2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Mitropa1936 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 07/06/1936 Austria Viena Grasshopper
Ronda 1 (Ida) 07/06/1936 Zidenice Lausanne
Ronda 1 (Ida) 07/06/1936 Bern Torino
Ronda 1 (Ida) 07/06/1936 Young Fellows Zürich Phöbus
Ronda 1 (Vuelta) 14/06/1936 Grasshopper Austria Viena
Ronda 1 (Vuelta) 14/06/1936 Lausanne Zidenice
Ronda 1 (Vuelta) 14/06/1936 Torino Bern
Ronda 1 (Vuelta) 14/06/1936 Phöbus Young Fellows Zürich
Octavos de Final (Ida) 20/06/1936 Sparta Praga Phöbus
Octavos de Final (Ida) 20/06/1936 Hungária Budapest First Viena
Octavos de Final (Ida) 20/06/1936 Admira Viena Prostejov
Octavos de Final (Ida) 20/06/1936 Rapid Viena Roma
Octavos de Final (Ida) 20/06/1936 Bologna Austria Viena
Octavos de Final (Ida) 20/06/1936 Zidenice Ambrosiana
Octavos de Final (Ida) 21/06/1936 Ferencvaros Slavia Praga
Octavos de Final (Ida) 21/06/1936 Torino Újpesti
Octavos de Final (Vuelta) 26/06/1936 Slavia Praga Ferencvaros
Octavos de Final (Vuelta) 27/06/1936 Phöbus Sparta Praga
Octavos de Final (Vuelta) 27/06/1936 Újpesti Torino
Octavos de Final (Vuelta) 27/06/1936 Prostejov Admira Viena
Octavos de Final (Vuelta) 27/06/1936 Roma Rapid Viena
Octavos de Final (Vuelta) 27/06/1936 Austria Viena Bologna
Octavos de Final (Vuelta) 27/06/1936 Ambrosiana Zidenice
Octavos de Final (Vuelta) 28/06/1936 First Viena Hungária Budapest
Cuartos de Final (Ida) 04/07/1936 Sparta Praga Roma
Cuartos de Final (Ida) 04/07/1936 First Viena Ambrosiana
Cuartos de Final (Ida) 05/07/1936 Prostejov Újpesti
Cuartos de Final (Ida) 05/07/1936 Austria Viena Slavia Praga
Cuartos de Final (Vuelta) 12/07/1936 Roma Sparta Praga
Cuartos de Final (Vuelta) 12/07/1936 Újpesti Prostejov
Cuartos de Final (Vuelta) 12/07/1936 Ambrosiana First Viena
Cuartos de Final (Vuelta) 13/07/1936 Slavia Praga Austria Viena
Semifinal (Ida) 19/07/1936 Újpesti Austria Viena
Semifinal (Ida) 19/07/1936 Ambrosiana Sparta Praga
Semifinal (Vuelta) 26/07/1936 Austria Viena Újpesti
Semifinal (Vuelta) 26/07/1936 Sparta Praga Ambrosiana
Final (Ida) 06/09/1936 Austria Viena Sparta Praga
Final (Vuelta) 13/09/1936 Sparta Praga Austria Viena

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Meazza Ambrosiana
81.33
Jerusalem Austria Viena
70.70
Nejedlý Sparta Praga
60.75
Zajíček Sparta Praga
50.63
Stroh Austria Viena
50.50
Pollak First Viena
51.25
Braine Sparta Praga
40.57
Buscaglia Torino
41.00
Sindelar Austria Viena
40.40
Szabó Phöbus
41.00
    Nom Equip Pos Minuts
Mock Austria Viena
900
Riegler Austria Viena
900
Stroh Austria Viena
900
Sindelar Austria Viena
900
Jerusalem Austria Viena
900
Viertl Austria Viena
900
Adamek Austria Viena
890
Zöhrer Austria Viena
810
Sesta Austria Viena
810
Nausch Austria Viena
810
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Urbanek Admira Viena
1
Bican Admira Viena
1
Stoiber Admira Viena
1
Ferrini Torino
1
Gallea Torino
1
Hummenberger Admira Viena
1
Adamek Austria Viena
1
Culík Prostejov
1
L. Vogl Admira Viena
1
Gols:
160
Promig golejador:
4.21
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
9
Expulsions Per Partit:
0.24
Victòries locals:
25
Victòries visitants:
10
Empats:
3
Màxima victòria local:
8 - 1 Ambrosiana-Zidenice
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Admira Viena-Prostejov

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Austria Viena
10 6 2 2
60%
20%
20%
20 8 0 1
Sparta Praga
8 4 2 2
50%
25%
25%
19 13 0 0
Phöbus
4 3 0 1
75%
25%
15 9 0 0
Torino
4 3 0 1
75%
25%
13 7 0 2
Ambrosiana
6 3 0 3
50%
50%
20 14 0 0
First Viena
4 3 0 1
75%
25%
10 5 0 0
Újpesti
6 3 0 3
50%
50%
11 9 0 0
Slavia Praga
4 2 0 2
50%
50%
7 8 0 0
Roma
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 8 0 0
Prostejov
4 1 0 3
25%
75%
6 6 0 1
Ferencvaros
2 1 0 1
50%
50%
5 6 0 0
Rapid Viena
2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Bologna
2 1 0 1
50%
50%
2 5 0 0
Admira Viena
2 1 0 1
50%
50%
3 6 0 5
Lausanne
2 1 0 1
50%
50%
2 6 0 0
Zidenice
4 1 0 3
25%
75%
9 13 0 0
Grasshopper
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Hungária Budapest
2 0 0 2
100%
1 7 0 0
Young Fellows Zürich
2 0 0 2
100%
2 9 0 0
Bern
2 0 0 2
100%
2 11 0 0