España Sub-21 Eurocopa 2006
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz6316
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo22
98716721000
2
JarqueDaniel Jarque González23
11111001946203
3
PeñaCarlos González Peña23
88700676100
4
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado22
1210821947001
5
MurilloAnder Murillo García23
109710744100
6
IniestaAndrés Iniesta Luján22
141411001186105
7
GabiGabriel Fernández Arenas23
1010402676100
8
ZapaterAlberto Zapater Arjol21
1010603750100
9
VitoloVíctor Javier Añino Bermúdez23
106440580400
10
LlorenteFernando Javier Llorente Torres21
98210576005
11
Sergio GarcíaSergio García De la Fuente23
97321562001
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
RiesgoAsier Riesgo Unamuno23
77606613000
13
FàbregasFrancesc Fàbregas Soler19
114370596002
14
Héctor FontHéctor Font Romero22
85333450003
15
Sergio RamosSergio Ramos García20
66400451100
16
GarridoJavier Garrido Behobide21
55302361100
17
Iván CuéllarIván Cuéllar Sacristán22
2101189000
18
Xabi PrietoXabier Prieto Argarate23
55101345000
19
GavilánJaime Gavilán Martínez21
55400443201
20
CazorlaSantiago Cazorla González22
63131272002
21
JuanfranJuan Francisco Torres Belén21
63031296100
22
SilvaDavid Josué Jiménez Silva20
54311357104
23
PuertaAntonio José Puerta Pérez22
53224311000
24
Carlos GarcíaCarlos García Badías22
33105196000
25
AlbiolRaúl Albiol Tortajada21
33203226000
26
SoldadoRoberto Soldado Rillo21
50051143103
27
ArizmendiÁngel Javier Arizmendi De Lucas22
41031140000
28
Jesús NavasJesús Navas González21
50050188003
29
KepaKepa Blanco González22
41030155000
30
AnguloIgor Angulo Alboniga22
22001125000
31
Raúl GarcíaRaúl García Escudero20
22100136000
32
Jonathan SorianoJonathan Soriano Casas21
40040182007
33
TarantinoFrancisco Javier Tarantino Uriarte22
21012118100
34
RamisIván Ramis Barrios22
2101197000
35
MolineroFrancisco José Molinero Calderón21
21110118000
36
De la RedRubén De la Red Gutiérrez21
21110135000
37
Alexis RuanoAlexis Ruano Delgado21
2101089100
38
MontañésFrancesc Montañés Claverias20
2101077000
39
IagoIago Iglesias Castro22
2101090100
40
SolabarrietaAritz Solabarrieta Aranzamendi23
2101068000
41
Jonatan ValleJonatan Valle Trueba22
2101068100
42
ArbeloaÁlvaro Arbeloa Coca23
1110290000
43
ArzoCésar Arzo Amposta20
2002090100
44
Javier FlañoJavier Flaño Bezunartea22
1110090000
45
LarreaGorka Larrea García22
1100045000
46
JavitoFrancisco Javier Peral Perianes23
100117000
47
ZubiaurreIban Zubiaurre Urrutia23
1001124000
48
José EnriqueJosé Enrique Sánchez Díaz20
1001044000
49
Javi FuegoJavier Fuego Martínez22
1001044000
50
RubénRubén Iván Martínez Andrade22
1001017000
51
NegredoÁlvaro Negredo Sánchez21
1001045000
52
JuradoJosé Manuel Jurado Marín20
1001045000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo02/04/1984BinissalemBaleares
 
RubénRubén Iván Martínez Andrade22/06/1984CoristancoA Coruña
 
Iván CuéllarIván Cuéllar Sacristán27/05/1984MéridaBadajoz
 
RiesgoAsier Riesgo Unamuno06/10/1983DebaGuipúzcoa
 
MolineroFrancisco José Molinero Calderón26/07/1985OntígolaToledo
 
ZubiaurreIban Zubiaurre Urrutia22/01/1983MendaroGuipúzcoa
 
Sergio RamosSergio Ramos García30/03/1986CamasSevilla
 
Javier FlañoJavier Flaño Bezunartea19/08/1984PamplonaNavarra
 
ArbeloaÁlvaro Arbeloa Coca17/01/1983SalamancaSalamanca
 
Carlos GarcíaCarlos García Badías29/10/1984BarcelonaBarcelona
 
AlbiolRaúl Albiol Tortajada04/09/1985ValenciaValencia
 
RamisIván Ramis Barrios25/10/1984Sa PoblaBaleares
 
Alexis RuanoAlexis Ruano Delgado04/08/1985MálagaMálaga
 
JarqueDaniel Jarque González01/01/1983BarcelonaBarcelona
 
MurilloAnder Murillo García22/07/1983San SebastiánGuipúzcoa
 
ArzoCésar Arzo Amposta21/01/1986Vila-realCastellón
 
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado06/06/1984BarbateCádiz
 
GarridoJavier Garrido Behobide15/03/1985IrúnGuipúzcoa
 
José EnriqueJosé Enrique Sánchez Díaz23/01/1986ValenciaValencia
 
TarantinoFrancisco Javier Tarantino Uriarte26/06/1984BermeoVizcaya
 
PeñaCarlos González Peña28/07/1983SalamancaSalamanca
 
GabiGabriel Fernández Arenas10/07/1983MadridMadrid
 
GavilánJaime Gavilán Martínez12/05/1985ValenciaValencia
 
Xabi PrietoXabier Prieto Argarate29/08/1983San SebastiánGuipúzcoa
 
Héctor FontHéctor Font Romero15/06/1984Vila-realCastellón
 
ZapaterAlberto Zapater Arjol13/06/1985Ejea de los CaballerosZaragoza
 
FàbregasFrancesc Fàbregas Soler04/05/1987Arenys de MarBarcelona
 
IniestaAndrés Iniesta Luján11/05/1984FuentealbillaAlbacete
 
VitoloVíctor Javier Añino Bermúdez09/09/1983Santa Cruz de TenerifeSanta Cruz de Tenerife
 
JuanfranJuan Francisco Torres Belén09/01/1985CrevillentAlicante
 
CazorlaSantiago Cazorla González13/12/1984Lugo de LlaneraAsturias
 
JuradoJosé Manuel Jurado Marín29/06/1986Sanlúcar de BarramedaCádiz
 
IagoIago Iglesias Castro23/02/1984A CoruñaA Coruña
 
Javi FuegoJavier Fuego Martínez04/01/1984Pola de SieroAsturias
 
JavitoFrancisco Javier Peral Perianes04/11/1983PlasenciaCáceres
 
LarreaGorka Larrea García07/04/1984San SebastiánGuipúzcoa
 
AnguloIgor Angulo Alboniga26/01/1984BilbaoVizcaya
 
Raúl GarcíaRaúl García Escudero11/07/1986PamplonaNavarra
 
SolabarrietaAritz Solabarrieta Aranzamendi22/07/1983OndarroaVizcaya
 
PuertaAntonio José Puerta Pérez25/11/1984SevillaSevilla
 
De la RedRubén De la Red Gutiérrez05/06/1985MadridMadrid
 
SilvaDavid Josué Jiménez Silva08/01/1986ArguineguínLas Palmas
 
Jesús NavasJesús Navas González21/11/1985Los Palacios y VillafrancaSevilla
 
MontañésFrancesc Montañés Claverias08/10/1986Castelló de la PlanaCastellón
 
Jonatan ValleJonatan Valle Trueba30/12/1984SantanderCantabria
 
LlorenteFernando Javier Llorente Torres26/02/1985PamplonaNavarra
 
Sergio GarcíaSergio García De la Fuente09/06/1983BarcelonaBarcelona
 
Jonathan SorianoJonathan Soriano Casas24/09/1985Pont de Vilomara i RocafortBarcelona
 
KepaKepa Blanco González13/01/1984MarbellaMálaga
 
ArizmendiÁngel Javier Arizmendi De Lucas03/03/1984MadridMadrid
 
NegredoÁlvaro Negredo Sánchez20/08/1985MadridMadrid
 
SoldadoRoberto Soldado Rillo27/05/1985ValenciaValencia
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Amistós17/08/2004Francia11España
Amistós02/09/2004España31Escocia
Qualificació: Fase de grups (partit 1)07/09/2004Bosnia02España
Qualificació: Fase de grups (partit 2)08/10/2004España22Bélgica
Qualificació: Fase de grups (partit 3)12/10/2004Lituania11España
Amistós16/11/2004España10Inglaterra
Qualificació: Fase de grups (partit 4)08/02/2005España140San Marino
Qualificació: Fase de grups (partit 5)29/03/2005Serbia10España
Qualificació: Fase de grups (partit 6)03/06/2005España20Lituania
Qualificació: Fase de grups (partit 7)07/06/2005España42Bosnia
Qualificació: Fase de grups (partit 8)06/09/2005España20Serbia
Qualificació: Fase de grups (partit 9)07/10/2005Bélgica10España
Qualificació: Fase de grups (partit 10)11/10/2005San Marino110España
Amistós28/02/2006España01Polonia
Amistós17/05/2006Dinamarca20España
Amistós31/05/2006Noruega10España
Última actualització: 17/01/2017
Notificar error