Temporada 1998-99 2ª Divisió B Grup III

Resultats
29/08/1998
Figueres
Gavà
Elche
Yeclano
Benidorm
Valencia B
30/08/1998
Murcia
Levante
Castellón
Ontinyent
Gimnàstic de Tarragona
Terrassa
Sabadell
Águilas
Cartagonova
Espanyol B
Gramenet
Gandia
L'Hospitalet
Palamós
05/09/1998
Ontinyent
Elche
Gandia
Cartagonova
06/09/1998
Terrassa
L'Hospitalet
Gavà
Castellón
Espanyol B
Murcia
Valencia B
Figueres
Yeclano
Sabadell
Levante
Benidorm
Palamós
Gramenet
Águilas
Gimnàstic de Tarragona
12/09/1998
Benidorm
Espanyol B
13/09/1998
Castellón
Valencia B
Sabadell
Ontinyent
L'Hospitalet
Gramenet
Murcia
Gandia
Figueres
Levante
Elche
Gavà
Cartagonova
Palamós
Terrassa
Águilas
Gimnàstic de Tarragona
Yeclano
18/09/1998
Levante
Castellón
19/09/1998
Yeclano
Terrassa
20/09/1998
Gramenet
Cartagonova
Gavà
Sabadell
Ontinyent
Gimnàstic de Tarragona
Valencia B
Elche
Palamós
Murcia
Gandia
Benidorm
Espanyol B
Figueres
Águilas
L'Hospitalet
26/09/1998
Gimnàstic de Tarragona
Gavà
27/09/1998
Elche
Levante
Sabadell
Valencia B
L'Hospitalet
Cartagonova
Castellón
Espanyol B
Terrassa
Ontinyent
Murcia
Gramenet
Figueres
Gandia
Águilas
Yeclano
Benidorm
Palamós
03/10/1998
Palamós
Figueres
04/10/1998
Levante
Sabadell
Cartagonova
Murcia
Gavà
Terrassa
Espanyol B
Elche
Gandia
Castellón
Valencia B
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Benidorm
Yeclano
L'Hospitalet
Ontinyent
Águilas
10/10/1998
Sabadell
Espanyol B
Elche
Gandia
11/10/1998
Figueres
Gramenet
Benidorm
Cartagonova
L'Hospitalet
Murcia
Gimnàstic de Tarragona
Levante
Castellón
Palamós
Yeclano
Ontinyent
Águilas
Gavà
12/10/1998
Terrassa
Valencia B
17/10/1998
Valencia B
Águilas
18/10/1998
Gramenet
Castellón
Gandia
Sabadell
Palamós
Elche
Gavà
Yeclano
Ontinyent
L'Hospitalet
Levante
Terrassa
Cartagonova
Figueres
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Murcia
Benidorm
24/10/1998
Ontinyent
Gavà
25/10/1998
Terrassa
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Gandia
L'Hospitalet
Benidorm
Castellón
Cartagonova
Figueres
Murcia
Elche
Gramenet
Yeclano
Valencia B
Sabadell
Palamós
Águilas
Levante
31/10/1998
Valencia B
Ontinyent
01/11/1998
Murcia
Castellón
Cartagonova
Elche
Gramenet
Sabadell
Levante
Yeclano
Gandia
Terrassa
Benidorm
Figueres
Espanyol B
Águilas
Palamós
Gimnàstic de Tarragona
Gavà
L'Hospitalet
07/11/1998
Castellón
Benidorm
L'Hospitalet
Figueres
08/11/1998
Elche
Murcia
Terrassa
Palamós
Sabadell
Cartagonova
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Ontinyent
Levante
Yeclano
Espanyol B
Gavà
Valencia B
Águilas
Gandia
15/11/1998
Gramenet
Terrassa
Murcia
Sabadell
Levante
Gavà
Benidorm
Elche
Figueres
Castellón
Cartagonova
Gimnàstic de Tarragona
Valencia B
L'Hospitalet
Espanyol B
Ontinyent
Gandia
Yeclano
Palamós
Águilas
21/11/1998
Ontinyent
Gandia
22/11/1998
Terrassa
Cartagonova
Valencia B
Levante
Elche
Figueres
Gimnàstic de Tarragona
Murcia
Sabadell
Benidorm
Águilas
Gramenet
Yeclano
Palamós
L'Hospitalet
Castellón
Gavà
Espanyol B
28/11/1998
Castellón
Elche
29/11/1998
Murcia
Terrassa
Levante
L'Hospitalet
Palamós
Ontinyent
Espanyol B
Valencia B
Cartagonova
Águilas
Gramenet
Yeclano
Benidorm
Gimnàstic de Tarragona
Gandia
Gavà
Figueres
Sabadell
05/12/1998
Ontinyent
Gramenet
Yeclano
Cartagonova
06/12/1998
Terrassa
Benidorm
Sabadell
Castellón
Levante
Espanyol B
L'Hospitalet
Elche
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Gavà
Palamós
Águilas
Murcia
08/12/1998
Valencia B
Gandia
12/12/1998
Figueres
Terrassa
13/12/1998
Elche
Sabadell
Murcia
Yeclano
Gramenet
Gavà
Gandia
Levante
Cartagonova
Ontinyent
Castellón
Gimnàstic de Tarragona
Espanyol B
L'Hospitalet
Palamós
Valencia B
Benidorm
Águilas
19/12/1998
Terrassa
Castellón
20/12/1998
Gimnàstic de Tarragona
Elche
Levante
Palamós
Valencia B
Gramenet
Gavà
Cartagonova
L'Hospitalet
Sabadell
Ontinyent
Murcia
Espanyol B
Gandia
Yeclano
Benidorm
Águilas
Figueres
02/01/1999
Benidorm
Ontinyent
03/01/1999
Elche
Terrassa
Gramenet
Levante
Sabadell
Gimnàstic de Tarragona
Castellón
Águilas
Murcia
Gavà
Cartagonova
Valencia B
Palamós
Espanyol B
L'Hospitalet
Gandia
Figueres
Yeclano
09/01/1999
Gandia
Palamós
Levante
Cartagonova
Terrassa
Sabadell
10/01/1999
Valencia B
Murcia
Gimnàstic de Tarragona
L'Hospitalet
Yeclano
Castellón
Águilas
Elche
Gavà
Benidorm
Espanyol B
Gramenet
Ontinyent
Figueres
16/01/1999
Gavà
Figueres
Ontinyent
Castellón
17/01/1999
Espanyol B
Cartagonova
Terrassa
Gimnàstic de Tarragona
Yeclano
Elche
Palamós
L'Hospitalet
Levante
Murcia
Valencia B
Benidorm
Águilas
Sabadell
Gandia
Gramenet
23/01/1999
Benidorm
Levante
Gramenet
Palamós
24/01/1999
L'Hospitalet
Terrassa
Elche
Ontinyent
Castellón
Gavà
Cartagonova
Gandia
Murcia
Espanyol B
Figueres
Valencia B
Sabadell
Yeclano
Gimnàstic de Tarragona
Águilas
30/01/1999
Valencia B
Castellón
Levante
Figueres
31/01/1999
Palamós
Cartagonova
Gramenet
L'Hospitalet
Águilas
Terrassa
Gandia
Murcia
Gavà
Elche
Ontinyent
Sabadell
Espanyol B
Benidorm
Yeclano
Gimnàstic de Tarragona
06/02/1999
Castellón
Levante
Sabadell
Gavà
07/02/1999
Cartagonova
Gramenet
Terrassa
Yeclano
Gimnàstic de Tarragona
Ontinyent
Figueres
Espanyol B
L'Hospitalet
Águilas
Benidorm
Gandia
Murcia
Palamós
Elche
Valencia B
13/02/1999
Levante
Elche
Espanyol B
Castellón
Yeclano
Águilas
14/02/1999
Gramenet
Murcia
Cartagonova
L'Hospitalet
Valencia B
Sabadell
Gandia
Figueres
Ontinyent
Terrassa
Palamós
Benidorm
Gavà
Gimnàstic de Tarragona
20/02/1999
Benidorm
Gramenet
21/02/1999
Murcia
Cartagonova
Sabadell
Levante
Terrassa
Gavà
Elche
Espanyol B
Gimnàstic de Tarragona
Valencia B
Figueres
Palamós
Castellón
Gandia
L'Hospitalet
Yeclano
Águilas
Ontinyent
27/02/1999
Gandia
Elche
28/02/1999
Gramenet
Figueres
Gavà
Águilas
Valencia B
Terrassa
Espanyol B
Sabadell
Palamós
Castellón
Murcia
L'Hospitalet
Ontinyent
Yeclano
Levante
Gimnàstic de Tarragona
Cartagonova
Benidorm
06/03/1999
Elche
Palamós
Castellón
Gramenet
07/03/1999
Terrassa
Levante
Figueres
Cartagonova
Benidorm
Murcia
Gimnàstic de Tarragona
Espanyol B
Sabadell
Gandia
L'Hospitalet
Ontinyent
Yeclano
Gavà
Águilas
Valencia B
13/03/1999
Gandia
Gimnàstic de Tarragona
14/03/1999
Gramenet
Elche
Cartagonova
Castellón
Levante
Águilas
Murcia
Figueres
Espanyol B
Terrassa
Palamós
Sabadell
Valencia B
Yeclano
Gavà
Ontinyent
Benidorm
L'Hospitalet
20/03/1999
L'Hospitalet
Gavà
Ontinyent
Valencia B
Castellón
Murcia
21/03/1999
Elche
Cartagonova
Yeclano
Levante
Sabadell
Gramenet
Terrassa
Gandia
Águilas
Espanyol B
Figueres
Benidorm
Gimnàstic de Tarragona
Palamós
26/03/1999
Cartagonova
Sabadell
27/03/1999
Benidorm
Castellón
28/03/1999
Levante
Ontinyent
Murcia
Elche
Palamós
Terrassa
Gramenet
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
L'Hospitalet
Gandia
Águilas
Espanyol B
Yeclano
Valencia B
Gavà
03/04/1999
Ontinyent
Espanyol B
Águilas
Palamós
Terrassa
Gramenet
04/04/1999
Gimnàstic de Tarragona
Cartagonova
Gavà
Levante
Elche
Benidorm
Sabadell
Murcia
Castellón
Figueres
L'Hospitalet
Valencia B
Yeclano
Gandia
10/04/1999
Gandia
Ontinyent
Levante
Valencia B
11/04/1999
Cartagonova
Terrassa
Gramenet
Águilas
Murcia
Gimnàstic de Tarragona
Figueres
Elche
Benidorm
Sabadell
Castellón
L'Hospitalet
Palamós
Yeclano
Espanyol B
Gavà
17/04/1999
Elche
Castellón
18/04/1999
L'Hospitalet
Levante
Águilas
Cartagonova
Sabadell
Figueres
Gavà
Gandia
Gimnàstic de Tarragona
Benidorm
Terrassa
Murcia
Yeclano
Gramenet
Ontinyent
Palamós
Valencia B
Espanyol B
24/04/1999
Gramenet
Ontinyent
Gandia
Valencia B
25/04/1999
Espanyol B
Levante
Cartagonova
Yeclano
Murcia
Águilas
Benidorm
Terrassa
Elche
L'Hospitalet
Castellón
Sabadell
Figueres
Gimnàstic de Tarragona
Palamós
Gavà
02/05/1999
Levante
Gandia
Ontinyent
Cartagonova
Terrassa
Figueres
Yeclano
Murcia
Sabadell
Elche
Gavà
Gramenet
Gimnàstic de Tarragona
Castellón
Valencia B
Palamós
L'Hospitalet
Espanyol B
Águilas
Benidorm
08/05/1999
Palamós
Levante
Castellón
Terrassa
Elche
Gimnàstic de Tarragona
Gandia
Espanyol B
09/05/1999
Cartagonova
Gavà
Gramenet
Valencia B
Murcia
Ontinyent
Benidorm
Yeclano
Figueres
Águilas
Sabadell
L'Hospitalet
15/05/1999
Terrassa
Elche
Levante
Gramenet
Gavà
Murcia
Ontinyent
Benidorm
16/05/1999
Espanyol B
Palamós
Valencia B
Cartagonova
Yeclano
Figueres
Águilas
Castellón
Gandia
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Sabadell
23/05/1999
Murcia
Valencia B
Sabadell
Terrassa
Castellón
Yeclano
Palamós
Gandia
L'Hospitalet
Gimnàstic de Tarragona
Gramenet
Espanyol B
Figueres
Ontinyent
Elche
Águilas
Cartagonova
Levante
Benidorm
Gavà
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Levante76382210654221289
2Cartagonova71382011754291396
3Elche67381813747231189
4Murcia64381810105943994
5Terrassa603815158543912311
6Gramenet583815131042331048
7Sabadell553816715424613717
8Figueres533814111343381097
9Castellón523813131242381246
10Valencia B513814915564711617
11Gandia4938131015414012420
12L'Hospitalet4738145194657825
13Yeclano4638111314414311811
14Ontinyent4538111215324411714
15Águilas45381291737581189
16Gimnàstic de Tarragona44381111164550948
17Espanyol B433812719415512015
18Benidorm433891613273612114
19Palamós4038101018345711616
20Gavà233841123357410816
Promoció Ascens
Promoció Permanència
Destacats
 NomDem GolsClub
Aquino
18
Keko
16
Peri
16
Castillejo
15
Cuxart
14
Juli
13
Ollés
13
Jordi Martínez
12
Alberto García
11
Castillo
11
Fran
11
Salillas
10
Claudio
10
Mesa
10
Armentano
9
 NomDem GroguesClub
Garrido
18
Toni García
18
Jesús Sánchez
16
Carpio
16
Luis López
15
Barila
15
Arnau
15
Alberto
15
Ibón
15
Robi
15
Raúl Pérez
14
Pibernat
14
Moreno
14
Alejo
13
Izquierdo
13
NomPTGTV
Adrover Mulet10576
De Diego Pagola10578
Soberats Mas9412
Gil García9568
Rodado Rodríguez9615
Velasco Hernández9637
Doménech Ceballos9573
Puigserver Trobat8504
Clos Gómez8468
García Carreras8361
Renales Galindo8625
Bosqued Lafita7404
Dueñas Rodríguez7331
Granel Martínez7425
Ayza Gámez7493
Martínez Terrén7554
Fernández Borbalán7596
Cañas Gómez7493
Gómez Gómez6282
Castillo Estévez6387
González Segura6413
Martínez Franco6321
Armenta Fernández6323
García Mollá6340
Lizondo Cortés6478
Noguer Planas6435
Cerezuela Caravaca5304
García Paños5220
Pérez Lima5252
Gutiérrez Carbó5275
Ojados López5233
Lozano Segado5235
Amilburu Santamaría5314
Gutiérrez Roldán5281
Ariza Villanueva5282
Jávega Jiménez4342
Elías Fajula4202
Alzina Carreró4222
Gil Oteiza4222
García Domínguez4220
Pardo del Burgo4367
Gálvez Obrero4286
Rico Íñiguez4212
Pereñíguez Pérez4224
Tárraga Sánchez4232
Liarte Pérez4231
Torija Arroyo4320
Arcas Piqueres4211
Segura García4312
Peregrín Pérez4261
Gallardo Martínez3242
Sáez García3232
Bro Sáez360
Pérez Riverol3173
Villalba Reneses3283
Delgado Ferreiro3181
Ramírez Morales3112
Hernández Rodríguez3180
Herráez Prieto3132
Pérez Dopico3192
Pérez Izquierdo3213
Afonso Suárez3130
Martínez Gómez3212
López López2141
Fernández Celigüeta270
Campano Oliver2151
Matoso Aguilar2172
Martín Carballo272
García Pulido2213
Baños Martínez2164
Jaso Delgado2130
Soto Miranda2111
Rubinos Pérez2134
Colina Sarobe2153
García Rubio281
Suárez Betancor290
Perdomo Acosta2120
García Delgado161
Velasco Carballo170
Mesa Hurtado192
Caballero Herreros180
Paradas Romero180
Basterretxea Bitorika120
Megía Dávila150
Barea López150
Gauna Rodríguez150
Martínez Poblet141
Aponte Tomillo160
Aguirre Huerga150
Gardeazábal Gómez130
Ortiz Blanco142
Gols:
872
Gols Per Partit:
2,29
Targetes Grogues:
2315
Targetes Grogues Per Partit:
6,09
Expulsions:
222
Expulsions Per Partit:
0,58
Estrangers:
27
Percentatge Estrangers:
5,26
Victòries locals:
177
Victòries visitants:
95
Empats:
108
Màxima victòria local:
6-0 Valencia B-Palamós
Màxima victòria visitant:
1-6 Gavà-Figueres
Millor ratxa guanyadora:
Terrassa: 6 Partits (Jornades 9-14)
Pitjor ratxa perdedora:
Gavà: 5 Partits (Jornades 22-26)
Millor ratxa no perdent:
Terrassa: 15 Partits (Jornades 1-15)
Pitjor ratxa no guanyant:
Gavà: 21 Partits (Jornades 18-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 12/12/2017
Notificar error