2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

Copa del Rey1979-80

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 11/09/1979 Noia Compostela
Ronda 1 (Ida) 11/09/1979 Sangüesa Corellano
Ronda 1 (Ida) 11/09/1979 Carolinense Industrial Melilla
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Valdemoro Díter Zafra
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Alcorcón Ciempozuelos
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Toledo Leganés
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Arganda Carabanchel
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Jaén Linares CF
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Valencia B Español San Vicente
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Valdepeñas Badajoz
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 San Fernando AD Ceuta
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Vall de Uxó Vinarós
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Arenas Barakaldo
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Castro Langreo
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Sestao Getxo
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Athletic de Bilbao B Balmaseda
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 CD Villanovense Mérida
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Plasencia Cacereño
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Ponferradina Ferrol
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Lleida Europa
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Logroñés Monzón
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Eldense Carcaixent
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Toscal Tenisca
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Rota Calvo Sotelo
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Pontevedra Gran Peña
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 La Cava Terrassa
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Arosa Ourense
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Béjar Leonesa
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Mirandés Huesca
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Ibiza Felanitx
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Puerto Real Sevilla B
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Olot Igualada
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 FC Andorra Masnou
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Badalona Gavà
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Formentera Porreres
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Constancia Ibiza At
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Murense España Llucmajor
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Figueres Gramenet
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Collerense Poblense
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Mahonés Atlético Ciudadela
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Andratx Sóller
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Mallorca Margaritense
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Reus Vilafranca
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Girona Barcelona B
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Deportivo B Cambados
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Gijón Industrial Santoña
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Naval Torrelavega
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 San Martín Caudal
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Oviedo B Turón
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Mungia Gernika
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Alavés B Erandio
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Deusto Aurrerá Ondarroa
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Lemona Tolosa
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Calahorra Sabiñánigo
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Lorca Alzira
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Olímpic Villena
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Crevillente Deportivo Puzol
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Almansa Villarreal
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Gandia Torrevieja
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Orihuela Acero
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Gimnástica Arandina Valladolid B
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Antequerano Úbeda
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Atlético Malagueño Vélez
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Martos CD Estepona
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Ses Salines Portmany
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Manchego Rayo Vallecano
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Eibar Athletic de Bilbao
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Andorra Zaragoza
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Malgrat Espanyol
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Hércules Alcoyano
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Burgos Venta de Baños
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Benavente Salamanca
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Jerez Industrial Betis
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Extremadura Madrid B
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Sevilla Xerez
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Melilla CD Málaga
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Motril AD Almería
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Atlético Ribeira Deportivo de la Coruña
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Racing de Santander Sporting B
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Ensidesa Oviedo
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 RSD Alcalá Torrejón
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Osasuna Tudelano
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Celta de Vigo Alondras
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Paterna Levante
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Sabadell Sant Andreu
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Murcia Alicante
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Quart Elche
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Castellón Cartagena
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Moscardó Talavera
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Cádiz Linense
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Zamora Palencia CF
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Córdoba Granada
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 Valladolid Burgos Promesas
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 San Pedro Algeciras
Ronda 1 (Ida) 12/09/1979 África Ceutí Recreativo de Huelva
Ronda 1 (Ida) 13/09/1979 Haro Chantrea
Ronda 1 (Ida) 13/09/1979 Betis Deportivo Portuense
Ronda 1 (Ida) 19/09/1979 Avilés Cacabelense
Ronda 1 (Ida) 19/09/1979 San Andrés Las Palmas
Ronda 1 (Ida) 19/09/1979 Getafe Deportivo Numancia
Ronda 1 (Ida) 19/09/1979 Irún Alavés
Ronda 1 (Ida) 19/09/1979 Zaragoza B Binéfar
Ronda 1 (Ida) 19/09/1979 Las Palmas B Tenerife
Ronda 1 (Ida) 27/09/1979 Llerenense Pegaso
Ronda 1 (Ida) 03/10/1979 Gimnàstic de Tarragona Júpiter
Ronda 1 (Ida) 05/10/1979 Lugo Turista
Ronda 1 (Ida) 11/10/1979 Ejea Peña Sport
Ronda 1 (Ida) 11/10/1979 San Fernando Henares Don Benito
Ronda 1 (Ida) 11/10/1979 Ontinyent Albacete
Ronda 1 (Ida) 12/10/1979 Atlético Baleares Binissalem
Ronda 1 (Vuelta) 19/09/1979 Getxo Sestao
Ronda 1 (Vuelta) 27/09/1979 Puzol Crevillente Deportivo
Ronda 1 (Vuelta) 03/10/1979 Barakaldo Arenas
Ronda 1 (Vuelta) 04/10/1979 Leonesa Béjar
Ronda 1 (Vuelta) 10/10/1979 Balmaseda Athletic de Bilbao B
Ronda 1 (Vuelta) 10/10/1979 Carcaixent Eldense
Ronda 1 (Vuelta) 11/10/1979 Langreo Castro
Ronda 1 (Vuelta) 11/10/1979 Sabiñánigo Calahorra
Ronda 1 (Vuelta) 11/10/1979 Numancia Getafe Deportivo
Ronda 1 (Vuelta) 12/10/1979 Sóller Andratx
Ronda 1 (Vuelta) 12/10/1979 Pegaso Llerenense
Ronda 1 (Vuelta) 17/10/1979 Gran Peña Pontevedra
Ronda 1 (Vuelta) 17/10/1979 Cacabelense Avilés
Ronda 1 (Vuelta) 17/10/1979 Tenerife Las Palmas B
Ronda 1 (Vuelta) 17/10/1979 Salamanca Benavente
Ronda 1 (Vuelta) 24/10/1979 Monzón Logroñés
Ronda 1 (Vuelta) 24/10/1979 Poblense Collerense
Ronda 1 (Vuelta) 24/10/1979 Valladolid B Gimnástica Arandina
Ronda 1 (Vuelta) 24/10/1979 Portuense Betis Deportivo
Ronda 1 (Vuelta) 24/10/1979 Venta de Baños Burgos
Ronda 1 (Vuelta) 25/10/1979 Español San Vicente Valencia B
Ronda 1 (Vuelta) 25/10/1979 Gernika Mungia
Ronda 1 (Vuelta) 25/10/1979 Erandio Alavés B
Ronda 1 (Vuelta) 25/10/1979 Aurrerá Ondarroa Deusto
Ronda 1 (Vuelta) 25/10/1979 Tolosa Lemona
Ronda 1 (Vuelta) 25/10/1979 Peña Sport Ejea
Ronda 1 (Vuelta) 30/10/1979 Europa Lleida
Ronda 1 (Vuelta) 30/10/1979 Industrial Melilla Carolinense
Ronda 1 (Vuelta) 30/10/1979 Alicante Murcia
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Díter Zafra Valdemoro
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Ciempozuelos Alcorcón
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Leganés Toledo
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Carabanchel Arganda
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Linares CF Jaén
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Badajoz Valdepeñas
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 AD Ceuta San Fernando
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Vinarós Vall de Uxó
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Mérida CD Villanovense
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Cacereño Plasencia
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Ferrol Ponferradina
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Tenisca Toscal
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Calvo Sotelo Rota
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Terrassa La Cava
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Ourense Arosa
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Huesca Mirandés
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Sevilla B Puerto Real
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Igualada Olot
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Masnou FC Andorra
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Gavà Badalona
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Porreres Formentera
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Ibiza At Constancia
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 España Llucmajor Murense
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Gramenet Figueres
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Vilafranca Reus
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Barcelona B Girona
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Santoña Gijón Industrial
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Torrelavega Naval
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Caudal San Martín
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Alzira Lorca
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Villena Olímpic
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Villarreal Almansa
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Torrevieja Gandia
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Acero Orihuela
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Vélez Atlético Malagueño
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Portmany Ses Salines
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Chantrea Haro
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Las Palmas San Andrés
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Alavés Irún
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Binéfar Zaragoza B
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Júpiter Gimnàstic de Tarragona
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Turista Lugo
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Don Benito San Fernando Henares
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Albacete Ontinyent
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Compostela Noia
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Corellano Sangüesa
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Rayo Vallecano Manchego
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Athletic de Bilbao Eibar
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Zaragoza Andorra
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Espanyol Malgrat
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Alcoyano Hércules
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Betis Jerez Industrial
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Madrid B Extremadura
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Xerez Sevilla
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 CD Málaga Melilla
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 AD Almería Motril
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Deportivo de la Coruña Atlético Ribeira
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Sporting B Racing de Santander
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Oviedo Ensidesa
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Torrejón RSD Alcalá
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Levante Paterna
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Sant Andreu Sabadell
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Elche Quart
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Cartagena Castellón
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Talavera Moscardó
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Linense Cádiz
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Palencia CF Zamora
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Granada Córdoba
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Burgos Promesas Valladolid
Ronda 1 (Vuelta) 31/10/1979 Algeciras San Pedro
Ronda 1 (Vuelta) 01/11/1979 Felanitx Ibiza
Ronda 1 (Vuelta) 01/11/1979 Atlético Ciudadela Mahonés
Ronda 1 (Vuelta) 01/11/1979 Margaritense Mallorca
Ronda 1 (Vuelta) 01/11/1979 Cambados Deportivo B
Ronda 1 (Vuelta) 01/11/1979 Turón Oviedo B
Ronda 1 (Vuelta) 01/11/1979 Úbeda Antequerano
Ronda 1 (Vuelta) 01/11/1979 CD Estepona Martos
Ronda 1 (Vuelta) 01/11/1979 Binissalem Atlético Baleares
Ronda 1 (Vuelta) 01/11/1979 Tudelano Osasuna
Ronda 1 (Vuelta) 01/11/1979 Alondras Celta de Vigo
Ronda 1 (Vuelta) 07/11/1979 Recreativo de Huelva África Ceutí
Ronda 2 (Ida) 20/11/1979 Moscardó Tenisca
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Madrid B Alcorcón
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Athletic de Bilbao B Real Sociedad
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Masnou Espanyol
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Hércules Crevillente Deportivo
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Leonesa Salamanca
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Pegaso Cacereño
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Betis Sevilla B
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Córdoba Sevilla
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Martos CD Málaga
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 AD Almería Atlético Malagueño
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Las Palmas Tenerife
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Ferrol Deportivo de la Coruña
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Celta de Vigo Ourense
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Oviedo Santoña
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Caudal Racing de Santander
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Sabadell Figueres
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Albacete Murcia
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Español San Vicente Castellón
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Orihuela Levante
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Elche Olímpic
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Palencia CF Valladolid B
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Linares CF Recreativo de Huelva
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 AD Ceuta Cádiz
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Antequerano Algeciras
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Pontevedra Cambados
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Binéfar Logroñés
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Terrassa Carcaixent
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Toledo Torrejón
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Badajoz Calvo Sotelo
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Compostela Turista
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Mungia Tolosa
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Torrevieja Villarreal
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Alzira Vinarós
Ronda 2 (Ida) 21/11/1979 Atlético Baleares Formentera
Ronda 2 (Ida) 22/11/1979 Constancia Mallorca
Ronda 2 (Ida) 28/11/1979 Carabanchel Valladolid
Ronda 2 (Ida) 28/11/1979 Don Benito Rayo Vallecano
Ronda 2 (Ida) 28/11/1979 Turón Sporting de Gijón
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Getxo Athletic de Bilbao
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Barakaldo Burgos
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Calahorra Zaragoza
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Valdemoro Atlético de Madrid
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Aurrerá Ondarroa Alavés
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Chantrea Osasuna
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Gimnàstic de Tarragona Barcelona B
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 CD Villanovense Getafe Deportivo
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Langreo Torrelavega
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Mirandés Peña Sport
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Badalona Lleida
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Carolinense Portuense
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Ibiza España Llucmajor
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Avilés Corellano
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Olot Vilafranca
Ronda 2 (Ida) 08/12/1979 Poblense Portmany
Ronda 2 (Ida) 09/12/1979 Atlético Ciudadela Andratx
Ronda 2 (Vuelta) 06/12/1979 Sevilla Córdoba
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Tenisca Moscardó
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Alcorcón Madrid B
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Espanyol Masnou
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Crevillente Deportivo Hércules
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Cacereño Pegaso
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Deportivo de la Coruña Ferrol
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Ourense Celta de Vigo
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Santoña Oviedo
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Racing de Santander Caudal
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Murcia Albacete
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Levante Orihuela
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Cádiz AD Ceuta
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Turista Compostela
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Tolosa Mungia
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Vinarós Alzira
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Mallorca Constancia
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Valladolid Carabanchel
Ronda 2 (Vuelta) 08/12/1979 Rayo Vallecano Don Benito
Ronda 2 (Vuelta) 09/12/1979 Recreativo de Huelva Linares CF
Ronda 2 (Vuelta) 12/12/1979 Athletic de Bilbao Getxo
Ronda 2 (Vuelta) 12/12/1979 España Llucmajor Ibiza
Ronda 2 (Vuelta) 12/12/1979 Corellano Avilés
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Real Sociedad Athletic de Bilbao B
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Salamanca Leonesa
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Sevilla B Betis
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 CD Málaga Martos
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Atlético Malagueño AD Almería
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Tenerife Las Palmas
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Figueres Sabadell
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Castellón Español San Vicente
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Olímpic Elche
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Valladolid B Palencia CF
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Algeciras Antequerano
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Cambados Pontevedra
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Logroñés Binéfar
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Carcaixent Terrassa
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Torrejón Toledo
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Calvo Sotelo Badajoz
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Villarreal Torrevieja
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Formentera Atlético Baleares
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Sporting de Gijón Turón
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Zaragoza Calahorra
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Barcelona B Gimnàstic de Tarragona
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Torrelavega Langreo
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Peña Sport Mirandés
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Lleida Badalona
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Portuense Carolinense
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Vilafranca Olot
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Portmany Poblense
Ronda 2 (Vuelta) 19/12/1979 Andratx Atlético Ciudadela
Ronda 2 (Vuelta) 20/12/1979 Atlético de Madrid Valdemoro
Ronda 2 (Vuelta) 20/12/1979 Osasuna Chantrea
Ronda 2 (Vuelta) 20/12/1979 Getafe Deportivo CD Villanovense
Ronda 2 (Vuelta) 26/12/1979 Burgos Barakaldo
Ronda 2 (Vuelta) 26/12/1979 Alavés Aurrerá Ondarroa
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Alavés Lleida
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Betis Ferrol
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Madrid B Racing de Santander
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Cacereño Zaragoza
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 AD Ceuta AD Almería
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Corellano Castellón
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Elche Las Palmas
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Compostela Murcia
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Erandio Celta de Vigo
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Espanyol Atlético Ciudadela
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Ibiza Oviedo
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Logroñés Levante
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Langreo Salamanca
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Mallorca Palencia CF
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 CD Málaga Terrassa
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Moscardó Sporting de Gijón
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Mungia Athletic de Bilbao
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Olot Burgos
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Peña Sport Real Sociedad
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Portuense Atlético de Madrid
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Rayo Vallecano Portmany
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Pontevedra Gimnàstic de Tarragona
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Sabadell Atlético Baleares
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Torrejón Hércules
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Valladolid Badajoz
Ronda 3 (Ida) 09/01/1980 Villarreal Sevilla
Ronda 3 (Ida) 10/01/1980 Algeciras Getafe Deportivo
Ronda 3 (Ida) 10/01/1980 Alzira Recreativo de Huelva
Ronda 3 (Vuelta) 15/01/1980 Sporting de Gijón Moscardó
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Lleida Alavés
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Getafe Deportivo Algeciras
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Recreativo de Huelva Alzira
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Ferrol Betis
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Racing de Santander Madrid B
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Zaragoza Cacereño
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 AD Almería AD Ceuta
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Castellón Corellano
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Las Palmas Elche
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Murcia Compostela
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Celta de Vigo Erandio
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Oviedo Ibiza
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Levante Logroñés
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Salamanca Langreo
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Palencia CF Mallorca
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Terrassa CD Málaga
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Athletic de Bilbao Mungia
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Burgos Olot
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Real Sociedad Peña Sport
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Atlético de Madrid Portuense
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Gimnàstic de Tarragona Pontevedra
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Atlético Baleares Sabadell
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Hércules Torrejón
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Badajoz Valladolid
Ronda 3 (Vuelta) 16/01/1980 Sevilla Villarreal
Ronda 3 (Vuelta) 17/01/1980 Atlético Ciudadela Espanyol
Ronda 3 (Vuelta) 23/01/1980 Portmany Rayo Vallecano
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Burgos Real Sociedad
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Castellón AD Almería
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Getafe Deportivo Atlético de Madrid
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Gimnàstic de Tarragona Alavés
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Hércules Madrid B
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Recreativo de Huelva Palencia CF
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Logroñés Salamanca
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 CD Málaga Elche
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Murcia Osasuna
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Oviedo Celta de Vigo
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Rayo Vallecano Espanyol
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Sevilla Athletic de Bilbao
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Sabadell Valladolid
Ronda 4 (Ida) 30/01/1980 Zaragoza Sporting de Gijón
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Real Sociedad Burgos
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 AD Almería Castellón
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Atlético de Madrid Getafe Deportivo
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Alavés Gimnàstic de Tarragona
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Madrid B Hércules
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Palencia CF Recreativo de Huelva
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Salamanca Logroñés
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Elche CD Málaga
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Osasuna Murcia
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Celta de Vigo Oviedo
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Espanyol Rayo Vallecano
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Athletic de Bilbao Sevilla
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Valladolid Sabadell
Ronda 4 (Vuelta) 06/02/1980 Sporting de Gijón Zaragoza
Ronda 5 (Ida) 13/02/1980 Celta de Vigo Elche
Ronda 5 (Ida) 14/02/1980 Palencia CF Athletic de Bilbao
Ronda 5 (Vuelta) 20/02/1980 Elche Celta de Vigo
Ronda 5 (Vuelta) 20/02/1980 Athletic de Bilbao Palencia CF
Octavos de Final (Ida) 27/02/1980 Valladolid Alavés
Octavos de Final (Ida) 27/02/1980 Celta de Vigo Atlético de Madrid
Octavos de Final (Ida) 27/02/1980 Logroñés Real Madrid
Octavos de Final (Ida) 27/02/1980 Betis AD Almería
Octavos de Final (Ida) 27/02/1980 Osasuna Rayo Vallecano
Octavos de Final (Ida) 27/02/1980 Valencia Sporting de Gijón
Octavos de Final (Ida) 27/02/1980 Barcelona Real Sociedad
Octavos de Final (Ida) 27/02/1980 Madrid B Athletic de Bilbao
Octavos de Final (Vuelta) 11/03/1980 Real Madrid Logroñés
Octavos de Final (Vuelta) 12/03/1980 Alavés Valladolid
Octavos de Final (Vuelta) 12/03/1980 Atlético de Madrid Celta de Vigo
Octavos de Final (Vuelta) 12/03/1980 AD Almería Betis
Octavos de Final (Vuelta) 12/03/1980 Rayo Vallecano Osasuna
Octavos de Final (Vuelta) 12/03/1980 Sporting de Gijón Valencia
Octavos de Final (Vuelta) 12/03/1980 Real Sociedad Barcelona
Octavos de Final (Vuelta) 12/03/1980 Athletic de Bilbao Madrid B
Cuartos de Final (Ida) 01/04/1980 Rayo Vallecano Sporting de Gijón
Cuartos de Final (Ida) 02/04/1980 Valladolid Atlético de Madrid
Cuartos de Final (Ida) 02/04/1980 Real Madrid Betis
Cuartos de Final (Ida) 02/04/1980 Real Sociedad Madrid B
Cuartos de Final (Vuelta) 30/04/1980 Atlético de Madrid Valladolid
Cuartos de Final (Vuelta) 30/04/1980 Sporting de Gijón Rayo Vallecano
Cuartos de Final (Vuelta) 01/05/1980 Betis Real Madrid
Cuartos de Final (Vuelta) 01/05/1980 Madrid B Real Sociedad
Semifinal (Ida) 15/05/1980 Atlético de Madrid Real Madrid
Semifinal (Ida) 15/05/1980 Sporting de Gijón Madrid B
Semifinal (Vuelta) 22/05/1980 Madrid B Sporting de Gijón
Semifinal (Vuelta) 24/05/1980 Real Madrid Atlético de Madrid
Final 04/06/1980 Real Madrid Madrid B

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Dani Athletic de Bilbao
90.82
Sarabia Athletic de Bilbao
91.00
Carlos Athletic de Bilbao
80.73
Morán Betis
80.89
Pineda Madrid B
70.58
Morena Rayo Vallecano
70.78
Rusky Valladolid
70.64
Paco Madrid B
60.40
Manolo Rayo Vallecano
50.83
Hugo Cabezas Betis
50.83
    Nom Equip Pos Minuts
Agustín Madrid B
1220
Juanito Madrid B
1215
Casimiro Madrid B
1170
Espinosa Madrid B
1170
Paco Madrid B
1138
Álvarez Madrid B
1127
Goikoetxea Athletic de Bilbao
1080
Bernal Madrid B
1053
Pineda Madrid B
1052
Ruiz Atlético de Madrid
1020
    Nom Equip Pos Grogues
Arteche Atlético de Madrid
4
Sánchez Martín Alavés
4
Iriarte Mallorca
4
Gallego Madrid B
3
Marcos Atlético de Madrid
3
Bebic Valladolid
3
Sántos Valladolid
3
Bañeras Gimnàstic de Tarragona
3
Preciado Racing de Santander
3
Martín Sáez Valladolid B
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Vara Linares CF
2
Chuti Pegaso
1
Martín Sáez Valladolid B
1
Brenes RSD Alcalá
1
Álvarez Madrid B
1
Luiz Pereira Atlético de Madrid
1
Rubén Cano Atlético de Madrid
1
Gómez Celta de Vigo
1
Peruena Betis
1
López Betis
1
Gols:
1306
Promig golejador:
2.91
Targetes Grogues:
559
Targetes Grogues Per Partit:
1.24
Expulsions:
58
Expulsions Per Partit:
0.13
Victòries locals:
257
Victòries visitants:
100
Empats:
92
Màxima victòria local:
8 - 0 Recreativo de Huelva-África Ceutí
Màxima victòria visitant:
0 - 6 San Andrés-Las Palmas

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Madrid B
15 9 2 4
60%
13%
27%
33 20 10 1
Atlético de Madrid
12 8 4 0
66%
33%
1%
21 9 15 2
Athletic de Bilbao
12 9 1 2
75%
8%
17%
43 9 5 0
Sporting de Gijón
12 9 1 2
75%
8%
17%
27 11 12 0
Celta de Vigo
12 8 2 2
66%
16%
18%
23 5 9 1
Rayo Vallecano
12 8 1 3
66%
8%
26%
28 15 6 0
Betis
10 7 2 1
70%
20%
10%
26 10 8 2
Valladolid
12 6 3 3
50%
25%
25%
25 13 16 0
Real Sociedad
10 7 1 2
70%
10%
20%
14 7 8 1
Alavés
10 6 2 2
60%
20%
20%
13 4 15 2
Elche
10 6 2 2
60%
20%
20%
16 7 4 1
Hércules
8 7 0 1
87%
13%
14 9 4 0
Zaragoza
8 6 1 1
75%
12%
13%
18 10 2 0
AD Almería
10 5 3 2
50%
30%
20%
13 6 4 0
Logroñés
10 5 2 3
50%
20%
30%
17 12 8 0
Getafe Deportivo
8 5 1 2
62%
12%
26%
28 6 1 0
CD Málaga
8 4 3 1
50%
37%
13%
18 4 8 1
Salamanca
8 4 3 1
50%
37%
13%
12 3 4 0
Real Madrid
7 4 3 0
57%
42%
1%
15 6 8 0
Palencia CF
10 4 3 3
40%
30%
30%
14 9 13 1
Espanyol
8 4 2 2
50%
25%
25%
18 5 2 1
Oviedo
8 4 2 2
50%
25%
25%
15 4 5 0
Sabadell
8 4 2 2
50%
25%
25%
18 8 6 4
Osasuna
8 5 0 3
62%
38%
16 6 8 2
Burgos
8 4 2 2
50%
25%
25%
15 6 1 0
Sevilla
8 5 0 3
62%
38%
20 13 6 0
Castellón
8 5 0 3
62%
38%
15 11 4 0
Gimnàstic de Tarragona
8 4 2 2
50%
25%
25%
6 4 18 0
Recreativo de Huelva
8 4 1 3
50%
12%
38%
15 7 4 1
Murcia
8 4 1 3
50%
12%
38%
16 11 8 1
Compostela
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 6 4 0
Las Palmas
6 4 0 2
66%
34%
16 8 1 0
Levante
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 2 4 0
Pontevedra
6 3 2 1
50%
33%
17%
11 4 4 0
Terrassa
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 7 2 0
Moscardó
6 3 1 2
50%
16%
34%
14 9 1 0
Algeciras
6 3 1 2
50%
16%
34%
9 6 1 1
Mallorca
6 2 3 1
33%
50%
17%
4 3 9 1
Ibiza
6 2 3 1
33%
50%
17%
5 7 3 0
Torrejón
6 2 2 2
33%
33%
34%
12 8 2 1
Deportivo de la Coruña
4 3 0 1
75%
25%
7 4 1 1
Caudal
4 3 0 1
75%
25%
9 7 3 0
Racing de Santander
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 8 9 0
Peña Sport
6 3 0 3
50%
50%
7 6 3 0
Alzira
6 3 0 3
50%
50%
7 6 4 1
Badalona
4 3 0 1
75%
25%
9 9 4 0
Portuense
6 2 2 2
33%
33%
34%
6 7 4 0
Olot
6 3 0 3
50%
50%
7 8 0 0
Chantrea
4 3 0 1
75%
25%
5 6 3 1
Atlético Baleares
6 3 0 3
50%
50%
10 13 5 0
Ferrol
6 3 0 3
50%
50%
8 11 7 0
Pegaso
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 6 2 1
Tolosa
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 4 0 0
Leonesa
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 1 1
Langreo
6 2 1 3
33%
16%
51%
7 5 5 1
Linares CF
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 3 2
Constancia
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 6 0
Torrelavega
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 2 2
Antequerano
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 1 0
Atlético Ciudadela
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 9 5 1
Binéfar
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 6 6 2
Córdoba
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 5 2 0
Calvo Sotelo
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 3 7 0
Corellano
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 9 0 0
AD Ceuta
6 2 1 3
33%
16%
51%
4 5 3 1
Cacereño
6 2 1 3
33%
16%
51%
13 15 4 0
Valladolid B
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 6 6 1
Badajoz
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 10 5 0
Villarreal
6 2 1 3
33%
16%
51%
9 14 0 0
Portmany
6 2 1 3
33%
16%
51%
11 17 3 0
Mungia
6 2 1 3
33%
16%
51%
4 15 0 0
Tenerife
4 2 0 2
50%
50%
11 6 2 0
Figueres
4 2 0 2
50%
50%
11 8 0 0
Barakaldo
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 5 2 0
Athletic de Bilbao B
4 2 0 2
50%
50%
8 6 2 0
Poblense
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 5 1 0
Aurrerá Ondarroa
4 2 0 2
50%
50%
5 4 2 0
Avilés
4 2 0 2
50%
50%
8 7 0 0
Lleida
6 1 2 3
16%
33%
51%
7 7 9 0
Carolinense
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 2 0
Vilafranca
4 2 0 2
50%
50%
7 7 0 0
Sevilla B
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 2 0
Don Benito
4 2 0 2
50%
50%
6 6 0 0
Carabanchel
4 2 0 2
50%
50%
6 6 4 0
Mirandés
4 2 0 2
50%
50%
6 6 1 0
Cádiz
4 2 0 2
50%
50%
4 5 6 1
Torrevieja
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 6 1 0
Toledo
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 6 1 0
Andratx
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 9 2 0
Santoña
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 7 2 1
Masnou
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 11 1 0
Valdemoro
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 5 0 0
Barcelona B
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 3 4 0
Albacete
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 2 3 1
Erandio
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 1 0
España Llucmajor
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 0 0
Orihuela
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 6 3 0
Formentera
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 9 1
Turista
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 3 2 0
Cambados
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 6 0
Atlético Malagueño
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 1 1
Olímpic
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 6 0 0
Vinarós
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 6 1 1
Turón
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 8 2 0
Tenisca
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 9 5 0
Martos
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 13 0 0
CD Villanovense
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 12 6 0
Calahorra
4 1 0 3
25%
75%
13 11 0 0
Zamora
2 0 2 0
100%
2 2 1 0
Xerez
2 1 0 1
50%
50%
6 6 0 0
Eldense
2 0 2 0
100%
2 2 5 1
Lorca
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Europa
2 0 2 0
100%
2 2 0 0
Murense
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Puzol
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
San Fernando
2 1 0 1
50%
50%
2 2 0 0
Gandia
2 0 2 0
100%
1 1 0 0
Linense
2 1 0 1
50%
50%
3 3 4 2
Igualada
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 1
San Fernando Henares
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Cartagena
2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0
Toscal
2 1 0 1
50%
50%
2 3 3 0
Mahonés
2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 0
Villena
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Arganda
2 1 0 1
50%
50%
3 4 2 0
Cacabelense
2 1 0 1
50%
50%
4 5 2 0
Huesca
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Plasencia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Alavés B
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Reus
2 1 0 1
50%
50%
4 5 0 0
Sestao
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Ciempozuelos
2 1 0 1
50%
50%
3 4 1 0
Deportivo B
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 1
Vélez
2 1 0 1
50%
50%
1 2 4 0
Valencia
2 1 0 1
50%
50%
2 3 2 0
Ontinyent
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Español San Vicente
4 1 0 3
25%
75%
8 10 0 0
Deusto
2 1 0 1
50%
50%
2 4 1 0
Valencia B
2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Crevillente Deportivo
4 1 0 3
25%
75%
4 6 0 0
Carcaixent
4 0 2 2
50%
50%
4 6 7 1
Castro
2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Arosa
2 1 0 1
50%
50%
1 3 1 0
Ses Salines
2 1 0 1
50%
50%
3 5 0 0
Barcelona
2 1 0 1
50%
50%
2 4 4 0
Binissalem
2 1 0 1
50%
50%
4 7 0 0
Alcorcón
4 1 0 3
25%
75%
5 8 2 0
Girona
2 1 0 1
50%
50%
2 5 2 0
Ourense
4 1 0 3
25%
75%
3 6 7 1
Díter Zafra
2 1 0 1
50%
50%
2 6 1 0
Sabiñánigo
2 1 0 1
50%
50%
5 10 0 0
Gramenet
2 1 0 1
50%
50%
4 9 0 0
Getxo
4 1 0 3
25%
75%
3 13 0 0
Sóller
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Oviedo B
2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Felanitx
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Manchego
2 0 1 1
50%
50%
5 6 0 0
Sant Andreu
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 1
Almansa
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Margaritense
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Gernika
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Zaragoza B
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 1
Valdepeñas
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Rota
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Gimnástica Arandina
2 0 1 1
50%
50%
0 1 5 0
Leganés
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Lugo
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
FC Andorra
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Granada
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Úbeda
2 0 1 1
50%
50%
1 2 1 0
Mérida
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Motril
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
La Cava
2 0 1 1
50%
50%
3 4 2 0
Gijón Industrial
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Vall de Uxó
2 0 1 1
50%
50%
2 3 0 0
Sporting B
2 0 1 1
50%
50%
3 4 3 0
Naval
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Porreres
2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Paterna
2 0 1 1
50%
50%
0 2 1 0
CD Estepona
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Industrial Melilla
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
Betis Deportivo
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
RSD Alcalá
2 0 1 1
50%
50%
3 5 0 1
Jaén
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 1
Sangüesa
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Puerto Real
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Melilla
2 0 1 1
50%
50%
1 4 1 0
Noia
2 0 1 1
50%
50%
1 4 1 0
Arenas
2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Collerense
2 0 1 1
50%
50%
1 4 0 0
Malgrat
2 0 1 1
50%
50%
0 4 0 0
Irún
2 0 1 1
50%
50%
0 4 0 0
Lemona
2 0 1 1
50%
50%
1 5 0 0
Burgos Promesas
2 0 1 1
50%
50%
3 8 0 0
Gran Peña
2 0 1 1
50%
50%
2 7 5 0
Acero
2 0 1 1
50%
50%
0 5 0 0
Alondras
2 0 1 1
50%
50%
1 7 0 0
África Ceutí
2 0 1 1
50%
50%
1 9 1 0
Ponferradina
2 0 0 2
100%
2 4 1 0
Ibiza At
2 0 0 2
100%
2 4 1 0
Alcoyano
2 0 0 2
100%
1 3 0 0
Júpiter
2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Gavà
2 0 0 2
100%
4 7 0 2
Andorra
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Haro
2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Ejea
2 0 0 2
100%
2 5 0 0
Balmaseda
2 0 0 2
100%
3 7 0 0
Talavera
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Béjar
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Atlético Ribeira
2 0 0 2
100%
1 5 1 0
Monzón
2 0 0 2
100%
2 7 0 0
San Martín
2 0 0 2
100%
2 7 0 0
Quart
2 0 0 2
100%
0 5 1 0
Llerenense
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
San Pedro
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Ensidesa
2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Tudelano
2 0 0 2
100%
0 5 2 0
Jerez Industrial
2 0 0 2
100%
2 8 0 0
Venta de Baños
2 0 0 2
100%
0 6 0 0
Alicante
2 0 0 2
100%
3 9 0 0
Eibar
2 0 0 2
100%
3 10 0 0
Las Palmas B
2 0 0 2
100%
2 9 0 0
Extremadura
2 0 0 2
100%
2 10 0 0
Benavente
2 0 0 2
100%
0 8 1 0
San Andrés
2 0 0 2
100%
1 11 0 0
Numancia
2 0 0 2
100%
1 11 0 0