Temporada 1988-89 2ª Divisió B Grup II

Resultats
03/09/1988
Sporting Mahonés
Arnedo
Badia Cala Millor
Hospitalet
04/09/1988
Terrassa
Barcelona Aficionados
FC Andorra
Atlético Baleares
San Sebastián
Andorra
Palamós
Binéfar
Osasuna Promesas
Fraga
Teruel
Deportivo Aragón
Calahorra
Gimnàstic de Tarragona
Santa Ponsa
Poblense
10/09/1988
Atlético Baleares
Santa Ponsa
Barcelona Aficionados
Sporting Mahonés
11/09/1988
Arnedo
Teruel
Poblense
Badia Cala Millor
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
Fraga
San Sebastián
Binéfar
Calahorra
Deportivo Aragón
Osasuna Promesas
Andorra
FC Andorra
Hospitalet
Palamós
18/09/1988
Sporting Mahonés
Gimnàstic de Tarragona
San Sebastián
Deportivo Aragón
Osasuna Promesas
Arnedo
FC Andorra
Santa Ponsa
Calahorra
Hospitalet
Teruel
Barcelona Aficionados
Palamós
Poblense
Andorra
Fraga
Terrassa
Binéfar
Badia Cala Millor
Atlético Baleares
24/09/1988
Deportivo Aragón
Andorra
Barcelona Aficionados
Osasuna Promesas
25/09/1988
Gimnàstic de Tarragona
Teruel
Arnedo
San Sebastián
Hospitalet
Terrassa
Binéfar
Sporting Mahonés
Atlético Baleares
Palamós
Fraga
FC Andorra
Santa Ponsa
Badia Cala Millor
Poblense
Calahorra
01/10/1988
Sporting Mahonés
Hospitalet
02/10/1988
Osasuna Promesas
Gimnàstic de Tarragona
Andorra
Arnedo
FC Andorra
Badia Cala Millor
Palamós
Santa Ponsa
San Sebastián
Barcelona Aficionados
Calahorra
Atlético Baleares
Teruel
Binéfar
Fraga
Deportivo Aragón
Terrassa
Poblense
09/10/1988
Deportivo Aragón
FC Andorra
Gimnàstic de Tarragona
San Sebastián
Barcelona Aficionados
Andorra
Hospitalet
Teruel
Binéfar
Osasuna Promesas
Santa Ponsa
Calahorra
Arnedo
Fraga
Atlético Baleares
Terrassa
Poblense
Sporting Mahonés
Badia Cala Millor
Palamós
16/10/1988
San Sebastián
Binéfar
Calahorra
Badia Cala Millor
FC Andorra
Palamós
Fraga
Barcelona Aficionados
Terrassa
Santa Ponsa
Teruel
Poblense
Osasuna Promesas
Hospitalet
Sporting Mahonés
Atlético Baleares
Andorra
Gimnàstic de Tarragona
Deportivo Aragón
Arnedo
23/10/1988
Palamós
Calahorra
Hospitalet
San Sebastián
Badia Cala Millor
Terrassa
Barcelona Aficionados
Deportivo Aragón
Arnedo
FC Andorra
Santa Ponsa
Sporting Mahonés
Binéfar
Andorra
Atlético Baleares
Teruel
Gimnàstic de Tarragona
Fraga
Poblense
Osasuna Promesas
29/10/1988
Arnedo
Barcelona Aficionados
Deportivo Aragón
Gimnàstic de Tarragona
30/10/1988
Fraga
Binéfar
Teruel
Santa Ponsa
Andorra
Hospitalet
San Sebastián
Poblense
Sporting Mahonés
Badia Cala Millor
FC Andorra
Calahorra
Terrassa
Palamós
Osasuna Promesas
Atlético Baleares
06/11/1988
Badia Cala Millor
Teruel
Barcelona Aficionados
FC Andorra
Binéfar
Deportivo Aragón
Atlético Baleares
San Sebastián
Gimnàstic de Tarragona
Arnedo
Calahorra
Terrassa
Hospitalet
Fraga
Santa Ponsa
Osasuna Promesas
Palamós
Sporting Mahonés
Poblense
Andorra
13/11/1988
Teruel
Palamós
Arnedo
Binéfar
Osasuna Promesas
Badia Cala Millor
Sporting Mahonés
Calahorra
Fraga
Poblense
FC Andorra
Terrassa
Barcelona Aficionados
Gimnàstic de Tarragona
Deportivo Aragón
Hospitalet
Andorra
Atlético Baleares
San Sebastián
Santa Ponsa
19/11/1988
Atlético Baleares
Fraga
20/11/1988
Gimnàstic de Tarragona
FC Andorra
Calahorra
Teruel
Palamós
Osasuna Promesas
Terrassa
Sporting Mahonés
Santa Ponsa
Andorra
Binéfar
Barcelona Aficionados
Badia Cala Millor
San Sebastián
Poblense
Deportivo Aragón
Hospitalet
Arnedo
26/11/1988
Osasuna Promesas
Calahorra
Barcelona Aficionados
Hospitalet
27/11/1988
Arnedo
Poblense
Fraga
Santa Ponsa
Deportivo Aragón
Atlético Baleares
FC Andorra
Sporting Mahonés
Gimnàstic de Tarragona
Binéfar
Andorra
Badia Cala Millor
Teruel
Terrassa
San Sebastián
Palamós
04/12/1988
Badia Cala Millor
Fraga
Santa Ponsa
Deportivo Aragón
Sporting Mahonés
Teruel
Poblense
Barcelona Aficionados
Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Atlético Baleares
Arnedo
Palamós
Andorra
Binéfar
FC Andorra
Calahorra
San Sebastián
Terrassa
Osasuna Promesas
10/12/1988
Osasuna Promesas
Sporting Mahonés
11/12/1988
FC Andorra
Teruel
Arnedo
Santa Ponsa
San Sebastián
Terrassa
Gimnàstic de Tarragona
Poblense
Andorra
Calahorra
Deportivo Aragón
Badia Cala Millor
Barcelona Aficionados
Atlético Baleares
Binéfar
Hospitalet
Fraga
Palamós
18/12/1988
Hospitalet
FC Andorra
Poblense
Binéfar
Calahorra
Fraga
Palamós
Deportivo Aragón
Santa Ponsa
Barcelona Aficionados
Terrassa
Andorra
Atlético Baleares
Gimnàstic de Tarragona
Sporting Mahonés
San Sebastián
Teruel
Osasuna Promesas
Badia Cala Millor
Arnedo
31/12/1988
Hospitalet
Poblense
Fraga
Terrassa
Barcelona Aficionados
Badia Cala Millor
Andorra
Sporting Mahonés
San Sebastián
Teruel
Binéfar
Atlético Baleares
Deportivo Aragón
Calahorra
22/01/1989
Arnedo
Palamós
Gimnàstic de Tarragona
Santa Ponsa
FC Andorra
Osasuna Promesas
08/01/1989
Palamós
Barcelona Aficionados
Osasuna Promesas
San Sebastián
Santa Ponsa
Binéfar
Badia Cala Millor
Gimnàstic de Tarragona
Calahorra
Arnedo
Terrassa
Deportivo Aragón
Sporting Mahonés
Fraga
FC Andorra
Poblense
Teruel
Andorra
Atlético Baleares
Hospitalet
15/01/1989
Fraga
Teruel
Barcelona Aficionados
Calahorra
Arnedo
Terrassa
San Sebastián
FC Andorra
Deportivo Aragón
Sporting Mahonés
Andorra
Osasuna Promesas
Hospitalet
Santa Ponsa
Poblense
Atlético Baleares
Gimnàstic de Tarragona
Palamós
Binéfar
Badia Cala Millor
28/01/1989
Barcelona Aficionados
Terrassa
29/01/1989
Gimnàstic de Tarragona
Calahorra
Hospitalet
Badia Cala Millor
Poblense
Santa Ponsa
Arnedo
Sporting Mahonés
Fraga
Osasuna Promesas
Deportivo Aragón
Teruel
Binéfar
Palamós
Andorra
San Sebastián
Atlético Baleares
FC Andorra
05/02/1989
Santa Ponsa
Atlético Baleares
12/02/1989
San Sebastián
Fraga
Badia Cala Millor
Poblense
Palamós
Hospitalet
Terrassa
Gimnàstic de Tarragona
Calahorra
Binéfar
Teruel
Arnedo
Sporting Mahonés
Barcelona Aficionados
FC Andorra
Andorra
Osasuna Promesas
Deportivo Aragón
19/02/1989
Hospitalet
Calahorra
Arnedo
Osasuna Promesas
Fraga
Andorra
Santa Ponsa
FC Andorra
Gimnàstic de Tarragona
Sporting Mahonés
Atlético Baleares
Badia Cala Millor
Deportivo Aragón
San Sebastián
Poblense
Palamós
Binéfar
Terrassa
19/03/1989
Barcelona Aficionados
Teruel
26/02/1989
Palamós
Atlético Baleares
Badia Cala Millor
Santa Ponsa
Osasuna Promesas
Barcelona Aficionados
Teruel
Gimnàstic de Tarragona
Calahorra
Poblense
Sporting Mahonés
Binéfar
Andorra
Deportivo Aragón
San Sebastián
Arnedo
Terrassa
Hospitalet
19/03/1989
FC Andorra
Fraga
05/03/1989
Barcelona Aficionados
San Sebastián
Hospitalet
Sporting Mahonés
Santa Ponsa
Palamós
Binéfar
Teruel
Arnedo
Andorra
Deportivo Aragón
Fraga
Poblense
Terrassa
Badia Cala Millor
FC Andorra
Atlético Baleares
Calahorra
Gimnàstic de Tarragona
Osasuna Promesas
11/03/1989
San Sebastián
Gimnàstic de Tarragona
12/03/1989
Terrassa
Atlético Baleares
FC Andorra
Deportivo Aragón
Palamós
Badia Cala Millor
Calahorra
Santa Ponsa
Osasuna Promesas
Binéfar
Teruel
Hospitalet
Sporting Mahonés
Poblense
Fraga
Arnedo
Andorra
Barcelona Aficionados
19/03/1989
Hospitalet
Osasuna Promesas
Binéfar
San Sebastián
25/03/1989
Barcelona Aficionados
Fraga
Badia Cala Millor
Calahorra
26/03/1989
Palamós
FC Andorra
Atlético Baleares
Sporting Mahonés
Gimnàstic de Tarragona
Andorra
Arnedo
Deportivo Aragón
Poblense
Teruel
23/04/1989
Santa Ponsa
Terrassa
02/04/1989
San Sebastián
Hospitalet
Sporting Mahonés
Santa Ponsa
Deportivo Aragón
Barcelona Aficionados
Osasuna Promesas
Poblense
Teruel
Atlético Baleares
Calahorra
Palamós
Terrassa
Badia Cala Millor
FC Andorra
Arnedo
Andorra
Binéfar
Fraga
Gimnàstic de Tarragona
09/04/1989
Badia Cala Millor
Sporting Mahonés
Barcelona Aficionados
Arnedo
Santa Ponsa
Teruel
Hospitalet
Andorra
Gimnàstic de Tarragona
Deportivo Aragón
Poblense
San Sebastián
Binéfar
Fraga
Atlético Baleares
Osasuna Promesas
Palamós
Terrassa
Calahorra
FC Andorra
16/04/1989
Sporting Mahonés
Palamós
Teruel
Badia Cala Millor
Osasuna Promesas
Santa Ponsa
Andorra
Poblense
Fraga
Hospitalet
San Sebastián
Atlético Baleares
Deportivo Aragón
Binéfar
Arnedo
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
Calahorra
FC Andorra
Barcelona Aficionados
30/04/1989
Poblense
Fraga
Gimnàstic de Tarragona
Barcelona Aficionados
Hospitalet
Deportivo Aragón
Badia Cala Millor
Osasuna Promesas
Santa Ponsa
San Sebastián
Atlético Baleares
Andorra
Binéfar
Arnedo
Terrassa
FC Andorra
Calahorra
Sporting Mahonés
Palamós
Teruel
07/05/1989
Osasuna Promesas
Palamós
Andorra
Santa Ponsa
San Sebastián
Badia Cala Millor
Deportivo Aragón
Poblense
Arnedo
Hospitalet
Sporting Mahonés
Terrassa
FC Andorra
Gimnàstic de Tarragona
Teruel
Calahorra
Fraga
Atlético Baleares
Barcelona Aficionados
Binéfar
14/05/1989
Binéfar
Gimnàstic de Tarragona
Badia Cala Millor
Andorra
Hospitalet
Barcelona Aficionados
Santa Ponsa
Fraga
Poblense
Arnedo
Atlético Baleares
Deportivo Aragón
Palamós
San Sebastián
Sporting Mahonés
FC Andorra
Calahorra
Osasuna Promesas
Terrassa
Teruel
21/05/1989
Barcelona Aficionados
Poblense
Osasuna Promesas
Terrassa
Teruel
Sporting Mahonés
Deportivo Aragón
Santa Ponsa
Fraga
Badia Cala Millor
Andorra
Palamós
Gimnàstic de Tarragona
Hospitalet
San Sebastián
Calahorra
Arnedo
Atlético Baleares
FC Andorra
Binéfar
28/05/1989
Santa Ponsa
Arnedo
Badia Cala Millor
Deportivo Aragón
Sporting Mahonés
Osasuna Promesas
Atlético Baleares
Barcelona Aficionados
Palamós
Fraga
Poblense
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
San Sebastián
Calahorra
Andorra
Teruel
FC Andorra
Hospitalet
Binéfar
04/06/1989
FC Andorra
Hospitalet
Osasuna Promesas
Teruel
Deportivo Aragón
Palamós
Fraga
Calahorra
Binéfar
Poblense
San Sebastián
Sporting Mahonés
Andorra
Terrassa
Barcelona Aficionados
Santa Ponsa
Arnedo
Badia Cala Millor
Gimnàstic de Tarragona
Atlético Baleares
10/06/1989
Badia Cala Millor
Barcelona Aficionados
Osasuna Promesas
FC Andorra
11/06/1989
Palamós
Arnedo
Atlético Baleares
Binéfar
Sporting Mahonés
Andorra
Poblense
Hospitalet
Calahorra
Deportivo Aragón
Teruel
San Sebastián
Santa Ponsa
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
Fraga
17/06/1989
San Sebastián
Osasuna Promesas
Barcelona Aficionados
Palamós
18/06/1989
Hospitalet
Atlético Baleares
Fraga
Sporting Mahonés
Andorra
Teruel
Gimnàstic de Tarragona
Badia Cala Millor
Arnedo
Calahorra
Binéfar
Santa Ponsa
Deportivo Aragón
Terrassa
Poblense
FC Andorra
24/06/1989
FC Andorra
San Sebastián
Osasuna Promesas
Andorra
25/06/1989
Terrassa
Arnedo
Palamós
Gimnàstic de Tarragona
Atlético Baleares
Poblense
Santa Ponsa
Hospitalet
Teruel
Fraga
Badia Cala Millor
Binéfar
Calahorra
Barcelona Aficionados
Sporting Mahonés
Deportivo Aragón
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Palamós5938231327030351
2FC Andorra543823875928736
3San Sebastián4638206125734571
4Teruel45381711104335676
5Sporting Mahonés4538189114934656
6Atlético Baleares45381515854406012
7Osasuna Promesas42381512115946534
8Binéfar40381510135750537
9Gimnàstic de Tarragona40381314115444662
10Hospitalet3838158155744371
11Barcelona Aficionados3738165176458604
12Andorra36381114134154554
13Calahorra3538139164448425
14Fraga34381210164154658
15Badia Cala Millor33*38129174956675
16Deportivo Aragón32381012163841778
17Arnedo323811101743565410
18Poblense263898212856586
19Terrassa2638106223768767
20Santa Ponsa1538211252492577
*El Cala Millor va ser descendit a Tercera Divisió per no saldar els seus deutes amb els jugadors
Destacats
 NomDem GolsClub
Cardona
25
Escribano
16
Sanz
15
Artabe
15
Ramón
15
Altimira
15
Ripa
14
Corominas
13
Mario
13
Blanquera
13
Onofre
13
Aguinaga
12
Berastegui
12
Femenías
12
Igoa
11
 NomDem GroguesClub
Villanueva
13
Salinas
12
Tur
11
Santiago
11
Silva
11
Puncho
10
Doro
10
Julio López
10
Tianet
10
Espigulé
9
Aldalur
9
Comas
9
Franchu
8
Alaba
8
Etxarri
8
Gols:
968
Gols Per Partit:
2,55
Targetes Grogues:
1177
Targetes Grogues Per Partit:
3,1
Expulsions:
110
Expulsions Per Partit:
0,29
Estrangers:
70
Percentatge Estrangers:
13,89
Victòries locals:
191
Victòries visitants:
89
Empats:
100
Màxima victòria local:
8-0 Atlético Baleares-Santa Ponsa
Màxima victòria visitant:
2-6 Terrassa-Atlético Baleares
Millor ratxa guanyadora:
FC Andorra: 7 Partits (Jornades 5-11)
Pitjor ratxa perdedora:
Terrassa: 9 Partits (Jornades 8-16)
Millor ratxa no perdent:
Palamós: 31 Partits (Jornades 8-38)
Pitjor ratxa no guanyant:
Santa Ponsa: 19 Partits (Jornades 7-25)
Progrés
Matriu
Última actualització: 26/09/2017
Notificar error