España Sub-19 Copa Atlántico 1990
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
PeredaJesús María Pereda Ruiz de Temiño523
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
1
BrionesVíctor Briones Larrea20
3221247000
2
GoyoGregorio Soria Arretxe21
3330270000
3
PaquiFrancisco Nicolás Veza Fragoso20
3320239000
4
GallardoJosé Luis Gallardo Montes19
2210136000
5
JustoJusto Javier Pedroche Jiménez18
3320225010
6
PeyoPedro Ramón Rodríguez Cabo22
2220180000
7
AlkizaBittor Alkiza Fernández20
3300206001
8
José MariJosé María García Lafuente19
3330270000
9
PabloPablo Gómez Ortiz de Guzmán20
3330270001
10
Luis RicardoLuis Ricardo Sánchez García20
3330270000
11
PuadoFrancisco Javier Puado Carrascosa20
3320265000
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
12
AliagaVicente Aliaga Navarro20
110023000
13
Víctor AfonsoVíctor Manuel Afonso Mateo19
2220180000
14
CelaJosé María Cela Ranilla21
300364000
15
RenéRené Ojeda González19
100131000
16
José ManuelJosé Manuel Alonso González18
100144000
17
OrlandoOrlando Suárez Azofra18
10015000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
BrionesVíctor Briones Larrea11/05/1970LegazpiGuipúzcoa
 
AliagaVicente Aliaga Navarro20/11/1970AlziraValencia
 
GoyoGregorio Soria Arretxe25/09/1969GernikaVizcaya
 
Víctor AfonsoVíctor Manuel Afonso Mateo27/08/1971Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
GallardoJosé Luis Gallardo Montes12/09/1971BarcelonaBarcelona
 
JustoJusto Javier Pedroche Jiménez01/02/1972CantillanaSevilla
 
PeyoPedro Ramón Rodríguez Cabo02/10/1968Puerto de la CruzSanta Cruz de Tenerife
 
PaquiFrancisco Nicolás Veza Fragoso06/12/1970AlicanteAlicante
 
AlkizaBittor Alkiza Fernández26/10/1970San SebastiánGuipúzcoa
 
PabloPablo Gómez Ortiz de Guzmán21/05/1970Vitoria-GasteizAlava
 
José MariJosé María García Lafuente10/02/1971LogroñoLa Rioja
 
José ManuelJosé Manuel Alonso González12/01/1972San Cristóbal de La LagunaSanta Cruz de Tenerife
 
Luis RicardoLuis Ricardo Sánchez García21/02/1970MadridMadrid
 
PuadoFrancisco Javier Puado Carrascosa30/03/1970Alcalá de HenaresMadrid
 
CelaJosé María Cela Ranilla17/12/1969ZamoraZamora
 
RenéRené Ojeda González09/08/1971Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
 
OrlandoOrlando Suárez Azofra21/11/1972Las Palmas de Gran CanariaLas Palmas
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Fase final: Fase de grups (partit 1)13/02/1990España12Francia
Fase final: Fase de grups (partit 2)14/02/1990España11Alemania
Fase final: Fase de grups (partit 3)18/02/1990España01Brasil
Última actualització: 23/05/2017
Notificar error