2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

prev Copa Federación2015-16 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
02/12/2015 Compostela Gimnástica de Torrelavega
02/12/2015 Real Unión Rayo Majadahonda
02/12/2015 Guadalajara Alavés B
02/12/2015 Atlético Baleares Badalona
02/12/2015 FC Jumilla Mérida
02/12/2015 Lebrijana Quintanar del Rey
03/12/2015 Pontevedra Marino de Luanco
03/12/2015 Rápido de Bouzas Ciudad Rodrigo
03/12/2015 Egüés Móstoles URJC
03/12/2015 Sabadell Elche Ilicitano
03/12/2015 Granada B Badajoz
05/12/2015 Sariñena Ascó
16/12/2015 Marino de Luanco Pontevedra
16/12/2015 Gimnástica de Torrelavega Compostela
16/12/2015 Rayo Majadahonda Real Unión
16/12/2015 Alavés B Guadalajara
16/12/2015 Elche Ilicitano Sabadell
16/12/2015 Badalona Atlético Baleares
16/12/2015 Ascó Sariñena
16/12/2015 Mérida FC Jumilla
16/12/2015 Badajoz Granada B
16/12/2015 Quintanar del Rey Lebrijana
17/12/2015 Ciudad Rodrigo Rápido de Bouzas
17/12/2015 Móstoles URJC Egüés
06/01/2016 Pontevedra Rápido de Bouzas
06/01/2016 Mérida Badajoz
06/01/2016 Condal de Noreña Sariñena
06/01/2016 Quintanar del Rey Elche Ilicitano
07/01/2016 SD Logroñés Gimnástica de Torrelavega
07/01/2016 Atlético Baleares Lorca Deportiva
07/01/2016 Móstoles URJC Villa de Santa Brígida
07/01/2016 Guadalajara Rayo Majadahonda
20/01/2016 Rápido de Bouzas Pontevedra
20/01/2016 Badajoz Mérida
20/01/2016 Gimnástica de Torrelavega SD Logroñés
20/01/2016 Sariñena Condal de Noreña
20/01/2016 Elche Ilicitano Quintanar del Rey
20/01/2016 Rayo Majadahonda Guadalajara
21/01/2016 Lorca Deportiva Atlético Baleares
21/01/2016 Villa de Santa Brígida Móstoles URJC
03/02/2016 Mérida Rápido de Bouzas
03/02/2016 Atlético Baleares Elche Ilicitano
03/02/2016 Sariñena Gimnástica de Torrelavega
04/02/2016 Rayo Majadahonda Móstoles URJC
10/02/2016 Móstoles URJC Rayo Majadahonda
10/02/2016 Rápido de Bouzas Mérida
10/02/2016 Elche Ilicitano Atlético Baleares
10/02/2016 Gimnástica de Torrelavega Sariñena
03/03/2016 Mérida Rayo Majadahonda
03/03/2016 Atlético Baleares Gimnástica de Torrelavega
16/03/2016 Rayo Majadahonda Mérida
16/03/2016 Gimnástica de Torrelavega Atlético Baleares
06/04/2016 Rayo Majadahonda Atlético Baleares
13/04/2016 Atlético Baleares Rayo Majadahonda

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Aitor Mérida
7 inf
Lucho Sariñena
4 inf
Carlos Pereira Rápido de Bouzas
4 inf
Jurado Atlético Baleares
3 inf
Pedro Conde Mérida
3 inf
Rubén Blanco Rayo Majadahonda
3 inf
Borja Acha Rayo Majadahonda
3 inf
Odera Móstoles URJC
3 inf
Aitor Lora Móstoles URJC
3 inf
Enrique Carreño Badajoz
3 inf
Javi Casares Atlético Baleares
2 inf
  Nom Equip Pos Minuts
Miguel Ángel Rayo Majadahonda
900
Manu Farrando Atlético Baleares
877
Rubén Blanco Rayo Majadahonda
734
Toni Rayo Majadahonda
732
Sebas Gil Mérida
720
Mario Gimnástica de Torrelavega
720
Malik Atlético Baleares
681
Pesca Rayo Majadahonda
674
Michael Wiemann Atlético Baleares
632
Biel Guasp Atlético Baleares
631
Pliquett Atlético Baleares
630
  Nom Equip Pos Grogues
Thilo Atlético Baleares
4
Primo Gimnástica de Torrelavega
4
Primi Elche Ilicitano
4
Riad Atlético Baleares
3
Juanjo Nieto Atlético Baleares
3
César Morgado Mérida
3
Iñaki Rayo Majadahonda
3
Larios Sariñena
3
Crespo Sariñena
3
Pedro García Pontevedra
3
Fran Elche Ilicitano
3
  Nom Equip Pos Vermelles
Riad Atlético Baleares
1
Borja Mérida
1
Peño Móstoles URJC
1
Catena Móstoles URJC
1
Primo Gimnástica de Torrelavega
1
Del Prado Gimnástica de Torrelavega
1
Chapi Gimnástica de Torrelavega
1
Gustavo Souto Rápido de Bouzas
1
Tomás Abelleira Pontevedra
1
Queijeiro Pontevedra
1
Primi Elche Ilicitano
1
Gols:
136
Gols Per Partit:
2.52
Targetes Grogues:
201
Targetes Grogues Per Partit:
3.72
Expulsions:
17
Expulsions Per Partit:
0.31
Victòries locals:
20
Victòries visitants:
19
Empats:
15
Màxima victòria local:
6 - 0 Mérida-Badajoz
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Móstoles URJC-Rayo Majadahonda

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Atlético Baleares 10 6 3 1
60%
30%
10%
17 8 23 1
Mérida 8 5 2 1
62%
25%
13%
17 8 9 1
Rayo Majadahonda 10 5 2 3
50%
20%
30%
15 7 16 0
Móstoles URJC 6 4 0 2
66%
34%
13 7 3 2
Sariñena 6 3 2 1
50%
33%
17%
9 7 12 0
Gimnástica de Torrelavega 8 2 4 2
25%
50%
25%
12 9 25 3
Rápido de Bouzas 6 3 1 2
50%
16%
34%
7 8 7 1
Pontevedra 4 3 0 1
75%
25%
5 3 15 2
Elche Ilicitano 6 2 2 2
33%
33%
34%
8 7 19 1
Quintanar del Rey 4 2 1 1
50%
25%
25%
2 2 3 0
Badajoz 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 11 6 1
Guadalajara 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 10 0
Villa de Santa Brígida 2 1 0 1
50%
50%
2 3 1 0
SD Logroñés 2 1 0 1
50%
50%
3 5 5 0
Compostela 2 0 2 0
100%
1 1 5 1
Sabadell 2 0 2 0
100%
3 3 8 1
Lebrijana 2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Real Unión 2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Alavés B 2 0 1 1
50%
50%
1 2 4 0
Badalona 2 0 1 1
50%
50%
0 1 4 0
Condal de Noreña 2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 1
Granada B 2 0 1 1
50%
50%
3 5 8 1
Marino de Luanco 2 0 0 2
100%
0 2 3 0
Ciudad Rodrigo 2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Ascó 2 0 0 2
100%
1 3 3 0
FC Jumilla 2 0 0 2
100%
1 4 0 0
Lorca Deportiva 2 0 0 2
100%
1 7 4 1
Egüés 2 0 0 2
100%
1 9 1 0
Notificar error