Temporada 2010-11 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
28/08/2010
Lorca Atlético
Betis B
Lucena
Poli Ejido
29/08/2010
Sevilla Atlético
Murcia
Caravaca
Estepona
Melilla
San Roque
Jumilla
Yeclano Deportivo
Cádiz
Jaén
Écija
Ceuta
Roquetas
Alcalá
Puertollano
Almería B
04/09/2010
Murcia
Roquetas
San Roque
Écija
05/09/2010
Almería B
Sevilla Atlético
Betis B
Caravaca
Jaén
Melilla
Alcalá
Cádiz
Estepona
Jumilla
Yeclano Deportivo
Puertollano
Ceuta
Lucena
Poli Ejido
Lorca Atlético
12/09/2010
Roquetas
Almería B
Sevilla Atlético
Yeclano Deportivo
Caravaca
Poli Ejido
Melilla
Écija
Lucena
San Roque
Jumilla
Betis B
Jaén
Alcalá
Lorca Atlético
Ceuta
Cádiz
Murcia
Puertollano
Estepona
17/09/2010
Écija
Lucena
18/09/2010
Betis B
Puertollano
Murcia
Jaén
Poli Ejido
Jumilla
Ceuta
Caravaca
San Roque
Lorca Atlético
19/09/2010
Almería B
Cádiz
Alcalá
Melilla
Estepona
Sevilla Atlético
Yeclano Deportivo
Roquetas
22/09/2010
Roquetas
Estepona
Sevilla Atlético
Betis B
Jumilla
Ceuta
Caravaca
San Roque
Lorca Atlético
Écija
Alcalá
Murcia
Jaén
Almería B
Cádiz
Yeclano Deportivo
Puertollano
Poli Ejido
Melilla
Lucena
26/09/2010
Almería B
Alcalá
Betis B
Roquetas
Murcia
Melilla
Estepona
Cádiz
Yeclano Deportivo
Jaén
Poli Ejido
Sevilla Atlético
Ceuta
Puertollano
Écija
Caravaca
Lucena
Lorca Atlético
San Roque
Jumilla
02/10/2010
Puertollano
San Roque
Murcia
Almería B
Cádiz
Betis B
03/10/2010
Roquetas
Poli Ejido
Sevilla Atlético
Ceuta
Caravaca
Lucena
Melilla
Lorca Atlético
Alcalá
Yeclano Deportivo
Jaén
Estepona
Jumilla
Écija
09/10/2010
Almería B
Melilla
San Roque
Sevilla Atlético
10/10/2010
Betis B
Jaén
Estepona
Alcalá
Poli Ejido
Cádiz
Lucena
Jumilla
Lorca Atlético
Caravaca
Yeclano Deportivo
Murcia
Ceuta
Roquetas
Écija
Puertollano
16/10/2010
Almería B
Yeclano Deportivo
17/10/2010
Roquetas
San Roque
Sevilla Atlético
Écija
Alcalá
Betis B
Jaén
Poli Ejido
Melilla
Caravaca
Jumilla
Lorca Atlético
Murcia
Estepona
Puertollano
Lucena
Cádiz
Ceuta
23/10/2010
Betis B
Murcia
San Roque
Cádiz
Ceuta
Jaén
Poli Ejido
Alcalá
24/10/2010
Yeclano Deportivo
Melilla
Estepona
Almería B
Caravaca
Jumilla
Écija
Roquetas
Lorca Atlético
Puertollano
Lucena
Sevilla Atlético
31/10/2010
Almería B
Betis B
Roquetas
Lucena
Sevilla Atlético
Lorca Atlético
Alcalá
Ceuta
Melilla
Jumilla
Jaén
San Roque
Yeclano Deportivo
Estepona
Puertollano
Caravaca
Cádiz
Écija
01/11/2010
Murcia
Poli Ejido
06/11/2010
Betis B
Yeclano Deportivo
San Roque
Alcalá
07/11/2010
Estepona
Melilla
Poli Ejido
Almería B
Caravaca
Sevilla Atlético
Lorca Atlético
Roquetas
Jumilla
Puertollano
Ceuta
Murcia
Écija
Jaén
Lucena
Cádiz
14/11/2010
Roquetas
Caravaca
Sevilla Atlético
Jumilla
Estepona
Betis B
Almería B
Ceuta
Alcalá
Écija
Melilla
Puertollano
Jaén
Lucena
Yeclano Deportivo
Poli Ejido
Murcia
San Roque
Cádiz
Lorca Atlético
21/11/2010
Betis B
Melilla
Lorca Atlético
Jaén
Caravaca
Cádiz
Jumilla
Roquetas
Poli Ejido
Estepona
Ceuta
Yeclano Deportivo
San Roque
Almería B
Écija
Murcia
Lucena
Alcalá
Puertollano
Sevilla Atlético
28/11/2010
Betis B
Poli Ejido
Almería B
Écija
Roquetas
Puertollano
Estepona
Ceuta
Alcalá
Lorca Atlético
Jaén
Caravaca
Melilla
Sevilla Atlético
Yeclano Deportivo
San Roque
Murcia
Lucena
Cádiz
Jumilla
04/12/2010
Ceuta
Betis B
San Roque
Estepona
05/12/2010
Sevilla Atlético
Roquetas
Jumilla
Jaén
Caravaca
Alcalá
Écija
Yeclano Deportivo
Lucena
Almería B
Lorca Atlético
Murcia
Puertollano
Cádiz
08/12/2010
Poli Ejido
Melilla
12/12/2010
Betis B
San Roque
Almería B
Lorca Atlético
Estepona
Écija
Alcalá
Jumilla
Jaén
Puertollano
Melilla
Roquetas
Poli Ejido
Ceuta
Yeclano Deportivo
Lucena
Murcia
Caravaca
Cádiz
Sevilla Atlético
18/12/2010
San Roque
Poli Ejido
Roquetas
Cádiz
19/12/2010
Sevilla Atlético
Jaén
Melilla
Ceuta
Caravaca
Almería B
Puertollano
Alcalá
Lorca Atlético
Yeclano Deportivo
Jumilla
Murcia
Lucena
Estepona
12/01/2011
Écija
Betis B
22/12/2010
Estepona
Lorca Atlético
Murcia
Puertollano
Poli Ejido
Écija
23/12/2010
Almería B
Jumilla
02/01/2011
Betis B
Lucena
Alcalá
Sevilla Atlético
Jaén
Roquetas
Cádiz
Melilla
Ceuta
San Roque
Yeclano Deportivo
Caravaca
09/01/2011
Almería B
Puertollano
Betis B
Lorca Atlético
Alcalá
Roquetas
Murcia
Sevilla Atlético
Estepona
Caravaca
San Roque
Melilla
Jaén
Cádiz
Poli Ejido
Lucena
Ceuta
Écija
Yeclano Deportivo
Jumilla
16/01/2011
Roquetas
Murcia
Sevilla Atlético
Almería B
Melilla
Jaén
Caravaca
Betis B
Lucena
Ceuta
Lorca Atlético
Poli Ejido
Jumilla
Estepona
Cádiz
Alcalá
Puertollano
Yeclano Deportivo
Écija
San Roque
22/01/2011
San Roque
Lucena
23/01/2011
Almería B
Roquetas
Betis B
Jumilla
Alcalá
Jaén
Estepona
Puertollano
Poli Ejido
Caravaca
Écija
Melilla
Murcia
Cádiz
Yeclano Deportivo
Sevilla Atlético
08/02/2011
Ceuta
Lorca Atlético
29/01/2011
Cádiz
Almería B
30/01/2011
Roquetas
Yeclano Deportivo
Sevilla Atlético
Estepona
Melilla
Alcalá
Caravaca
Ceuta
Lucena
Écija
Jaén
Murcia
Jumilla
Poli Ejido
Lorca Atlético
San Roque
Puertollano
Betis B
05/02/2011
Ceuta
Jumilla
San Roque
Caravaca
06/02/2011
Almería B
Jaén
Estepona
Roquetas
Poli Ejido
Puertollano
Lucena
Melilla
Betis B
Sevilla Atlético
Murcia
Alcalá
Yeclano Deportivo
Cádiz
Écija
Lorca Atlético
13/02/2011
Roquetas
Betis B
Sevilla Atlético
Poli Ejido
Melilla
Murcia
Alcalá
Almería B
Caravaca
Écija
Jaén
Yeclano Deportivo
Jumilla
San Roque
Cádiz
Estepona
Puertollano
Ceuta
Lorca Atlético
Lucena
19/02/2011
Betis B
Cádiz
San Roque
Puertollano
20/02/2011
Poli Ejido
Roquetas
Lucena
Caravaca
Lorca Atlético
Melilla
Estepona
Jaén
Ceuta
Sevilla Atlético
Écija
Jumilla
Yeclano Deportivo
Alcalá
Almería B
Murcia
27/02/2011
Roquetas
Ceuta
Sevilla Atlético
San Roque
Melilla
Almería B
Alcalá
Estepona
Jaén
Betis B
Caravaca
Lorca Atlético
Jumilla
Lucena
Cádiz
Poli Ejido
Puertollano
Écija
Murcia
Yeclano Deportivo
05/03/2011
Poli Ejido
Jaén
San Roque
Roquetas
06/03/2011
Betis B
Alcalá
Estepona
Murcia
Lucena
Puertollano
Lorca Atlético
Jumilla
Caravaca
Melilla
Yeclano Deportivo
Almería B
Écija
Sevilla Atlético
Ceuta
Cádiz
12/03/2011
Cádiz
San Roque
13/03/2011
Roquetas
Écija
Sevilla Atlético
Lucena
Melilla
Yeclano Deportivo
Alcalá
Poli Ejido
Jumilla
Caravaca
Almería B
Estepona
Jaén
Ceuta
Puertollano
Lorca Atlético
Murcia
Betis B
19/03/2011
Écija
Cádiz
San Roque
Jaén
20/03/2011
Betis B
Almería B
Estepona
Yeclano Deportivo
Jumilla
Melilla
Caravaca
Puertollano
Poli Ejido
Murcia
Ceuta
Alcalá
Lucena
Roquetas
Lorca Atlético
Sevilla Atlético
26/03/2011
Jaén
Écija
27/03/2011
Almería B
Poli Ejido
Roquetas
Lorca Atlético
Sevilla Atlético
Caravaca
Melilla
Estepona
Murcia
Ceuta
Alcalá
San Roque
Yeclano Deportivo
Betis B
Cádiz
Lucena
Puertollano
Jumilla
02/04/2011
Lucena
Jaén
Betis B
Estepona
San Roque
Murcia
03/04/2011
Caravaca
Roquetas
Puertollano
Melilla
Ceuta
Almería B
Lorca Atlético
Cádiz
Jumilla
Sevilla Atlético
Poli Ejido
Yeclano Deportivo
Écija
Alcalá
09/04/2011
Alcalá
Lucena
10/04/2011
Almería B
San Roque
Roquetas
Jumilla
Sevilla Atlético
Puertollano
Melilla
Betis B
Estepona
Poli Ejido
Jaén
Lorca Atlético
Murcia
Écija
Yeclano Deportivo
Ceuta
Cádiz
Caravaca
16/04/2011
San Roque
Yeclano Deportivo
Caravaca
Jaén
Écija
Almería B
Lorca Atlético
Alcalá
17/04/2011
Sevilla Atlético
Melilla
Ceuta
Estepona
Lucena
Murcia
Jumilla
Cádiz
Puertollano
Roquetas
Poli Ejido
Betis B
21/04/2011
Jaén
Jumilla
23/04/2011
Estepona
San Roque
Betis B
Ceuta
24/04/2011
Almería B
Lucena
Roquetas
Sevilla Atlético
Alcalá
Caravaca
Melilla
Poli Ejido
Yeclano Deportivo
Écija
Murcia
Lorca Atlético
Cádiz
Puertollano
30/04/2011
San Roque
Betis B
Jumilla
Alcalá
01/05/2011
Lucena
Yeclano Deportivo
Sevilla Atlético
Cádiz
Roquetas
Melilla
Puertollano
Jaén
Ceuta
Poli Ejido
Caravaca
Murcia
Écija
Estepona
Lorca Atlético
Almería B
07/05/2011
Cádiz
Roquetas
Almería B
Caravaca
08/05/2011
Estepona
Lucena
Alcalá
Puertollano
Ceuta
Melilla
Yeclano Deportivo
Lorca Atlético
Murcia
Jumilla
Jaén
Sevilla Atlético
Betis B
Écija
Poli Ejido
San Roque
13/05/2011
Caravaca
Yeclano Deportivo
15/05/2011
San Roque
Ceuta
Lucena
Betis B
Lorca Atlético
Estepona
Jumilla
Almería B
Puertollano
Murcia
Sevilla Atlético
Alcalá
Roquetas
Jaén
Melilla
Cádiz
Écija
Poli Ejido
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Murcia823824104682110511
2Sevilla Atlético743821116824011211
3Melilla7238219853281076
4Cádiz693821611613711511
5San Roque633818911423514416
6Ceuta6038161210524211021
7Roquetas593816111148361174
8Jaén563814141039291077
9Écija54381591441451269
10Lucena5238141014424011813
11Caravaca4938131015414014112
12Puertollano4838121214405014918
13Almería B4638121016384610811
14Poli Ejido443811111641511007
15Lorca Atlético433812719375512713
16Betis B4238101216364511610
17Alcalá40381172030529913
18Estepona403881614374510410
19Yeclano Deportivo273851221286313815
20Jumilla16*385429167212515
Promoció Ascens
Promoció Permanència
*El Jumilla va ser sancionat amb tres punts per no disposar de 4 jugadors professionals a partir de la jornada 30
Destacats
 NomDem GolsClub
Rodri
19
Chando
17
Luis Alberto
15
Pedro
13
Kike
12
Enrique
12
Javi Navarro
12
Katxorro
12
Pachón
11
Chota
10
Andrés
10
Pineda
10
Jairo Caballero
9
De Gomar
9
Pallarès
9
 NomDem GroguesClub
Vicente
19
Chema
17
De Dios
16
Germán Rojas
15
Alfonso
15
Atila
15
Calahorro
15
Tasio
15
Pereira
14
Raúl Guillén
14
Encinas
14
Olivares
14
Toño
14
Carlos Ruiz
13
Álvaro Jurado
13
 NomDem CoefClubPJGols
Alberto Cifuentes
0,543720
Dorronsoro
0,753728
Pau Torres
0,863631
Manolo
13434
Goyo
1,443652
Toni Bernal
1,53045
Gols:
872
Gols Per Partit:
2,29
Targetes Grogues:
2368
Targetes Grogues Per Partit:
6,23
Expulsions:
233
Expulsions Per Partit:
0,61
Estrangers:
65
Percentatge Estrangers:
12,4
Victòries locals:
183
Victòries visitants:
96
Empats:
101
Màxima victòria local:
6-0 Murcia-Lucena
Màxima victòria visitant:
0-5 Almería B-Sevilla Atlético
Millor ratxa guanyadora:
Murcia: 7 Partits (Jornades 27-33)
Pitjor ratxa perdedora:
Jumilla: 12 Partits (Jornades 24-35)
Millor ratxa no perdent:
Betis B: 12 Partits (Jornades 2-13)
Pitjor ratxa no guanyant:
Yeclano Deportivo: 15 Partits (Jornades 3-17)
Progrés
Matriu
Última actualització: 06/12/2017
Notificar error