España Sub-21 Eurocopa 1992
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
PeredaJesús María Pereda Ruiz de Temiño5410
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
KikeEnrique Burgos Carrasco21
66600540100
2
LasaMikel Lasa Goikoetxea21
55401442000
3
Santi CuestaSantiago Cuesta Díaz21
44200275000
4
AbelardoAbelardo Fernández Antuña22
55400433001
5
GaldamesJosé Manuel Galdames Ibáñez22
44400360000
6
EskurzaXabier Eskurza García22
66400471100
7
BillabonaDavid Billabona Etxaleku23
55201355100
8
EmilioEmilio José Gutiérrez González21
43211278000
9
Luis EnriqueLuis Enrique Martínez García22
55501450100
10
ManjarínJavier Manjarín Pereda23
55301404103
11
AguilàAlbert Aguilà Lalana22
64221337102
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
CañizaresJosé Santiago Cañizares Ruiz23
22205180000
13
LarrainzarIñigo Larrainzar Santamaría21
54412404000
14
ÀlexAlejandro García Casañas22
53321308100
15
PinillaAntoni Pinilla Miranda21
53320321001
16
UrzaizIsmael Urzaiz Aranda21
43311298001
17
JuanmiJuan Miguel García Inglés21
1100246000
18
LarrazábalAitor Larrazábal Bilbao21
43310338100
19
SolozábalRoberto Solozábal Villanueva23
33300270100
20
PierPier Luigi Cherubino Loggi21
32211203000
21
PaquiFrancisco Nicolás Veza Fragoso22
3102198000
22
AvelinoAvelino Riopedre Muiña21
22201180100
23
LoretoJosé Luis Rodríguez Loreto21
22000150000
24
VelascoJesús Enrique Velasco Muñoz20
22200180000
25
FerrerAlbert Ferrer Llopis22
22200180000
26
TxemaJosé María Alonso Fernández21
22200180000
27
GuardiolaJosep Guardiola Sala21
22200180000
28
PrietoJosé Miguel Prieto Castillo21
22100167110
29
ÒscarÒscar García Junyent19
21010105000
30
De QuintanaRamón De Quintana Dalmau20
21110103000
31
Txomin LarrainzarDomingo José Larrainzar Santamaría23
21110135000
32
PabloPablo Gómez Ortiz de Guzmán22
21110117000
33
AmaviscaJosé Emilio Amavisca Gárate21
21110118001
34
Ivan IglesiasIván Iglesias Corteguera21
1110190000
35
JustoJusto Ruiz González23
1100163000
36
TomàsAlbert Tomàs Sobrepera22
1100063000
37
CarrerasLluís Carreras Ferrer20
1100046000
38
ImazAndoni Imaz Garmendia21
1100046000
39
García SanjuánJesús García Sanjuán21
1100062000
40
AcostaAntonio Acosta Rivera21
1100077000
41
Jaime FerrerJaime Ferrer Castillo21
1110090000
42
AlfonsoAlfonso Pérez Muñoz20
1110090000
43
GraciaJavier Gracia Carlos22
1110090000
44
JuanluJuan Luis Bernal Cuéllar20
1110090000
45
Pablo DíazPablo Javier Díaz Stalla21
1110090000
46
MerinoJuan Merino Ruiz22
1110090000
47
TabuenkaÓscar Javier Tabuenka Berges21
1110090100
48
MárquezLuis Márquez Martín21
1001144000
49
MarioMario Gimeno Alonso23
1001127000
50
TomásTomás Alberto Hervás Girón22
1001017000
51
BergesRafael Berges Martín21
1001015000
52
Esteban TorreEsteban Torre Ontañón21
1001013000
53
MauricioJosé Mauricio Casas Chica21
1001044000
54
Toni JiménezAntonio Jiménez Sistachs22
1001044000
55
José LuisJosé Luis Martínez Márquez21
000010000
56
CanoCarlos David Cano Marín23
000010000
57
IñakiJosé Ignacio García Sendín23
000010000
58
Mikel RotetaMiguel Ángel Roteta Lopetegui22
000010000
59
ImanolImanol Alguacil Barrenetxea21
000010000
60
KikoFrancisco Miguel Narváez Machón20
000010000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
KikeEnrique Burgos Carrasco20/01/1971BarakaldoVizcaya
 
José LuisJosé Luis Martínez Márquez28/09/1971UtreraSevilla
 
JuanmiJuan Miguel García Inglés09/03/1971CartagenaMurcia
 
CañizaresJosé Santiago Cañizares Ruiz18/12/1969MadridMadrid
 
Toni JiménezAntonio Jiménez Sistachs12/10/1970La GarrigaBarcelona
 
Jaime FerrerJaime Ferrer Castillo07/11/1971BarcelonaBarcelona
 
CanoCarlos David Cano Marín17/12/1969BerjaAlmería
 
IñakiJosé Ignacio García Sendín20/11/1969BilbaoVizcaya
 
LarrainzarIñigo Larrainzar Santamaría05/06/1971PamplonaNavarra
 
VelascoJesús Enrique Velasco Muñoz16/01/1972MadridMadrid
 
FerrerAlbert Ferrer Llopis06/06/1970BarcelonaBarcelona
 
ImanolImanol Alguacil Barrenetxea04/07/1971OrioGuipúzcoa
 
GaldamesJosé Manuel Galdames Ibáñez15/06/1970BarakaldoVizcaya
 
TomàsAlbert Tomàs Sobrepera19/12/1970BarcelonaBarcelona
 
AbelardoAbelardo Fernández Antuña19/04/1970GijónAsturias
 
SolozábalRoberto Solozábal Villanueva15/09/1969MadridMadrid
 
TxemaJosé María Alonso Fernández29/04/1971BilbaoVizcaya
 
PrietoJosé Miguel Prieto Castillo22/11/1971AlbaceteAlbacete
 
Txomin LarrainzarDomingo José Larrainzar Santamaría08/09/1969PamplonaNavarra
 
ÀlexAlejandro García Casañas14/01/1970BarcelonaBarcelona
 
De QuintanaRamón De Quintana Dalmau06/02/1972GironaGirona
 
MerinoJuan Merino Ruiz24/08/1970La Línea de la ConcepciónCádiz
 
Pablo DíazPablo Javier Díaz Stalla05/08/1971Buenos Aires
 
TabuenkaÓscar Javier Tabuenka Berges24/04/1971BilbaoVizcaya
 
Mikel RotetaMiguel Ángel Roteta Lopetegui16/01/1970San SebastiánGuipúzcoa
 
JuanluJuan Luis Bernal Cuéllar07/11/1972Jerez de la FronteraCádiz
 
LasaMikel Lasa Goikoetxea09/09/1971LegorretaGuipúzcoa
 
BergesRafael Berges Martín21/01/1971CórdobaCórdoba
 
Santi CuestaSantiago Cuesta Díaz11/08/1971AvilésAsturias
 
LarrazábalAitor Larrazábal Bilbao21/06/1971BilbaoVizcaya
 
PaquiFrancisco Nicolás Veza Fragoso06/12/1970AlicanteAlicante
 
MauricioJosé Mauricio Casas Chica09/10/1971Río de Janeiro
 
MárquezLuis Márquez Martín01/11/1971SevillaSevilla
 
BillabonaDavid Billabona Etxaleku05/12/1969IrúnGuipúzcoa
 
MarioMario Gimeno Alonso05/10/1969MadridMadrid
 
EmilioEmilio José Gutiérrez González04/01/1971AvilésAsturias
 
TomásTomás Alberto Hervás Girón25/11/1970PonferradaLeón
 
Esteban TorreEsteban Torre Ontañón03/09/1971SantanderCantabria
 
ImazAndoni Imaz Garmendia05/09/1971San SebastiánGuipúzcoa
 
García SanjuánJesús García Sanjuán22/08/1971ZaragozaZaragoza
 
AvelinoAvelino Riopedre Muiña11/11/1971GijónAsturias
 
EskurzaXabier Eskurza García17/01/1970TrapagaranVizcaya
 
GuardiolaJosep Guardiola Sala18/01/1971SantpedorBarcelona
 
GraciaJavier Gracia Carlos01/05/1970PamplonaNavarra
 
PabloPablo Gómez Ortiz de Guzmán21/05/1970Vitoria-GasteizAlava
 
Ivan IglesiasIván Iglesias Corteguera16/12/1971GijónAsturias
 
JustoJusto Ruiz González31/08/1969Vitoria-GasteizAlava
 
AcostaAntonio Acosta Rivera22/11/1971MadridMadrid
 
ManjarínJavier Manjarín Pereda31/12/1969GijónAsturias
 
Luis EnriqueLuis Enrique Martínez García08/05/1970GijónAsturias
 
PierPier Luigi Cherubino Loggi15/10/1971Roma
 
AguilàAlbert Aguilà Lalana09/08/1970AlmacellesLleida
 
LoretoJosé Luis Rodríguez Loreto10/02/1971SevillaSevilla
 
ÒscarÒscar García Junyent26/04/1973SabadellBarcelona
 
AlfonsoAlfonso Pérez Muñoz26/09/1972GetafeMadrid
 
AmaviscaJosé Emilio Amavisca Gárate19/06/1971LaredoCantabria
 
CarrerasLluís Carreras Ferrer24/09/1972Sant Pol de MarBarcelona
 
PinillaAntoni Pinilla Miranda25/02/1971BadalonaBarcelona
 
UrzaizIsmael Urzaiz Aranda07/10/1971TudelaNavarra
 
KikoFrancisco Miguel Narváez Machón26/04/1972Jerez de la FronteraCádiz
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Qualificació: Fase de grups (partit 1)09/10/1990España30Islandia
Qualificació: Fase de grups (partit 2)13/11/1990República Checa31España
Qualificació: Fase de grups (partit 3)18/12/1990España10Albania
Amistós15/01/1991España20Portugal
Qualificació: Fase de grups (partit 4)19/02/1991Francia01España
Qualificació: Fase de grups (partit 5)24/09/1991Islandia10España
Qualificació: Fase de grups (partit 6)11/10/1991España00Francia
Qualificació: Fase de grups (partit 7)12/11/1991España11República Checa
Amistós14/01/1992Portugal00España
Amistós31/03/1992España10Italia
Última actualització: 29/03/2017
Notificar error