2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación2014-15 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 27/11/2014 Móstoles URJC Trival Valderas
Ronda 1 (Ida) 02/12/2014 Real Unión Amorebieta
Ronda 1 (Ida) 03/12/2014 Sporting de Gijón B Atlético Astorga
Ronda 1 (Ida) 03/12/2014 Marino de Luanco Boiro
Ronda 1 (Ida) 03/12/2014 Tropezón Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (Ida) 03/12/2014 Osasuna B Haro
Ronda 1 (Ida) 03/12/2014 Varea Arandina
Ronda 1 (Ida) 03/12/2014 Mercadal Atlético Baleares
Ronda 1 (Ida) 03/12/2014 Puertollano Castellón
Ronda 1 (Ida) 03/12/2014 Conquense Cartagena FC
Ronda 1 (Ida) 03/12/2014 Arroyo Linares
Ronda 1 (Ida) 03/12/2014 Marbella San Roque
Ronda 1 (Ida) 03/12/2014 Atlético Granadilla Toledo
Ronda 1 (Ida) 04/12/2014 Prat Almudévar
Ronda 1 (Vuelta) 16/12/2014 Gimnástica de Torrelavega Tropezón
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 Atlético Astorga Sporting de Gijón B
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 Boiro Marino de Luanco
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 Amorebieta Real Unión
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 Haro Osasuna B
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 Arandina Varea
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 Almudévar Prat
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 Atlético Baleares Mercadal
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 Cartagena FC Conquense
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 Linares Arroyo
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 San Roque Marbella
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 Castellón Puertollano
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2014 Toledo Atlético Granadilla
Ronda 1 (Vuelta) 18/12/2014 Trival Valderas Móstoles URJC
Octavos de Final (Ida) 07/01/2015 Castellón Osasuna B
Octavos de Final (Ida) 07/01/2015 Linares Unión Viera
Octavos de Final (Ida) 08/01/2015 Atlético Astorga Tropezón
Octavos de Final (Ida) 08/01/2015 Arandina Boiro
Octavos de Final (Ida) 08/01/2015 Almudévar Real Unión
Octavos de Final (Ida) 08/01/2015 Conquense Móstoles URJC
Octavos de Final (Ida) 08/01/2015 Atlético Baleares Toledo
Octavos de Final (Ida) 14/01/2015 Gerena Marbella
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2015 Tropezón Atlético Astorga
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2015 Osasuna B Castellón
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2015 Marbella Gerena
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2015 Unión Viera Linares
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2015 Toledo Atlético Baleares
Octavos de Final (Vuelta) 22/01/2015 Boiro Arandina
Octavos de Final (Vuelta) 22/01/2015 Real Unión Almudévar
Octavos de Final (Vuelta) 22/01/2015 Móstoles URJC Conquense
Cuartos de Final (Ida) 04/02/2015 Atlético Baleares Real Unión
Cuartos de Final (Ida) 05/02/2015 Castellón Gerena
Cuartos de Final (Ida) 11/02/2015 Arandina Tropezón
Cuartos de Final (Ida) 12/02/2015 Conquense Linares
Cuartos de Final (Vuelta) 11/02/2015 Gerena Castellón
Cuartos de Final (Vuelta) 11/02/2015 Real Unión Atlético Baleares
Cuartos de Final (Vuelta) 18/02/2015 Tropezón Arandina
Cuartos de Final (Vuelta) 19/02/2015 Linares Conquense
Semifinal (Ida) 04/03/2015 Linares Real Unión
Semifinal (Ida) 05/03/2015 Castellón Tropezón
Semifinal (Vuelta) 18/03/2015 Tropezón Castellón
Semifinal (Vuelta) 18/03/2015 Real Unión Linares
Final (Ida) 09/04/2015 Castellón Real Unión
Final (Vuelta) 16/04/2015 Real Unión Castellón

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Borjas Atlético Astorga
41.00
Goikoetxea Real Unión
40.80
Ángel Linares
40.57
Rubén Márquez Boiro
41.00
Nando Ramón Atlético Baleares
30.50
Manu Castillo Linares
30.75
Satrústegui Osasuna B
30.75
Torres Marino de Luanco
21.00
Juan Fresno Tropezón
20.40
Perujo Tropezón
20.29
    Nom Equip Pos Minuts
Arzamendi Real Unión
930
Otermin Real Unión
930
Álex Ruiz Castellón
900
Azkoiti Real Unión
750
Ibarbia Real Unión
750
Andoni Tropezón
720
Borja Gracia Castellón
707
Iriondo Real Unión
699
Rubio Linares
694
Omar Monterde Castellón
685
    Nom Equip Pos Grogues
Estrada Tropezón
3
Luis Alberto Tropezón
3
Primo Tropezón
3
Silas Real Unión
3
Iriondo Real Unión
3
Igor Engonga Tropezón
3
Sanabria Linares
3
Luis Obispo Arandina
3
Sergio Noche Arandina
3
Rubén Márquez Boiro
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Estrada Tropezón
1
Pato Marbella
1
Alomar Atlético Baleares
1
Víctor Pérez Atlético Baleares
1
Cristian Atlético Baleares
1
Curro Vacas Conquense
1
Herrera Marbella
1
Añón Marbella
1
José Trujillo Marbella
1
Gonzalo Toledo
1
Gols:
148
Promig golejador:
2.64
Targetes Grogues:
245
Targetes Grogues Per Partit:
4.38
Expulsions:
18
Expulsions Per Partit:
0.32
Victòries locals:
34
Victòries visitants:
14
Empats:
8
Màxima victòria local:
6 - 1 Atlético Baleares-Mercadal
Màxima victòria visitant:
0 - 7 Haro-Osasuna B

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Real Unión
10 7 2 1
70%
20%
10%
20 6 15 0
Tropezón
8 5 2 1
62%
25%
13%
13 9 21 1
Castellón
10 4 0 6
40%
60%
11 10 22 2
Linares
8 3 2 3
37%
25%
38%
12 5 14 1
Conquense
6 3 2 1
50%
33%
17%
8 5 12 1
Osasuna B
4 3 0 1
75%
25%
9 3 11 2
Atlético Baleares
6 3 0 3
50%
50%
13 10 10 3
Atlético Astorga
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 5 0
Arandina
6 2 1 3
33%
16%
51%
8 8 21 1
Marbella
4 2 0 2
50%
50%
4 3 16 4
Boiro
4 2 0 2
50%
50%
6 6 8 0
Gerena
4 2 0 2
50%
50%
4 5 15 2
Móstoles URJC
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 6 5 0
Almudévar
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 10 0
Toledo
2 1 0 1
50%
50%
2 2 7 1
Marino de Luanco
2 1 0 1
50%
50%
4 4 6 0
San Roque
2 1 0 1
50%
50%
2 3 6 0
Puertollano
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Varea
2 1 0 1
50%
50%
1 3 7 0
Arroyo
2 1 0 1
50%
50%
1 3 0 0
Mercadal
2 1 0 1
50%
50%
3 7 3 0
Unión Viera
2 1 0 1
50%
50%
2 6 2 0
Prat
2 0 1 1
50%
50%
1 3 1 0
Amorebieta
2 0 1 1
50%
50%
1 3 4 0
Trival Valderas
2 0 1 1
50%
50%
3 5 4 0
Atlético Granadilla
0 0 0 0
0 0 0 0
Sporting de Gijón B
2 0 0 2
100%
1 3 3 0
Gimnástica de Torrelavega
2 0 0 2
100%
1 3 7 0
Cartagena FC
2 0 0 2
100%
0 5 3 0
Haro
2 0 0 2
100%
0 8 4 0