Temporada 2000-01 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
03/09/2000
Ceuta
Jerez
Coria
Granada
Xerez
Poli Almería
Linares
Cádiz
Guadix
Dos Hermanas
Écija
San Fernando
Motril
Melilla
Algeciras
Talavera
Poli Ejido
Balompédica Linense
13/09/2000
Almería
Don Benito
09/09/2000
Cádiz
Almería
10/09/2000
Talavera
Guadix
Dos Hermanas
Ceuta
Balompédica Linense
Xerez
Jerez
Motril
Melilla
Écija
Poli Almería
Linares
Granada
Poli Ejido
San Fernando
Coria
Don Benito
Algeciras
16/09/2000
Écija
Jerez
17/09/2000
Poli Almería
Balompédica Linense
Coria
Melilla
Motril
Dos Hermanas
Guadix
Don Benito
Algeciras
Cádiz
Ceuta
Talavera
Linares
Almería
Poli Ejido
San Fernando
Xerez
Granada
23/09/2000
Granada
Poli Almería
24/09/2000
San Fernando
Xerez
Don Benito
Ceuta
Cádiz
Guadix
Dos Hermanas
Écija
Balompédica Linense
Linares
Talavera
Motril
Jerez
Coria
Melilla
Poli Ejido
Almería
Algeciras
01/10/2000
Poli Almería
San Fernando
Poli Ejido
Jerez
Xerez
Melilla
Coria
Dos Hermanas
Balompédica Linense
Granada
Guadix
Almería
Écija
Talavera
Linares
Algeciras
Ceuta
Cádiz
Motril
Don Benito
07/10/2000
San Fernando
Balompédica Linense
08/10/2000
Granada
Linares
Don Benito
Écija
Jerez
Xerez
Cádiz
Motril
Almería
Ceuta
Dos Hermanas
Poli Ejido
Talavera
Coria
Melilla
Poli Almería
Algeciras
Guadix
12/10/2000
Xerez
Dos Hermanas
Écija
Cádiz
Granada
San Fernando
Coria
Don Benito
Linares
Guadix
Balompédica Linense
Melilla
Motril
Almería
Poli Almería
Jerez
Ceuta
Algeciras
Poli Ejido
Talavera
15/10/2000
Guadix
Ceuta
Melilla
Granada
Talavera
Xerez
Almería
Écija
Cádiz
Coria
San Fernando
Linares
Don Benito
Poli Ejido
Jerez
Balompédica Linense
Algeciras
Motril
16/10/2000
Dos Hermanas
Poli Almería
22/10/2000
Xerez
Don Benito
Poli Ejido
Cádiz
Coria
Almería
Motril
Guadix
Écija
Algeciras
Granada
Jerez
Linares
Ceuta
San Fernando
Melilla
Poli Almería
Talavera
Balompédica Linense
Dos Hermanas
28/10/2000
Jerez
San Fernando
Ceuta
Motril
29/10/2000
Talavera
Balompédica Linense
Guadix
Écija
Cádiz
Xerez
Almería
Poli Ejido
Don Benito
Poli Almería
Dos Hermanas
Granada
Melilla
Linares
Algeciras
Coria
01/11/2000
Granada
Talavera
Poli Almería
Cádiz
Écija
Ceuta
Linares
Motril
Xerez
Almería
Poli Ejido
Algeciras
Melilla
Jerez
Coria
Guadix
San Fernando
Dos Hermanas
Balompédica Linense
Don Benito
05/11/2000
Ceuta
Coria
Algeciras
Xerez
Dos Hermanas
Melilla
Talavera
San Fernando
Almería
Poli Almería
Don Benito
Granada
Guadix
Poli Ejido
Cádiz
Balompédica Linense
Jerez
Linares
Motril
Écija
12/11/2000
Poli Ejido
Ceuta
Coria
Motril
Granada
Cádiz
Poli Almería
Algeciras
Xerez
Guadix
Balompédica Linense
Almería
Melilla
Talavera
Linares
Écija
San Fernando
Don Benito
Jerez
Dos Hermanas
19/11/2000
Cádiz
San Fernando
Almería
Granada
Ceuta
Xerez
Guadix
Poli Almería
Algeciras
Balompédica Linense
Don Benito
Melilla
Écija
Coria
Dos Hermanas
Linares
Talavera
Jerez
Motril
Poli Ejido
24/11/2000
Jerez
Don Benito
25/11/2000
Melilla
Cádiz
26/11/2000
Xerez
Motril
Poli Almería
Ceuta
Poli Ejido
Écija
Granada
Algeciras
Dos Hermanas
Talavera
Balompédica Linense
Guadix
Linares
Coria
San Fernando
Almería
01/12/2000
Cádiz
Jerez
02/12/2000
Écija
Xerez
Ceuta
Balompédica Linense
Guadix
Granada
Motril
Poli Almería
Almería
Melilla
03/12/2000
Algeciras
San Fernando
Coria
Poli Ejido
Don Benito
Dos Hermanas
Talavera
Linares
06/12/2000
Xerez
Coria
Granada
Ceuta
Melilla
Algeciras
Poli Almería
Écija
Balompédica Linense
Motril
Jerez
Almería
San Fernando
Guadix
Talavera
Don Benito
Linares
Poli Ejido
30/12/2000
Dos Hermanas
Cádiz
10/12/2000
Poli Ejido
Xerez
Cádiz
Talavera
Ceuta
San Fernando
Guadix
Melilla
Algeciras
Jerez
Motril
Granada
Écija
Balompédica Linense
Linares
Don Benito
Almería
Dos Hermanas
15/12/2000
Talavera
Almería
17/12/2000
Melilla
Ceuta
Xerez
Linares
Balompédica Linense
Coria
San Fernando
Motril
Granada
Écija
Dos Hermanas
Algeciras
Jerez
Guadix
Don Benito
Cádiz
05/01/2001
San Fernando
Écija
07/01/2001
Jerez
Ceuta
Dos Hermanas
Guadix
Melilla
Motril
Balompédica Linense
Poli Ejido
Granada
Coria
Cádiz
Linares
Don Benito
Almería
Talavera
Algeciras
12/01/2001
Algeciras
Don Benito
13/01/2001
Almería
Cádiz
14/01/2001
Ceuta
Dos Hermanas
Poli Ejido
Granada
Motril
Jerez
Écija
Melilla
Xerez
Balompédica Linense
Guadix
Talavera
Coria
San Fernando
19/01/2001
Melilla
Coria
20/01/2001
Cádiz
Algeciras
21/01/2001
Granada
Xerez
San Fernando
Poli Ejido
Almería
Linares
Jerez
Écija
Talavera
Ceuta
Dos Hermanas
Motril
Don Benito
Guadix
26/01/2001
Poli Ejido
Melilla
28/01/2001
Xerez
San Fernando
Guadix
Cádiz
Ceuta
Don Benito
Algeciras
Almería
Écija
Dos Hermanas
Linares
Balompédica Linense
Motril
Talavera
Coria
Jerez
02/02/2001
Jerez
Poli Ejido
03/02/2001
Granada
Balompédica Linense
Almería
Guadix
04/02/2001
Melilla
Xerez
Cádiz
Ceuta
Algeciras
Linares
Dos Hermanas
Coria
Don Benito
Motril
Talavera
Écija
09/02/2001
Ceuta
Almería
11/02/2001
Motril
Cádiz
Poli Ejido
Dos Hermanas
Linares
Granada
Xerez
Jerez
Coria
Talavera
Écija
Don Benito
Balompédica Linense
San Fernando
Guadix
Algeciras
16/02/2001
Don Benito
Coria
18/02/2001
Cádiz
Écija
Almería
Motril
Dos Hermanas
Xerez
San Fernando
Granada
Melilla
Balompédica Linense
Talavera
Poli Ejido
Algeciras
Ceuta
Guadix
Linares
23/02/2001
Granada
Melilla
25/02/2001
Coria
Cádiz
Poli Ejido
Don Benito
Écija
Almería
Ceuta
Guadix
Xerez
Talavera
Balompédica Linense
Jerez
Motril
Algeciras
Linares
San Fernando
02/03/2001
Dos Hermanas
Balompédica Linense
04/03/2001
Don Benito
Xerez
Ceuta
Linares
Cádiz
Poli Ejido
Almería
Coria
Algeciras
Écija
Jerez
Granada
Melilla
San Fernando
Guadix
Motril
09/03/2001
Motril
Ceuta
11/03/2001
Poli Ejido
Almería
Xerez
Cádiz
Linares
Melilla
Écija
Guadix
Granada
Dos Hermanas
Coria
Algeciras
San Fernando
Jerez
Balompédica Linense
Talavera
16/03/2001
Algeciras
Poli Ejido
18/03/2001
Ceuta
Écija
Almería
Xerez
Guadix
Coria
Talavera
Granada
Jerez
Melilla
Motril
Linares
Dos Hermanas
San Fernando
Don Benito
Balompédica Linense
23/03/2001
Linares
Jerez
25/03/2001
Poli Ejido
Guadix
Écija
Motril
Balompédica Linense
Cádiz
Coria
Ceuta
Melilla
Dos Hermanas
Xerez
Algeciras
Granada
Don Benito
San Fernando
Talavera
30/03/2001
Guadix
Xerez
01/04/2001
Ceuta
Poli Ejido
Cádiz
Granada
Motril
Coria
Don Benito
San Fernando
Dos Hermanas
Jerez
Almería
Balompédica Linense
Talavera
Melilla
Écija
Linares
06/04/2001
Xerez
Ceuta
07/04/2001
Jerez
Talavera
San Fernando
Cádiz
Balompédica Linense
Algeciras
08/04/2001
Granada
Almería
Poli Ejido
Motril
Melilla
Don Benito
Coria
Écija
Linares
Dos Hermanas
14/04/2001
Guadix
Balompédica Linense
Coria
Linares
Don Benito
Jerez
15/04/2001
Algeciras
Granada
Écija
Poli Ejido
Almería
San Fernando
Cádiz
Melilla
Motril
Xerez
Talavera
Dos Hermanas
20/04/2001
San Fernando
Algeciras
22/04/2001
Balompédica Linense
Ceuta
Xerez
Écija
Jerez
Cádiz
Dos Hermanas
Don Benito
Linares
Talavera
Poli Ejido
Coria
Melilla
Almería
Granada
Guadix
27/04/2001
Coria
Xerez
28/04/2001
Almería
Jerez
29/04/2001
Cádiz
Dos Hermanas
Ceuta
Granada
Poli Ejido
Linares
Motril
Balompédica Linense
Don Benito
Talavera
Algeciras
Melilla
Guadix
San Fernando
06/05/2001
Dos Hermanas
Almería
Granada
Motril
Xerez
Poli Ejido
Melilla
Guadix
Jerez
Algeciras
San Fernando
Ceuta
Balompédica Linense
Écija
Talavera
Cádiz
Don Benito
Linares
12/05/2001
Ceuta
Melilla
13/05/2001
Motril
San Fernando
Algeciras
Dos Hermanas
Cádiz
Don Benito
Écija
Granada
Almería
Talavera
Linares
Xerez
Coria
Balompédica Linense
Guadix
Jerez
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Cádiz69361912537159011
2Poli Ejido66361812640251236
3Xerez633617127483011013
4Ceuta593615147483012213
5Granada5136131211444010311
6Coria51361312113837959
7Dos Hermanas49361213113834816
8Melilla483613914354310112
9Jerez4736121113363410115
10Écija463610161027301279
11Almería463610161041371108
12San Fernando453610151126261105
13Balompédica Linense443611111445509810
14Talavera4336111015294011414
15Motril4236101214303911212
16Algeciras4136914133640935
17Guadix39361091728469415
18Linares3736813152836947
19Don Benito2336411212042904
20Poli Almería0*00000000
Promoció Ascens
Promoció Permanència
*El Polideportivo Almería es va retirar de la competició en la jornada 18. Els partits que havia disputat no van tenir efecte a la classificació
Destacats
 NomDem GolsClub
Sergio Cruz
16
Raúl Sánchez
16
Duda
13
Huegun
13
Fali Montes
12
Melo
12
Silas
12
Nacho Sierra
11
Toni
10
Iarley
10
Iván
10
Katxorro
9
Arrieta
9
Cabello
9
Sousa
8
 NomDem GroguesClub
Larrosa
18
Velázquez
15
Izquierdo
15
Matías Rubio
14
Mateos
14
Kiko
14
Carlos Flores
14
Francis
13
Sevilla
13
Castillo
13
Molina
13
Luna
13
Juan Pedro
12
Ríos
12
Silas
12
 NomDem CoefClubPJGols
Armando
0,383614
José Luis
0,63521
Marcos
0,623522
Manu
0,83528
Ramón Martí
0,833630
Arrue
0,853530
Tete
0,973635
Vega
13131
Burgos
13434
David Pérez
1,053638
Moisés
1,062931
Basauri
1,163743
Duro
1,23441
Gols:
713
Gols Per Partit:
1,99
Targetes Grogues:
2020
Targetes Grogues Per Partit:
5,63
Expulsions:
187
Expulsions Per Partit:
0,52
Estrangers:
42
Percentatge Estrangers:
8,27
Victòries locals:
153
Victòries visitants:
84
Empats:
122
Màxima victòria local:
6-0 Dos Hermanas-Guadix
Màxima victòria visitant:
0-4 Melilla-Coria
Millor ratxa guanyadora:
Cádiz: 9 Partits (Jornades 30-38)
Pitjor ratxa perdedora:
Poli Almería: 5 Partits (Jornades 12-16)
Millor ratxa no perdent:
Cádiz: 17 Partits (Jornades 22-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Talavera: 14 Partits (Jornades 20-33)
Progrés
Matriu
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error