2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

Copa Federación2014-15 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
27/11/2014 Móstoles URJC Trival Valderas
02/12/2014 Real Unión Amorebieta
03/12/2014 Sporting de Gijón B Atlético Astorga
03/12/2014 Marino de Luanco Boiro
03/12/2014 Tropezón Gimnástica de Torrelavega
03/12/2014 Osasuna B Haro
03/12/2014 Varea Arandina
03/12/2014 Mercadal Atlético Baleares
03/12/2014 Puertollano Castellón
03/12/2014 Conquense Cartagena FC
03/12/2014 Arroyo Linares
03/12/2014 Marbella San Roque
04/12/2014 Prat Almudévar
16/12/2014 Gimnástica de Torrelavega Tropezón
17/12/2014 Atlético Astorga Sporting de Gijón B
17/12/2014 Boiro Marino de Luanco
17/12/2014 Amorebieta Real Unión
17/12/2014 Haro Osasuna B
17/12/2014 Arandina Varea
17/12/2014 Almudévar Prat
17/12/2014 Atlético Baleares Mercadal
17/12/2014 Cartagena FC Conquense
17/12/2014 Linares Arroyo
17/12/2014 San Roque Marbella
17/12/2014 Castellón Puertollano
18/12/2014 Trival Valderas Móstoles URJC
07/01/2015 Castellón Osasuna B
07/01/2015 Linares Unión Viera
08/01/2015 Atlético Astorga Tropezón
08/01/2015 Arandina Boiro
08/01/2015 Almudévar Real Unión
08/01/2015 Conquense Móstoles URJC
08/01/2015 Atlético Baleares Toledo
14/01/2015 Gerena Marbella
21/01/2015 Tropezón Atlético Astorga
21/01/2015 Osasuna B Castellón
21/01/2015 Marbella Gerena
21/01/2015 Unión Viera Linares
21/01/2015 Toledo Atlético Baleares
22/01/2015 Boiro Arandina
22/01/2015 Real Unión Almudévar
22/01/2015 Móstoles URJC Conquense
04/02/2015 Atlético Baleares Real Unión
05/02/2015 Castellón Gerena
11/02/2015 Arandina Tropezón
12/02/2015 Conquense Linares
11/02/2015 Gerena Castellón
11/02/2015 Real Unión Atlético Baleares
18/02/2015 Tropezón Arandina
19/02/2015 Linares Conquense
04/03/2015 Linares Real Unión
05/03/2015 Castellón Tropezón
18/03/2015 Tropezón Castellón
18/03/2015 Real Unión Linares
09/04/2015 Castellón Real Unión
16/04/2015 Real Unión Castellón

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Goikoetxea Real Unión
4 inf
Ángel Linares
4 inf
Borjas Martín Atlético Astorga
4 inf
Rubén Márquez Boiro
4 inf
Manu Castillo Linares
3 inf
Nando Ramón Atlético Baleares
3 inf
Urbieta Real Unión
2 inf
Romo Real Unión
2 inf
Saizar Real Unión
2 inf
Galán Real Unión
2 inf
Cote Tropezón
2 inf
  Nom Equip Pos Minuts
Otermín Real Unión
930
Arzamendi Real Unión
930
Álex Ruiz Castellón
900
Ibarbia Real Unión
750
Azkoiti Real Unión
750
Andoni Tropezón
720
Borja Gracia Castellón
707
Iriondo Real Unión
699
Rubio Linares
694
Omar Monterde Castellón
685
Adrià Gallego Castellón
647
  Nom Equip Pos Grogues
Silas Real Unión
3
Luis Alberto Tropezón
3
Estrada Tropezón
3
Primo Tropezón
3
Igor Engonga Tropezón
3
Sanabria Linares
3
Rubén Márquez Boiro
3
Iriondo Real Unión
2
Mujika Real Unión
2
Juan Domínguez Real Unión
2
Fer Tropezón
2
  Nom Equip Pos Vermelles
Estrada Tropezón
1
Negredo Castellón
1
Pruden Castellón
1
Fran Carles Linares
1
Curro Vacas Conquense
1
Borja Osasuna B
1
Íñigo Osasuna B
1
Víctor Ros Atlético Baleares
1
Bernat Alomar Atlético Baleares
1
Cristian Atlético Baleares
1
Adri Arandina
1
Gols:
148
Gols Per Partit:
2.64
Targetes Grogues:
210
Targetes Grogues Per Partit:
3.75
Expulsions:
18
Expulsions Per Partit:
0.32
Victòries locals:
34
Victòries visitants:
14
Empats:
8
Màxima victòria local:
6 - 1 Atlético Baleares-Mercadal
Màxima victòria visitant:
0 - 7 Haro-Osasuna B

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Real Unión 10 7 2 1
70%
20%
10%
20 6 13 0
Tropezón 8 5 2 1
62%
25%
13%
13 9 21 1
Castellón 10 4 0 6
40%
60%
11 10 22 2
Linares 8 3 2 3
37%
25%
38%
12 5 14 1
Conquense 6 3 2 1
50%
33%
17%
8 5 12 1
Osasuna B 4 3 0 1
75%
25%
9 3 4 2
Atlético Baleares 6 3 0 3
50%
50%
13 10 9 3
Atlético Astorga 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 5 0
Arandina 6 2 1 3
33%
16%
51%
8 8 16 1
Marbella 4 2 0 2
50%
50%
4 3 16 4
Boiro 4 2 0 2
50%
50%
6 6 8 0
Gerena 4 2 0 2
50%
50%
4 5 15 2
Móstoles URJC 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 5 0
Almudévar 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 3 0
Marino de Luanco 2 1 0 1
50%
50%
4 4 6 0
Toledo 2 1 0 1
50%
50%
2 2 7 1
San Roque 2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Puertollano 2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Varea 2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Arroyo 2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Unión Viera 2 1 0 1
50%
50%
2 6 2 0
Mercadal 2 1 0 1
50%
50%
3 7 2 0
Prat 2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Amorebieta 2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Trival Valderas 2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
Gimnástica de Torrelavega 2 0 0 2
100%
1 3 7 0
Sporting de Gijón B 2 0 0 2
100%
1 3 3 0
Cartagena FC 2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Haro 2 0 0 2
100%
0 8 0 0
Notificar error