España Sub-21 Eurocopa 2007
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz645
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
CuéllarIván Cuéllar Sacristán23
22200180000
2
Javier FlañoJavier Flaño Bezunartea23
22102180110
3
GarridoJavier Garrido Behobide22
44400360000
4
AlbiolRaúl Albiol Tortajada22
44400360100
5
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado23
44300348100
6
Raúl GarcíaRaúl García Escudero21
55100330000
7
GavilánJaime Gavilán Martínez22
44400360100
8
ZapaterAlberto Zapater Arjol22
44400360100
9
JuradoJosé Manuel Jurado Marín21
53220308001
10
KepaKepa Blanco González23
44200289102
11
SilvaDavid Josué Jiménez Silva21
44200325003
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo23
22200180000
13
SoldadoRoberto Soldado Rillo22
41031143203
14
PiquéGerard Piqué Bernabeu20
22203180000
15
ArizmendiÁngel Javier Arizmendi de Lucas23
22000131000
16
De la RedRubén de la Red Gutiérrez22
30031106100
17
AdánAntonio Adán Garrido20
1110490000
18
BarragánAntonio Juan Barragán Fernández20
1110290000
19
PallardóMiguel Pallardó González21
1110090000
20
Sergio SánchezSergio Sánchez Ortega21
1110090000
21
TorrejónMarc Torrejón Moya21
1110090000
22
Miguel TorresMiguel Torres Gómez21
1100060000
23
Pedro LeónPedro León Sánchez Gil21
1100060000
24
AlfaroAlejandro Alfaro Ligero21
1100076000
25
ValeraJuan Valera Espín23
1001316001
26
JuanfranJuan Francisco Torres Belén22
1001117000
27
CazorlaSantiago Cazorla González23
1001113000
28
XiscoFrancisco Jiménez Tejada21
1001030000
29
GraneroEsteban Félix Granero Molina20
1001014000
30
Mario SuárezMario Suárez Mata20
1001014000
31
MataJuan Manuel Mata García19
1001030000
32
MonrealIgnacio Monreal Eraso21
1001030000
33
José EnriqueJosé Enrique Sánchez Díaz21
000020000
34
PuertaAntonio José Puerta Pérez23
000020000
35
RobertoRoberto Jiménez Gago21
000010000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
RobertoRoberto Jiménez Gago10/02/1986MadridMadrid
 
AdánAntonio Adán Garrido13/05/1987MadridMadrid
 
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo02/04/1984BinissalemBaleares
 
CuéllarIván Cuéllar Sacristán27/05/1984MéridaBadajoz
 
BarragánAntonio Juan Barragán Fernández12/06/1987PontedeumeA Coruña
 
Javier FlañoJavier Flaño Bezunartea19/08/1984PamplonaNavarra
 
ValeraJuan Valera Espín21/12/1984MurciaMurcia
 
PiquéGerard Piqué Bernabeu02/02/1987BarcelonaBarcelona
 
AlbiolRaúl Albiol Tortajada04/09/1985ValenciaValencia
 
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado06/06/1984BarbateCádiz
 
TorrejónMarc Torrejón Moya18/02/1986BarcelonaBarcelona
 
Sergio SánchezSergio Sánchez Ortega03/04/1986MataróBarcelona
 
GarridoJavier Garrido Behobide15/03/1985IrúnGuipúzcoa
 
Miguel TorresMiguel Torres Gómez28/01/1986MadridMadrid
 
MonrealIgnacio Monreal Eraso26/02/1986PamplonaNavarra
 
José EnriqueJosé Enrique Sánchez Díaz23/01/1986ValenciaValencia
 
Raúl GarcíaRaúl García Escudero11/07/1986PamplonaNavarra
 
GavilánJaime Gavilán Martínez12/05/1985ValenciaValencia
 
ZapaterAlberto Zapater Arjol13/06/1985Ejea de los CaballerosZaragoza
 
JuradoJosé Manuel Jurado Marín29/06/1986Sanlúcar de BarramedaCádiz
 
De la RedRubén de la Red Gutiérrez05/06/1985MadridMadrid
 
Mario SuárezMario Suárez Mata24/02/1987AlcobendasMadrid
 
PuertaAntonio José Puerta Pérez25/11/1984SevillaSevilla
 
PallardóMiguel Pallardó González05/09/1986AlaquàsValencia
 
JuanfranJuan Francisco Torres Belén09/01/1985CrevillentAlicante
 
CazorlaSantiago Cazorla González13/12/1984Lugo de LlaneraAsturias
 
GraneroEsteban Félix Granero Molina02/07/1987MadridMadrid
 
SilvaDavid Josué Jiménez Silva08/01/1986ArguineguínLas Palmas
 
Pedro LeónPedro León Sánchez Gil24/11/1986MulaMurcia
 
AlfaroAlejandro Alfaro Ligero23/11/1986La Palma del CondadoHuelva
 
MataJuan Manuel Mata García28/04/1988BurgosBurgos
 
ArizmendiÁngel Javier Arizmendi de Lucas03/03/1984MadridMadrid
 
SoldadoRoberto Soldado Rillo27/05/1985ValenciaValencia
 
KepaKepa Blanco González13/01/1984MarbellaMálaga
 
XiscoFrancisco Jiménez Tejada26/06/1986Santa PonçaBaleares
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Qualificació: Fase de grups (partit 1)01/09/2006Albania03España
Qualificació: Fase de grups (partit 2)05/09/2006España42Eslovaquia
Qualifiacació: Eliminatòries (partit 1)06/10/2006Italia00España
Qualifiacació: Eliminatòries (partit 2)10/10/2006España12Italia
Amistós06/02/2007Inglaterra22España
Última actualització: 13/06/2017
Notificar error