España Sub-19 Eurocopa 2002
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz5910
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo18
88702710100
2
ZubiaurreIban Zubiaurre Urrutia19
55501450000
3
PeñaCarlos González Peña19
88801720100
4
JarqueDaniel Jarque González19
1010900856001
5
MurilloAnder Murillo García19
87611653302
6
PinaJorge Pina Roldán19
108820829100
7
IniestaAndrés Iniesta Luján18
77300574101
8
CarmeloCarmelo José González Jiménez19
96130504105
9
Sergio GarcíaSergio García de la Fuente19
99300711007
10
ReyesJosé Antonio Reyes Calderón19
77400503003
11
Fernando TorresFernando José Torres Sanz18
55500450106
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
RiesgoAsier Riesgo Unamuno19
22207180000
13
CoroFerran Corominas Telechea19
75323416001
14
JonanJon Andoni García Arambillet19
84142373002
15
SolabarrietaAritz Solabarrieta Aranzamendi19
55401431100
16
ArbeloaÁlvaro Arbeloa Coca19
44402360000
17
MarramaAlberto Marrama Esteve19
1001010000
18
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado18
42222208100
19
CeballosJuan Carlos Ceballos Pinto19
32216190001
20
Pedro LópezPedro Jesús López Pérez de Tudela19
41131162000
21
Jon MoyaJon Moya Martín19
22203180000
22
GoikoetxeaAlexander Goikoetxea Urkiaga19
21113105000
23
Nacho AznarIgnacio Aznar Torrente19
3003074000
24
Sergio TorresSergio Torres Guardeño18
1110490000
25
AzkorraGorka Azkorra Trueba19
2002221000
26
MarcosMarcos Gallego Reguera19
2002150001
27
RecobaGonzalo Manuel García García19
1100066000
28
Jonathan SorianoJonathan Soriano Casas17
1001024002
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo02/04/1984BinissalemBaleares
 
RiesgoAsier Riesgo Unamuno06/10/1983DebaGuipúzcoa
 
MarramaAlberto Marrama Esteve18/02/1983La Vall d'UixóCastellón
 
ZubiaurreIban Zubiaurre Urrutia22/01/1983MendaroGuipúzcoa
 
CeballosJuan Carlos Ceballos Pinto07/04/1983BarcelonaBarcelona
 
JarqueDaniel Jarque González01/01/1983BarcelonaBarcelona
 
MurilloAnder Murillo García22/07/1983Donostia/San SebastiánGuipúzcoa
 
GoikoetxeaAlexander Goikoetxea Urkiaga08/03/1983ArteaVizcaya
 
Pedro LópezPedro Jesús López Pérez de Tudela25/08/1983CartagenaMurcia
 
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado06/06/1984BarbateCádiz
 
ArbeloaÁlvaro Arbeloa Coca17/01/1983SalamancaSalamanca
 
PeñaCarlos González Peña28/07/1983SalamancaSalamanca
 
Jon MoyaJon Moya Martín05/01/1983BarakaldoVizcaya
 
PinaJorge Pina Roldán28/02/1983ZaragozaZaragoza
 
IniestaAndrés Iniesta Luján11/05/1984FuentealbillaAlbacete
 
CarmeloCarmelo José González Jiménez09/07/1983Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
JonanJon Andoni García Arambillet08/01/1983BilbaoVizcaya
 
RecobaGonzalo Manuel García García13/10/1983Montevideo
 
SolabarrietaAritz Solabarrieta Aranzamendi22/07/1983OndarroaVizcaya
 
Sergio TorresSergio Torres Guardeño02/03/1984CórdobaCórdoba
 
MarcosMarcos Gallego Reguera15/02/1983SevillaSevilla
 
ReyesJosé Antonio Reyes Calderón01/09/1983UtreraSevilla
 
CoroFerran Corominas Telechea05/01/1983GironaGirona
 
Nacho AznarIgnacio Aznar Torrente25/05/1983MelillaMelilla
 
Fernando TorresFernando José Torres Sanz20/03/1984FuenlabradaMadrid
 
Sergio GarcíaSergio García de la Fuente09/06/1983BarcelonaBarcelona
 
AzkorraGorka Azkorra Trueba25/01/1983BilbaoVizcaya
 
Jonathan SorianoJonathan Soriano Casas24/09/1985Pont de Vilomara i RocafortBarcelona
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Qualificació: Fase de grups (partit 1)03/10/2001España20Suiza
Qualificació: Fase de grups (partit 2)23/10/2001España60Armenia
Qualificació: Fase de grups (partit 3)26/10/2001España60Armenia
Qualificació: Fase de grups (partit 4)07/11/2001Suiza13España
Qualificació: Segona fase (partit 1)24/04/2002Macedonia13España
Qualificació: Segona fase (partit 2)22/05/2002España40Macedonia
Fase final: Fase de grups (partit 1)21/07/2002República Checa11España
Fase final: Fase de grups (partit 2)23/07/2002Noruega03España
Fase final: Fase de grups (partit 3)25/07/2002Eslovaquia13España
Final26/07/2002Alemania01España
Última actualització: 17/07/2017
Notificar error