2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Copa Federación2013-14 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 06/11/2013 Atlético Pinto Puerta Bonita
Ronda 1 (Vuelta) 13/11/2013 Puerta Bonita Atlético Pinto
Dieciseisavos de Final (Ida) 20/11/2013 Extremadura UD El Palo
Dieciseisavos de Final (Ida) 27/11/2013 Laredo Ourense
Dieciseisavos de Final (Ida) 27/11/2013 Racing de Ferrol Marino de Luanco
Dieciseisavos de Final (Ida) 27/11/2013 Tropezón Arandina
Dieciseisavos de Final (Ida) 27/11/2013 Guadalajara Tenerife B
Dieciseisavos de Final (Ida) 27/11/2013 Real Unión Peña Sport
Dieciseisavos de Final (Ida) 27/11/2013 Alzira Yeclano Deportivo
Dieciseisavos de Final (Ida) 27/11/2013 Zaragoza B Binissalem
Dieciseisavos de Final (Ida) 27/11/2013 Espanyol B Peña Deportiva
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2013 Almansa Atlético Pinto
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2013 San Juan Balmaseda
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2013 Novelda Almería B
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2013 La Hoya Lorca Alcoyano
Dieciseisavos de Final (Ida) 28/11/2013 CD Alcalá Atlético San José
Dieciseisavos de Final (Ida) 04/12/2013 Varea Amorebieta
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2013 Tenerife B Guadalajara
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 11/12/2013 Almería B Novelda
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 Ourense Laredo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 Arandina Tropezón
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 Atlético Pinto Almansa
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 Peña Sport Real Unión
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 Balmaseda San Juan
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 Amorebieta Varea
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 Alcoyano La Hoya Lorca
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 Yeclano Deportivo Alzira
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 El Palo Extremadura UD
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 Binissalem Zaragoza B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 Peña Deportiva Espanyol B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 18/12/2013 Marino de Luanco Racing de Ferrol
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 19/12/2013 Atlético San José CD Alcalá
Octavos de Final (Ida) 08/01/2014 Ourense Marino de Luanco
Octavos de Final (Ida) 08/01/2014 Balmaseda Tropezón
Octavos de Final (Ida) 08/01/2014 Novelda Alcoyano
Octavos de Final (Ida) 08/01/2014 Toledo Yeclano Deportivo
Octavos de Final (Ida) 08/01/2014 Atlético Pinto Guadalajara
Octavos de Final (Ida) 08/01/2014 Espanyol B Zaragoza B
Octavos de Final (Ida) 08/01/2014 Amorebieta Real Unión
Octavos de Final (Ida) 09/01/2014 CD Alcalá El Palo
Octavos de Final (Vuelta) 22/01/2014 Marino de Luanco Ourense
Octavos de Final (Vuelta) 22/01/2014 Tropezón Balmaseda
Octavos de Final (Vuelta) 22/01/2014 El Palo CD Alcalá
Octavos de Final (Vuelta) 22/01/2014 Yeclano Deportivo Toledo
Octavos de Final (Vuelta) 22/01/2014 Guadalajara Atlético Pinto
Octavos de Final (Vuelta) 22/01/2014 Zaragoza B Espanyol B
Octavos de Final (Vuelta) 22/01/2014 Real Unión Amorebieta
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2014 Alcoyano Novelda
Cuartos de Final (Ida) 05/02/2014 Balmaseda Real Unión
Cuartos de Final (Ida) 05/02/2014 CD Alcalá Ourense
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2014 Yeclano Deportivo Novelda
Cuartos de Final (Ida) 12/02/2014 Zaragoza B Guadalajara
Cuartos de Final (Vuelta) 12/02/2014 Real Unión Balmaseda
Cuartos de Final (Vuelta) 12/02/2014 Novelda Yeclano Deportivo
Cuartos de Final (Vuelta) 12/02/2014 Ourense CD Alcalá
Cuartos de Final (Vuelta) 19/02/2014 Guadalajara Zaragoza B
Semifinal (Ida) 27/02/2014 Novelda Guadalajara
Semifinal (Ida) 27/02/2014 Ourense Balmaseda
Semifinal (Vuelta) 05/03/2014 Guadalajara Novelda
Semifinal (Vuelta) 05/03/2014 Balmaseda Ourense
Final (Ida) 03/04/2014 Guadalajara Ourense
Final (Vuelta) 10/04/2014 Ourense Guadalajara

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Sergi Guardiola Novelda
70.88
Javi Hernández Ourense
50.63
Javi Pérez Guadalajara
50.56
Quique Guadalajara
50.63
Saizar Real Unión
51.25
Óscar Martínez Ourense
40.57
Santi Vélez Balmaseda
40.67
Esnáider Zaragoza B
40.67
Capi Ourense
30.43
Borja Valle Ourense
30.33
    Nom Equip Pos Minuts
Aitor Núñez Guadalajara
844
Akrong Guadalajara
750
Garrido Novelda
750
Óscar Sánchez Novelda
750
Álex Fernández Ourense
729
Espín Guadalajara
723
Javi Pérez Guadalajara
705
Álex Campos Guadalajara
690
Javi López Guadalajara
683
Borja Valle Ourense
680
    Nom Equip Pos Grogues
Capi Ourense
4
Campillo Ourense
3
Javi Hernández Ourense
3
Adil Ourense
3
Akrong Guadalajara
3
Garrido Guadalajara
3
Prosi Guadalajara
3
Arroyo Guadalajara
3
Carlos Javier Zaragoza B
3
Nando Tropezón
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Moisés Ourense
1
Adil Ourense
1
Akrong Guadalajara
1
Hugo Cabanas Balmaseda
1
Popler Atlético Pinto
1
Maroto Atlético Pinto
1
Manolo Gaspar El Palo
1
Saavedra Extremadura UD
1
Rafa Hernández Toledo
1
Iván Mateo Toledo
1
Gols:
169
Promig golejador:
2.73
Targetes Grogues:
214
Targetes Grogues Per Partit:
3.45
Expulsions:
15
Expulsions Per Partit:
0.24
Victòries locals:
35
Victòries visitants:
12
Empats:
15
Màxima victòria local:
6 - 1 Ourense-CD Alcalá
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Almansa-Atlético Pinto

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Ourense
10 7 0 3
70%
30%
22 8 26 2
Guadalajara
10 6 1 3
60%
10%
30%
18 13 26 1
Balmaseda
8 5 2 1
62%
25%
13%
16 10 15 1
Novelda
8 5 2 1
62%
25%
13%
9 5 10 0
Real Unión
6 4 1 1
66%
16%
18%
14 8 8 0
Atlético Pinto
6 4 1 1
66%
16%
18%
10 5 7 2
CD Alcalá
6 2 3 1
33%
50%
17%
6 8 9 0
Zaragoza B
6 2 2 2
33%
33%
34%
11 7 16 0
Espanyol B
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 8 0
Amorebieta
4 2 0 2
50%
50%
6 7 3 0
Yeclano Deportivo
6 1 3 2
16%
50%
34%
6 8 7 0
El Palo
4 1 2 1
25%
50%
25%
4 2 8 1
Alcoyano
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 5 6 0
Marino de Luanco
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 5 5 0
Tropezón
4 1 0 3
25%
75%
6 8 13 0
Extremadura UD
2 1 0 1
50%
50%
1 3 2 1
Arandina
2 1 0 1
50%
50%
4 6 10 0
La Hoya Lorca
2 1 0 1
50%
50%
2 5 3 0
Toledo
2 0 2 0
100%
3 3 3 2
Atlético San José
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Almería B
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 1
Alzira
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Peña Deportiva
2 0 1 1
50%
50%
2 3 9 0
Puerta Bonita
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Racing de Ferrol
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
San Juan
2 0 1 1
50%
50%
2 4 2 1
Binissalem
2 0 1 1
50%
50%
0 3 3 1
Tenerife B
2 0 0 2
100%
5 7 7 0
Peña Sport
2 0 0 2
100%
1 3 3 1
Varea
2 0 0 2
100%
1 5 0 0
Laredo
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Almansa
2 0 0 2
100%
1 7 0 1