España Sub-19 Eurocopa 2007
Competició:

Entrenadors
    Àlies Nom Edat Partits
Ginés MeléndezGinés Meléndez Sotos5711
SantistebanJuan Santisteban Troyano715
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
FelipeFelipe Ramos Sánchez19
66404488000
2
AzpilicuetaCésar Azpilicueta Tanco18
10101000900102
3
CanteroJavier Cantero de la Puente19
139942864100
4
Óscar ReyesÓscar Reyes Sánchez19
11101010917100
5
San JoséMikel San José Domínguez18
88801720100
6
Víctor DíazVíctor David Díaz Miguel19
77505559000
7
Aarón ÑíguezAarón Ñíguez Esclápez18
1412520958205
8
ModregoJavier Modrego Casado19
127453743001
9
MontoroÁngel Montoro Sánchez19
66502540210
10
NsueEmilio Nsue López18
108422682001
11
BuenoAlberto Bueno Calvo19
66100418103
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
AsenjoSergio Asenjo Andrés18
65514485100
13
Adrián GonzálezAdrián González Morales19
65411476203
14
BerrocalJesús Berrocal Campos19
82262265101
15
BalenziagaMikel Balenziaga Oruesagasti19
55502450000
16
MosqueraPedro Mosquera Parada19
64321364000
17
MarioMario Fernández Cuesta19
32211197000
18
Javi MartínezJavier Martínez Aginaga19
55201380300
19
Pablo GilPablo Gil Sarrión19
55400422100
20
CotoCarles Coto Pagès19
63131291100
21
EchaideIon Echaide Sola19
54410388000
22
SunnyStephen Obayan Sunday19
54310362000
23
MataJuan Manuel Mata García19
44400360006
24
Diego CapelDiego Ángel Capel Trinidad19
44000288000
25
CrosasMarc Crosas Luque19
43212251200
26
ZamoraJosé Zamora Girona19
60062117000
27
GiráldezClaudio Giráldez González19
42021175000
28
JeffrenJeffren Isaac Suárez Bermúdez19
33000203102
29
Alex FernándezAlexandre Fernández Barreiros19
33300270100
30
Miki RoquéMiquel Roqué Farrero19
32210207001
31
JokinJokin Arcaya Esparza19
32010173000
32
YoelYoel Rodríguez Oterino19
22203180000
33
ParejoDaniel Parejo Muñoz18
31022117101
34
OmarOmar Hernández García19
22202180000
35
Xavi GarciaXavier Garcia Calvo20
22000120000
36
Francis DuránFrancisco Manuel Durán Vázquez19
22100175000
37
PopoAdolfo Moyano Burgos19
22000129000
38
CalderónJoaquín Calderón Vicente19
3102097100
39
CarletesCarlos Martínez Arribas19
21013108000
40
Adrián LópezAdrián López Álvarez19
30030114103
41
GoniRaúl Goni Bayo19
1110290000
42
BecerraIsaac Becerra Alguacil19
1110290000
43
Iván BenítezIván Alejandro Benítez19
1110290100
44
VerdúRubén Darío Verdú Martínez19
1110290000
45
Sergio GarcíaSergio García de la Iglesia18
2002035000
46
Javi GimenoJavier Gimeno Sanz19
1110090000
47
MarquésXavier Marqués Gómez19
1110090100
48
JaimeJaime Hernández López19
1100073000
49
Javi HernándezFrancisco Javier Hernández González18
1001125000
50
De la PuenteJosé de la Puente García19
1001034000
51
BotíaAlberto Tomás Botía Rabasco18
000020000
52
CanellaRoberto Canella Suárez19
000010000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
FelipeFelipe Ramos Sánchez10/01/1988MadridMadrid
 
YoelYoel Rodríguez Oterino28/08/1988VigoPontevedra
 
MarioMario Fernández Cuesta30/04/1988SantanderCantabria
 
BecerraIsaac Becerra Alguacil18/06/1988BadalonaBarcelona
 
AsenjoSergio Asenjo Andrés28/06/1989PalenciaPalencia
 
Víctor DíazVíctor David Díaz Miguel12/06/1988SevillaSevilla
 
AzpilicuetaCésar Azpilicueta Tanco28/08/1989PamplonaNavarra
 
Javi GimenoJavier Gimeno Sanz06/03/1988ValenciaValencia
 
Pablo GilPablo Gil Sarrión08/10/1988MurciaMurcia
 
BotíaAlberto Tomás Botía Rabasco27/01/1989AlqueríasMurcia
 
OmarOmar Hernández García02/06/1988GijónAsturias
 
EchaideIon Echaide Sola05/01/1988PamplonaNavarra
 
GoniRaúl Goni Bayo12/10/1988ZaragozaZaragoza
 
Miki RoquéMiquel Roqué Farrero08/07/1988TrempLleida
 
Iván BenítezIván Alejandro Benítez31/05/1988TeldeLas Palmas
 
VerdúRubén Darío Verdú Martínez18/05/1988ValenciaValencia
 
San JoséMikel San José Domínguez30/05/1989PamplonaNavarra
 
Óscar ReyesÓscar Reyes Sánchez12/03/1988CórdobaCórdoba
 
JaimeJaime Hernández López29/02/1988BarcelonaBarcelona
 
BalenziagaMikel Balenziaga Oruesagasti29/02/1988ZumarragaGuipúzcoa
 
CanteroJavier Cantero de la Puente22/01/1988GranadaGranada
 
GiráldezClaudio Giráldez González24/02/1988PorriñoPontevedra
 
CanellaRoberto Canella Suárez07/02/1988Pola de LavianaAsturias
 
Alex FernándezAlexandre Fernández Barreiros21/06/1988OurenseOurense
 
Javi MartínezJavier Martínez Aginaga02/09/1988EstellaNavarra
 
De la PuenteJosé de la Puente García22/02/1988CaboranaAsturias
 
MarquésXavier Marqués Gómez01/04/1988TortosaTarragona
 
Aarón ÑíguezAarón Ñíguez Esclápez26/04/1989ElxAlicante
 
ModregoJavier Modrego Casado19/01/1988SoriaSoria
 
MontoroÁngel Montoro Sánchez25/06/1988ValenciaValencia
 
Adrián GonzálezAdrián González Morales25/05/1988MadridMadrid
 
MosqueraPedro Mosquera Parada21/04/1988A CoruñaA Coruña
 
PopoAdolfo Moyano Burgos21/01/1988Torre del MarMálaga
 
ZamoraJosé Zamora Girona20/08/1988BarcelonaBarcelona
 
Francis DuránFrancisco Manuel Durán Vázquez28/04/1988AlmargenMálaga
 
Diego CapelDiego Ángel Capel Trinidad16/02/1988AlboxAlmería
 
Xavi GarciaXavier Garcia Calvo21/08/1987BarcelonaBarcelona
 
JokinJokin Arcaya Esparza15/06/1988PamplonaNavarra
 
SunnyStephen Obayan Sunday17/09/1988Lagos
 
ParejoDaniel Parejo Muñoz16/04/1989CosladaMadrid
 
CrosasMarc Crosas Luque09/01/1988Sant Feliu de GuíxolsGirona
 
CotoCarles Coto Pagès11/02/1988FigueresGirona
 
Javi HernándezFrancisco Javier Hernández González06/06/1989SalamancaSalamanca
 
Sergio GarcíaSergio García de la Iglesia08/08/1989ZamoraZamora
 
MataJuan Manuel Mata García28/04/1988BurgosBurgos
 
NsueEmilio Nsue López30/09/1989Palma de MallorcaBaleares
 
BuenoAlberto Bueno Calvo20/03/1988MadridMadrid
 
CarletesCarlos Martínez Arribas26/05/1988AlbaceteAlbacete
 
BerrocalJesús Berrocal Campos05/02/1988CórdobaCórdoba
 
JeffrenJeffren Isaac Suárez Bermúdez20/01/1988Ciudad Bolívar
 
CalderónJoaquín Calderón Vicente10/10/1988ElxAlicante
 
Adrián LópezAdrián López Álvarez08/01/1988TevergaAsturias
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Amistós20/09/2006España33Turquía
Festival Espoirs de Toulon: Lligueta (partit 1)07/10/2006Inglaterra11España
Festival Espoirs de Toulon: Lligueta (partit 2)09/10/2006Italia00España
Festival Espoirs de Toulon: Lligueta (partit 3)11/10/2006Austria22España
Copa Atlàntic06/02/2007España20Dinamarca
Copa Atlàntic09/02/2007España40República Checa
Amistós13/03/2007Portugal10España
Amistós15/03/2007Portugal01España
Qualificació: Fase de grups (partit 1)30/05/2007España32Islandia
Qualificació: Fase de grups (partit 2)01/06/2007España40Azerbaiján
Qualificació: Fase de grups (partit 3)04/06/2007Noruega25España
Fase final: Fase de grups (partit 1)16/07/2007Austria02España
Fase final: Fase de grups (partit 2)18/07/2007España11Portugal
Fase final: Fase de grups (partit 3)21/07/2007España00Grecia
Semifinal24/07/2007España00Francia
Final27/07/2007España10Grecia
Última actualització: 17/07/2017
Notificar error