalona
Alzira
Santboià
Mallorca B
Ontinyent
Atlético Baleares
Lleida
Gandia
Dénia
L'Hospitalet
Alcoyano
Sabadell
Castellón
Gramenet
Orihuela CF
Sant Andreu
18/12/2010
Alicante
Benidorm
19/12/2010
Gramenet
Alcoyano
Alzira
Sporting Mahonés
Mallorca B
Lleida
L'Hospitalet
Santboià
Atlético Baleares
Castellón
Sant Andreu
Ontinyent
Orihuela CF
Teruel
Gandia
Badalona
Sabadell
Dénia
22/12/2010
Lleida
L'Hospitalet
23/12/2010
Santboià
Sabadell
02/01/2011
Benidorm
Alzira
Sporting Mahonés
Gandia
Badalona
Mallorca B
Dénia
Gramenet
Alcoyano
Atlético Baleares
Castellón
Sant Andreu
Teruel
Alicante
Ontinyent
Orihuela CF
08/01/2011
Sporting Mahonés
Mallorca B
09/01/2011
Dénia
Atlético Baleares
Santboià
Gramenet
Badalona
L'Hospitalet
Castellón
Ontinyent
Alcoyano
Sant Andreu
Benidorm
Gandia
Teruel
Alzira
Alicante
Orihuela CF
Lleida
Sabadell
16/01/2011
Gramenet
Lleida
Sant Andreu
Dénia
Atlético Baleares
Santboià
L'Hospitalet
Sporting Mahonés
Mallorca B
Benidorm
Alzira
Alicante
Orihuela CF
Castellón
Ontinyent
Alcoyano
Sabadell
Badalona
Gandia
Teruel
23/01/2011
Benidorm
L'Hospitalet
Dénia
Ontinyent
Santboià
Sant Andreu
Lleida
Atlético Baleares
Badalona
Gramenet
Sporting Mahonés
Sabadell
Teruel
Mallorca B
Alzira
Orihuela CF
Alcoyano
Castellón
Alicante
Gandia
30/01/2011
Gramenet
Sporting Mahonés
Sant Andreu
Lleida
Atlético Baleares
Badalona
L'Hospitalet
Teruel
Mallorca B
Alicante
Orihuela CF
Alcoyano
Castellón
Dénia
Ontinyent
Santboià
Sabadell
Benidorm
Gandia
Alzira
05/02/2011
Sporting Mahonés
Atlético Baleares
06/02/2011
Santboià
Castellón
Badalona
Sant Andreu
Alzira
Mallorca B
Dénia
Alcoyano
Lleida
Ontinyent
Benidorm
Gramenet
Teruel
Sabadell
Alicante
L'Hospitalet
Gandia
Orihuela CF
13/02/2011
Gramenet
Teruel
Sant Andreu
Sporting Mahonés
Atlético Baleares
Benidorm
L'Hospitalet
Alzira
Mallorca B
Gandia
Orihuela CF
Dénia
Alcoyano
Santboià
Castellón
Lleida
Ontinyent
Badalona
Sabadell
Alicante
19/02/2011
Gandia
L'Hospitalet
20/02/2011
Santboià
Dénia
Lleida
Alcoyano
Sporting Mahonés
Ontinyent
Alzira
Sabadell
Mallorca B
Orihuela CF
Badalona
Castellón
Teruel
Atlético Baleares
Benidorm
Sant Andreu
Alicante
Gramenet
27/02/2011
Gramenet
Alzira
Sant Andreu
Teruel
Atlético Baleares
Alicante
L'Hospitalet
Mallorca B
Castellón
Sporting Mahonés
Orihuela CF
Santboià
Dénia
Lleida
Alcoyano
Badalona
Ontinyent
Benidorm
Sabadell
Gandia
06/03/2011
Badalona
Dénia
Sporting Mahonés
Alcoyano
Alzira
Atlético Baleares
Mallorca B
Sabadell
Benidorm
Castellón
Teruel
Ontinyent
Alicante
Sant Andreu
Gandia
Gramenet
L'Hospitalet
Orihuela CF
Lleida
Santboià
13/03/2011
Gramenet
Mallorca B
Santboià
Badalona
Dénia
Sporting Mahonés
Sant Andreu
Alzira
Atlético Baleares
Gandia
Orihuela CF
Lleida
Alcoyano
Benidorm
Castellón
Teruel
Ontinyent
Alicante
Sabadell
L'Hospitalet
19/03/2011
Sporting Mahonés
Santboià
20/03/2011
Mallorca B
Atlético Baleares
L'Hospitalet
Gramenet
Badalona
Lleida
Benidorm
Dénia
Teruel
Alcoyano
Alicante
Castellón
Alzira
Ontinyent
Gandia
Sant Andreu
Sabadell
Orihuela CF
26/03/2011
Lleida
Sporting Mahonés
Castellón
Alzira
27/03/2011
Gramenet
Sabadell
Santboià
Benidorm
Sant Andreu
Mallorca B
Atlético Baleares
L'Hospitalet
Orihuela CF
Badalona
Dénia
Teruel
Alcoyano
Alicante
Ontinyent
Gandia
02/04/2011
Sporting Mahonés
Badalona
03/04/2011
Gramenet
Orihuela CF
Mallorca B
Ontinyent
L'Hospitalet
Sant Andreu
Sabadell
Atlético Baleares
Benidorm
Lleida
Teruel
Santboià
Alicante
Dénia
Alzira
Alcoyano
Gandia
Castellón
10/04/2011
Orihuela CF
Sporting Mahonés
Santboià
Alicante
Castellón
Mallorca B
Atlético Baleares
Gramenet
Badalona
Benidorm
Lleida
Teruel
Dénia
Alzira
Alcoyano
Gandia
Sant Andreu
Sabadell
Ontinyent
L'Hospitalet
17/04/2011
Mallorca B
Alcoyano
Atlético Baleares
Orihuela CF
Gramenet
Sant Andreu
Benidorm
Sporting Mahonés
L'Hospitalet
Castellón
Teruel
Badalona
Alicante
Lleida
Alzira
Santboià
Gandia
Dénia
Sabadell
Ontinyent
21/04/2011
Lleida
Alzira
Santboià
Gandia
Alcoyano
L'Hospitalet
22/04/2011
Badalona
Alicante
23/04/2011
Ontinyent
Gramenet
24/04/2011
Dénia
Mallorca B
Sporting Mahonés
Teruel
Sant Andreu
Atlético Baleares
Castellón
Sabadell
Orihuela CF
Benidorm
30/04/2011
Sant Andreu
Orihuela CF
Alzira
Badalona
01/05/2011
Gramenet
Castellón
Alicante
Sporting Mahonés
Mallorca B
Santboià
L'Hospitalet
Dénia
Atlético Baleares
Ontinyent
Gandia
Lleida
Teruel
Benidorm
Sabadell
Alcoyano
08/05/2011
Lleida
Mallorca B
Sporting Mahonés
Alzira
Santboià
L'Hospitalet
Dénia
Sabadell
Castellón
Atlético Baleares
Teruel
Orihuela CF
Badalona
Gandia
Ontinyent
Sant Andreu
Alcoyano
Gramenet
Benidorm
Alicante
15/05/2011
Alicante
Teruel
Alzira
Benidorm
Gandia
Sporting Mahonés
Mallorca B
Badalona
L'Hospitalet
Lleida
Gramenet
Dénia
Atlético Baleares
Alcoyano
Sant Andreu
Castellón
Orihuela CF
Ontinyent
Sabadell
Santboià
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Sabadell69381912742241133
2Badalona6538171474026908
3Alcoyano633817129463211913
4Orihuela CF633817129413013211
5Lleida603817912463010716
6L'Hospitalet6038161210583412010
7Sant Andreu55381316937291007
8Dénia5538141311343814211
9Alicante533812179403211310
10Castellón5338158153942944
11Ontinyent513814915353212211
12Teruel50381214123732926
13Atlético Baleares4938111611433812413
14Gandia4938121313364512415
15Sporting Mahonés45381291735541189
16Benidorm423810121632451268
17Alzira40388161434401199
18Gramenet363810622376710912
19Mallorca B343871318364811811
20Santboià28387724356513519
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Rayo
19
Luismi Loro
17
Miguélez
14
Cirio
13
Fabiani
12
Florian
12
Diop
12
Casanova
11
Salva Chamorro
11
Hiroshi
10
Gato
10
Christian Alfonso
10
Corominas
10
Fran Piera
10
Sellarés
9
 NomDem GroguesClub
Borja
19
Javi Moreno
18
Agustín
15
Mendoza
15
Ernesto
15
Cárdenas
15
Samu
14
Bueno
14
Manrique
13
Urrea
13
Dani González
13
Hernández
13
Fran Erencia
13
Benja
12
Moyano
12
NomPTGTV
Gómez Liarte94310
Sánchez Rico8452
Sánchez Martínez8594
Pérez Peraza8493
Pulido Santana8442
Usón Rosel8572
López Martínez8565
Navarro Fuentes8402
Alemán Pérez8454
Lixandru8463
Vallejo Aznar8518
Ramos Rodríguez7334
Melgares de Aguilar7464
Medié Jiménez7416
López Muñoz7539
Cardona Santana7415
Álvarez Pinardo7372
Benjumea Álvarez6563
Berjano Ariztegui6331
Herrero Arenas6321
Ocón Arraiz6390
Vico Moreno6475
Arcediano Monescillo6310
Flores Roda6401
Marín Álvarez6442
García Ballesteros6421
Suárez Betancor6373
Ballano Roldán6314
Villena Contreras5281
Simón del Pino5342
Munuera Montero5325
Soto Grado5224
González González5308
Sánchez Ramos5290
Lara Ortega5301
Pizarro Gómez5301
Pinto Herrera5301
López Amaya5379
García Cabrera5272
Ripoll Solano5395
Sánchez Aparicio5241
Leo Ollo5345
Suberbiola Zúñiga4202
Yáñez Megías4241
Gorostegui Fernández4264
Azkue Otegi4312
Bosch Doménech4305
López López4230
Jiménez Moreno4231
Gálvez Rascón4262
López Puerta4262
Rebollo López4251
Conejo Rodríguez4182
Sanz Terrades4223
Cuesta Ferreiro4233
Muñoz Caravaca3194
Acosta Lorenzo3120
Pino Blanco3232
Bernal Moreno3111
Ortiz Blanco3140
Moreno Hidalgo3172
Chavet García3171
Abad Esteban3162
Ortiz Arias2112
Barberá Fuentes281
García Castillo2160
Hermosilla Alaña2174
Isturiz Latorre270
Mateo Valero2152
Bikandi Garrido2121
De Burgos Bengoetxea2150
Sánchez Maroto2111
Zarrabeitia Arrieta2103
Gil Coscolla2102
Medina Méndez2151
Sánchez-Seco Otero2113
Sanchis Cambra270
Figueroa Vázquez180
Pintado Calero140
Del Olmo Codes130
Román Román171
Perdigones Pacheco172
Arroyo Cortés1111
Figueroa Vázquez161
González Fuertes180
Hernández Cifuentes170
Gols:
783
Gols Per Partit:
2,06
Targetes Grogues:
2316
Targetes Grogues Per Partit:
6,09
Expulsions:
206
Expulsions Per Partit:
0,54
Estrangers:
55
Percentatge Estrangers:
10
Victòries locals:
158
Victòries visitants:
102
Empats:
120
Màxima victòria local:
5-0 Sant Andreu-Santboià
Màxima victòria visitant:
0-5 Benidorm-Mallorca B
Millor ratxa guanyadora:
Lleida: 6 Partits (Jornades 14-19)
Pitjor ratxa perdedora:
Santboià: 9 Partits (Jornades 20-28)
Millor ratxa no perdent:
Alicante: 12 Partits (Jornades 16-27)
Pitjor ratxa no guanyant:
Santboià: 17 Partits (Jornades 12-28)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error