España Sub-19 Eurocopa 2003
Competició:

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
UfarteJosé Armando Ufarte Ventoso624
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo19
33301270000
2
Carlos GarcíaCarlos García Badías19
44300350100
3
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado19
44400360000
4
Alexis RuanoAlexis Ruano Delgado18
32111190000
5
RamisIván Ramis Barrios19
22201180000
6
Juanlu HensJuan Luis Hens Lorite19
44200325001
7
Sergio TorresSergio Torres Guardeño19
44100284000
8
AnguloIgor Angulo Alboniga19
33100246001
9
TelloManuel Diego Tello Jorge19
33301270000
10
Manu del MoralManuel del Moral Fernández19
44200344103
11
KepaKepa Blanco González19
33100189101
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
ZaparaínJorge Zaparaín Sanz19
1110290000
13
TarantinoFrancisco Javier Tarantino Uriarte19
22202180000
14
EizaguirreXabier Eizaguirre Aizpurua19
3102194100
15
Sergio AlejandroSergio Alejandro Díaz18
22201180200
16
Javi FuegoJavier Fuego Martínez19
4004083000
17
RubénRubén Iván Martínez Andrade19
000010000
18
BussyGuillem Bauza Mayol19
3003138000
19
Jonathan SorianoJonathan Soriano Casas18
2002181000
20
GavilánJaime Gavilán Martínez18
1110090000
21
Miguel FlañoMiguel Flaño Bezunartea19
1100077000
22
LarreaGorka Larrea García19
1001020000
23
MigueMiguel Ángel García Muñoz19
1001010100
24
SoldadoRoberto Soldado Rillo18
100109000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
MoyàMiguel Ángel Moyà Rumbo02/04/1984BinissalemBaleares
 
RubénRubén Iván Martínez Andrade22/06/1984CoristancoA Coruña
 
ZaparaínJorge Zaparaín Sanz26/04/1984ZaragozaZaragoza
 
Miguel FlañoMiguel Flaño Bezunartea19/08/1984PamplonaNavarra
 
Sergio AlejandroSergio Alejandro Díaz09/02/1985TurónAsturias
 
RamisIván Ramis Barrios25/10/1984Sa PoblaBaleares
 
MelliJuan Alberto Andreu Alvarado06/06/1984BarbateCádiz
 
MigueMiguel Ángel García Muñoz17/02/1984Dos HermanasSevilla
 
Carlos GarcíaCarlos García Badías29/10/1984BarcelonaBarcelona
 
Alexis RuanoAlexis Ruano Delgado04/08/1985MálagaMálaga
 
TarantinoFrancisco Javier Tarantino Uriarte26/06/1984BermeoVizcaya
 
Javi FuegoJavier Fuego Martínez04/01/1984Pola de SieroAsturias
 
LarreaGorka Larrea García07/04/1984Donostia/San SebastiánGuipúzcoa
 
EizaguirreXabier Eizaguirre Aizpurua25/01/1984MutrikuGuipúzcoa
 
GavilánJaime Gavilán Martínez12/05/1985ValenciaValencia
 
TelloManuel Diego Tello Jorge16/02/1984MadridMadrid
 
AnguloIgor Angulo Alboniga26/01/1984BilbaoVizcaya
 
Sergio TorresSergio Torres Guardeño02/03/1984CórdobaCórdoba
 
Juanlu HensJuan Luis Hens Lorite07/02/1984Fuente PalmeraCórdoba
 
BussyGuillem Bauza Mayol25/10/1984Palma de MallorcaBaleares
 
Manu del MoralManuel del Moral Fernández25/02/1984JaénJaén
 
KepaKepa Blanco González13/01/1984MarbellaMálaga
 
Jonathan SorianoJonathan Soriano Casas24/09/1985Pont de Vilomara i RocafortBarcelona
 
SoldadoRoberto Soldado Rillo27/05/1985ValenciaValencia
Partits
TipusDataLocal  Visitant
Amistós23/10/2002España31República Checa
Fase final: Fase de grups (partit 1)29/03/2003Polonia21España
Fase final: Fase de grups (partit 2)31/03/2003Israel02España
Fase final: Fase de grups (partit 3)02/04/2003Francia00España
Última actualització: 17/07/2017
Notificar error