España Sub-19 Eurocopa 2011
Competició:

Entrenadors
    Àlies Nom Edat Partits
MillaLuis Milla Aspas452
LopeteguiJulen Lopetegui Argote456
Ginés MeléndezGinés Meléndez Sotos615
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
BadiaEdgar Badia Guardiola19
109913859000
2
BlázquezAlbert Blázquez Robles19
109612746000
3
AurtenetxeJon Aurtenetxe Borde19
88502596201
4
Sergi GómezSergi Gómez Solà19
11111100990000
5
MuniesaMarc Muniesa Martínez19
77601615100
6
SarabiaPablo Sarabia García19
1211511961207
7
ÁlexAlejandro Fernández Iglesias19
109413681100
8
IscoFrancisco Román Alarcón Suárez19
87510575006
9
MorataÁlvaro Borja Morata Martín19
12117119082012
10
JuanmiJuan Miguel Jiménez López18
88200553105
11
DeulofeuGerard Deulofeu Lázaro17
75121410001
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
YerayYeray Gómez Ferragut19
22102131000
13
Rubén PardoRubén Pardo Gutiérrez19
106440595000
14
CarvajalDaniel Carvajal Ramos19
104363505200
15
Sergi RobertoSergi Roberto Carnicer19
86420546000
16
MiquelIgnasi Miquel Pons19
76611541000
17
OrtolàAdrián Ortolá Vañó18
1110490000
18
Jordi AmatJordi Amat Maas19
76511517000
19
KokeJorge Resurrección Merodio19
66500496000
20
Juan MuñizJuan Muñiz Gallego19
51140164001
21
SobrinoRubén Sobrino Pozuelo19
50053150000
22
CampañaJosé Ángel Gómez Campaña18
32212215100
23
AlcácerFrancisco Alcácer García18
41031132003
24
KevinKevin Lacruz Coscolín19
40041151001
25
DalmauAlbert Dalmau Martínez19
2200082000
26
Borja BastónBorja González Tomás19
21113106000
27
JeséJesé Rodríguez Ruiz18
3003092100
28
Edu RamosEduardo Ramos Gómez19
2101096000
29
RamalhoJonás Ramalho Chimeno18
1110490000
30
PachecoFernando Pacheco Flores19
1110290000
31
RafinhaRafael Alcántara do Nascimento18
1110290000
32
SaboritEnric Saborit Teixidor19
2002098000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
BadiaEdgar Badia Guardiola11/02/1992BarcelonaBarcelona
 
PachecoFernando Pacheco Flores18/05/1992BadajozBadajoz
 
YerayYeray Gómez Ferragut10/06/1992SelvaBaleares
 
OrtolàAdrián Ortolá Vañó20/08/1993XàbiaAlicante
 
BlázquezAlbert Blázquez Robles21/01/1992BesalúGirona
 
CarvajalDaniel Carvajal Ramos11/01/1992LeganésMadrid
 
Jordi AmatJordi Amat Maas21/03/1992Canet de MarBarcelona
 
Sergi GómezSergi Gómez Solà28/03/1992Arenys de MarBarcelona
 
MuniesaMarc Muniesa Martínez27/03/1992Lloret de MarGirona
 
MiquelIgnasi Miquel Pons28/09/1992BarcelonaBarcelona
 
RamalhoJonás Ramalho Chimeno10/06/1993BarakaldoVizcaya
 
DalmauAlbert Dalmau Martínez16/03/1992SilsGirona
 
SaboritEnric Saborit Teixidor27/04/1992BarcelonaBarcelona
 
AurtenetxeJon Aurtenetxe Borde03/01/1992AmorebietaVizcaya
 
Rubén PardoRubén Pardo Gutiérrez22/10/1992LogroñoLa Rioja
 
Edu RamosEduardo Ramos Gómez17/02/1992MálagaMálaga
 
SarabiaPablo Sarabia García11/05/1992MadridMadrid
 
ÁlexAlejandro Fernández Iglesias15/10/1992MadridMadrid
 
IscoFrancisco Román Alarcón Suárez21/04/1992BenalmádenaMálaga
 
CampañaJosé Ángel Gómez Campaña31/05/1993SevillaSevilla
 
Sergi RobertoSergi Roberto Carnicer07/02/1992ReusTarragona
 
RafinhaRafael Alcántara do Nascimento12/02/1993São Paulo
 
KevinKevin Lacruz Coscolín13/02/1992ZaragozaZaragoza
 
KokeJorge Resurrección Merodio08/01/1992MadridMadrid
 
Juan MuñizJuan Muñiz Gallego14/03/1992GijónAsturias
 
SobrinoRubén Sobrino Pozuelo01/06/1992DaimielCiudad Real
 
JuanmiJuan Miguel Jiménez López20/05/1993CoínMálaga
 
MorataÁlvaro Borja Morata Martín23/10/1992MadridMadrid
 
JeséJesé Rodríguez Ruiz26/02/1993Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
AlcácerFrancisco Alcácer García30/08/1993TorrentValencia
 
DeulofeuGerard Deulofeu Lázaro13/03/1994RiudarenesGirona
 
Borja BastónBorja González Tomás25/08/1992MadridMadrid
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Amistós21/08/2010Japón20España
Amistós24/08/2010España40Ghana
Qualificació: Fase de grups (partit 1)19/10/2010Lituania06España
Qualificació: Fase de grups (partit 2)21/10/2010España30Armenia
Qualificació: Fase de grups (partit 3)24/10/2010Israel03España
Qualificació: Fase èlit (partit 1)31/05/2011España21Suiza
Qualificació: Fase èlit (partit 2)02/06/2011España30Montenegro
Qualificació: Fase èlit (partit 3)05/06/2011Inglaterra11España
Fase final: Fase de grups (partit 1)21/07/2011España41Bélgica
Fase final: Fase de grups (partit 2)23/07/2011Serbia04España
Fase final: Fase de grups (partit 3)26/07/2011Turquía30España
Semifinal29/07/2011España50Irlanda
Final01/08/2011República Checa23España
Última actualització: 13/06/2017
Notificar error