2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Copa Federación2015-16 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 02/12/2015 Compostela Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (Ida) 02/12/2015 Real Unión Rayo Majadahonda
Ronda 1 (Ida) 02/12/2015 Guadalajara Alavés B
Ronda 1 (Ida) 02/12/2015 Atlético Baleares Badalona
Ronda 1 (Ida) 02/12/2015 FC Jumilla Mérida
Ronda 1 (Ida) 02/12/2015 Lebrijana Quintanar del Rey
Ronda 1 (Ida) 03/12/2015 Pontevedra Marino de Luanco
Ronda 1 (Ida) 03/12/2015 Rápido de Bouzas Ciudad Rodrigo
Ronda 1 (Ida) 03/12/2015 Egüés Móstoles URJC
Ronda 1 (Ida) 03/12/2015 Sabadell Elche Ilicitano
Ronda 1 (Ida) 03/12/2015 Granada B Badajoz
Ronda 1 (Ida) 05/12/2015 Sariñena Ascó
Ronda 1 (Vuelta) 16/12/2015 Marino de Luanco Pontevedra
Ronda 1 (Vuelta) 16/12/2015 Gimnástica de Torrelavega Compostela
Ronda 1 (Vuelta) 16/12/2015 Rayo Majadahonda Real Unión
Ronda 1 (Vuelta) 16/12/2015 Alavés B Guadalajara
Ronda 1 (Vuelta) 16/12/2015 Elche Ilicitano Sabadell
Ronda 1 (Vuelta) 16/12/2015 Badalona Atlético Baleares
Ronda 1 (Vuelta) 16/12/2015 Ascó Sariñena
Ronda 1 (Vuelta) 16/12/2015 Mérida FC Jumilla
Ronda 1 (Vuelta) 16/12/2015 Badajoz Granada B
Ronda 1 (Vuelta) 16/12/2015 Quintanar del Rey Lebrijana
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2015 Ciudad Rodrigo Rápido de Bouzas
Ronda 1 (Vuelta) 17/12/2015 Móstoles URJC Egüés
Octavos de Final (Ida) 06/01/2016 Pontevedra Rápido de Bouzas
Octavos de Final (Ida) 06/01/2016 Mérida Badajoz
Octavos de Final (Ida) 06/01/2016 Condal de Noreña Sariñena
Octavos de Final (Ida) 06/01/2016 Quintanar del Rey Elche Ilicitano
Octavos de Final (Ida) 07/01/2016 SD Logroñés Gimnástica de Torrelavega
Octavos de Final (Ida) 07/01/2016 Atlético Baleares Lorca Deportiva
Octavos de Final (Ida) 07/01/2016 Móstoles URJC Villa de Santa Brígida
Octavos de Final (Ida) 07/01/2016 Guadalajara Rayo Majadahonda
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2016 Rápido de Bouzas Pontevedra
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2016 Badajoz Mérida
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2016 Gimnástica de Torrelavega SD Logroñés
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2016 Sariñena Condal de Noreña
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2016 Elche Ilicitano Quintanar del Rey
Octavos de Final (Vuelta) 20/01/2016 Rayo Majadahonda Guadalajara
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2016 Lorca Deportiva Atlético Baleares
Octavos de Final (Vuelta) 21/01/2016 Villa de Santa Brígida Móstoles URJC
Cuartos de Final (Ida) 03/02/2016 Mérida Rápido de Bouzas
Cuartos de Final (Ida) 03/02/2016 Atlético Baleares Elche Ilicitano
Cuartos de Final (Ida) 03/02/2016 Sariñena Gimnástica de Torrelavega
Cuartos de Final (Ida) 04/02/2016 Rayo Majadahonda Móstoles URJC
Cuartos de Final (Vuelta) 10/02/2016 Móstoles URJC Rayo Majadahonda
Cuartos de Final (Vuelta) 10/02/2016 Rápido de Bouzas Mérida
Cuartos de Final (Vuelta) 10/02/2016 Elche Ilicitano Atlético Baleares
Cuartos de Final (Vuelta) 10/02/2016 Gimnástica de Torrelavega Sariñena
Semifinal (Ida) 03/03/2016 Mérida Rayo Majadahonda
Semifinal (Ida) 03/03/2016 Atlético Baleares Gimnástica de Torrelavega
Semifinal (Vuelta) 16/03/2016 Rayo Majadahonda Mérida
Semifinal (Vuelta) 16/03/2016 Gimnástica de Torrelavega Atlético Baleares
Final (Ida) 06/04/2016 Rayo Majadahonda Atlético Baleares
Final (Vuelta) 13/04/2016 Atlético Baleares Rayo Majadahonda

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Aitor Mérida
71.00
Lucho Sariñena
40.67
Carlos Pereira Rápido de Bouzas
40.80
Jurado Atlético Baleares
30.38
Pedro Conde Mérida
31.00
Rubén Blanco Rayo Majadahonda
30.30
Borja Acha Rayo Majadahonda
30.38
Aitor Lora Móstoles URJC
30.60
Odera Móstoles URJC
30.50
Enrique Carreño Badajoz
30.75
    Nom Equip Pos Minuts
Miguel Ángel Rayo Majadahonda
900
Manu Farrando Atlético Baleares
877
Rubén Blanco Rayo Majadahonda
734
Toni Rayo Majadahonda
732
Sebas Gil Mérida
720
Mario Gimnástica de Torrelavega
720
Malik Atlético Baleares
681
Pesca Rayo Majadahonda
674
Michael Wiemann Atlético Baleares
632
Biel Guasp Atlético Baleares
631
    Nom Equip Pos Grogues
Thilo Atlético Baleares
4
Primo Gimnástica de Torrelavega
4
Primi Elche Ilicitano
4
Riad Atlético Baleares
3
Juanjo Nieto Atlético Baleares
3
César Morgado Mérida
3
Iñaki Rayo Majadahonda
3
Larios Sariñena
3
Crespo Sariñena
3
Pedro García Pontevedra
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Riad Atlético Baleares
1
Borja Mérida
1
Peño Móstoles URJC
1
Catena Móstoles URJC
1
Primo Gimnástica de Torrelavega
1
Del Prado Gimnástica de Torrelavega
1
Chapi Gimnástica de Torrelavega
1
Gustavo Souto Rápido de Bouzas
1
Tomás Abelleira Pontevedra
1
Queijeiro Pontevedra
1
Gols:
136
Promig golejador:
2.52
Targetes Grogues:
201
Targetes Grogues Per Partit:
3.72
Expulsions:
17
Expulsions Per Partit:
0.31
Victòries locals:
20
Victòries visitants:
19
Empats:
15
Màxima victòria local:
6 - 0 Mérida-Badajoz
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Móstoles URJC-Rayo Majadahonda

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Atlético Baleares
10 6 3 1
60%
30%
10%
17 8 23 1
Mérida
8 5 2 1
62%
25%
13%
17 8 9 1
Rayo Majadahonda
10 5 2 3
50%
20%
30%
15 7 16 0
Móstoles URJC
6 4 0 2
66%
34%
13 7 3 2
Sariñena
6 3 2 1
50%
33%
17%
9 7 12 0
Gimnástica de Torrelavega
8 2 4 2
25%
50%
25%
12 9 25 3
Rápido de Bouzas
6 3 1 2
50%
16%
34%
7 8 7 1
Pontevedra
4 3 0 1
75%
25%
5 3 15 2
Elche Ilicitano
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 7 19 1
Quintanar del Rey
4 2 1 1
50%
25%
25%
2 2 3 0
Badajoz
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 11 6 1
Guadalajara
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 10 0
Villa de Santa Brígida
2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
SD Logroñés
2 1 0 1
50%
50%
3 5 5 0
Compostela
2 0 2 0
100%
1 1 5 1
Sabadell
2 0 2 0
100%
3 3 8 1
Lebrijana
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Real Unión
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Alavés B
2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Badalona
2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Condal de Noreña
2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 1
Granada B
2 0 1 1
50%
50%
3 5 8 1
Marino de Luanco
2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Ciudad Rodrigo
2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Ascó
2 0 0 2
100%
1 3 3 0
FC Jumilla
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Lorca Deportiva
2 0 0 2
100%
1 7 4 1
Egüés
2 0 0 2
100%
1 9 1 0