Temporada 1994-95 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
03/09/1994
Xerez
Córdoba
04/09/1994
San Fernando
Cádiz
Betis B
Granada
Melilla
Almería
Cartagena
Talavera
Yeclano
Recreativo de Huelva
Écija
Cacereño
Mármol Macael
Manchego
Poli Almería
Sevilla B
San Roque
Jaén
10/09/1994
Córdoba
San Fernando
Almería
Betis B
Jaén
Écija
Granada
Poli Almería
11/09/1994
Cádiz
San Roque
Sevilla B
Cartagena
Manchego
Melilla
Recreativo de Huelva
Xerez
Talavera
Yeclano
Cacereño
Mármol Macael
17/09/1994
Yeclano
Sevilla B
San Roque
Córdoba
Cartagena
Granada
18/09/1994
Betis B
Poli Almería
Écija
Cádiz
Melilla
Cacereño
San Fernando
Recreativo de Huelva
Xerez
Talavera
Almería
Manchego
Mármol Macael
Jaén
24/09/1994
Recreativo de Huelva
San Roque
Granada
Yeclano
25/09/1994
Sevilla B
Xerez
Jaén
Melilla
Córdoba
Écija
Cádiz
Mármol Macael
Cacereño
Almería
Poli Almería
Cartagena
Manchego
Betis B
Talavera
San Fernando
02/10/1994
Melilla
Cádiz
Xerez
Granada
Almería
Jaén
Mármol Macael
Córdoba
Écija
Recreativo de Huelva
Betis B
Cartagena
Yeclano
Poli Almería
San Fernando
Sevilla B
San Roque
Talavera
Manchego
Cacereño
08/10/1994
Cádiz
Almería
09/10/1994
Granada
San Fernando
Cartagena
Yeclano
Recreativo de Huelva
Mármol Macael
Poli Almería
Xerez
Cacereño
Betis B
Talavera
Écija
Jaén
Manchego
Sevilla B
San Roque
03/11/1994
Córdoba
Melilla
16/10/1994
Betis B
Yeclano
Almería
Córdoba
San Roque
Granada
Xerez
Cartagena
San Fernando
Poli Almería
Manchego
Cádiz
Mármol Macael
Talavera
Cacereño
Jaén
Écija
Sevilla B
Melilla
Recreativo de Huelva
22/10/1994
Sevilla B
Mármol Macael
Granada
Écija
23/10/1994
Cádiz
Cacereño
Córdoba
Manchego
Yeclano
Xerez
Recreativo de Huelva
Almería
Cartagena
San Fernando
Jaén
Betis B
Talavera
Melilla
Poli Almería
San Roque
29/10/1994
Jaén
Cádiz
30/10/1994
San Fernando
Yeclano
Cacereño
Córdoba
Manchego
Recreativo de Huelva
Almería
Talavera
Melilla
Sevilla B
Mármol Macael
Granada
Écija
Poli Almería
San Roque
Cartagena
Betis B
Xerez
05/11/1994
Xerez
San Fernando
06/11/1994
Córdoba
Jaén
Cádiz
Betis B
Recreativo de Huelva
Cacereño
Talavera
Manchego
Sevilla B
Almería
Granada
Melilla
Poli Almería
Mármol Macael
Cartagena
Écija
Yeclano
San Roque
12/11/1994
Almería
Granada
13/11/1994
Cádiz
Córdoba
Écija
Yeclano
Betis B
San Fernando
Jaén
Recreativo de Huelva
Mármol Macael
Cartagena
Melilla
Poli Almería
Cacereño
Talavera
Manchego
Sevilla B
San Roque
Xerez
19/11/1994
Poli Almería
Almería
20/11/1994
Recreativo de Huelva
Cádiz
Yeclano
Mármol Macael
Sevilla B
Cacereño
Córdoba
Betis B
Xerez
Écija
Granada
Manchego
San Fernando
San Roque
Talavera
Jaén
Cartagena
Melilla
26/11/1994
Cacereño
Granada
27/11/1994
Cádiz
Talavera
Melilla
Yeclano
Córdoba
Recreativo de Huelva
Almería
Cartagena
Jaén
Sevilla B
Écija
San Fernando
Manchego
Poli Almería
Betis B
San Roque
Mármol Macael
Xerez
03/12/1994
Recreativo de Huelva
Betis B
04/12/1994
Sevilla B
Cádiz
Talavera
Córdoba
Yeclano
Almería
Granada
Jaén
Poli Almería
Cacereño
Cartagena
Manchego
Xerez
Melilla
San Fernando
Mármol Macael
San Roque
Écija
07/12/1994
Jaén
Poli Almería
08/12/1994
Córdoba
Sevilla B
Recreativo de Huelva
Talavera
Cádiz
Granada
Manchego
Yeclano
Almería
Xerez
Cacereño
Cartagena
Melilla
San Fernando
Mármol Macael
San Roque
Betis B
Écija
10/12/1994
Sevilla B
Recreativo de Huelva
11/12/1994
Granada
Córdoba
Poli Almería
Cádiz
Yeclano
Cacereño
San Fernando
Almería
Talavera
Betis B
Écija
Mármol Macael
San Roque
Melilla
Cartagena
Jaén
Xerez
Manchego
17/12/1994
Córdoba
Poli Almería
18/12/1994
Jaén
Yeclano
Talavera
Sevilla B
Recreativo de Huelva
Granada
Cádiz
Cartagena
Cacereño
Xerez
Manchego
San Fernando
Almería
San Roque
Melilla
Écija
Betis B
Mármol Macael
07/01/1995
Xerez
Jaén
08/01/1995
Yeclano
Cádiz
Cartagena
Córdoba
Écija
Almería
Betis B
Sevilla B
San Fernando
Cacereño
Mármol Macael
Melilla
Granada
Talavera
Poli Almería
Recreativo de Huelva
San Roque
Manchego
14/01/1995
Cádiz
Xerez
15/01/1995
Córdoba
Yeclano
Sevilla B
Granada
Almería
Mármol Macael
Manchego
Écija
Melilla
Betis B
Talavera
Poli Almería
Jaén
San Fernando
Cacereño
San Roque
Recreativo de Huelva
Cartagena
22/01/1995
Córdoba
Xerez
Sevilla B
Poli Almería
Almería
Melilla
Recreativo de Huelva
Yeclano
Cádiz
San Fernando
Jaén
San Roque
Manchego
Mármol Macael
Cacereño
Écija
Talavera
Cartagena
Granada
Betis B
28/01/1995
San Fernando
Córdoba
San Roque
Cádiz
29/01/1995
Betis B
Almería
Cartagena
Sevilla B
Yeclano
Talavera
Écija
Jaén
Melilla
Manchego
Xerez
Recreativo de Huelva
Poli Almería
Granada
Mármol Macael
Cacereño
04/02/1995
Cádiz
Écija
05/02/1995
Sevilla B
Yeclano
Córdoba
San Roque
Manchego
Almería
Talavera
Xerez
Poli Almería
Betis B
Granada
Cartagena
Jaén
Mármol Macael
Recreativo de Huelva
San Fernando
Cacereño
Melilla
11/02/1995
San Roque
Recreativo de Huelva
12/02/1995
Écija
Córdoba
Almería
Cacereño
Xerez
Sevilla B
Yeclano
Granada
Mármol Macael
Cádiz
Melilla
Jaén
Cartagena
Poli Almería
Betis B
Manchego
22/03/1995
San Fernando
Talavera
18/02/1995
Jaén
Almería
19/02/1995
Córdoba
Mármol Macael
Sevilla B
San Fernando
Poli Almería
Yeclano
Recreativo de Huelva
Écija
Cádiz
Melilla
Talavera
San Roque
Cartagena
Betis B
Granada
Xerez
Cacereño
Manchego
25/02/1995
San Roque
Sevilla B
San Fernando
Granada
26/02/1995
Almería
Cádiz
Melilla
Córdoba
Écija
Talavera
Yeclano
Cartagena
Manchego
Jaén
Mármol Macael
Recreativo de Huelva
Xerez
Poli Almería
Betis B
Cacereño
04/03/1995
Córdoba
Almería
Cádiz
Manchego
05/03/1995
Sevilla B
Écija
Yeclano
Betis B
Jaén
Cacereño
Talavera
Mármol Macael
Poli Almería
San Fernando
Cartagena
Xerez
Recreativo de Huelva
Melilla
Granada
San Roque
11/03/1995
Betis B
Jaén
Mármol Macael
Sevilla B
12/03/1995
Manchego
Córdoba
Almería
Recreativo de Huelva
Cacereño
Cádiz
Xerez
Yeclano
San Roque
Poli Almería
Écija
Granada
San Fernando
Cartagena
06/04/1995
Melilla
Talavera
18/03/1995
Córdoba
Cacereño
Sevilla B
Melilla
19/03/1995
Talavera
Almería
Cádiz
Jaén
Poli Almería
Écija
Yeclano
San Fernando
Xerez
Betis B
Granada
Mármol Macael
Cartagena
San Roque
Recreativo de Huelva
Manchego
25/03/1995
Betis B
Cádiz
San Roque
Yeclano
26/03/1995
Jaén
Córdoba
Almería
Sevilla B
Écija
Cartagena
Manchego
Talavera
San Fernando
Xerez
Mármol Macael
Poli Almería
Melilla
Granada
Cacereño
Recreativo de Huelva
01/04/1995
Sevilla B
Manchego
Recreativo de Huelva
Jaén
02/04/1995
Córdoba
Cádiz
Yeclano
Écija
Granada
Almería
Talavera
Cacereño
Xerez
San Roque
Cartagena
Mármol Macael
San Fernando
Betis B
04/05/1995
Poli Almería
Melilla
08/04/1995
Almería
Poli Almería
Manchego
Granada
Écija
Xerez
Mármol Macael
Yeclano
San Roque
San Fernando
Cacereño
Sevilla B
Jaén
Talavera
Cádiz
Recreativo de Huelva
09/04/1995
Betis B
Córdoba
Melilla
Cartagena
11/04/1995
Xerez
Mármol Macael
12/04/1995
Sevilla B
Jaén
Talavera
Cádiz
Granada
Cacereño
San Fernando
Écija
Cartagena
Almería
Yeclano
Melilla
San Roque
Betis B
13/04/1995
Recreativo de Huelva
Córdoba
Poli Almería
Manchego
16/04/1995
Córdoba
Talavera
Écija
San Roque
Cádiz
Sevilla B
Almería
Yeclano
Jaén
Granada
Melilla
Xerez
Mármol Macael
San Fernando
Betis B
Recreativo de Huelva
Manchego
Cartagena
Cacereño
Poli Almería
23/04/1995
Sevilla B
Córdoba
Écija
Betis B
Xerez
Almería
Talavera
Recreativo de Huelva
Poli Almería
Jaén
Yeclano
Manchego
San Roque
Mármol Macael
Granada
Cádiz
San Fernando
Melilla
Cartagena
Cacereño
29/04/1995
Betis B
Talavera
Mármol Macael
Écija
Cádiz
Poli Almería
Recreativo de Huelva
Sevilla B
30/04/1995
Córdoba
Granada
Almería
San Fernando
Jaén
Cartagena
Cacereño
Yeclano
Melilla
San Roque
Manchego
Xerez
06/05/1995
Mármol Macael
Betis B
Yeclano
Jaén
Granada
Recreativo de Huelva
07/05/1995
Poli Almería
Córdoba
Sevilla B
Talavera
Écija
Melilla
San Roque
Almería
Xerez
Cacereño
Cartagena
Cádiz
San Fernando
Manchego
13/05/1995
Talavera
Granada
Cádiz
Yeclano
Almería
Écija
Jaén
Xerez
14/05/1995
Córdoba
Cartagena
Sevilla B
Betis B
Melilla
Mármol Macael
Manchego
San Roque
Recreativo de Huelva
Poli Almería
Cacereño
San Fernando
20/05/1995
Mármol Macael
Almería
Xerez
Cádiz
San Roque
Cacereño
21/05/1995
San Fernando
Jaén
Poli Almería
Talavera
Yeclano
Córdoba
Cartagena
Recreativo de Huelva
Granada
Sevilla B
Écija
Manchego
Betis B
Melilla
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Córdoba5438211255728815
2Almería5238236969311118
3Écija4938171564731935
4Jaén47381811956341074
5Talavera46381516747351037
6Yeclano463820612583911812
7Sevilla B443818812543310212
8Mármol Macael3938131312394912610
9Xerez3838141014364410718
10Cádiz3838141014454611416
11Betis B373814915444110312
12Melilla3638918113135962
13Granada353811131450561087
14Recreativo de Huelva34381112154350896
15Poli Almería343810141441501076
16Cartagena3338111116465211520
17San Fernando3138101117444813121
18San Roque283861616264911813
19Cacereño2138511222865816
20Manchego183831223166110519
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Rueda
19
Iván Rosado
17
Crespín
17
Rodri
15
Manolo
14
Víctor Bermúdez
13
Jesús
13
Jero
12
Guti
12
Diego López
11
Sousa
11
Toñeca
11
Alberto Saavedra
11
Puskas
11
Ferrer
11
 NomDem GroguesClub
Juanito
17
Francis
15
Pepelu
15
Francés
15
Marrero
14
Julio
13
Alberto Saavedra
13
Fernando
13
Nico
13
José Manuel
13
Mújika
13
Roteta
13
Rajado
13
David
12
Puskas
12
NomPTGTV
Diestro Manzano11505
Montes Corcobado9534
Rico Íñiguez9442
García Rodríguez9402
Rodríguez Torrico8517
Aponte Tomillo8341
Tárraga Sánchez8462
Peregrín Pérez8512
Ramírez Domínguez8558
Matoso Aguilar8453
Vizuete Fernández7352
Fuentes Jiménez7343
Campos Andreu75410
Millán Domínguez7301
Sarrión Martínez7321
Rodríguez Santiago7314
Ariza Villanueva7386
García Domínguez7352
De Mora Expósito7511
Beltrán Marco7454
Sánchez Rodríguez7423
Barea López6261
Pinar Martínez6333
Fernández Fernández6356
Megía Dávila6352
Martínez Franco6435
Villa García6383
Marmolejo Martínez6200
García Payán6254
Balmaseda Hazas6353
Del Cerro Escobar6376
García de la Rosa6364
Hernández Pérez6353
Acevedo Martínez6285
García Rubio6364
Rodríguez Báez6414
Ortuño Bernal5221
Rubio Iniesta5397
Sanz Fuster5272
Pérez Pérez5323
García Paños5272
Lozano Segado5371
Morales Mansito53610
Baños Martínez5285
Martínez Griñán5354
Montero Ruiz5351
López López4192
Cerdá Albert4207
Ramírez Martos4172
Medina Cantalejo4293
Torres Caravaca4280
Granell Gil4204
Tevar Muñoz4161
Herreros Hodar4142
Méndez Martín4243
Velázquez Carrillo4343
Rosanes González3150
Morales Yanes3141
Araque Vergara3151
Alemany Ramis291
Presas López2161
Román González2101
Gutiérrez Barco2103
Sáinz de Lomas2101
Sanjorge Otero2102
Velasco Lozano290
Beguiristain Iceta141
Iglesias Figueroa120
Osorio Martín160
Lomas Pérez130
Llonch Andreu170
Gordillo Flórez151
Marqués Nistal111
Armenta Fernández163
Lobos Enríquez141
Hernanz Angulo151
Muñoz Tovar160
Pereira Sotelo120
Gil García151
Torcida Fernández130
Gols:
877
Gols Per Partit:
2,31
Targetes Grogues:
2115
Targetes Grogues Per Partit:
5,57
Expulsions:
209
Expulsions Per Partit:
0,55
Estrangers:
44
Percentatge Estrangers:
8,98
Victòries locals:
156
Victòries visitants:
107
Empats:
117
Màxima victòria local:
6-0 Jaén-Mármol Macael
Màxima victòria visitant:
1-6 Poli Almería-Jaén
Millor ratxa guanyadora:
Almería: 8 Partits (Jornades 31-38)
Pitjor ratxa perdedora:
San Fernando: 6 Partits (Jornades 26-31)
Millor ratxa no perdent:
Talavera: 17 Partits (Jornades 18-34)
Pitjor ratxa no guanyant:
Cacereño: 16 Partits (Jornades 20-35)
Progrés
Matriu
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error