Temporada 2016-17 2ª Divisió Grup I

Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Racing de Santander803524835719812
2Celta de Vigo B773524566826923
3Cultural Leonesa743422847526632
4Pontevedra5635168114432924
5Valladolid B5135149123536815
6Ponferradina51351312103336956
7Racing de Ferrol4835139134436905
8Coruxo46351210134053876
9Lealtad45351112123433811
10Tudelano45351112122931855
11Izarra45351112123640956
12Guijuelo44351111135444905
13Osasuna B4135118164351747
14Burgos CF3934109153744933
15Caudal393591214425311111
16Mutilvera39358151230411198
17Boiro3835911153243926
18CD Palencia35359818235512111
19Arandina313571018345510912
20Somozas243559212157843
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Descens
Resultats
23/04/2017Valladolid B00Tudelano
23/04/2017Celta de Vigo B03Boiro
23/04/2017Lealtad22Ponferradina
23/04/2017CD Palencia13Arandina
23/04/2017Racing de Santander40Caudal
23/04/2017Pontevedra11Coruxo
23/04/2017Izarra21Osasuna B
23/04/2017Racing de Ferrol00Somozas
23/04/2017Mutilvera01Guijuelo
Destacats
 NomDem GolsClub
Borja Iglesias
29
Benja
20
Aquino
19
Joselu
15
Pino
15
Hicham
14
Gallar
14
Grande
14
Carlitos
12
Higinio
12
Barco
12
Adrián
11
Díaz
11
Abdón Prats
10
Colinas
9
 NomDem GroguesClub
Cisneros
20
Raúl
15
Saavedra
13
Gustavo Ledes
12
Maceira
12
Gallar
12
Chavero
12
Yebra
12
Riera
11
Óscar Pérez
11
Noche
11
Andrés
11
Campillo
11
Rai
11
Bonilla
11
NomPTGTV
Gómez Landazabal10665
González Esteban10534
Sáez de Adana10534
Fernández Rodríguez10634
Rezola Etxeberria9620
Martínez Santos9515
Ruiz Álvarez9491
Fernández Buergo9342
Muñiz Ruiz8421
Palencia Caballero8403
Pardeiro Puente8353
Fernández Pérez8391
Rodríguez García8462
Alonso Prendes8483
Espasandín Cores8504
Iglesias Villanueva7303
Arias Rodríguez7321
González Hernández7414
García Martín7553
Bueno Prieto7365
López Toca6342
Ávalos Martos6311
Vicente Moral6331
Sánchez Laso6262
López Parra6321
Carbajales Gómez6291
Conejero Sánchez5280
Ávalos Barrera5293
García Verdura5204
Domínguez Zapatero5210
Calderiña Pavón5192
Álvarez Borbolla5282
Moreno Aragón5210
Soto Grado5331
Catalá Ferrán5284
Román Román5282
López Puerta5352
Hernández Lorenzo4141
Fuente Martín4150
Fernández Pérez4191
Ortiz Arias4202
Muñoz Piedra4200
Gálvez Rascón4272
Martínez García4191
Villoria Linacero4221
Montes García3142
Cid Camacho3151
Leo Ollo3120
Álvarez Fernández3110
Sánchez Aparicio3111
Pérez Muley3201
Sauleda Torrent290
Nieva López271
Collado López2111
Navarro Collados280
Bosch Doménech271
Díez Cano2100
Galech Apezteguía280
Hernández Maeso2150
Barceló Roca2100
Lou Ballano2101
Recio Moreno2121
García Gómez272
Ruipérez Marín150
Pulido Santana141
Santos Pargaña110
Sáez Vital180
González Francés160
Massat150
Yuste Querol171
González González141
Usón Rosel170
Herrero Arenas172
Baiges Dones160
Parra Górriz180
Muñoz Pérez120
Fernández Fernández130
Montero De Lerma130
Subirats Matamoros130
Peña Varela130
Brea Peón000
Gallego Gambín000
Gols:
811
Gols Per Partit:
2,32
Targetes Grogues:
1835
Targetes Grogues Per Partit:
5,26
Expulsions:
111
Expulsions Per Partit:
0,32
Estrangers:
57
Percentatge Estrangers:
10,52
Victòries locals:
157
Victòries visitants:
93
Empats:
99
Màxima victòria local:
8-1 Guijuelo-Izarra
Màxima victòria visitant:
1-5 Arandina-Racing de Santander
Millor ratxa guanyadora:
Celta de Vigo B: 8 Partits (Jornades 27-34)
Pitjor ratxa perdedora:
Arandina: 7 Partits (Jornades 16-22)
Millor ratxa no perdent:
Cultural Leonesa: 18 Partits (Jornades 1-18)
Pitjor ratxa no guanyant:
Arandina: 12 Partits (Jornades 15-26)
Progrés
Matriu
Última actualització: 26/04/2017
Notificar error