España Sub-21 Eurocopa 1978
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
BioscaGustavo Biosca Pagés504
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
ManzanedoJosé Luis Fernández Manzanedo22
22201180000
2
GoikoetxeaAndoni Goikoetxea Olaskoaga22
33200263000
3
San JoséIsidoro San José Pozo23
33200215010
4
AlexankoJosé Ramón Alexanko Ventosa22
22200180000
5
MarcelinoMarcelino Pérez Ayllón23
22200180000
6
SánchezJosé Vicente Sánchez Felip22
33300270000
7
JuaniJuan Castillo Barreto23
32210191000
8
VitoriaAlberto Vitoria Soria22
22200180000
9
López UfarteRoberto López Ufarte20
33201225000
10
IdígorasSantiago Idígoras Bilbao25
22000124100
11
DíezFrancisco Javier Díez Valentín23
21110135000
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
BuyoFrancisco Buyo Sánchez20
1110190000
13
García NavajasAntonio García Navajas20
31120142000
14
BarreroRafael Ángel Barrero Villar23
1110190000
15
AracilMiguel Aracil Arnau21
1110190000
16
Antonio GómezAntonio Santiago Gómez Fernández21
1100045100
17
PacoFrancisco Ruiz Brenes30
1110090000
18
VarelaFrancisco Varela Gil22
1100045000
19
CarlosCarlos Ruiz Herrero30
1100085000
20
MinaSantiago Mina Vallespín20
1110090000
21
Pérez GarcíaÁngel Pérez García21
1110090000
22
MacedaAntonio Maceda Francés21
1110090000
23
GordilloRafael Gordillo Vázquez21
1110090001
24
PelayoJosé Luis Ruiz Pelayo21
1110090000
25
BotubotManuel Ángel Botubot Pereira23
1110090100
26
SatrústeguiJesús María Satrústegui Azpiroz24
1110090001
27
AmorrortuJosé María Amorrortu Prieto25
1110090000
28
DaniDaniel Ruiz-Bazán Justa27
1110090003
29
VerdugoJuan Verdugo Pérez29
1110090000
30
CanitoJosé Cano López22
2002090000
31
JoaquínJoaquín Alonso González22
1110090000
32
MirMiquel Mir Genes22
100115000
33
RiveroJosé Aurelio Rivero Rodríguez23
000020000
34
SabidoAndrés Sabido Martín21
000010000
35
NietoLuis Nieto Perales23
000010000
36
BeltránJosé Pascual Beltrán Giró22
000010000
37
CorchadoJosé Ramón Corchado Santiago21
000010000
38
SuárezJosé Carlos Suárez García21
000010000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
ManzanedoJosé Luis Fernández Manzanedo10/02/1956BurgosBurgos
 
PacoFrancisco Ruiz Brenes02/03/1948San FernandoCádiz
 
BuyoFrancisco Buyo Sánchez13/01/1958BetanzosA Coruña
 
RiveroJosé Aurelio Rivero Rodríguez15/09/1955OviedoAsturias
 
BotubotManuel Ángel Botubot Pereira23/11/1955CádizCádiz
 
García NavajasAntonio García Navajas08/03/1958PosadasCórdoba
 
MinaSantiago Mina Vallespín11/03/1958Urrea de GaénTeruel
 
Pérez GarcíaÁngel Pérez García16/10/1957MadridMadrid
 
MacedaAntonio Maceda Francés16/05/1957SaguntValencia
 
PelayoJosé Luis Ruiz Pelayo24/03/1957PosadilloCantabria
 
Antonio GómezAntonio Santiago Gómez Fernández13/07/1957VigoPontevedra
 
MarcelinoMarcelino Pérez Ayllón13/08/1955SabadellBarcelona
 
VerdugoJuan Verdugo Pérez25/05/1949MontillaCórdoba
 
CanitoJosé Cano López22/04/1956LlavorsíLleida
 
AlexankoJosé Ramón Alexanko Ventosa19/05/1956BarakaldoVizcaya
 
SabidoAndrés Sabido Martín13/11/1957MadridMadrid
 
NietoLuis Nieto Perales25/07/1955PonferradaLeón
 
GoikoetxeaAndoni Goikoetxea Olaskoaga23/08/1956AlonsotegiVizcaya
 
San JoséIsidoro San José Pozo27/10/1955MadridMadrid
 
BarreroRafael Ángel Barrero Villar27/10/1955AvilésAsturias
 
JuaniJuan Castillo Barreto03/10/1955Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
VitoriaAlberto Vitoria Soria11/01/1956SoriaSoria
 
SánchezJosé Vicente Sánchez Felip08/10/1956BarcelonaBarcelona
 
SuárezJosé Carlos Suárez García04/04/1957VigoPontevedra
 
AracilMiguel Aracil Arnau18/02/1957AlicanteAlicante
 
VarelaFrancisco Varela Gil25/09/1956SevillaSevilla
 
GordilloRafael Gordillo Vázquez24/02/1957AlmendralejoBadajoz
 
JoaquínJoaquín Alonso González09/06/1956OviedoAsturias
 
BeltránJosé Pascual Beltrán Giró10/05/1956Castelló de la PlanaCastellón
 
CorchadoJosé Ramón Corchado Santiago16/11/1957ToledoToledo
 
DíezFrancisco Javier Díez Valentín16/12/1955VillanublaValladolid
 
IdígorasSantiago Idígoras Bilbao24/07/1953OñatiGuipúzcoa
 
López UfarteRoberto López Ufarte19/04/1958Fez
 
SatrústeguiJesús María Satrústegui Azpiroz12/01/1954PamplonaNavarra
 
AmorrortuJosé María Amorrortu Prieto22/07/1953BilbaoVizcaya
 
DaniDaniel Ruiz-Bazán Justa28/06/1951SopuertaVizcaya
 
MirMiquel Mir Genes24/03/1956Sant Adrià de BesòsBarcelona
 
CarlosCarlos Ruiz Herrero07/06/1948BilbaoVizcaya
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Qualificació: Fase de grups (partit 1)09/10/1976España14Yugoslavia
Qualificació: Fase de grups (partit 2)17/04/1977España30Rumanía
Qualificació: Fase de grups (partit 3)26/10/1977Rumanía40España
Qualificació: Fase de grups (partit 4)30/11/1977España10Yugoslavia
Última actualització: 17/01/2017
Notificar error