España Sub-21 Eurocopa 2004
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
UfarteJosé Armando Ufarte Ventoso6317
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
ReinaJosé Manuel Reina Páez22
98616690000
2
ÁngelÁngel Domingo López Ruano23
108524720100
3
Del HornoAsier Del Horno Cosgaya23
1110611869200
4
Pablo IbáñezPablo Ibáñez Tébar23
109910848100
5
TortoleroDaniel Tortolero Núñez23
77301510010
6
RieraAlbert Riera Ortega22
141310101095102
7
ArtetaMikel Arteta Amatriain22
1010402802611
8
ArzuArturo García Muñoz23
1010801829200
9
Jorge LarenaJorge Larena-Avellaneda Roig23
117241619004
10
Fernando TorresFernando José Torres Sanz20
77401558302
11
ReyesJosé Antonio Reyes Calderón21
66202419302
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
Víctor ValdésVíctor Valdés Arribas22
87616630000
13
MiñambresÓscar Miñambres Pascual23
87313543200
14
JarqueDaniel Jarque González21
86522571000
15
PortilloJavier García Portillo22
95141454105
16
CoronaMiguel Ángel García Pérez-Roldán23
103372428000
17
RiesgoAsier Riesgo Unamuno21
22100135000
18
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano23
66400468100
19
ValdoValmiro Lopes Rocha23
66200469003
20
RubénRubén González Rocha22
65313409012
21
ArriagaJoseba Arriaga Dosantos22
83352391002
22
Rubén CastroRubén Castro Martín23
64422431004
23
Julio ÁlvarezJulio Álvarez Mosquera23
55100300001
24
Antonio LópezAntonio López Guerrero23
62242275200
25
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado20
43312289000
26
David VillaDavid Villa Sánchez23
61151252100
27
IniestaAndrés Iniesta Luján20
43110217001
28
MarioPedro Mario Álvarez Abrante22
33103219000
29
Fernando NavarroFernando Navarro Corbacho22
33300270000
30
AganzoDavid Aganzo Méndez23
50053126100
31
VitoloVíctor Javier Añino Bermúdez21
22200180100
32
GabiGabriel Fernández Arenas21
22100136000
33
JuanfranJuan Francisco Torres Belén19
22100136000
34
PeñaCarlos González Peña21
22000142000
35
Sergio GarcíaSergio García De la Fuente21
22000116003
36
RoblesJulián Robles García23
3003198110
37
ParriLíbero Parri Romero22
21111134100
38
Jonatan ValleJonatan Valle Trueba20
21010106000
39
BouzónIago Bouzón Amoedo21
2101074000
40
BorjaFrancisco de Borja Fernández Fernández23
1110290100
41
Carlos GarcíaCarlos García Badías20
2002088100
42
GavilánJaime Gavilán Martínez19
1100075000
43
Marc BertránMarc Bertrán Vilanova22
1110090000
44
Alexis RuanoAlexis Ruano Delgado19
1100046000
45
NanoFernando Macedo da Silva Rodilla22
1100062000
46
ArizmendiÁngel Javier Arizmendi De Lucas20
2002064000
47
David GarcíaDavid García De la Cruz23
100132000
48
IraolaAndoni Iraola Sagarna22
1001125000
49
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo20
1001145000
50
Fernando VegaFernando Vega Torres20
1001010000
51
TelloManuel Diego Tello Jorge20
1001015000
52
RamisIván Ramis Barrios20
1001044000
53
CarmeloCarmelo González Jiménez21
1001015000
54
JonanJon Andoni García Arambillet21
1001044001
55
EscalonaMiguel Escalona Verano21
1001030000
56
MurilloAnder Murillo García21
1001013000
57
MainzDiego Mainz García22
1001044000
58
PinaJorge Pina Roldán21
1001028000
59
Óscar GonzálezÓscar Javier González Marcos22
000010000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
ReinaJosé Manuel Reina Páez31/08/1982MadridMadrid
 
EscalonaMiguel Escalona Verano22/11/1983LogroñoLa Rioja
 
RiesgoAsier Riesgo Unamuno06/10/1983DebaGuipúzcoa
 
Víctor ValdésVíctor Valdés Arribas14/01/1982L'Hospitalet de LlobregatBarcelona
 
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo02/04/1984BinissalemBaleares
 
ÁngelÁngel Domingo López Ruano10/03/1981Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
MiñambresÓscar Miñambres Pascual01/02/1981FuenlabradaMadrid
 
IraolaAndoni Iraola Sagarna22/06/1982UsurbilGuipúzcoa
 
Marc BertránMarc Bertrán Vilanova22/05/1982La Pobla de SegurLleida
 
Alexis RuanoAlexis Ruano Delgado04/08/1985MálagaMálaga
 
RubénRubén González Rocha29/01/1982Santiago de CompostelaA Coruña
 
MarioPedro Mario Álvarez Abrante02/02/1982Los RealejosSanta Cruz de Tenerife
 
JarqueDaniel Jarque González01/01/1983BarcelonaBarcelona
 
BouzónIago Bouzón Amoedo16/06/1983RedondelaPontevedra
 
Carlos GarcíaCarlos García Badías29/10/1984BarcelonaBarcelona
 
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado06/06/1984BarbateCádiz
 
TortoleroDaniel Tortolero Núñez06/09/1981Esplugues de LlobregatBarcelona
 
MainzDiego Mainz García29/12/1982MadridMadrid
 
Pablo IbáñezPablo Ibáñez Tébar03/08/1981MadriguerasAlbacete
 
RamisIván Ramis Barrios25/10/1984Sa PoblaBaleares
 
MurilloAnder Murillo García22/07/1983San SebastiánGuipúzcoa
 
PeñaCarlos González Peña28/07/1983SalamancaSalamanca
 
David GarcíaDavid García De la Cruz16/01/1981ManresaBarcelona
 
Fernando VegaFernando Vega Torres03/07/1984ArahalSevilla
 
Antonio LópezAntonio López Guerrero13/09/1981BenidormAlicante
 
Del HornoAsier Del Horno Cosgaya19/01/1981BarakaldoVizcaya
 
Fernando NavarroFernando Navarro Corbacho25/06/1982BarcelonaBarcelona
 
ValdoValmiro Lopes Rocha23/04/1981VillablinoLeón
 
Julio ÁlvarezJulio Álvarez Mosquera01/05/1981Caracas
 
RieraAlbert Riera Ortega15/04/1982ManacorBaleares
 
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano25/11/1981TolosaGuipúzcoa
 
CoronaMiguel Ángel García Pérez-Roldán12/02/1981Talavera de la ReinaToledo
 
Jorge LarenaJorge Larena-Avellaneda Roig29/09/1981Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
ArzuArturo García Muñoz17/03/1981Dos HermanasSevilla
 
ArtetaMikel Arteta Amatriain26/03/1982San SebastiánGuipúzcoa
 
Óscar GonzálezÓscar Javier González Marcos12/11/1982SalamancaSalamanca
 
ParriLíbero Parri Romero18/01/1982ValenciaValencia
 
GavilánJaime Gavilán Martínez12/05/1985ValenciaValencia
 
IniestaAndrés Iniesta Luján11/05/1984FuentealbillaAlbacete
 
PinaJorge Pina Roldán28/02/1983ZaragozaZaragoza
 
VitoloVíctor Javier Añino Bermúdez09/09/1983Santa Cruz de TenerifeSanta Cruz de Tenerife
 
GabiGabriel Fernández Arenas10/07/1983MadridMadrid
 
JuanfranJuan Francisco Torres Belén09/01/1985CrevillentAlicante
 
JonanJon Andoni García Arambillet08/01/1983BilbaoVizcaya
 
CarmeloCarmelo González Jiménez09/07/1983Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
RoblesJulián Robles García23/03/1981Palma de MallorcaBaleares
 
TelloManuel Diego Tello Jorge16/02/1984MadridMadrid
 
NanoFernando Macedo da Silva Rodilla20/04/1982A CoruñaA Coruña
 
BorjaFrancisco de Borja Fernández Fernández14/01/1981OurenseOurense
 
ArriagaJoseba Arriaga Dosantos28/07/1982ErmuaVizcaya
 
ReyesJosé Antonio Reyes Calderón01/09/1983UtreraSevilla
 
ArizmendiÁngel Javier Arizmendi De Lucas03/03/1984MadridMadrid
 
David VillaDavid Villa Sánchez03/12/1981TuillaAsturias
 
Jonatan ValleJonatan Valle Trueba30/12/1984SantanderCantabria
 
Fernando TorresFernando José Torres Sanz20/03/1984FuenlabradaMadrid
 
Rubén CastroRubén Castro Martín27/06/1981Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
Sergio GarcíaSergio García De la Fuente09/06/1983BarcelonaBarcelona
 
PortilloJavier García Portillo30/03/1982AranjuezMadrid
 
AganzoDavid Aganzo Méndez10/01/1981MadridMadrid
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Amistós20/08/2002Hungría01España
Qualificació: Fase de grups (partit 1)06/09/2002Grecia10España
Qualificació: Fase de grups (partit 2)11/10/2002España10Irlanda del Norte
Amistós15/10/2002España30Eslovenia
Amistós19/11/2002España71Bulgaria
Amistós11/02/2003España31Alemania
Qualificació: Fase de grups (partit 3)28/03/2003Ucrania00España
Qualificació: Fase de grups (partit 4)01/04/2003España50Armenia
Amistós29/04/2003España10Australia
Qualificació: Fase de grups (partit 5)06/06/2003España20Grecia
Qualificació: Fase de grups (partit 6)10/06/2003Irlanda del Norte14España
Qualificació: Fase de grups (partit 7)09/09/2003España20Ucrania
Qualificació: Fase de grups (partit 8)10/10/2003Armenia02España
Qualifiacació: Eliminatòries (partit 1)15/11/2003Suecia20España
Qualifiacació: Eliminatòries (partit 2)19/11/2003España11Suecia
Amistós17/02/2004España21Noruega
Amistós30/03/2004España30Dinamarca
Última actualització: 17/01/2017
Notificar error