Temporada 2004-05 2ª Divisió

Lliga 2a divisió
Pichichi
Zamora
Resultats
28/08/2004
Tenerife
Elche
Pontevedra
Poli Ejido
Eibar
Cádiz
Lleida
Racing de Ferrol
29/08/2004
Alavés
Valladolid
Gimnàstic de Tarragona
Murcia
Ciudad de Murcia
Córdoba
Sporting de Gijón
Recreativo de Huelva
Terrassa
Salamanca
Almería
Celta de Vigo
Xerez
Málaga B
04/09/2004
Elche
Ciudad de Murcia
Celta de Vigo
Gimnàstic de Tarragona
Valladolid
Tenerife
05/09/2004
Cádiz
Lleida
Córdoba
Pontevedra
Málaga B
Eibar
Poli Ejido
Terrassa
Racing de Ferrol
Almería
Recreativo de Huelva
Alavés
Murcia
Sporting de Gijón
Salamanca
Xerez
11/09/2004
Alavés
Tenerife
Terrassa
Córdoba
Almería
Cádiz
12/09/2004
Gimnàstic de Tarragona
Racing de Ferrol
Ciudad de Murcia
Valladolid
Pontevedra
Elche
Recreativo de Huelva
Murcia
Sporting de Gijón
Celta de Vigo
Eibar
Salamanca
Lleida
Málaga B
Xerez
Poli Ejido
18/09/2004
Elche
Terrassa
Málaga B
Almería
Poli Ejido
Eibar
Racing de Ferrol
Sporting de Gijón
Salamanca
Lleida
19/09/2004
Tenerife
Ciudad de Murcia
Cádiz
Gimnàstic de Tarragona
Córdoba
Xerez
Celta de Vigo
Recreativo de Huelva
Murcia
Alavés
Valladolid
Pontevedra
25/09/2004
Alavés
Ciudad de Murcia
Gimnàstic de Tarragona
Málaga B
Pontevedra
Tenerife
Xerez
Elche
26/09/2004
Recreativo de Huelva
Racing de Ferrol
Murcia
Celta de Vigo
Sporting de Gijón
Cádiz
Eibar
Córdoba
Terrassa
Valladolid
Almería
Salamanca
Lleida
Poli Ejido
02/10/2004
Córdoba
Lleida
Celta de Vigo
Alavés
03/10/2004
Tenerife
Terrassa
Ciudad de Murcia
Pontevedra
Cádiz
Recreativo de Huelva
Elche
Eibar
Poli Ejido
Almería
Racing de Ferrol
Murcia
Valladolid
Xerez
Salamanca
Gimnàstic de Tarragona
04/10/2004
Málaga B
Sporting de Gijón
09/10/2004
Recreativo de Huelva
Málaga B
Celta de Vigo
Racing de Ferrol
Eibar
Valladolid
Lleida
Elche
10/10/2004
Alavés
Pontevedra
Gimnàstic de Tarragona
Poli Ejido
Murcia
Cádiz
Sporting de Gijón
Salamanca
Terrassa
Ciudad de Murcia
Almería
Córdoba
Xerez
Tenerife
16/10/2004
Tenerife
Eibar
Málaga B
Murcia
Poli Ejido
Sporting de Gijón
Pontevedra
Terrassa
17/10/2004
Ciudad de Murcia
Xerez
Cádiz
Celta de Vigo
Córdoba
Gimnàstic de Tarragona
Elche
Almería
Racing de Ferrol
Alavés
Valladolid
Lleida
Salamanca
Recreativo de Huelva
23/10/2004
Gimnàstic de Tarragona
Elche
Eibar
Ciudad de Murcia
Lleida
Tenerife
Xerez
Pontevedra
24/10/2004
Alavés
Terrassa
Racing de Ferrol
Cádiz
Recreativo de Huelva
Poli Ejido
Celta de Vigo
Málaga B
Murcia
Salamanca
Sporting de Gijón
Córdoba
Almería
Valladolid
30/10/2004
Cádiz
Alavés
31/10/2004
Tenerife
Almería
Ciudad de Murcia
Lleida
Córdoba
Recreativo de Huelva
Elche
Sporting de Gijón
Málaga B
Racing de Ferrol
Poli Ejido
Murcia
Pontevedra
Eibar
Valladolid
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
Xerez
Salamanca
Celta de Vigo
06/11/2004
Alavés
Xerez
Gimnàstic de Tarragona
Tenerife
Cádiz
Málaga B
Racing de Ferrol
Salamanca
Eibar
Terrassa
07/11/2004
Recreativo de Huelva
Elche
Celta de Vigo
Poli Ejido
Murcia
Córdoba
Sporting de Gijón
Valladolid
Almería
Ciudad de Murcia
Lleida
Pontevedra
13/11/2004
Córdoba
Celta de Vigo
Terrassa
Lleida
14/11/2004
Tenerife
Sporting de Gijón
Ciudad de Murcia
Gimnàstic de Tarragona
Elche
Murcia
Málaga B
Alavés
Poli Ejido
Racing de Ferrol
Pontevedra
Almería
Valladolid
Recreativo de Huelva
Salamanca
Cádiz
Xerez
Eibar
20/11/2004
Cádiz
Poli Ejido
Recreativo de Huelva
Tenerife
Lleida
Xerez
21/11/2004
Alavés
Eibar
Gimnàstic de Tarragona
Pontevedra
Málaga B
Salamanca
Racing de Ferrol
Córdoba
Celta de Vigo
Elche
Murcia
Valladolid
Sporting de Gijón
Ciudad de Murcia
Almería
Terrassa
27/11/2004
Valladolid
Celta de Vigo
Terrassa
Gimnàstic de Tarragona
Xerez
Almería
28/11/2004
Tenerife
Murcia
Ciudad de Murcia
Recreativo de Huelva
Córdoba
Cádiz
Elche
Racing de Ferrol
Poli Ejido
Málaga B
Pontevedra
Sporting de Gijón
Eibar
Lleida
Salamanca
Alavés
04/12/2004
Alavés
Lleida
Recreativo de Huelva
Pontevedra
Celta de Vigo
Tenerife
05/12/2004
Gimnàstic de Tarragona
Xerez
Cádiz
Elche
Málaga B
Córdoba
Racing de Ferrol
Valladolid
Murcia
Ciudad de Murcia
Sporting de Gijón
Terrassa
Almería
Eibar
Salamanca
Poli Ejido
11/12/2004
Tenerife
Racing de Ferrol
Eibar
Gimnàstic de Tarragona
Xerez
Sporting de Gijón
12/12/2004
Ciudad de Murcia
Celta de Vigo
Córdoba
Salamanca
Elche
Málaga B
Poli Ejido
Alavés
Pontevedra
Murcia
Valladolid
Cádiz
Terrassa
Recreativo de Huelva
Lleida
Almería
18/12/2004
Gimnàstic de Tarragona
Lleida
Cádiz
Tenerife
Poli Ejido
Córdoba
Racing de Ferrol
Ciudad de Murcia
Recreativo de Huelva
Xerez
Murcia
Terrassa
Sporting de Gijón
Eibar
19/12/2004
Alavés
Almería
Málaga B
Valladolid
Celta de Vigo
Pontevedra
Salamanca
Elche
21/12/2004
Eibar
Recreativo de Huelva
22/12/2004
Tenerife
Málaga B
Ciudad de Murcia
Cádiz
Córdoba
Alavés
Elche
Poli Ejido
Valladolid
Salamanca
Terrassa
Celta de Vigo
Almería
Gimnàstic de Tarragona
Lleida
Sporting de Gijón
Xerez
Murcia
23/12/2004
Pontevedra
Racing de Ferrol
08/01/2005
Córdoba
Elche
Málaga B
Ciudad de Murcia
Racing de Ferrol
Terrassa
Salamanca
Tenerife
09/01/2005
Alavés
Gimnàstic de Tarragona
Cádiz
Pontevedra
Poli Ejido
Valladolid
Recreativo de Huelva
Lleida
Celta de Vigo
Xerez
Murcia
Eibar
Sporting de Gijón
Almería
15/01/2005
Eibar
Celta de Vigo
Almería
Recreativo de Huelva
Lleida
Murcia
16/01/2005
Alavés
Elche
Tenerife
Poli Ejido
Gimnàstic de Tarragona
Sporting de Gijón
Ciudad de Murcia
Salamanca
Pontevedra
Málaga B
Valladolid
Córdoba
Terrassa
Cádiz
Xerez
Racing de Ferrol
22/01/2005
Córdoba
Tenerife
Elche
Valladolid
Racing de Ferrol
Eibar
Recreativo de Huelva
Gimnàstic de Tarragona
23/01/2005
Cádiz
Xerez
Poli Ejido
Ciudad de Murcia
Celta de Vigo
Lleida
Murcia
Almería
Sporting de Gijón
Alavés
Salamanca
Pontevedra
24/01/2005
Málaga B
Terrassa
29/01/2005
Elche
Tenerife
Málaga B
Xerez
Poli Ejido
Pontevedra
30/01/2005
Cádiz
Eibar
Córdoba
Ciudad de Murcia
Racing de Ferrol
Lleida
Recreativo de Huelva
Sporting de Gijón
Celta de Vigo
Almería
Murcia
Gimnàstic de Tarragona
Valladolid
Alavés
Salamanca
Terrassa
05/02/2005
Gimnàstic de Tarragona
Celta de Vigo
Xerez
Salamanca
06/02/2005
Alavés
Recreativo de Huelva
Tenerife
Valladolid
Ciudad de Murcia
Elche
Pontevedra
Córdoba
Sporting de Gijón
Murcia
Eibar
Málaga B
Terrassa
Poli Ejido
Almería
Racing de Ferrol
Lleida
Cádiz
12/02/2005
Tenerife
Alavés
Cádiz
Almería
13/02/2005
Córdoba
Terrassa
Elche
Pontevedra
Málaga B
Lleida
Poli Ejido
Xerez
Racing de Ferrol
Gimnàstic de Tarragona
Celta de Vigo
Sporting de Gijón
Murcia
Recreativo de Huelva
Valladolid
Ciudad de Murcia
Salamanca
Eibar
19/02/2005
Ciudad de Murcia
Tenerife
Pontevedra
Valladolid
Terrassa
Elche
Almería
Málaga B
20/02/2005
Alavés
Murcia
Gimnàstic de Tarragona
Cádiz
Recreativo de Huelva
Celta de Vigo
Sporting de Gijón
Racing de Ferrol
Eibar
Poli Ejido
Lleida
Salamanca
Xerez
Córdoba
26/02/2005
Cádiz
Sporting de Gijón
Málaga B
Gimnàstic de Tarragona
27/02/2005
Tenerife
Pontevedra
Ciudad de Murcia
Alavés
Elche
Xerez
Poli Ejido
Lleida
Racing de Ferrol
Recreativo de Huelva
Celta de Vigo
Murcia
Valladolid
Terrassa
Salamanca
Almería
09/03/2005
Córdoba
Eibar
05/03/2005
Recreativo de Huelva
Cádiz
Terrassa
Tenerife
06/03/2005
Alavés
Celta de Vigo
Gimnàstic de Tarragona
Salamanca
Pontevedra
Ciudad de Murcia
Murcia
Racing de Ferrol
Sporting de Gijón
Málaga B
Eibar
Elche
Almería
Poli Ejido
Lleida
Córdoba
Xerez
Valladolid
12/03/2005
Tenerife
Xerez
Poli Ejido
Gimnàstic de Tarragona
Racing de Ferrol
Celta de Vigo
13/03/2005
Ciudad de Murcia
Terrassa
Cádiz
Murcia
Córdoba
Almería
Elche
Lleida
Málaga B
Recreativo de Huelva
Pontevedra
Alavés
Valladolid
Eibar
Salamanca
Sporting de Gijón
19/03/2005
Alavés
Racing de Ferrol
Recreativo de Huelva
Salamanca
Eibar
Tenerife
Lleida
Valladolid
20/03/2005
Gimnàstic de Tarragona
Córdoba
Celta de Vigo
Cádiz
Murcia
Málaga B
Sporting de Gijón
Poli Ejido
Terrassa
Pontevedra
Almería
Elche
Xerez
Ciudad de Murcia
26/03/2005
Málaga B
Celta de Vigo
Terrassa
Alavés
27/03/2005
Tenerife
Lleida
Ciudad de Murcia
Eibar
Cádiz
Racing de Ferrol
Córdoba
Sporting de Gijón
Elche
Gimnàstic de Tarragona
Poli Ejido
Recreativo de Huelva
Pontevedra
Xerez
Valladolid
Almería
Salamanca
Murcia
02/04/2005
Celta de Vigo
Salamanca
Almería
Tenerife
Xerez
Terrassa
03/04/2005
Alavés
Cádiz
Gimnàstic de Tarragona
Valladolid
Racing de Ferrol
Málaga B
Recreativo de Huelva
Córdoba
Murcia
Poli Ejido
Sporting de Gijón
Elche
Eibar
Pontevedra
Lleida
Ciudad de Murcia
09/04/2005
Tenerife
Gimnàstic de Tarragona
Córdoba
Murcia
Málaga B
Cádiz
Salamanca
Racing de Ferrol
10/04/2005
Ciudad de Murcia
Almería
Elche
Recreativo de Huelva
Poli Ejido
Celta de Vigo
Pontevedra
Lleida
Valladolid
Sporting de Gijón
Terrassa
Eibar
Xerez
Alavés
16/04/2005
Murcia
Elche
Sporting de Gijón
Tenerife
Eibar
Xerez
Almería
Pontevedra
Lleida
Terrassa
17/04/2005
Alavés
Málaga B
Gimnàstic de Tarragona
Ciudad de Murcia
Cádiz
Salamanca
Racing de Ferrol
Poli Ejido
Recreativo de Huelva
Valladolid
Celta de Vigo
Córdoba
23/04/2005
Córdoba
Racing de Ferrol
Eibar
Alavés
24/04/2005
Tenerife
Recreativo de Huelva
Ciudad de Murcia
Sporting de Gijón
Elche
Celta de Vigo
Poli Ejido
Cádiz
Pontevedra
Gimnàstic de Tarragona
Valladolid
Murcia
Terrassa
Almería
Salamanca
Málaga B
Xerez
Lleida
30/04/2005
Alavés
Salamanca
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
Málaga B
Poli Ejido
Racing de Ferrol
Elche
Almería
Xerez
01/05/2005
Cádiz
Córdoba
Recreativo de Huelva
Ciudad de Murcia
Celta de Vigo
Valladolid
Murcia
Tenerife
Sporting de Gijón
Pontevedra
Lleida
Eibar
07/05/2005
Tenerife
Celta de Vigo
Elche
Cádiz
Eibar
Almería
Terrassa
Sporting de Gijón
08/05/2005
Ciudad de Murcia
Murcia
Córdoba
Málaga B
Poli Ejido
Salamanca
Pontevedra
Recreativo de Huelva
Valladolid
Racing de Ferrol
Lleida
Alavés
Xerez
Gimnàstic de Tarragona
14/05/2005
Gimnàstic de Tarragona
Eibar
Málaga B
Elche
Racing de Ferrol
Tenerife
Celta de Vigo
Ciudad de Murcia
Murcia
Pontevedra
15/05/2005
Alavés
Poli Ejido
Cádiz
Valladolid
Recreativo de Huelva
Terrassa
Sporting de Gijón
Xerez
Almería
Lleida
Salamanca
Córdoba
21/05/2005
Tenerife
Cádiz
Eibar
Sporting de Gijón
Lleida
Gimnàstic de Tarragona
22/05/2005
Ciudad de Murcia
Racing de Ferrol
Córdoba
Poli Ejido
Elche
Salamanca
Pontevedra
Celta de Vigo
Valladolid
Málaga B
Terrassa
Murcia
Almería
Alavés
Xerez
Recreativo de Huelva
28/05/2005
Alavés
Córdoba
Málaga B
Tenerife
Celta de Vigo
Terrassa
Murcia
Xerez
Sporting de Gijón
Lleida
29/05/2005
Gimnàstic de Tarragona
Almería
Cádiz
Ciudad de Murcia
Poli Ejido
Elche
Racing de Ferrol
Pontevedra
Recreativo de Huelva
Eibar
Salamanca
Valladolid
04/06/2005
Gimnàstic de Tarragona
Alavés
Pontevedra
Cádiz
05/06/2005
Tenerife
Salamanca
Ciudad de Murcia
Málaga B
Elche
Córdoba
Valladolid
Poli Ejido
Eibar
Murcia
Terrassa
Racing de Ferrol
Almería
Sporting de Gijón
Lleida
Recreativo de Huelva
Xerez
Celta de Vigo
11/06/2005
Sporting de Gijón
Gimnàstic de Tarragona
12/06/2005
Cádiz
Terrassa
Córdoba
Valladolid
Elche
Alavés
Málaga B
Pontevedra
Poli Ejido
Tenerife
Racing de Ferrol
Xerez
Recreativo de Huelva
Almería
Celta de Vigo
Eibar
Murcia
Lleida
Salamanca
Ciudad de Murcia
17/06/2005
Ciudad de Murcia
Poli Ejido
18/06/2005
Alavés
Sporting de Gijón
Tenerife
Córdoba
Gimnàstic de Tarragona
Recreativo de Huelva
Pontevedra
Salamanca
Valladolid
Elche
Eibar
Racing de Ferrol
Terrassa
Málaga B
Almería
Murcia
Lleida
Celta de Vigo
Xerez
Cádiz
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Cádiz76422113868301054
2Celta de Vigo7642221010553811612
3Alavés764223712624712210
4Eibar734220139533910813
5Recreativo de Huelva71421914948321165
6Valladolid63421891556561358
7Gimnàstic de Tarragona604216121449451116
8Xerez594214171139361429
9Tenerife5742131811424514112
10Elche574216917515215010
11Sporting de Gijón5742151215413912510
12Murcia544215918405211710
13Poli Ejido5242121614414515012
14Almería514213121736441318
15Lleida5042131118465414018
16Racing de Ferrol494212131755541369
17Málaga B484212121833511226
18Ciudad de Murcia4742101715495713214
19Córdoba464212102043521225
20Terrassa444212822456315312
21Salamanca44421282250631236
22Pontevedra444210141852601399
Destacats
 NomDem GolsClub
Bermejo
25
Güiza
20
Nino
20
Llorente
18
Bodipo
16
Javi Rodríguez
16
Gorka Brit
16
Rubén Navarro
15
Aduriz
14
Jonathan Sesma
13
Diego Torres
13
Nakor
13
Irurzun
13
Nenê
12
Canobbio
12
 NomDem GroguesClub
Tena
20
Curro Vacas
18
Català
18
Carlos García
16
Juan Navarro
16
Lupidio
16
Corona
16
Manolo Gaspar
15
Acciari
15
Aurelio
15
Dorado
15
Juan
15
Vitolo
15
Quique Martín
15
Garitano
14
Gols:
1055
Gols Per Partit:
2,28
Targetes Grogues:
2836
Targetes Grogues Per Partit:
6,14
Expulsions:
208
Expulsions Per Partit:
0,45
Estrangers:
141
Percentatge Estrangers:
21,14
Victòries locals:
187
Victòries visitants:
143
Empats:
132
Màxima victòria local:
6-1 Cádiz-Valladolid
Màxima victòria visitant:
1-6 Almería-Racing de Ferrol
Millor ratxa guanyadora:
Cádiz: 7 Partits (Jornades 11-17)
Pitjor ratxa perdedora:
Racing de Ferrol: 7 Partits (Jornades 24-30)
Millor ratxa no perdent:
Tenerife: 11 Partits (Jornades 24-34)
Pitjor ratxa no guanyant:
Pontevedra: 18 Partits (Jornades 7-24)
Progrés
Matriu
AlaAlmCádCelCiuCórEibElcGimLleMálMurPolPonRacRecSalSpoTenTerValXer
Alavés-2-11-30-31-11-10-21-01-12-03-12-32-03-22-10-22-10-11-04-12-42-0
Almería0-1-0-10-10-02-02-12-21-11-10-11-01-11-01-61-00-11-00-12-20-01-2
Cádiz0-12-1-2-00-04-11-23-12-10-24-00-13-04-02-00-00-00-04-13-16-10-1
Celta de Vigo2-21-00-2-0-10-11-22-21-00-00-01-01-02-01-11-12-01-01-12-12-02-1
Ciudad de Murcia2-00-10-02-2-1-01-10-01-11-20-01-31-32-33-02-22-10-20-12-02-20-2
Córdoba1-23-00-20-10-1-0-00-22-00-15-21-12-10-01-20-20-00-02-02-13-41-2
Eibar1-21-02-12-13-21-0-5-20-21-10-01-00-01-21-11-22-11-00-01-02-00-0
Elche1-20-01-10-13-11-21-0-3-32-12-11-03-12-02-10-10-24-00-01-03-21-2
Gimnàstic de Tarragona1-01-21-10-20-01-13-22-0-2-10-22-01-40-01-14-42-01-01-03-10-11-0
Lleida0-11-01-30-20-01-21-11-22-0-2-15-10-13-01-22-32-10-21-14-22-01-1
Málaga B1-11-21-10-13-13-20-01-00-11-0-0-20-01-11-10-11-31-02-10-00-20-3
Murcia1-50-00-21-12-21-01-01-01-01-00-1-3-32-21-01-30-01-31-00-10-11-1
Poli Ejido0-12-00-00-32-22-04-11-01-02-01-21-1-1-00-01-01-11-12-20-00-30-0
Pontevedra1-30-21-13-12-21-12-32-23-15-01-10-10-1-1-10-04-11-21-13-33-02-1
Racing de Ferrol2-10-11-11-24-00-00-10-11-41-31-03-12-01-2-0-12-10-02-23-02-31-2
Recreativo de Huelva0-01-11-11-23-23-10-02-11-03-00-11-01-12-10-1-0-01-10-02-12-01-0
Salamanca3-33-21-30-10-20-31-22-00-10-11-23-11-12-00-21-0-2-14-53-11-21-1
Sporting de Gijón1-21-00-01-02-23-10-03-10-31-12-02-01-03-23-20-11-2-1-12-01-10-0
Tenerife1-01-32-03-11-00-21-11-00-01-11-12-11-10-01-12-01-41-0-2-10-21-0
Terrassa0-21-13-21-40-12-02-30-11-23-01-00-22-01-03-21-03-01-00-0-2-10-1
Valladolid1-00-10-13-32-10-11-21-21-01-13-00-22-10-11-11-03-22-02-12-2-1-1
Xerez0-11-10-23-03-51-10-31-11-10-01-00-11-01-02-20-01-01-01-10-00-0-
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error