Temporada 2010-11 2ª Divisió B Grup I

Resultats
28/08/2010
Montañeros
Extremadura UD
29/08/2010
Vecindario
Pontevedra
Real Madrid Castilla
Coruxo
Leganés
Cacereño
RSD Alcalá
Conquense
Getafe B
Atlético de Madrid B
Lugo
Deportivo de La Coruña B
Guadalajara
Cerro de Reyes
Badajoz
Celta de Vigo B
30/08/2010
Rayo Vallecano B
Universidad de Las Palmas
05/09/2010
Universidad de Las Palmas
Real Madrid Castilla
Celta de Vigo B
Rayo Vallecano B
Deportivo de La Coruña B
Vecindario
Cerro de Reyes
Lugo
Coruxo
Getafe B
Atlético de Madrid B
RSD Alcalá
Cacereño
Guadalajara
Conquense
Leganés
Pontevedra
Montañeros
Extremadura UD
Badajoz
12/09/2010
Vecindario
Cerro de Reyes
Coruxo
Universidad de Las Palmas
Rayo Vallecano B
Extremadura UD
Leganés
Atlético de Madrid B
Getafe B
RSD Alcalá
Real Madrid Castilla
Celta de Vigo B
Montañeros
Deportivo de La Coruña B
Lugo
Cacereño
Badajoz
Pontevedra
Guadalajara
Conquense
17/09/2010
Conquense
Lugo
18/09/2010
Celta de Vigo B
Coruxo
Deportivo de La Coruña B
Badajoz
Atlético de Madrid B
Guadalajara
19/09/2010
Universidad de Las Palmas
Getafe B
Cerro de Reyes
Montañeros
Cacereño
Vecindario
RSD Alcalá
Leganés
Extremadura UD
Real Madrid Castilla
Pontevedra
Rayo Vallecano B
21/09/2010
Getafe B
Leganés
22/09/2010
Montañeros
Cacereño
Universidad de Las Palmas
Celta de Vigo B
Real Madrid Castilla
Pontevedra
Rayo Vallecano B
Deportivo de La Coruña B
Vecindario
Conquense
Guadalajara
RSD Alcalá
Coruxo
Extremadura UD
Lugo
Atlético de Madrid B
Badajoz
Cerro de Reyes
26/09/2010
Extremadura UD
Universidad de Las Palmas
Deportivo de La Coruña B
Real Madrid Castilla
Cerro de Reyes
Rayo Vallecano B
Cacereño
Badajoz
Atlético de Madrid B
Vecindario
Leganés
Guadalajara
Celta de Vigo B
Getafe B
Conquense
Montañeros
RSD Alcalá
Lugo
Pontevedra
Coruxo
02/10/2010
Rayo Vallecano B
Cacereño
03/10/2010
Universidad de Las Palmas
Pontevedra
Vecindario
RSD Alcalá
Celta de Vigo B
Extremadura UD
Real Madrid Castilla
Cerro de Reyes
Getafe B
Guadalajara
Coruxo
Deportivo de La Coruña B
Montañeros
Atlético de Madrid B
Lugo
Leganés
Badajoz
Conquense
09/10/2010
Guadalajara
Lugo
10/10/2010
Deportivo de La Coruña B
Universidad de Las Palmas
Cerro de Reyes
Coruxo
Atlético de Madrid B
Badajoz
RSD Alcalá
Montañeros
Leganés
Vecindario
Pontevedra
Celta de Vigo B
Cacereño
Real Madrid Castilla
Conquense
Rayo Vallecano B
Extremadura UD
Getafe B
16/10/2010
Montañeros
Leganés
17/10/2010
Vecindario
Guadalajara
Getafe B
Lugo
Real Madrid Castilla
Conquense
Universidad de Las Palmas
Cerro de Reyes
Extremadura UD
Pontevedra
Celta de Vigo B
Deportivo de La Coruña B
Coruxo
Cacereño
Rayo Vallecano B
Atlético de Madrid B
Badajoz
RSD Alcalá
24/10/2010
Deportivo de La Coruña B
Extremadura UD
Cerro de Reyes
Celta de Vigo B
Cacereño
Universidad de Las Palmas
RSD Alcalá
Rayo Vallecano B
Leganés
Badajoz
Lugo
Vecindario
Pontevedra
Getafe B
Conquense
Coruxo
Atlético de Madrid B
Real Madrid Castilla
Guadalajara
Montañeros
30/10/2010
Coruxo
Atlético de Madrid B
Montañeros
Lugo
31/10/2010
Universidad de Las Palmas
Conquense
Getafe B
Vecindario
Extremadura UD
Cerro de Reyes
Celta de Vigo B
Cacereño
Real Madrid Castilla
RSD Alcalá
Pontevedra
Deportivo de La Coruña B
Rayo Vallecano B
Leganés
Badajoz
Guadalajara
06/11/2010
Deportivo de La Coruña B
Getafe B
Guadalajara
Rayo Vallecano B
07/11/2010
Vecindario
Montañeros
Cerro de Reyes
Pontevedra
Atlético de Madrid B
Universidad de Las Palmas
RSD Alcalá
Coruxo
Cacereño
Extremadura UD
Conquense
Celta de Vigo B
Leganés
Real Madrid Castilla
Lugo
Badajoz
13/11/2010
Deportivo de La Coruña B
Cerro de Reyes
14/11/2010
Universidad de Las Palmas
RSD Alcalá
Getafe B
Montañeros
Rayo Vallecano B
Lugo
Badajoz
Vecindario
Celta de Vigo B
Atlético de Madrid B
Pontevedra
Cacereño
Extremadura UD
Conquense
Coruxo
Leganés
Real Madrid Castilla
Guadalajara
20/11/2010
Guadalajara
Coruxo
Montañeros
Badajoz
21/11/2010
Vecindario
Rayo Vallecano B
Cerro de Reyes
Getafe B
Atlético de Madrid B
Extremadura UD
Leganés
Universidad de Las Palmas
Cacereño
Deportivo de La Coruña B
Conquense
Pontevedra
RSD Alcalá
Celta de Vigo B
Lugo
Real Madrid Castilla
27/11/2010
Rayo Vallecano B
Montañeros
Deportivo de La Coruña B
Conquense
28/11/2010
Universidad de Las Palmas
Guadalajara
Cerro de Reyes
Cacereño
Celta de Vigo B
Leganés
Real Madrid Castilla
Vecindario
Extremadura UD
RSD Alcalá
Coruxo
Lugo
Getafe B
Badajoz
Pontevedra
Atlético de Madrid B
04/12/2010
Conquense
Cerro de Reyes
Montañeros
Real Madrid Castilla
05/12/2010
RSD Alcalá
Pontevedra
Leganés
Extremadura UD
Cacereño
Getafe B
Atlético de Madrid B
Deportivo de La Coruña B
Guadalajara
Celta de Vigo B
Badajoz
Rayo Vallecano B
16/12/2010
Lugo
Universidad de Las Palmas
19/01/2011
Vecindario
Coruxo
12/12/2010
Getafe B
Rayo Vallecano B
Cerro de Reyes
Atlético de Madrid B
Universidad de Las Palmas
Vecindario
Real Madrid Castilla
Badajoz
Celta de Vigo B
Lugo
Cacereño
Conquense
Extremadura UD
Guadalajara
Coruxo
Montañeros
Deportivo de La Coruña B
RSD Alcalá
Pontevedra
Leganés
18/12/2010
Leganés
Deportivo de La Coruña B
Badajoz
Coruxo
19/12/2010
Vecindario
Celta de Vigo B
Getafe B
Conquense
Atlético de Madrid B
Cacereño
RSD Alcalá
Cerro de Reyes
Montañeros
Universidad de Las Palmas
Guadalajara
Pontevedra
Lugo
Extremadura UD
Rayo Vallecano B
Real Madrid Castilla
22/12/2010
Universidad de Las Palmas
Badajoz
23/12/2010
Coruxo
Rayo Vallecano B
Cacereño
RSD Alcalá
02/01/2011
Cerro de Reyes
Leganés
Extremadura UD
Vecindario
Celta de Vigo B
Montañeros
Real Madrid Castilla
Getafe B
Conquense
Atlético de Madrid B
Pontevedra
Lugo
Deportivo de La Coruña B
Guadalajara
08/01/2011
Atlético de Madrid B
Getafe B
09/01/2011
Universidad de Las Palmas
Rayo Vallecano B
Celta de Vigo B
Badajoz
Pontevedra
Vecindario
Cerro de Reyes
Guadalajara
Cacereño
Leganés
Extremadura UD
Montañeros
Coruxo
Real Madrid Castilla
Deportivo de La Coruña B
Lugo
Conquense
RSD Alcalá
15/01/2011
Montañeros
Pontevedra
16/01/2011
Vecindario
Deportivo de La Coruña B
Real Madrid Castilla
Universidad de Las Palmas
Badajoz
Extremadura UD
Leganés
Conquense
RSD Alcalá
Atlético de Madrid B
Getafe B
Coruxo
Rayo Vallecano B
Celta de Vigo B
Lugo
Cerro de Reyes
Guadalajara
Cacereño
22/01/2011
Deportivo de La Coruña B
Montañeros
23/01/2011
Universidad de Las Palmas
Coruxo
Celta de Vigo B
Real Madrid Castilla
RSD Alcalá
Getafe B
Cerro de Reyes
Vecindario
Extremadura UD
Rayo Vallecano B
Cacereño
Lugo
Pontevedra
Badajoz
Conquense
Guadalajara
Atlético de Madrid B
Leganés
30/01/2011
Vecindario
Cacereño
Real Madrid Castilla
Extremadura UD
Getafe B
Universidad de Las Palmas
Coruxo
Celta de Vigo B
Rayo Vallecano B
Pontevedra
Badajoz
Deportivo de La Coruña B
Lugo
Conquense
Guadalajara
Atlético de Madrid B
Leganés
RSD Alcalá
Montañeros
Cerro de Reyes
06/02/2011
Celta de Vigo B
Universidad de Las Palmas
Conquense
Vecindario
Atlético de Madrid B
Lugo
RSD Alcalá
Guadalajara
Extremadura UD
Coruxo
Cacereño
Montañeros
Pontevedra
Real Madrid Castilla
Deportivo de La Coruña B
Rayo Vallecano B
Leganés
Getafe B
Cerro de Reyes
Badajoz
12/02/2011
Montañeros
Conquense
13/02/2011
Universidad de Las Palmas
Extremadura UD
Vecindario
Atlético de Madrid B
Badajoz
Cacereño
Getafe B
Celta de Vigo B
Coruxo
Pontevedra
Real Madrid Castilla
Deportivo de La Coruña B
Lugo
RSD Alcalá
Guadalajara
Leganés
Rayo Vallecano B
Cerro de Reyes
19/02/2011
Deportivo de La Coruña B
Coruxo
20/02/2011
Pontevedra
Universidad de Las Palmas
Cacereño
Rayo Vallecano B
Atlético de Madrid B
Montañeros
RSD Alcalá
Vecindario
Extremadura UD
Celta de Vigo B
Conquense
Badajoz
Leganés
Lugo
Guadalajara
Getafe B
Cerro de Reyes
Real Madrid Castilla
27/02/2011
Universidad de Las Palmas
Deportivo de La Coruña B
Vecindario
Leganés
Celta de Vigo B
Pontevedra
Real Madrid Castilla
Cacereño
Getafe B
Extremadura UD
Rayo Vallecano B
Conquense
Badajoz
Atlético de Madrid B
Montañeros
RSD Alcalá
Lugo
Guadalajara
Coruxo
Cerro de Reyes
05/03/2011
Deportivo de La Coruña B
Celta de Vigo B
06/03/2011
Atlético de Madrid B
Rayo Vallecano B
RSD Alcalá
Badajoz
Guadalajara
Vecindario
Conquense
Real Madrid Castilla
Cacereño
Coruxo
Lugo
Getafe B
Leganés
Montañeros
Pontevedra
Extremadura UD
Cerro de Reyes
Universidad de Las Palmas
13/03/2011
Universidad de Las Palmas
Cacereño
Vecindario
Lugo
Getafe B
Pontevedra
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
Extremadura UD
Deportivo de La Coruña B
Coruxo
Conquense
Rayo Vallecano B
RSD Alcalá
Badajoz
Leganés
Montañeros
Guadalajara
Celta de Vigo B
Cerro de Reyes
19/03/2011
Deportivo de La Coruña B
Pontevedra
20/03/2011
Vecindario
Getafe B
Cacereño
Celta de Vigo B
Conquense
Universidad de Las Palmas
Atlético de Madrid B
Coruxo
RSD Alcalá
Real Madrid Castilla
Leganés
Rayo Vallecano B
Guadalajara
Badajoz
Lugo
Montañeros
Cerro de Reyes
Extremadura UD
26/03/2011
Rayo Vallecano B
Guadalajara
27/03/2011
Universidad de Las Palmas
Atlético de Madrid B
Extremadura UD
Cacereño
Celta de Vigo B
Conquense
Real Madrid Castilla
Leganés
Montañeros
Vecindario
Getafe B
Deportivo de La Coruña B
Coruxo
RSD Alcalá
Badajoz
Lugo
Pontevedra
Cerro de Reyes
02/04/2011
Montañeros
Getafe B
03/04/2011
Vecindario
Badajoz
Atlético de Madrid B
Celta de Vigo B
RSD Alcalá
Universidad de Las Palmas
Leganés
Coruxo
Cacereño
Pontevedra
Conquense
Extremadura UD
Guadalajara
Real Madrid Castilla
Lugo
Rayo Vallecano B
Cerro de Reyes
Deportivo de La Coruña B
09/04/2011
Deportivo de La Coruña B
Cacereño
10/04/2011
Universidad de Las Palmas
Leganés
Rayo Vallecano B
Vecindario
Extremadura UD
Atlético de Madrid B
Celta de Vigo B
RSD Alcalá
Pontevedra
Conquense
Real Madrid Castilla
Lugo
Badajoz
Montañeros
Coruxo
Guadalajara
Getafe B
Cerro de Reyes
16/04/2011
Montañeros
Rayo Vallecano B
17/04/2011
Vecindario
Real Madrid Castilla
Leganés
Celta de Vigo B
Guadalajara
Universidad de Las Palmas
RSD Alcalá
Extremadura UD
Conquense
Deportivo de La Coruña B
Atlético de Madrid B
Pontevedra
Lugo
Coruxo
Badajoz
Getafe B
Cacereño
Cerro de Reyes
24/04/2011
Universidad de Las Palmas
Lugo
Getafe B
Cacereño
Deportivo de La Coruña B
Atlético de Madrid B
Extremadura UD
Leganés
Celta de Vigo B
Guadalajara
Coruxo
Vecindario
Pontevedra
RSD Alcalá
Real Madrid Castilla
Montañeros
Rayo Vallecano B
Badajoz
Cerro de Reyes
Conquense
01/05/2011
RSD Alcalá
Deportivo de La Coruña B
Vecindario
Universidad de Las Palmas
Rayo Vallecano B
Getafe B
Conquense
Cacereño
Leganés
Pontevedra
Montañeros
Coruxo
Guadalajara
Extremadura UD
Lugo
Celta de Vigo B
Badajoz
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
Cerro de Reyes
08/05/2011
Celta de Vigo B
Vecindario
Real Madrid Castilla
Rayo Vallecano B
Conquense
Getafe B
Pontevedra
Guadalajara
Extremadura UD
Lugo
Coruxo
Badajoz
Universidad de Las Palmas
Montañeros
Deportivo de La Coruña B
Leganés
Cacereño
Atlético de Madrid B
Cerro de Reyes
RSD Alcalá
15/05/2011
Vecindario
Extremadura UD
Getafe B
Real Madrid Castilla
Atlético de Madrid B
Conquense
RSD Alcalá
Cacereño
Guadalajara
Deportivo de La Coruña B
Lugo
Pontevedra
Montañeros
Celta de Vigo B
Badajoz
Universidad de Las Palmas
Rayo Vallecano B
Coruxo
Leganés
Cerro de Reyes
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Lugo7538229764391075
2Guadalajara7338211076225963
3Real Madrid Castilla7138218973381159
4Leganés69382099543513114
5Universidad de Las Palmas62381881241431049
6Rayo Vallecano B5838161012413412613
7Getafe B543815914454512715
8RSD Alcalá523813131238391088
9Celta de Vigo B52381571643529810
10Vecindario5138131213375311610
11Atlético de Madrid B503813111443431136
12Montañeros49381310155053958
13Cacereño483811151234331114
14Coruxo473811141340411057
15Badajoz473812111541441139
16Conquense473811141347431298
17Deportivo de La Coruña B453812917475713113
18Pontevedra393810919384911113
19Extremadura UD32388822295011116
20Cerro de Reyes16*38542920718610
Promoció Ascens
Promoció Permanència
*Cerro de Reyes i Vecindario van empatar 0-0 la jornada 22, però al Cerro de Reyes se li va donar el partit per perdut 0-3 per considerar incompareixença la presentació d'un equip format per juvenils. Al repetir-se la situació en el partit següent el Cerro de Reyes va ser exclòs de la competició restant-se-li 3 punts i decretant derrota per 0-2 els partits que li restava jugar.
Destacats
 NomDem GolsClub
Arruabarrena
21
Juanjo
20
Azkorra
18
Joselu
14
Morata
14
Jacobo
13
Dioni
13
Sarabia
12
Aridane
12
Belencoso
11
Iván
10
Aníbal
10
Iván Moreno
10
Mateo
10
Mauri
10
 NomDem GroguesClub
Juan
17
Samuel
16
Iago
16
Mateo
15
Yeray Soto
14
Mario
13
Alcañiz
13
De Lucas
13
Escassi
13
Segovia
13
Alba
13
Zafra
13
Javi Soria
12
Fran Rico
12
Zazo
12
NomPTGTV
Vicente Moral12649
González González10473
Moro Sánchez9380
Areces Franco8588
Gómez González8462
Hernández Cifuentes8587
Arroyo Cortés8473
Román Román8484
García Martínez8585
Vizuete Sánchez7383
Espiñeira Pello7495
Fernández Pérez7476
González Fuertes7514
González González7395
Perdigones Pacheco7425
Cordero Vega6380
Zarrabeitia Arrieta6256
Lara Ortega6416
Figueroa Vázquez6396
López Toca6381
De Burgos Bengoetxea6403
Vidal Araújo5333
Suberbiola Zúñiga5263
Isturiz Latorre5332
Figueroa Vázquez5392
Gorostegui Fernández5383
Ripoll Solano5384
Ruiz Bada5182
Gómez Ríos4211
Azkue Otegi4376
Del Olmo Codes4312
Pino Blanco4252
Palomino Núñez4220
Díaz Álvarez4251
Yáñez Megías4292
Díaz Arias4230
Ortiz Arias4212
Arias López4253
Sánchez Laso3190
López Amaya3214
Hermosilla Alaña3120
García Cabrera3132
Cuesta Ferreiro3130
Arias Madrid3203
Sánchez Maroto3133
Sánchez Ramos3213
García García3184
Pérez Pallas3110
Medina Méndez3231
Barberá Fuentes3121
Pinto Herrera3250
Munuera Montero3252
Berjano Ariztegui3201
González Arévalo3160
Moreno Hidalgo3211
Bikandi Garrido3192
Chavet García3130
Pizarro Gómez2130
Gómez Liarte260
López Acera2101
Suárez Betancor2160
Abad Esteban2181
Marín Álvarez2132
Benjumea Álvarez2170
Alemán Pérez2126
Costas Soto2162
Bosch Doménech260
Sánchez-Seco Otero2162
Sanz Terrades280
Melgares de Aguilar2151
Pérez Peraza2120
Iglesias Villanueva2110
Medié Jiménez2100
López Puerta2130
López Martínez2140
Corral García2130
Ruiz García2171
Pardo Martínez2121
Ortiz Blanco2122
Flores Roda2131
Gálvez Rascón2100
Jiménez Moreno130
Usón Rosel170
Gil Coscolla181
Conejo Rodríguez153
Navarro Fuentes190
Vallejo Aznar1101
Soto Grado161
Bilbao Vizcaíno190
Simón del Pino120
Sánchez Aparicio170
Álvarez Pinardo150
Arcediano Monescillo161
Mateo Valero151
Lixandru150
Pulido Santana161
Herrero Arenas170
Ballano Roldán170
López López160
Muñoz Caravaca171
García Ballesteros140
Sánchez Rico151
Bernal Moreno161
Rebollo López111
Cardona Santana171
García Castillo190
Acosta Lorenzo140
Sanchis Cambra140
Nanclares Centeno000
Moratilla Dionisio000
Gols:
852
Gols Per Partit:
2,24
Targetes Grogues:
2233
Targetes Grogues Per Partit:
5,88
Expulsions:
190
Expulsions Per Partit:
0,5
Estrangers:
64
Percentatge Estrangers:
11,33
Victòries locals:
187
Victòries visitants:
93
Empats:
100
Màxima victòria local:
7-1 Real Madrid Castilla-Deportivo de La Coruña B
Màxima victòria visitant:
1-5 Pontevedra-Guadalajara
Millor ratxa guanyadora:
Real Madrid Castilla: 8 Partits (Jornades 20-27)
Pitjor ratxa perdedora:
Cerro de Reyes: 18 Partits (Jornades 21-38)
Millor ratxa no perdent:
Real Madrid Castilla: 19 Partits (Jornades 20-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Cerro de Reyes: 21 Partits (Jornades 18-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 21/11/2017
Notificar error