Temporada 2011-12 2ª Divisió B Grup IV

Resultats
20/08/2011
Lucena
Écija
Caravaca
San Roque
Ceuta
Sevilla Atlético
Poli Ejido
Villanovense
Cacereño
Roquetas
21/08/2011
Betis B
Melilla
Sporting Villanueva
Badajoz
Puertollano
Lorca Atlético
Jaén
Cádiz
Balompédica Linense
Almería B
27/08/2011
Villanovense
Jaén
Roquetas
Lucena
Badajoz
Betis B
San Roque
Puertollano
28/08/2011
Sevilla Atlético
Sporting Villanueva
Almería B
Cacereño
Écija
Caravaca
Lorca Atlético
Poli Ejido
Melilla
Balompédica Linense
Cádiz
Ceuta
03/09/2011
Lucena
Almería B
Caravaca
Puertollano
04/09/2011
Betis B
Sevilla Atlético
Cacereño
Melilla
Sporting Villanueva
Cádiz
Poli Ejido
San Roque
Écija
Roquetas
Jaén
Lorca Atlético
Balompédica Linense
Badajoz
Ceuta
Villanovense
11/09/2011
Roquetas
Caravaca
Almería B
Écija
Sevilla Atlético
Balompédica Linense
Melilla
Lucena
Badajoz
Cacereño
Villanovense
Sporting Villanueva
Lorca Atlético
Ceuta
Puertollano
Poli Ejido
San Roque
Jaén
Cádiz
Betis B
18/09/2011
Betis B
Villanovense
Écija
Melilla
Lucena
Badajoz
Cacereño
Sevilla Atlético
Sporting Villanueva
Lorca Atlético
Roquetas
Almería B
Balompédica Linense
Cádiz
Ceuta
San Roque
Caravaca
Poli Ejido
Jaén
Puertollano
24/09/2011
San Roque
Sporting Villanueva
25/09/2011
Almería B
Caravaca
Sevilla Atlético
Lucena
Melilla
Roquetas
Puertollano
Ceuta
Villanovense
Balompédica Linense
Lorca Atlético
Betis B
Poli Ejido
Jaén
Badajoz
Écija
Cádiz
Cacereño
01/10/2011
Sporting Villanueva
Puertollano
Ceuta
Poli Ejido
02/10/2011
Almería B
Melilla
Roquetas
Badajoz
Betis B
San Roque
Cacereño
Villanovense
Lucena
Cádiz
Caravaca
Jaén
Balompédica Linense
Lorca Atlético
Écija
Sevilla Atlético
08/10/2011
San Roque
Balompédica Linense
Cádiz
Écija
09/10/2011
Sevilla Atlético
Roquetas
Melilla
Caravaca
Puertollano
Betis B
Poli Ejido
Sporting Villanueva
Jaén
Ceuta
Badajoz
Almería B
Lorca Atlético
Cacereño
Villanovense
Lucena
16/10/2011
Almería B
Sevilla Atlético
Roquetas
Cádiz
Betis B
Poli Ejido
Melilla
Badajoz
Lucena
Lorca Atlético
Écija
Villanovense
Cacereño
San Roque
Sporting Villanueva
Jaén
Caravaca
Ceuta
Balompédica Linense
Puertollano
22/10/2011
San Roque
Lucena
23/10/2011
Sevilla Atlético
Melilla
Badajoz
Caravaca
Villanovense
Roquetas
Lorca Atlético
Écija
Puertollano
Cacereño
Poli Ejido
Balompédica Linense
Jaén
Betis B
Ceuta
Sporting Villanueva
Cádiz
Almería B
30/10/2011
Almería B
Villanovense
Roquetas
Lorca Atlético
Betis B
Ceuta
Melilla
Cádiz
Lucena
Puertollano
Caravaca
Sporting Villanueva
Cacereño
Poli Ejido
Badajoz
Sevilla Atlético
Écija
San Roque
Balompédica Linense
Jaén
05/11/2011
Sporting Villanueva
Betis B
San Roque
Roquetas
06/11/2011
Sevilla Atlético
Caravaca
Villanovense
Melilla
Puertollano
Écija
Cádiz
Badajoz
Lorca Atlético
Almería B
Poli Ejido
Lucena
Jaén
Cacereño
Ceuta
Balompédica Linense
13/11/2011
Sevilla Atlético
Cádiz
Almería B
San Roque
Roquetas
Puertollano
Badajoz
Villanovense
Melilla
Lorca Atlético
Lucena
Jaén
Caravaca
Betis B
Cacereño
Ceuta
Écija
Poli Ejido
Balompédica Linense
Sporting Villanueva
19/11/2011
San Roque
Melilla
Villanovense
Sevilla Atlético
Ceuta
Lucena
Cádiz
Caravaca
20/11/2011
Betis B
Balompédica Linense
Sporting Villanueva
Cacereño
Jaén
Écija
Lorca Atlético
Badajoz
Puertollano
Almería B
Poli Ejido
Roquetas
27/11/2011
Sevilla Atlético
Lorca Atlético
Almería B
Poli Ejido
Roquetas
Jaén
Melilla
Puertollano
Lucena
Sporting Villanueva
Cacereño
Betis B
Caravaca
Balompédica Linense
Cádiz
Villanovense
Badajoz
San Roque
Écija
Ceuta
04/12/2011
Betis B
Lucena
Poli Ejido
Melilla
Sporting Villanueva
Écija
Lorca Atlético
Cádiz
Villanovense
Caravaca
San Roque
Sevilla Atlético
Puertollano
Badajoz
Jaén
Almería B
Ceuta
Roquetas
Balompédica Linense
Cacereño
10/12/2011
Cádiz
San Roque
11/12/2011
Sevilla Atlético
Puertollano
Almería B
Ceuta
Roquetas
Sporting Villanueva
Melilla
Jaén
Lucena
Balompédica Linense
Caravaca
Cacereño
Villanovense
Lorca Atlético
Badajoz
Poli Ejido
Écija
Betis B
17/12/2011
Betis B
Roquetas
San Roque
Villanovense
Ceuta
Melilla
18/12/2011
Poli Ejido
Sevilla Atlético
Sporting Villanueva
Almería B
Cacereño
Lucena
Caravaca
Lorca Atlético
Puertollano
Cádiz
Jaén
Badajoz
Balompédica Linense
Écija
07/01/2012
Badajoz
Ceuta
Almería B
Betis B
08/01/2012
Roquetas
Balompédica Linense
Melilla
Sporting Villanueva
Lucena
Caravaca
Lorca Atlético
San Roque
Villanovense
Puertollano
Cádiz
Poli Ejido
Sevilla Atlético
Jaén
Écija
Cacereño
14/01/2012
Cádiz
Jaén
San Roque
Caravaca
15/01/2012
Roquetas
Cacereño
Almería B
Balompédica Linense
Sevilla Atlético
Ceuta
Melilla
Betis B
Lorca Atlético
Puertollano
Villanovense
Poli Ejido
Écija
Lucena
Badajoz
Sporting Villanueva
21/01/2012
Ceuta
Cádiz
22/01/2012
Caravaca
Écija
Lucena
Roquetas
Cacereño
Almería B
Betis B
Badajoz
Jaén
Villanovense
Puertollano
San Roque
Balompédica Linense
Melilla
Poli Ejido
Lorca Atlético
Sporting Villanueva
Sevilla Atlético
29/01/2012
Roquetas
Écija
Sevilla Atlético
Betis B
Melilla
Cacereño
Badajoz
Balompédica Linense
Villanovense
Ceuta
Lorca Atlético
Jaén
Puertollano
Caravaca
Almería B
Lucena
Cádiz
Sporting Villanueva
San Roque
Poli Ejido
04/02/2012
Ceuta
Lorca Atlético
05/02/2012
Caravaca
Roquetas
Lucena
Melilla
Cacereño
Badajoz
Betis B
Cádiz
Écija
Almería B
Balompédica Linense
Sevilla Atlético
Jaén
San Roque
Sporting Villanueva
Villanovense
Poli Ejido
Puertollano
11/02/2012
Cádiz
Balompédica Linense
San Roque
Ceuta
Almería B
Roquetas
12/02/2012
Sevilla Atlético
Cacereño
Melilla
Écija
Puertollano
Jaén
Badajoz
Lucena
Villanovense
Betis B
Poli Ejido
Caravaca
Lorca Atlético
Sporting Villanueva
19/02/2012
Roquetas
Melilla
Caravaca
Almería B
Cacereño
Cádiz
Betis B
Lorca Atlético
Lucena
Sevilla Atlético
Écija
Badajoz
Balompédica Linense
Villanovense
Ceuta
Puertollano
Jaén
Poli Ejido
Sporting Villanueva
San Roque
25/02/2012
San Roque
Betis B
Cádiz
Lucena
26/02/2012
Sevilla Atlético
Écija
Melilla
Almería B
Badajoz
Roquetas
Villanovense
Cacereño
Lorca Atlético
Balompédica Linense
Jaén
Caravaca
Poli Ejido
Ceuta
Puertollano
Sporting Villanueva
03/03/2012
Écija
Cádiz
04/03/2012
Roquetas
Sevilla Atlético
Betis B
Puertollano
Caravaca
Melilla
Cacereño
Lorca Atlético
Lucena
Villanovense
Balompédica Linense
San Roque
Ceuta
Jaén
Almería B
Badajoz
Sporting Villanueva
Poli Ejido
10/03/2012
Ceuta
Caravaca
San Roque
Cacereño
11/03/2012
Sevilla Atlético
Almería B
Badajoz
Melilla
Villanovense
Écija
Lorca Atlético
Lucena
Puertollano
Balompédica Linense
Cádiz
Roquetas
Jaén
Sporting Villanueva
Poli Ejido
Betis B
17/03/2012
Almería B
Cádiz
Caravaca
Badajoz
Roquetas
Villanovense
Betis B
Jaén
Écija
Lorca Atlético
18/03/2012
Melilla
Sevilla Atlético
Lucena
San Roque
Cacereño
Puertollano
Balompédica Linense
Poli Ejido
Sporting Villanueva
Ceuta
20/03/2012
Ceuta
Betis B
21/03/2012
Sevilla Atlético
Badajoz
Jaén
Balompédica Linense
Villanovense
Almería B
Lorca Atlético
Roquetas
Cádiz
Melilla
San Roque
Écija
Sporting Villanueva
Caravaca
Poli Ejido
Cacereño
22/03/2012
Puertollano
Lucena
24/03/2012
Roquetas
San Roque
Caravaca
Sevilla Atlético
25/03/2012
Almería B
Lorca Atlético
Melilla
Villanovense
Cacereño
Jaén
Balompédica Linense
Ceuta
Badajoz
Cádiz
Écija
Puertollano
Betis B
Sporting Villanueva
Lucena
Poli Ejido
31/03/2012
San Roque
Almería B
Cádiz
Sevilla Atlético
Jaén
Lucena
01/04/2012
Villanovense
Badajoz
Lorca Atlético
Melilla
Betis B
Caravaca
Ceuta
Cacereño
Puertollano
Roquetas
Sporting Villanueva
Balompédica Linense
Poli Ejido
Écija
07/04/2012
Balompédica Linense
Betis B
Lucena
Ceuta
08/04/2012
Sevilla Atlético
Villanovense
Almería B
Puertollano
Melilla
San Roque
Caravaca
Cádiz
Badajoz
Lorca Atlético
Écija
Jaén
Cacereño
Sporting Villanueva
Roquetas
Poli Ejido
14/04/2012
San Roque
Badajoz
15/04/2012
Villanovense
Cádiz
Puertollano
Melilla
Ceuta
Écija
Lorca Atlético
Sevilla Atlético
Jaén
Roquetas
Betis B
Cacereño
Balompédica Linense
Caravaca
Sporting Villanueva
Lucena
Poli Ejido
Almería B
21/04/2012
Lucena
Betis B
22/04/2012
Caravaca
Villanovense
Sevilla Atlético
San Roque
Almería B
Jaén
Roquetas
Ceuta
Cacereño
Balompédica Linense
Cádiz
Lorca Atlético
Badajoz
Puertollano
Écija
Sporting Villanueva
Melilla
Poli Ejido
28/04/2012
Betis B
Écija
Puertollano
Sevilla Atlético
Ceuta
Almería B
29/04/2012
Jaén
Melilla
Cacereño
Caravaca
Lorca Atlético
Villanovense
Balompédica Linense
Lucena
San Roque
Cádiz
Poli Ejido
Badajoz
Sporting Villanueva
Roquetas
05/05/2012
Cádiz
Puertollano
06/05/2012
Lorca Atlético
Caravaca
Villanovense
San Roque
Badajoz
Jaén
Melilla
Ceuta
Roquetas
Betis B
Écija
Balompédica Linense
Lucena
Cacereño
Almería B
Sporting Villanueva
Sevilla Atlético
Poli Ejido
12/05/2012
Ceuta
Badajoz
13/05/2012
Betis B
Almería B
San Roque
Lorca Atlético
Puertollano
Villanovense
Jaén
Sevilla Atlético
Balompédica Linense
Roquetas
Cacereño
Écija
Caravaca
Lucena
Poli Ejido
Cádiz
Sporting Villanueva
Melilla
Classificació
    PuntsPJPGPEPPGFGCTGTV
1Cádiz7638211346223876
2Balompédica Linense7238219857331149
3Lucena7238219853301147
4Jaén703819136483111211
5Melilla643818101050331159
6San Roque61381871343351228
7Cacereño61381516748339113
8Betis B593818515585913811
9Villanovense583817714535214113
10Sevilla Atlético5538151013564510215
11Puertollano513813121346491196
12Badajoz503814816605811310
13Almería B5038131114506012315
14Ceuta493813101547491328
15Écija4638111314333613312
16Lorca Atlético423810121639521259
17Roquetas413811819345511410
18Caravaca383810820334911910
19Sporting Villanueva14*38211251642627
20Poli Ejido7#3824321375764
Promoció Ascens
Promoció Permanència
*Retirat de la competició a partir de la jornada 20, donant-li per perduts tots els partits que restaven per 1-0 i penalitzat amb tres punts menys.
#En els partits Villanovense - Ejido de la jornada 20 i Ejido - Lorca de la jornada 21, el comitè va decretar incompareixença de l'Ejido, donant-los per perduts 3-0, i l'Ejido va ser expulsat de la competició donant-li per perduts tots els partits que restaven per 2-0 i penalitzat amb tres punts menys.
Destacats
 NomDem GolsClub
Hiroshi
20
Guzmán
15
Akinsola
13
Hugo Díaz
13
Chota
13
Diego Torres
13
Cascón
12
Pozuelo
11
Molina
11
Arturo
11
Copi
10
Ocaña
10
Sergio
10
Juanjo
9
Quini
9
 NomDem GroguesClub
Raúl Medina
17
Alfonso
17
Petcoff
15
De Dios
15
Parada
15
Raúl Guillén
15
Lobato
14
Súper
14
Samuel
14
Juan Pablo
14
Olivares
14
Lolo Guerrero
13
Tomillo
13
Bernal
13
Alcalá
13
Gols:
840
Gols Per Partit:
2,21
Targetes Grogues:
2252
Targetes Grogues Per Partit:
5,93
Expulsions:
193
Expulsions Per Partit:
0,51
Estrangers:
43
Percentatge Estrangers:
8,48
Victòries locals:
170
Victòries visitants:
112
Empats:
98
Màxima victòria local:
7-2 Sevilla Atlético-Roquetas
Màxima victòria visitant:
1-5 Ceuta-Badajoz
Millor ratxa guanyadora:
Betis B: 6 Partits (Jornades 5-10)
Pitjor ratxa perdedora:
Sporting Villanueva: 19 Partits (Jornades 20-38)
Millor ratxa no perdent:
Cádiz: 19 Partits (Jornades 14-32)
Pitjor ratxa no guanyant:
Sporting Villanueva: 26 Partits (Jornades 13-38)
Progrés
Matriu
Última actualització: 17/10/2017
Notificar error