2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Copa Federación2020-21

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Dieciseisavos de Final 10/10/2020 Ebro Gimnàstic de Tarragona
Dieciseisavos de Final 10/10/2020 Leioa Caudal
Dieciseisavos de Final 10/10/2020 Langreo Beti Kozkor
Dieciseisavos de Final 10/10/2020 Murcia Calvo Sotelo
Dieciseisavos de Final 10/10/2020 Balmaseda Barakaldo
Dieciseisavos de Final 10/10/2020 Villarrubia Utrera
Dieciseisavos de Final 11/10/2020 Platges de Calvià Intercity
Dieciseisavos de Final 11/10/2020 Móstoles URJC Unionistas de Salamanca
Dieciseisavos de Final 11/10/2020 Tenisca Racing de Ferrol
Dieciseisavos de Final 11/10/2020 Rápido de Bouzas Melilla
Dieciseisavos de Final 11/10/2020 Las Rozas Salamanca CF
Dieciseisavos de Final 11/10/2020 Ciudad de Torredonjimeno Recreativo de Huelva
Dieciseisavos de Final 11/10/2020 Moralo UCAM Murcia
Dieciseisavos de Final 14/10/2020 Llagostera Ejea
Dieciseisavos de Final 14/10/2020 Arnedo Tropezón
Octavos de Final 21/10/2020 Villarrubia UCAM Murcia
Octavos de Final 21/10/2020 Melilla Unionistas de Salamanca
Octavos de Final 21/10/2020 Balmaseda Tropezón
Octavos de Final 21/10/2020 Calvo Sotelo Ciudad de Torredonjimeno
Octavos de Final 22/10/2020 Las Rozas Tenisca
Octavos de Final 22/10/2020 Leioa Langreo
Octavos de Final 22/10/2020 Platges de Calvià Mar Menor
Octavos de Final 22/10/2020 Llagostera Gimnàstic de Tarragona
Cuartos de Final 28/10/2020 Llagostera Platges de Calvià
Cuartos de Final 28/10/2020 Melilla Las Rozas
Cuartos de Final 28/10/2020 Calvo Sotelo UCAM Murcia
Cuartos de Final 11/11/2020 Leioa Tropezón
Semifinal 18/11/2020 Llagostera UCAM Murcia
Semifinal 19/11/2020 Las Rozas Leioa
Final 02/12/2020 Las Rozas Llagostera

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Sergio Cortés Llagostera
30.60
Iván Limón Calvo Sotelo
31.00
Sasha Andreu Llagostera
20.50
Lucas Viale Llagostera
20.67
Indiano Las Rozas
20.67
Javi Moreno UCAM Murcia
20.67
Doménech Calvo Sotelo
20.67
Juan Fresno Tropezón
20.67
Mawi Melilla
20.67
Al Watani Melilla
20.67
    Nom Equip Pos Minuts
Marcos Llagostera
510
Julen Monreal Llagostera
506
Diego Llagostera
449
Sergio Cortés Llagostera
446
Pipe Las Rozas
420
Carrasco Las Rozas
413
Pere Martínez Llagostera
390
Unai Agirre UCAM Murcia
390
Algarra Las Rozas
375
David García Llagostera
373
    Nom Equip Pos Grogues
Bueno Platges de Calvià
3
Albur Las Rozas
2
Algarra Las Rozas
2
Raúl Díez Las Rozas
2
Pradera Leioa
2
Xemi Fernández UCAM Murcia
2
Ale Segura Melilla
2
Trilles Gimnàstic de Tarragona
2
Dani Lozano Platges de Calvià
2
Jandrín Caudal
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Sasha Andreu Llagostera
1
Arib Las Rozas
1
Mier Tropezón
1
Serna Unionistas de Salamanca
1
Bonilla Gimnàstic de Tarragona
1
Lolo Guerrero Ejea
1
Kristian Álvarez Salamanca CF
1
Leo Sepúlveda Salamanca CF
1
Monárrez Salamanca CF
1
Levas Arnedo
1
Gols:
83
Promig golejador:
2.77
Targetes Grogues:
118
Targetes Grogues Per Partit:
3.93
Expulsions:
10
Expulsions Per Partit:
0.33
Victòries locals:
16
Victòries visitants:
11
Empats:
3
Màxima victòria local:
5 - 2 Calvo Sotelo-Ciudad de Torredonjimeno
Màxima victòria visitant:
1 - 4 Rápido de Bouzas-Melilla

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Llagostera
5 5 0 0
100%
11 4 8 1
Las Rozas
5 4 0 1
80%
20%
10 5 15 1
Leioa
4 3 0 1
75%
25%
5 2 2 0
UCAM Murcia
4 3 0 1
75%
25%
6 4 7 0
Calvo Sotelo
3 2 0 1
66%
34%
7 4 5 0
Tropezón
3 2 0 1
66%
34%
6 3 4 1
Melilla
3 1 1 1
33%
33%
34%
7 5 9 0
Unionistas de Salamanca
2 1 1 0
50%
50%
3 2 1 1
Langreo
2 1 0 1
50%
50%
3 2 4 0
Gimnàstic de Tarragona
2 1 0 1
50%
50%
3 2 7 1
Villarrubia
2 1 0 1
50%
50%
1 1 1 0
Tenisca
2 1 0 1
50%
50%
4 5 4 0
Balmaseda
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Ciudad de Torredonjimeno
2 1 0 1
50%
50%
3 5 3 0
Platges de Calvià
3 0 2 1
66%
34%
3 6 9 0
Intercity
1 0 1 0
100%
1 1 0 0
Mar Menor
1 0 1 0
100%
2 2 3 0
Móstoles URJC
1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Recreativo de Huelva
1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Moralo
1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Caudal
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Utrera
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Ejea
1 0 0 1
100%
1 2 3 1
Murcia
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Barakaldo
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Racing de Ferrol
1 0 0 1
100%
2 3 3 0
Ebro
1 0 0 1
100%
0 2 5 0
Salamanca CF
1 0 0 1
100%
1 3 4 3
Arnedo
1 0 0 1
100%
1 3 0 1
Beti Kozkor
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Rápido de Bouzas
1 0 0 1
100%
1 4 0 0