Temporada 1993-94 2ª Divisió B Grup II

Resultats
04/09/1993
Lemona
Barakaldo
05/09/1993
Sestao
Valladolid B
Basconia
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad B
Numancia
Tudelano
Osasuna B
Touring
Utebo
Beasain
Izarra
Logroñés B
Real Unión
Andorra
Palencia
Alavés
Bermeo
12/09/1993
Real Unión
Lemona
Izarra
Sestao
Numancia
Alavés
Barakaldo
Beasain
Osasuna B
Touring
Palencia
Real Sociedad B
Bermeo
Basconia
Valladolid B
Tudelano
Gimnástica de Torrelavega
Logroñés B
Utebo
Andorra
18/09/1993
Sestao
Barakaldo
Basconia
Numancia
19/09/1993
Andorra
Osasuna B
Real Sociedad B
Alavés
Tudelano
Izarra
Touring
Valladolid B
Lemona
Gimnástica de Torrelavega
Beasain
Real Unión
Palencia
Utebo
Logroñés B
Bermeo
25/09/1993
Osasuna B
Palencia
26/09/1993
Real Unión
Sestao
Numancia
Logroñés B
Barakaldo
Tudelano
Izarra
Touring
Alavés
Basconia
Gimnástica de Torrelavega
Beasain
Bermeo
Lemona
Valladolid B
Andorra
Utebo
Real Sociedad B
02/10/1993
Sestao
Gimnástica de Torrelavega
Lemona
Numancia
03/10/1993
Logroñés B
Alavés
Andorra
Izarra
Utebo
Osasuna B
Real Sociedad B
Basconia
Palencia
Valladolid B
Beasain
Bermeo
Tudelano
Real Unión
08/12/1993
Touring
Barakaldo
06/10/1993
Izarra
Palencia
Valladolid B
Utebo
Osasuna B
Real Sociedad B
Basconia
Logroñés B
Bermeo
Sestao
Gimnástica de Torrelavega
Tudelano
Alavés
Lemona
Numancia
Beasain
Barakaldo
Andorra
07/10/1993
Real Unión
Touring
10/10/1993
Sestao
Numancia
Palencia
Barakaldo
Beasain
Alavés
Real Sociedad B
Logroñés B
Touring
Gimnástica de Torrelavega
Lemona
Basconia
Osasuna B
Valladolid B
Utebo
Izarra
Tudelano
Bermeo
Andorra
Real Unión
16/10/1993
Basconia
Beasain
17/10/1993
Alavés
Sestao
Barakaldo
Utebo
Valladolid B
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Andorra
Logroñés B
Lemona
Bermeo
Touring
Real Unión
Palencia
Izarra
Osasuna B
Numancia
Tudelano
22/10/1993
Real Sociedad B
Lemona
23/10/1993
Osasuna B
Barakaldo
24/10/1993
Sestao
Basconia
Tudelano
Alavés
Palencia
Gimnástica de Torrelavega
Valladolid B
Izarra
Touring
Numancia
Beasain
Logroñés B
Utebo
Real Unión
Andorra
Bermeo
30/10/1993
Basconia
Tudelano
Logroñés B
Sestao
Lemona
Beasain
31/10/1993
Alavés
Touring
Barakaldo
Valladolid B
Izarra
Real Sociedad B
Real Unión
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Utebo
Numancia
Andorra
01/11/1993
Bermeo
Palencia
06/11/1993
Valladolid B
Real Unión
Utebo
Bermeo
Sestao
Lemona
Real Sociedad B
Beasain
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
07/11/1993
Tudelano
Logroñés B
Touring
Basconia
Andorra
Alavés
Izarra
Barakaldo
Palencia
Numancia
09/11/1993
Gimnástica de Torrelavega
Valladolid B
10/11/1993
Alavés
Palencia
Beasain
Sestao
Bermeo
Osasuna B
Basconia
Andorra
Logroñés B
Touring
Real Unión
Izarra
Lemona
Tudelano
11/11/1993
Barakaldo
Real Sociedad B
08/12/1993
Numancia
Utebo
14/11/1993
Barakaldo
Real Unión
Valladolid B
Bermeo
Utebo
Alavés
Palencia
Basconia
Andorra
Logroñés B
Touring
Lemona
Tudelano
Beasain
Real Sociedad B
Sestao
Osasuna B
Numancia
Izarra
Gimnástica de Torrelavega
20/11/1993
Real Unión
Real Sociedad B
Basconia
Utebo
Logroñés B
Palencia
Sestao
Tudelano
21/11/1993
Alavés
Osasuna B
Bermeo
Izarra
Gimnástica de Torrelavega
Barakaldo
Lemona
Andorra
Beasain
Touring
Numancia
Valladolid B
27/11/1993
Valladolid B
Alavés
28/11/1993
Touring
Sestao
Real Unión
Gimnástica de Torrelavega
Barakaldo
Bermeo
Real Sociedad B
Tudelano
Utebo
Logroñés B
Andorra
Beasain
Palencia
Lemona
Osasuna B
Basconia
Izarra
Numancia
04/12/1993
Bermeo
Real Unión
Logroñés B
Osasuna B
Basconia
Valladolid B
05/12/1993
Alavés
Izarra
Numancia
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad B
Sestao
Andorra
Beasain
Palencia
Tudelano
Touring
Lemona
Utebo
12/12/1993
Barakaldo
Alavés
Gimnástica de Torrelavega
Bermeo
Palencia
Sestao
Real Sociedad B
Touring
Osasuna B
Lemona
Real Unión
Numancia
Utebo
Beasain
Valladolid B
Logroñés B
Andorra
Tudelano
Izarra
Basconia
18/12/1993
Real Sociedad B
Bermeo
Alavés
Real Unión
Basconia
Barakaldo
Logroñés B
Izarra
19/12/1993
Sestao
Utebo
Numancia
Gimnástica de Torrelavega
Lemona
Valladolid B
Beasain
Osasuna B
Touring
Andorra
Tudelano
Palencia
01/01/1994
Osasuna B
Sestao
Izarra
Lemona
02/01/1994
Gimnástica de Torrelavega
Alavés
Bermeo
Numancia
Barakaldo
Logroñés B
Valladolid B
Beasain
Utebo
Tudelano
Andorra
Real Sociedad B
Palencia
Touring
06/01/1994
Real Unión
Basconia
06/01/1994
Barakaldo
Lemona
08/01/1994
Valladolid B
Sestao
Bermeo
Alavés
Osasuna B
Tudelano
09/01/1994
Gimnástica de Torrelavega
Basconia
Utebo
Touring
Izarra
Beasain
Palencia
Andorra
Real Unión
Logroñés B
Numancia
Real Sociedad B
15/01/1994
Real Sociedad B
Palencia
Sestao
Izarra
16/01/1994
Alavés
Numancia
Basconia
Bermeo
Beasain
Barakaldo
Logroñés B
Gimnástica de Torrelavega
Touring
Osasuna B
Tudelano
Valladolid B
Lemona
Real Unión
Andorra
Utebo
23/01/1994
Barakaldo
Sestao
Alavés
Real Sociedad B
Numancia
Basconia
Bermeo
Logroñés B
Real Unión
Beasain
Valladolid B
Touring
Gimnástica de Torrelavega
Lemona
Izarra
Tudelano
Osasuna B
Andorra
Utebo
Palencia
30/01/1994
Basconia
Alavés
Lemona
Bermeo
Sestao
Real Unión
Real Sociedad B
Utebo
Tudelano
Barakaldo
Touring
Izarra
Palencia
Osasuna B
Beasain
Gimnástica de Torrelavega
Logroñés B
Numancia
Andorra
Valladolid B
05/02/1994
Basconia
Real Sociedad B
06/02/1994
Alavés
Logroñés B
Bermeo
Beasain
Barakaldo
Touring
Gimnástica de Torrelavega
Sestao
Numancia
Lemona
Izarra
Andorra
Valladolid B
Palencia
Osasuna B
Utebo
Real Unión
Tudelano
12/02/1994
Utebo
Valladolid B
Real Sociedad B
Osasuna B
13/02/1994
Lemona
Alavés
Beasain
Numancia
Touring
Real Unión
Tudelano
Gimnástica de Torrelavega
Logroñés B
Basconia
Sestao
Bermeo
Andorra
Barakaldo
Palencia
Izarra
19/02/1994
Valladolid B
Osasuna B
Bermeo
Tudelano
Logroñés B
Real Sociedad B
Basconia
Lemona
20/02/1994
Numancia
Sestao
Alavés
Beasain
Barakaldo
Palencia
Gimnástica de Torrelavega
Touring
Izarra
Utebo
Real Unión
Andorra
23/02/1994
Touring
Bermeo
Beasain
Basconia
Andorra
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
Real Unión
Tudelano
Numancia
Utebo
Barakaldo
Real Sociedad B
Valladolid B
Lemona
Logroñés B
Osasuna B
Izarra
24/02/1994
Sestao
Alavés
27/02/1994
Alavés
Tudelano
Numancia
Touring
Basconia
Sestao
Bermeo
Andorra
Lemona
Real Sociedad B
Barakaldo
Osasuna B
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
Logroñés B
Beasain
Real Unión
Utebo
Izarra
Valladolid B
05/03/1994
Valladolid B
Barakaldo
Sestao
Logroñés B
Touring
Alavés
06/03/1994
Palencia
Bermeo
Real Sociedad B
Izarra
Beasain
Lemona
Andorra
Numancia
Tudelano
Basconia
Utebo
Gimnástica de Torrelavega
Osasuna B
Real Unión
12/03/1994
Basconia
Touring
Lemona
Sestao
Logroñés B
Tudelano
13/03/1994
Alavés
Andorra
Numancia
Palencia
Barakaldo
Izarra
Bermeo
Utebo
Beasain
Real Sociedad B
Real Unión
Valladolid B
Gimnástica de Torrelavega
Osasuna B
19/03/1994
Izarra
Real Unión
Sestao
Beasain
20/03/1994
Osasuna B
Bermeo
Andorra
Basconia
Tudelano
Lemona
Real Sociedad B
Barakaldo
Valladolid B
Gimnástica de Torrelavega
Utebo
Numancia
Touring
Logroñés B
Palencia
Alavés
26/03/1994
Basconia
Palencia
Real Unión
Barakaldo
27/03/1994
Alavés
Utebo
Sestao
Real Sociedad B
Numancia
Osasuna B
Lemona
Touring
Gimnástica de Torrelavega
Izarra
Beasain
Tudelano
Logroñés B
Andorra
Bermeo
Valladolid B
31/03/1994
Touring
Beasain
02/04/1994
Izarra
Bermeo
03/04/1994
Osasuna B
Alavés
Valladolid B
Numancia
Tudelano
Sestao
Real Sociedad B
Real Unión
Andorra
Lemona
Palencia
Logroñés B
Barakaldo
Gimnástica de Torrelavega
Utebo
Basconia
31/03/1994
Tudelano
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Real Unión
06/04/1994
Bermeo
Barakaldo
Sestao
Touring
Numancia
Izarra
Beasain
Andorra
Alavés
Valladolid B
Lemona
Palencia
Logroñés B
Utebo
Basconia
Osasuna B
10/04/1994
Izarra
Alavés
Barakaldo
Numancia
Andorra
Sestao
Real Unión
Bermeo
Utebo
Lemona
Touring
Tudelano
Osasuna B
Logroñés B
Valladolid B
Basconia
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Palencia
Beasain
16/04/1994
Touring
Real Sociedad B
Sestao
Palencia
Logroñés B
Valladolid B
Basconia
Izarra
17/04/1994
Alavés
Barakaldo
Numancia
Real Unión
Lemona
Osasuna B
Bermeo
Gimnástica de Torrelavega
Beasain
Utebo
Tudelano
Andorra
23/04/1994
Barakaldo
Basconia
Utebo
Sestao
24/04/1994
Bermeo
Real Sociedad B
Gimnástica de Torrelavega
Numancia
Real Unión
Alavés
Palencia
Tudelano
Izarra
Logroñés B
Andorra
Touring
Valladolid B
Lemona
Osasuna B
Beasain
30/04/1994
Lemona
Izarra
01/05/1994
Logroñés B
Barakaldo
Numancia
Bermeo
Touring
Palencia
Basconia
Real Unión
Tudelano
Utebo
Beasain
Valladolid B
Alavés
Gimnástica de Torrelavega
Real Sociedad B
Andorra
Sestao
Osasuna B
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Alavés6038241227117785
2Sestao5238201265617625
3Numancia523823695030896
4Barakaldo4838181285836878
5Bermeo4738161574232794
6Beasain40381412124533665
7Real Sociedad B3938159145039765
8Osasuna B38381312134450554
9Logroñés B383814101446428713
10Lemona38381214124639893
11Gimnástica de Torrelavega3638148164939907
12Izarra3638148164039754
13Tudelano35381015133843659
14Real Unión34381014143744695
15Palencia3438818123348828
16Valladolid B333811111632528511
17Basconia333811111638677814
18Andorra3138913164154869
19Utebo22386102218591008
20Touring143846282882735
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Julio Engonga
28
Lasheras
26
Zamarripa
23
Iñigo
18
Aitor Bouzo
17
Ipintza
15
Idiakez
13
Barbarín
13
Sola
13
Matute
12
Gamboa
11
 Kiku
11
Koldo
10
Raúl Borrero
10
Gorka
9
 NomDem GroguesClub
 Chus
14
Garagarza
12
Busa
11
Noain
11
Kortina
11
Fano
11
Aitor Arregui
10
Barrena
10
Ibarguren
10
Zarraga
10
Santi
10
Kike Alonso
10
Miguel Ángel
10
Vallejo
10
Sarriegi
10
NomPTGTV
Rebollo Soto10341
Beguiristain Iceta10253
Martínez de la Puente10472
Colina Sarobe10312
Aguirre Huerga10501
Serna Postigo10277
López Villate10526
Alzola Magallón10232
Hervías Rubio10432
Pardo del Burgo10583
Méndez Casas10557
Gutiérrez Barco10392
Gil Oteiza9333
Teja Cimiano9351
Marcos Roncero9432
Blanco Gutiérrez9352
Osorio Martín9324
Eleicegui Uranga9333
Pérez Lasa8316
Martínez Barrio8465
Navas Lasa8290
Sáinz de Lomas8415
Sánchez García7363
Iturralde González7324
Toledo Fernández7201
Losantos Omar6210
Herreros Hodar5262
Pérez Sánchez5160
Elías Fajula5233
García Carreras5231
García Menocal5213
Román González4142
José Torrisco4201
Ruiz Campo4195
Parada Martínez4213
Burrueco Moreno4193
Sanjorge Otero4172
Granell Gil4160
Mejuto González4140
López de la Fuente3100
Muñoz Juste370
Torija Arroyo391
Vilaseca Arroyo361
Megía Dávila381
Mars Lluis3162
Granel Martínez3200
Bello Rebolo371
Inglés Solé3101
Gómez Sal3172
Gil García3151
Hernanz Angulo391
Cardona Gomila290
Crespo García2102
Baños Martínez2121
Pérez Álvarez230
Noguer Planas293
Iglesias Figueroa2110
Aguilera Hernando290
Marqués Nistal2111
Hernando Serrano2100
Millán Domínguez2111
Gordillo Flórez260
Rábade Prieto261
Hernández Calvet291
Campos Andreu2144
Hernández Velázquez230
Mortera Fernández282
Luque Borge280
Silvosa Rodríguez2124
Pinar Martínez110
Cerdá Albert120
Sanz Fuster150
García Domínguez140
Méndez Martín140
Benítez Moya170
Araque Vergara140
Villacampa Duque170
Hernández Pérez131
Chamoso Sánchez160
Megía Dávila151
Presas López141
Valle Gil120
Lobos Enríquez151
Acevedo Martínez140
Suárez Suárez130
Tevar Muñoz151
Sánchez Marcos140
Gols:
862
Gols Per Partit:
2,27
Targetes Grogues:
1570
Targetes Grogues Per Partit:
4,13
Expulsions:
138
Expulsions Per Partit:
0,36
Estrangers:
89
Percentatge Estrangers:
19,18
Victòries locals:
176
Victòries visitants:
90
Empats:
114
Màxima victòria local:
7-0 Real Sociedad B-Valladolid B
Màxima victòria visitant:
0-5 Andorra-Alavés
Millor ratxa guanyadora:
Sestao: 8 Partits (Jornades 30-37)
Pitjor ratxa perdedora:
Touring: 7 Partits (Jornades 4-10)
Millor ratxa no perdent:
Alavés: 21 Partits (Jornades 18-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Touring: 13 Partits (Jornades 26-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error