España Sub-19 Eurocopa 2010

Entrenador
    Àlies Nom Edat Partits
MillaLuis Milla Aspas4412
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
1
Álex SánchezAlejandro Sánchez Benítez19
76615584100
2
MontoyaMartín Montoya Torralbo19
99901810200
3
PlanasCarles Planas Antolínez19
99800801100
4
BartraMarc Bartra Aregall19
11111001975000
5
PulidoJorge Pulido Mayoral19
87510618300
6
KekoSergio Gontán Gallardo19
1010501766003
7
Thiago AlcántaraThiago Alcántara do Nascimento19
88600663003
8
RomeuOriol Romeu Vidal19
87710674101
9
CanalesSergio Canales Madrazo19
77401584102
10
PachecoDaniel Pacheco Lobato19
12127001004105
11
RodrigoRodrigo Moreno Machado19
109012616106
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS C Min
12
AitorAitor Fernández Abarisketa19
66506496000
13
SielvaÒscar Sielva Moreno19
66401507100
14
RochinaRubén Rochina Naixes19
93260395104
15
Kiko FemeníaFrancisco Femenía Far19
63031257000
16
RamiroRamiro Mayor Ruiz19
43315303000
17
Hugo MalloHugo Mallo Novegil19
33306270100
18
MuniainIker Muniain Goñi18
51140192100
19
IscoFrancisco Román Alarcón Suárez18
42020159001
20
ÁngelÁngel Martínez Ortega19
32211189000
21
KokeJorge Resurrección Merodio18
3102288000
22
MoleroRubén Molero Cortés19
22201180000
23
Álvaro LópezÁlvaro López Bermejo19
31120113000
24
LunaAntonio Manuel Luna Rodríguez19
31120138000
25
RoyoDiego Royo Arellano19
21112105000
26
EzequielEzequiel Calvente Criado19
3003248001
27
TelloCristian Tello Herrera19
30031104000
28
SamuelSamuel Sáiz Alonso19
3003046000
29
MoránErik Morán Arribas19
1100261000
30
Ivan RubioIvan Rubio Caudín19
1100046000
31
GavilánManuel Gavilán Morales19
1001244000
32
SarabiaPablo Sarabia García18
1001015000
33
Sergi RobertoSergi Roberto Carnicer18
1001030000
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
Álex SánchezAlejandro Sánchez Benítez03/02/1991BarcelonaBarcelona
 
AitorAitor Fernández Abarisketa03/05/1991ArrasateGuipúzcoa
 
MontoyaMartín Montoya Torralbo14/04/1991GavàBarcelona
 
Hugo MalloHugo Mallo Novegil22/06/1991MarínPontevedra
 
BartraMarc Bartra Aregall15/01/1991Sant Jaume dels DomenysTarragona
 
PulidoJorge Pulido Mayoral08/04/1991Castillo de BayuelaToledo
 
LunaAntonio Manuel Luna Rodríguez17/03/1991Son ServeraBaleares
 
MoleroRubén Molero Cortés30/04/1991MadridMadrid
 
ÁngelÁngel Martínez Ortega17/05/1991BarcelonaBarcelona
 
RamiroRamiro Mayor Ruiz09/05/1991ZaragozaZaragoza
 
PlanasCarles Planas Antolínez04/03/1991Sant CeloniBarcelona
 
MoránErik Morán Arribas25/05/1991PortugaleteVizcaya
 
SielvaÒscar Sielva Moreno06/08/1991OlotGirona
 
KekoSergio Gontán Gallardo27/12/1991BruneteMadrid
 
Thiago AlcántaraThiago Alcántara do Nascimento11/04/1991San Pietro Vernotico
 
RomeuOriol Romeu Vidal24/09/1991UlldeconaTarragona
 
CanalesSergio Canales Madrazo16/02/1991SantanderCantabria
 
Ivan RubioIvan Rubio Caudín01/03/1991CuencaCuenca
 
Kiko FemeníaFrancisco Femenía Far02/02/1991Sanet y NegralsAlicante
 
SarabiaPablo Sarabia García11/05/1992MadridMadrid
 
IscoFrancisco Román Alarcón Suárez21/04/1992Arroyo de la MielMálaga
 
KokeJorge Resurrección Merodio08/01/1992MadridMadrid
 
Álvaro LópezÁlvaro López Bermejo27/06/1991MadridMadrid
 
RoyoDiego Royo Arellano07/12/1991TarazonaZaragoza
 
EzequielEzequiel Calvente Criado12/01/1991MelillaMelilla
 
Sergi RobertoSergi Roberto Carnicer07/02/1992ReusTarragona
 
RochinaRubén Rochina Naixes23/03/1991SaguntValencia
 
SamuelSamuel Sáiz Alonso22/01/1991MadridMadrid
 
RodrigoRodrigo Moreno Machado06/03/1991Rio de Janeiro
 
PachecoDaniel Pacheco Lobato05/01/1991PizarraMálaga
 
MuniainIker Muniain Goñi19/12/1992PamplonaNavarra
 
TelloCristian Tello Herrera11/08/1991BarcelonaBarcelona
 
GavilánManuel Gavilán Morales12/07/1991Mairena del AljarafeSevilla
Partits
TipusDataLocal Visitant
Qualificació: Fase de grups (partit 1)03/11/2009España5 - 1Macedonia
Qualificació: Fase de grups (partit 2)05/11/2009Gales0 - 1España
Qualificació: Fase de grups (partit 3)08/11/2009España0 - 1Portugal
Amistós24/03/2010Irlanda del Norte0 - 1España
Qualificació: Fase èlit (partit 1)14/04/2010Noruega1 - 1España
Qualificació: Fase èlit (partit 2)16/04/2010España3 - 2Turquía
Qualificació: Fase èlit (partit 3)19/04/2010Azerbaiján0 - 4España
Fase final: Fase de grups (partit 1)18/07/2010Croacia1 - 2España
Fase final: Fase de grups (partit 2)21/07/2010España2 - 1Portugal
Fase final: Fase de grups (partit 3)24/07/2010España3 - 0Italia
Semifinal27/07/2010España3 - 1Inglaterra
Final30/07/2010Francia2 - 1España
Última actualització: 20/10/2017
Notificar error