Temporada 2010-11 2ª Divisió

Lliga 2a divisió
Resultats
27/08/2010
Valladolid
Villarreal B
28/08/2010
Celta de Vigo
Barcelona B
Girona
Tenerife
Las Palmas
Gimnàstic de Tarragona
Ponferradina
Huesca
Elche
Recreativo de Huelva
29/08/2010
Xerez
FC Cartagena
Rayo Vallecano
Numancia
Salamanca
Córdoba
Albacete
Alcorcón
Betis
Granada
04/09/2010
FC Cartagena
Elche
Córdoba
Rayo Vallecano
Gimnàstic de Tarragona
Girona
Huesca
Las Palmas
Villarreal B
Albacete
Recreativo de Huelva
Betis
05/09/2010
Barcelona B
Xerez
Numancia
Celta de Vigo
Tenerife
Salamanca
Alcorcón
Ponferradina
Granada
Valladolid
10/09/2010
Salamanca
Gimnàstic de Tarragona
11/09/2010
FC Cartagena
Barcelona B
Celta de Vigo
Córdoba
Rayo Vallecano
Tenerife
Las Palmas
Alcorcón
Ponferradina
Villarreal B
Albacete
Granada
Elche
Betis
12/09/2010
Xerez
Numancia
Girona
Huesca
Valladolid
Recreativo de Huelva
17/09/2010
Villarreal B
Las Palmas
18/09/2010
Barcelona B
Elche
Numancia
FC Cartagena
Córdoba
Xerez
Tenerife
Celta de Vigo
Huesca
Salamanca
Alcorcón
Girona
19/09/2010
Gimnàstic de Tarragona
Rayo Vallecano
Granada
Ponferradina
Recreativo de Huelva
Albacete
Betis
Valladolid
24/09/2010
Xerez
Tenerife
25/09/2010
FC Cartagena
Córdoba
Rayo Vallecano
Huesca
Girona
Villarreal B
Las Palmas
Granada
Albacete
Betis
26/09/2010
Barcelona B
Numancia
Celta de Vigo
Gimnàstic de Tarragona
Salamanca
Alcorcón
Ponferradina
Recreativo de Huelva
Elche
Valladolid
01/10/2010
Villarreal B
Salamanca
02/10/2010
Gimnàstic de Tarragona
Xerez
Huesca
Celta de Vigo
Recreativo de Huelva
Las Palmas
Betis
Ponferradina
03/10/2010
Numancia
Elche
Córdoba
Barcelona B
Tenerife
FC Cartagena
Alcorcón
Rayo Vallecano
Granada
Girona
04/10/2010
Valladolid
Albacete
09/10/2010
FC Cartagena
Gimnàstic de Tarragona
Celta de Vigo
Alcorcón
Rayo Vallecano
Villarreal B
Las Palmas
Betis
Elche
Albacete
10/10/2010
Numancia
Córdoba
Barcelona B
Tenerife
Xerez
Huesca
Salamanca
Granada
Girona
Recreativo de Huelva
Ponferradina
Valladolid
15/10/2010
Recreativo de Huelva
Salamanca
16/10/2010
Gimnàstic de Tarragona
Barcelona B
Huesca
FC Cartagena
Alcorcón
Xerez
Villarreal B
Celta de Vigo
Betis
Girona
Albacete
Ponferradina
17/10/2010
Córdoba
Elche
Tenerife
Numancia
Granada
Rayo Vallecano
Valladolid
Las Palmas
22/10/2010
Xerez
Villarreal B
23/10/2010
Córdoba
Tenerife
Barcelona B
Huesca
FC Cartagena
Alcorcón
Celta de Vigo
Granada
Rayo Vallecano
Recreativo de Huelva
Girona
Valladolid
Las Palmas
Albacete
Elche
Ponferradina
24/10/2010
Numancia
Gimnàstic de Tarragona
Salamanca
Betis
29/10/2010
Recreativo de Huelva
Celta de Vigo
30/10/2010
Huesca
Numancia
Villarreal B
FC Cartagena
Granada
Xerez
Valladolid
Salamanca
Albacete
Girona
Ponferradina
Las Palmas
31/10/2010
Tenerife
Elche
Gimnàstic de Tarragona
Córdoba
Alcorcón
Barcelona B
Betis
Rayo Vallecano
05/11/2010
Elche
Las Palmas
06/11/2010
Córdoba
Huesca
Numancia
Alcorcón
Barcelona B
Villarreal B
FC Cartagena
Granada
Xerez
Recreativo de Huelva
Rayo Vallecano
Valladolid
Salamanca
Albacete
Girona
Ponferradina
07/11/2010
Tenerife
Gimnàstic de Tarragona
Celta de Vigo
Betis
12/11/2010
Villarreal B
Numancia
13/11/2010
Gimnàstic de Tarragona
Elche
Huesca
Tenerife
Granada
Barcelona B
Betis
Xerez
Albacete
Rayo Vallecano
Las Palmas
Girona
14/11/2010
Recreativo de Huelva
FC Cartagena
Valladolid
Celta de Vigo
Ponferradina
Salamanca
15/11/2010
Alcorcón
Córdoba
19/11/2010
Barcelona B
Recreativo de Huelva
20/11/2010
Gimnàstic de Tarragona
Huesca
FC Cartagena
Betis
Rayo Vallecano
Ponferradina
Salamanca
Las Palmas
Elche
Girona
21/11/2010
Tenerife
Alcorcón
Córdoba
Villarreal B
Numancia
Granada
Xerez
Valladolid
Celta de Vigo
Albacete
26/11/2010
Ponferradina
Celta de Vigo
27/11/2010
Huesca
Elche
Albacete
Xerez
Las Palmas
Rayo Vallecano
Girona
Salamanca
28/11/2010
Alcorcón
Gimnàstic de Tarragona
Villarreal B
Tenerife
Granada
Córdoba
Recreativo de Huelva
Numancia
Valladolid
FC Cartagena
08/12/2010
Betis
Barcelona B
03/12/2010
Xerez
Ponferradina
04/12/2010
Huesca
Alcorcón
Gimnàstic de Tarragona
Villarreal B
Córdoba
Recreativo de Huelva
Numancia
Betis
Barcelona B
Valladolid
FC Cartagena
Albacete
05/12/2010
Celta de Vigo
Las Palmas
Rayo Vallecano
Girona
Elche
Salamanca
26/01/2011
Tenerife
Granada
10/12/2010
Ponferradina
FC Cartagena
11/12/2010
Alcorcón
Elche
Villarreal B
Huesca
Betis
Córdoba
Valladolid
Numancia
Las Palmas
Xerez
Girona
Celta de Vigo
12/12/2010
Granada
Gimnàstic de Tarragona
Recreativo de Huelva
Tenerife
Albacete
Barcelona B
Salamanca
Rayo Vallecano
17/12/2010
Xerez
Girona
18/12/2010
Alcorcón
Villarreal B
Huesca
Granada
Gimnàstic de Tarragona
Recreativo de Huelva
Tenerife
Betis
Córdoba
Valladolid
Numancia
Albacete
Celta de Vigo
Salamanca
Elche
Rayo Vallecano
19/12/2010
Barcelona B
Ponferradina
FC Cartagena
Las Palmas
02/01/2011
Villarreal B
Elche
Granada
Alcorcón
Recreativo de Huelva
Huesca
Betis
Gimnàstic de Tarragona
Valladolid
Tenerife
Albacete
Córdoba
Ponferradina
Numancia
Las Palmas
Barcelona B
Girona
FC Cartagena
Rayo Vallecano
Celta de Vigo
03/01/2011
Salamanca
Xerez
07/01/2011
Villarreal B
Granada
08/01/2011
Alcorcón
Recreativo de Huelva
Gimnàstic de Tarragona
Valladolid
Córdoba
Ponferradina
Numancia
Las Palmas
Barcelona B
Girona
FC Cartagena
Salamanca
Elche
Celta de Vigo
09/01/2011
Huesca
Betis
Tenerife
Albacete
Xerez
Rayo Vallecano
14/01/2011
Girona
Numancia
15/01/2011
Betis
Alcorcón
Valladolid
Huesca
Albacete
Gimnàstic de Tarragona
Las Palmas
Córdoba
Salamanca
Barcelona B
Rayo Vallecano
FC Cartagena
Celta de Vigo
Xerez
16/01/2011
Elche
Granada
Recreativo de Huelva
Villarreal B
Ponferradina
Tenerife
21/01/2011
Xerez
Elche
22/01/2011
Granada
Recreativo de Huelva
Villarreal B
Betis
Alcorcón
Valladolid
Huesca
Albacete
Barcelona B
Rayo Vallecano
FC Cartagena
Celta de Vigo
23/01/2011
Gimnàstic de Tarragona
Ponferradina
Tenerife
Las Palmas
Córdoba
Girona
Numancia
Salamanca
28/01/2011
Alcorcón
Albacete
29/01/2011
FC Cartagena
Xerez
Barcelona B
Celta de Vigo
Numancia
Rayo Vallecano
Córdoba
Salamanca
Gimnàstic de Tarragona
Las Palmas
Huesca
Ponferradina
Villarreal B
Valladolid
Recreativo de Huelva
Elche
30/01/2011
Tenerife
Girona
Granada
Betis
04/02/2011
Xerez
Barcelona B
05/02/2011
Elche
FC Cartagena
Rayo Vallecano
Córdoba
Salamanca
Tenerife
Girona
Gimnàstic de Tarragona
Las Palmas
Huesca
Albacete
Villarreal B
Valladolid
Granada
06/02/2011
Ponferradina
Alcorcón
Betis
Recreativo de Huelva
07/02/2011
Celta de Vigo
Numancia
11/02/2011
Granada
Albacete
12/02/2011
Barcelona B
FC Cartagena
Numancia
Xerez
Huesca
Girona
Alcorcón
Las Palmas
Villarreal B
Ponferradina
Recreativo de Huelva
Valladolid
Betis
Elche
13/02/2011
Córdoba
Celta de Vigo
Tenerife
Rayo Vallecano
Gimnàstic de Tarragona
Salamanca
18/02/2011
Girona
Alcorcón
19/02/2011
Elche
Barcelona B
FC Cartagena
Numancia
Xerez
Córdoba
Celta de Vigo
Tenerife
Rayo Vallecano
Gimnàstic de Tarragona
Salamanca
Huesca
Las Palmas
Villarreal B
Albacete
Recreativo de Huelva
20/02/2011
Ponferradina
Granada
Valladolid
Betis
25/02/2011
Tenerife
Xerez
26/02/2011
Numancia
Barcelona B
Córdoba
FC Cartagena
Gimnàstic de Tarragona
Celta de Vigo
Alcorcón
Salamanca
Villarreal B
Girona
Granada
Las Palmas
Recreativo de Huelva
Ponferradina
Valladolid
Elche
27/02/2011
Huesca
Rayo Vallecano
Betis
Albacete
01/03/2011
Elche
Numancia
Barcelona B
Córdoba
FC Cartagena
Tenerife
Salamanca
Villarreal B
Girona
Granada
02/03/2011
Xerez
Gimnàstic de Tarragona
Rayo Vallecano
Alcorcón
Las Palmas
Recreativo de Huelva
Albacete
Valladolid
03/03/2011
Celta de Vigo
Huesca
Ponferradina
Betis
05/03/2011
Gimnàstic de Tarragona
FC Cartagena
Villarreal B
Rayo Vallecano
Granada
Salamanca
Albacete
Elche
06/03/2011
Córdoba
Numancia
Huesca
Xerez
Alcorcón
Celta de Vigo
Recreativo de Huelva
Girona
Betis
Las Palmas
Valladolid
Ponferradina
07/03/2011
Tenerife
Barcelona B
11/03/2011
Elche
Córdoba
12/03/2011
Numancia
Tenerife
Barcelona B
Gimnàstic de Tarragona
FC Cartagena
Huesca
Xerez
Alcorcón
Celta de Vigo
Villarreal B
Girona
Betis
Las Palmas
Valladolid
Ponferradina
Albacete
13/03/2011
Rayo Vallecano
Granada
Salamanca
Recreativo de Huelva
18/03/2011
Villarreal B
Xerez
19/03/2011
Tenerife
Córdoba
Huesca
Barcelona B
Alcorcón
FC Cartagena
Recreativo de Huelva
Rayo Vallecano
Betis
Salamanca
Albacete
Las Palmas
Ponferradina
Elche
20/03/2011
Gimnàstic de Tarragona
Numancia
Granada
Celta de Vigo
21/03/2011
Valladolid
Girona
26/03/2011
Córdoba
Gimnàstic de Tarragona
Numancia
Huesca
Barcelona B
Alcorcón
FC Cartagena
Villarreal B
Celta de Vigo
Recreativo de Huelva
Girona
Albacete
Las Palmas
Ponferradina
27/03/2011
Elche
Tenerife
Xerez
Granada
Rayo Vallecano
Betis
Salamanca
Valladolid
01/04/2011
Las Palmas
Elche
02/04/2011
Gimnàstic de Tarragona
Tenerife
Huesca
Córdoba
Villarreal B
Barcelona B
Granada
FC Cartagena
Recreativo de Huelva
Xerez
Valladolid
Rayo Vallecano
Albacete
Salamanca
03/04/2011
Alcorcón
Numancia
Betis
Celta de Vigo
Ponferradina
Girona
08/04/2011
Barcelona B
Granada
09/04/2011
Elche
Gimnàstic de Tarragona
Tenerife
Huesca
FC Cartagena
Recreativo de Huelva
Celta de Vigo
Valladolid
Rayo Vallecano
Albacete
10/04/2011
Córdoba
Alcorcón
Numancia
Villarreal B
Xerez
Betis
Salamanca
Ponferradina
Girona
Las Palmas
15/04/2011
Recreativo de Huelva
Barcelona B
16/04/2011
Huesca
Gimnàstic de Tarragona
Granada
Numancia
Betis
FC Cartagena
Ponferradina
Rayo Vallecano
Las Palmas
Salamanca
Girona
Elche
17/04/2011
Alcorcón
Tenerife
Villarreal B
Córdoba
Valladolid
Xerez
Albacete
Celta de Vigo
22/04/2011
Salamanca
Girona
23/04/2011
Elche
Huesca
Tenerife
Villarreal B
Córdoba
Granada
Numancia
Recreativo de Huelva
FC Cartagena
Valladolid
Xerez
Albacete
Celta de Vigo
Ponferradina
Rayo Vallecano
Las Palmas
24/04/2011
Gimnàstic de Tarragona
Alcorcón
Barcelona B
Betis
29/04/2011
Valladolid
Barcelona B
30/04/2011
Alcorcón
Huesca
Villarreal B
Gimnàstic de Tarragona
Recreativo de Huelva
Córdoba
Betis
Numancia
Albacete
FC Cartagena
Ponferradina
Xerez
Las Palmas
Celta de Vigo
Salamanca
Elche
01/05/2011
Granada
Tenerife
Girona
Rayo Vallecano
06/05/2011
Elche
Alcorcón
07/05/2011
Huesca
Villarreal B
Tenerife
Recreativo de Huelva
Numancia
Valladolid
Barcelona B
Albacete
FC Cartagena
Ponferradina
Xerez
Las Palmas
Celta de Vigo
Girona
Rayo Vallecano
Salamanca
08/05/2011
Gimnàstic de Tarragona
Granada
Córdoba
Betis
11/05/2011
Recreativo de Huelva
Gimnàstic de Tarragona
Betis
Tenerife
Valladolid
Córdoba
Albacete
Numancia
Ponferradina
Barcelona B
12/05/2011
Villarreal B
Alcorcón
Granada
Huesca
Las Palmas
FC Cartagena
Girona
Xerez
Salamanca
Celta de Vigo
Rayo Vallecano
Elche
14/05/2011
Tenerife
Valladolid
Córdoba
Albacete
Numancia
Ponferradina
15/05/2011
Alcorcón
Granada
Huesca
Recreativo de Huelva
Gimnàstic de Tarragona
Betis
Barcelona B
Las Palmas
FC Cartagena
Girona
Xerez
Salamanca
Celta de Vigo
Rayo Vallecano
16/05/2011
Elche
Villarreal B
20/05/2011
Granada
Villarreal B
21/05/2011
Recreativo de Huelva
Alcorcón
Betis
Huesca
Valladolid
Gimnàstic de Tarragona
Albacete
Tenerife
Ponferradina
Córdoba
Las Palmas
Numancia
Girona
Barcelona B
Salamanca
FC Cartagena
Celta de Vigo
Elche
22/05/2011
Rayo Vallecano
Xerez
28/05/2011
Tenerife
Ponferradina
29/05/2011
Granada
Elche
Villarreal B
Recreativo de Huelva
Alcorcón
Betis
Huesca
Valladolid
Gimnàstic de Tarragona
Albacete
Córdoba
Las Palmas
Numancia
Girona
Barcelona B
Salamanca
FC Cartagena
Rayo Vallecano
Xerez
Celta de Vigo
04/06/2011
Recreativo de Huelva
Granada
Betis
Villarreal B
Valladolid
Alcorcón
Albacete
Huesca
Ponferradina
Gimnàstic de Tarragona
Las Palmas
Tenerife
Girona
Córdoba
Salamanca
Numancia
Rayo Vallecano
Barcelona B
Celta de Vigo
FC Cartagena
Elche
Xerez
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Betis83422589854411011
2Rayo Vallecano794223109734814011
3Barcelona B71422011118562935
4Elche694218159554217916
5Granada6842181410714711614
6Celta de Vigo674217169624311010
7Valladolid66421991465511269
8Xerez604217916606414911
9Alcorcón584217718575213211
10Numancia57421761965631095
11Girona5742151215585611513
12Recreativo de Huelva564212201044371469
13FC Cartagena564216818486313811
14Huesca5542131613394514311
15Las Palmas544213151456711555
16Córdoba524213131658631224
17Villarreal B514215621436310310
18Gimnàstic de Tarragona49421213173745976
19Salamanca464213722466812811
20Tenerife384291122426614115
21Ponferradina34425191836631286
22Albacete324271124356412010
Promoció Ascens
Destacats
 NomDem GolsClub
Jonathan Soriano
32
Javi Guerra
28
Rubén Castro
27
Geijo
24
Quini
22
Armenteros
20
Jorge Molina
18
Despotović
18
David Rodríguez
17
Nino
17
José Mari
17
Toché
16
Ángel
15
Charles
15
Barkero
15
 NomDem GroguesClub
Luis Helguera
20
Iriney
18
Mariano Sánchez
17
Beñat
16
Javi Fuego
16
Héctor Verdés
16
Corona
16
Luna
16
Amaya
15
Moratón
15
Núñez
15
De Coz
15
Echaide
15
Jesús Vázquez
15
Cordero
15
Gols:
1220
Gols Per Partit:
2,64
Targetes Grogues:
2800
Targetes Grogues Per Partit:
6,06
Expulsions:
214
Expulsions Per Partit:
0,46
Estrangers:
94
Percentatge Estrangers:
14,11
Victòries locals:
222
Victòries visitants:
112
Empats:
128
Màxima victòria local:
6-1 Granada-Gimnàstic de Tarragona
Màxima victòria visitant:
0-5 Salamanca-Valladolid
Millor ratxa guanyadora:
Celta de Vigo: 6 Partits (Jornades 2-7)
Pitjor ratxa perdedora:
Salamanca: 10 Partits (Jornades 15-24)
Millor ratxa no perdent:
Celta de Vigo: 14 Partits (Jornades 13-26)
Pitjor ratxa no guanyant:
Ponferradina: 16 Partits (Jornades 13-28)
Progrés
Matriu
AlbAlcBarBetCelCórElcFC GimGirGraHueLasNumPonRayRecSalTenValVilXer
Albacete-1-12-22-10-11-00-21-20-11-12-13-10-11-20-11-11-11-01-21-10-21-1
Alcorcón2-0-1-33-31-02-10-10-01-13-12-00-15-03-12-02-02-14-03-21-01-23-1
Barcelona B2-12-0-0-31-14-12-03-04-01-24-00-13-51-01-11-21-15-13-10-04-12-1
Betis2-03-02-2-1-13-11-45-01-02-14-13-14-14-13-04-00-11-03-12-12-13-1
Celta de Vigo3-13-01-21-1-3-22-23-01-00-41-11-22-04-01-10-00-31-01-01-20-11-1
Córdoba5-11-42-01-10-0-0-02-01-01-11-12-02-01-23-32-33-32-02-21-00-00-2
Elche1-01-02-10-21-32-1-1-21-00-00-03-02-21-02-01-11-03-11-02-20-04-1
FC Cartagena1-11-05-12-10-41-20-1-2-21-02-12-05-21-01-12-41-31-01-01-12-01-2
Gimnàstic de Tarragona2-12-01-13-11-21-10-02-0-2-00-30-00-01-00-00-10-02-01-11-01-20-2
Girona3-03-10-20-11-12-12-21-12-1-2-03-11-12-03-01-30-01-14-22-02-34-2
Granada3-01-04-13-01-11-13-32-16-12-1-2-05-22-02-01-12-10-12-10-13-05-0
Huesca1-03-11-11-11-22-02-20-01-10-10-0-0-00-01-04-11-10-10-01-03-01-1
Las Palmas2-14-12-22-21-10-12-12-03-21-11-11-1-0-01-02-11-12-11-02-02-20-3
Numancia0-12-14-61-21-31-12-02-01-04-03-23-14-0-3-00-31-23-22-13-32-13-0
Ponferradina2-11-22-21-10-03-00-11-21-11-10-00-03-20-4-0-11-13-21-11-11-51-2
Rayo Vallecano3-31-02-31-01-34-21-23-11-12-01-14-02-03-23-1-0-01-21-03-03-03-0
Recreativo de Huelva0-00-01-11-31-12-10-03-01-04-00-00-11-11-01-11-1-0-23-00-12-01-1
Salamanca1-01-12-30-31-11-15-42-01-01-01-21-14-22-22-20-10-1-1-20-51-02-3
Tenerife0-11-01-40-30-21-21-01-10-23-32-20-11-11-11-12-11-01-2-3-20-12-1
Valladolid1-12-02-11-03-25-12-00-11-01-02-32-03-04-52-12-24-01-02-2-3-02-1
Villarreal B1-01-42-31-02-20-31-12-00-20-12-11-10-31-01-01-22-00-10-22-0-1-2
Xerez4-20-01-02-32-11-30-01-41-23-11-11-32-11-00-00-11-12-02-04-03-1-
Última actualització: 20/10/2017
Notificar error