España Sub-19 Eurocopa 2009
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
MillaLuis Milla Aspas4313
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
MariñoDiego Mariño Villar19
66607540000
2
Mario GasparMario Gaspar Pérez Martínez19
131311001126002
3
MorgadoAlberto Morgado Liberal19
98414715000
4
RochelaDavid Rochela Calvo19
131311001082001
5
PulidoJorge Pulido Mayoral18
1111902970100
6
Jordi PabloJordi Pablo Ripollès19
1312510939002
7
Iago FalquéIago Falqué Silva19
109313712004
8
SielvaÒscar Sielva Moreno18
98410631102
9
Fran MéridaFrancisco Mérida Pérez19
88401647004
10
CamachoIgnacio Camacho Barnola19
66501482000
11
JoseluJosé Luis Sanmartín Mato19
118431704003
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
De GeaDavid de Gea Quintana19
66603540000
13
Carlos LázaroCarlos Lázaro Vallejo19
75420476000
14
Nacho FernándezJosé Ignacio Fernández Iglesias19
92273310002
15
AquinoDaniel Aquino Pintos19
74332388105
16
Isma LópezIsmael López Blanco19
54211312000
17
FernandoFernando Martínez Rubio19
1110290000
18
JaimeJaime Romero Gómez19
61050207000
19
RaúlRaúl Ruiz Matarín19
51042150001
20
RomeuOriol Romeu Vidal18
33200267110
21
Thiago AlcántaraThiago Alcántara do Nascimento18
32113158001
22
Sergi EnrichSergi Enrich Ametller19
41032154001
23
PlanasCarles Planas Antolínez18
32210198000
24
SáezJorge Sáez Carrillo19
32010119000
25
Marcos AlonsoMarcos Alonso Mendoza19
31123111000
26
SalvaSalvador González Rivas19
31120146001
27
LuqueMiguel Ángel Luque Santiago19
31120131000
28
RíosJosé Antonio Ríos Reina19
31120109000
29
ChirriCarlos Monje Serrano19
21112134001
30
CanalesSergio Canales Madrazo18
3003098100
31
Sergio RodríguezSergio Rodríguez Sánchez19
1110290000
32
IllarramendiAsier Illarramendi Andonegi19
1110090000
33
Borja GarcíaBorja García Santamaría19
1001044000
34
JoelJoel Robles Blázquez19
000010000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
JoelJoel Robles Blázquez17/06/1990GetafeMadrid
 
De GeaDavid de Gea Quintana07/11/1990MadridMadrid
 
FernandoFernando Martínez Rubio10/06/1990MurciaMurcia
 
MariñoDiego Mariño Villar09/05/1990VigoPontevedra
 
Mario GasparMario Gaspar Pérez Martínez24/11/1990NoveldaAlicante
 
Borja GarcíaBorja García Santamaría07/01/1990LaredoCantabria
 
RochelaDavid Rochela Calvo19/02/1990As PontesA Coruña
 
PulidoJorge Pulido Mayoral08/04/1991Castillo de BayuelaToledo
 
Nacho FernándezJosé Ignacio Fernández Iglesias18/01/1990MadridMadrid
 
Sergio RodríguezSergio Rodríguez Sánchez22/08/1990Talavera de la ReinaToledo
 
RíosJosé Antonio Ríos Reina10/05/1990SevillaSevilla
 
Marcos AlonsoMarcos Alonso Mendoza28/12/1990MadridMadrid
 
PlanasCarles Planas Antolínez04/03/1991Sant CeloniBarcelona
 
MorgadoAlberto Morgado Liberal10/05/1990Vitoria-GasteizAlava
 
SáezJorge Sáez Carrillo05/05/1990MadridMadrid
 
LuqueMiguel Ángel Luque Santiago23/07/1990SabadellBarcelona
 
Jordi PabloJordi Pablo Ripollès01/01/1990VinarósCastellón
 
Iago FalquéIago Falqué Silva04/01/1990VigoPontevedra
 
SielvaÒscar Sielva Moreno06/08/1991OlotGirona
 
Fran MéridaFrancisco Mérida Pérez04/03/1990BarcelonaBarcelona
 
CamachoIgnacio Camacho Barnola04/05/1990ZaragozaZaragoza
 
IllarramendiAsier Illarramendi Andonegi08/03/1990MutrikuGuipúzcoa
 
Carlos LázaroCarlos Lázaro Vallejo13/11/1990Medina del CampoValladolid
 
SalvaSalvador González Rivas01/08/1990SevillaSevilla
 
CanalesSergio Canales Madrazo16/02/1991SantanderCantabria
 
JaimeJaime Romero Gómez31/07/1990ValdegangaAlbacete
 
RaúlRaúl Ruiz Matarín25/03/1990AlicanteAlicante
 
RomeuOriol Romeu Vidal24/09/1991UlldeconaTarragona
 
Thiago AlcántaraThiago Alcántara do Nascimento11/04/1991San Pietro Vernotico
 
AquinoDaniel Aquino Pintos27/07/1990MurciaMurcia
 
Sergi EnrichSergi Enrich Ametller26/02/1990Ciutadella de MenorcaBaleares
 
ChirriCarlos Monje Serrano06/06/1990MéridaBadajoz
 
Isma LópezIsmael López Blanco29/01/1990PamplonaNavarra
 
JoseluJosé Luis Sanmartín Mato27/03/1990Stuttgart
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Festival Espoirs de Toulon: Lligueta (partit 1)18/08/2008España30Ucrania
Festival Espoirs de Toulon: Lligueta (partit 2)19/08/2008España10Portugal
Festival Espoirs de Toulon: Lligueta (partit 3)21/08/2008Irlanda02España
Qualificació: Fase de grups (partit 1)02/10/2008España50Islas Feroe
Qualificació: Fase de grups (partit 2)04/10/2008Bielorrusia04España
Qualificació: Fase de grups (partit 3)07/10/2008España02Suiza
Amistós10/02/2009Inglaterra03España
Qualificació: Fase èlit (partit 1)21/05/2009España51República Checa
Qualificació: Fase èlit (partit 2)23/05/2009Estonia03España
Qualificació: Fase èlit (partit 3)26/05/2009España10Alemania
Fase final: Fase de grups (partit 1)21/07/2009Turquía12España
Fase final: Fase de grups (partit 2)24/07/2009Serbia21España
Fase final: Fase de grups (partit 3)27/07/2009España01Francia
Última actualització: 13/06/2017
Notificar error