España Sub-21 Eurocopa 2002
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz5917
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
ReinaJosé Manuel Reina Páez20
118436688000
2
VarelaFernando Varela Ramos23
99701748200
3
BermudoDavid Bermudo Rubio23
10101000900300
4
JusuéFrancisco Javier Jusué Garcés23
121212011080201
5
MarchenaCarlos Marchena López23
1111700882410
6
OrbaizPablo Orbaiz Lesaka23
1111800889000
7
VicenteVicente Rodríguez Guillén21
1110510814201
8
XaviXavier Hernández Creus22
1010800845103
9
GabriGabriel Garcia de la Torre23
88700709100
10
CouñagoPablo González Couñago23
1313301943219
11
GuayreAntonio Guayre Betancor Perdomo22
96131493002
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado23
99604699000
13
ColsaGonzalo Colsa Albendea23
115263534004
14
YesteFrancisco Javier Yeste Navarro23
124082491100
15
CoiraPablo Coira Lojo23
86622580200
16
JoaquínJoaquín Sánchez Rodríguez21
75120407200
17
Víctor ValdésVíctor Valdés Arribas20
3003098000
18
BorisSergio Boris González Monteagudo22
73146334000
19
AganzoDavid Aganzo Méndez21
82263377103
20
XiscoFrancisco Javier Muñoz Llompart22
81072193202
21
GallardoFrancisco Gallardo León22
54212300000
22
Del HornoAsier del Horno Cosgaya21
54110333201
23
LopoAlberto Lopo García22
43311282000
24
ÁngelÁngel Domingo López Ruano21
43210269000
25
CoronaMiguel Ángel García Pérez-Roldán21
51141269001
26
RubénRubén González Rocha20
33200253000
27
Dani TortoleroDaniel Tortolero Núñez21
33200226100
28
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano21
33000137100
29
Raúl BravoRaúl Bravo Sanfélix21
33300270000
30
Fernando TorresFernando José Torres Sanz18
32210224101
31
MiñambresÓscar Miñambres Pascual21
32110181000
32
FernandoFernando Miguel Fernández Escribano23
4004274000
33
Julio ÁlvarezJulio Álvarez Mosquera21
22101136000
34
ArtetaMikel Arteta Amatriain20
2200191001
35
RoblesJulián Robles García21
30030133000
36
AlbiolMiquel Albiol Tortajada21
21110134000
37
Jorge LarenaJorge Larena-Avellaneda Roig21
2101076000
38
GasparGaspar Gálvez Burgos23
1110490000
39
DaniDaniel Martín Alexandre21
1100160000
40
NanoFernando Macedo da Silva Rodilla20
1100038000
41
VillaDavid Villa Sánchez21
1100046000
42
GurrutxagaZuhaitz Gurrutxaga Loiola22
1110090000
43
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes23
1100045000
44
MarioPedro Mario Álvarez Abrante20
2002065000
45
ReyesJosé Antonio Reyes Calderón19
1100045001
46
SantamaríaSergio Santamaría González22
1001045000
47
BorjaFrancisco de Borja Fernández Fernández21
1001017000
48
ParriLíbero Parri Romero20
1001045000
49
PortilloJavier García Portillo20
1001045000
50
RieraAlbert Riera Ortega20
1001030000
51
Dani MalloDaniel Mallo Castro23
1001045000
52
SousaFrancisco David Sousa Franquelo22
000010000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
ReinaJosé Manuel Reina Páez31/08/1982MadridMadrid
 
AranzubiaDaniel Aranzubia Aguado18/09/1979LogroñoLa Rioja
 
Víctor ValdésVíctor Valdés Arribas14/01/1982L'Hospitalet de LlobregatBarcelona
 
Dani MalloDaniel Mallo Castro25/01/1979A CoruñaA Coruña
 
GasparGaspar Gálvez Burgos07/07/1979CórdobaCórdoba
 
VarelaFernando Varela Ramos01/09/1979Dos HermanasSevilla
 
CoiraPablo Coira Lojo18/10/1979Vilagarcía de ArousaPontevedra
 
ÁngelÁngel Domingo López Ruano10/03/1981Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
MiñambresÓscar Miñambres Pascual01/02/1981FuenlabradaMadrid
 
JusuéFrancisco Javier Jusué Garcés30/11/1979TudelaNavarra
 
MarchenaCarlos Marchena López31/07/1979Las Cabezas de San JuanSevilla
 
BorisSergio Boris González Monteagudo26/05/1980AvilésAsturias
 
LopoAlberto Lopo García05/05/1980BarcelonaBarcelona
 
Dani TortoleroDaniel Tortolero Núñez06/09/1981Esplugues de LlobregatBarcelona
 
RubénRubén González Rocha29/01/1982Santiago de CompostelaA Coruña
 
MarioPedro Mario Álvarez Abrante02/02/1982Los RealejosSanta Cruz de Tenerife
 
GurrutxagaZuhaitz Gurrutxaga Loiola23/11/1980ElgoibarGuipúzcoa
 
BermudoDavid Bermudo Rubio14/01/1979Santa Coloma de GramenetBarcelona
 
Raúl BravoRaúl Bravo Sanfélix14/04/1981GandiaValencia
 
Del HornoAsier del Horno Cosgaya19/01/1981BarakaldoVizcaya
 
Jorge LarenaJorge Larena-Avellaneda Roig29/09/1981Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
BarkeroJosé Javier Barkero Saludes27/04/1979AretxabaletaGuipúzcoa
 
YesteFrancisco Javier Yeste Navarro06/12/1979BilbaoVizcaya
 
SantamaríaSergio Santamaría González16/07/1980MálagaMálaga
 
GabriGabriel Garcia de la Torre10/02/1979SallentBarcelona
 
XaviXavier Hernández Creus25/01/1980TerrassaBarcelona
 
AlbiolMiquel Albiol Tortajada02/09/1981VilamarxantValencia
 
VicenteVicente Rodríguez Guillén16/07/1981ValenciaValencia
 
GallardoFrancisco Gallardo León13/01/1980SevillaSevilla
 
CoronaMiguel Ángel García Pérez-Roldán12/02/1981Talavera de la ReinaToledo
 
BorjaFrancisco de Borja Fernández Fernández14/01/1981OurenseOurense
 
OrbaizPablo Orbaiz Lesaka06/02/1979PamplonaNavarra
 
NanoFernando Macedo da Silva Rodilla20/04/1982A CoruñaA Coruña
 
Xabi AlonsoXabier Alonso Olano25/11/1981TolosaGuipúzcoa
 
ParriLíbero Parri Romero18/01/1982ValenciaValencia
 
RieraAlbert Riera Ortega15/04/1982ManacorBaleares
 
Julio ÁlvarezJulio Álvarez Mosquera01/05/1981Caracas
 
ArtetaMikel Arteta Amatriain26/03/1982San SebastiánGuipúzcoa
 
RoblesJulián Robles García23/03/1981Palma de MallorcaBaleares
 
ColsaGonzalo Colsa Albendea02/04/1979SantanderCantabria
 
SousaFrancisco David Sousa Franquelo03/02/1980MálagaMálaga
 
JoaquínJoaquín Sánchez Rodríguez21/07/1981El Puerto de Santa MaríaCádiz
 
ReyesJosé Antonio Reyes Calderón01/09/1983UtreraSevilla
 
XiscoFrancisco Javier Muñoz Llompart05/09/1980ManacorBaleares
 
FernandoFernando Miguel Fernández Escribano02/06/1979MálagaMálaga
 
GuayreAntonio Guayre Betancor Perdomo23/04/1980Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
CouñagoPablo González Couñago09/08/1979RedondelaPontevedra
 
VillaDavid Villa Sánchez03/12/1981TuillaAsturias
 
Fernando TorresFernando José Torres Sanz20/03/1984FuenlabradaMadrid
 
PortilloJavier García Portillo30/03/1982AranjuezMadrid
 
DaniDaniel Martín Alexandre16/09/1981SevillaSevilla
 
AganzoDavid Aganzo Méndez10/01/1981MadridMadrid
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Amistós15/08/2000Alemania31España
Qualificació: Fase de grups (partit 1)01/09/2000Bosnia02España
Qualificació: Fase de grups (partit 2)06/10/2000España10Israel
Qualificació: Fase de grups (partit 3)10/10/2000Austria21España
Amistós14/11/2000España20Paises Bajos
Amistós27/02/2001Inglaterra04España
Qualificació: Fase de grups (partit 4)25/03/2001España11Francia
Qualificació: Fase de grups (partit 5)01/06/2001España51Bosnia
Qualificació: Fase de grups (partit 6)05/06/2001Israel01España
Amistós14/08/2001Portugal02España
Qualificació: Fase de grups (partit 7)31/08/2001España20Austria
Qualificació: Fase de grups (partit 8)05/09/2001Francia30España
Vuitens de final (anada)10/11/2001España21Portugal
Vuitens de final (tornada)13/11/2001Portugal10España
Amistós12/02/2002Andorra11España
Amistós26/03/2002Paises Bajos03España
Amistós16/04/2002España21Yugoslavia
Última actualització: 13/06/2017
Notificar error