2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

prev Copa Federación2019-20

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 02/10/2019 Poblense Teruel
Ronda 1 02/10/2019 Prat Muleño
Ronda 1 02/10/2019 Cultural de Durango Tropezón
Ronda 1 03/10/2019 Tudelano Cortes
Ronda 1 03/10/2019 Coruxo Internacional
Ronda 1 03/10/2019 Móstoles URJC Unión Viera
Ronda 1 03/10/2019 Salamanca CF Burgos
Ronda 1 03/10/2019 Izarra Llanes
Ronda 1 03/10/2019 Náxara Calahorra
Ronda 1 03/10/2019 Compostela Arandina
Ronda 1 03/10/2019 Vélez Murcia
Ronda 1 03/10/2019 San Fernando Arroyo
Ronda 1 03/10/2019 Linense Conquense
Ronda 1 03/10/2019 Talavera de la Reina Utrera
Ronda 1 09/10/2019 Jove Español Sabadell
Ronda 1 09/10/2019 Alcoyano Castellón
Octavos de Final 16/10/2019 Salamanca CF Móstoles URJC
Octavos de Final 16/10/2019 Compostela Coruxo
Octavos de Final 16/10/2019 Cultural de Durango Izarra
Octavos de Final 16/10/2019 Tudelano Calahorra
Octavos de Final 16/10/2019 Poblense Prat
Octavos de Final 16/10/2019 Murcia Talavera de la Reina
Octavos de Final 17/10/2019 San Fernando Linense
Octavos de Final 17/10/2019 Castellón Jove Español
Cuartos de Final 07/11/2019 Salamanca CF Coruxo
Cuartos de Final 07/11/2019 Izarra Tudelano
Cuartos de Final 07/11/2019 Castellón Prat
Cuartos de Final 07/11/2019 Murcia Linense
Semifinal 21/11/2019 Ganador "Grupo 1" Ganador "Grupo 2"
Semifinal 21/11/2019 Ganador "Grupo 3" Ganador "Grupo 4"
Final 05/12/2019 Ganador 1-2 Ganador 3-4

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
David Toro San Fernando
3 0.00
Haritz Albisua Linense
2 0.00
Dopi Linense
2 0.00
Mikel Yoldi Izarra
2 0.00
Hugo Díaz Salamanca CF
2 0.00
Sylla Coruxo
2 0.00
Gálvez Castellón
2 0.00
Mateo Ferrer Poblense
2 0.00
Samu Corral Talavera de la Reina
2 0.00
More Móstoles URJC
2 0.00
Iñaki Jiménez Tudelano
1 0.00
  Nom Equip Pos Minuts
Putxi Prat
240
Guzmán Prat
240
Brea Coruxo
210
Carlos Coruxo
210
De Vicente Coruxo
210
Jesús López Castellón
210
Marc Castells Castellón
210
Gálvez Castellón
210
Javi Morales Prat
210
Miguel Amengual Poblense
210
Damià Ramos Poblense
210
  Nom Equip Pos Grogues
Meseguer Tudelano
2
Chaco Calahorra
2
Diego C Tudelano
1
Sergio Rodríguez Linense
1
Haritz Albisua Linense
1
Alhassan Koroma Linense
1
Dopi Linense
1
Albisu Izarra
1
Hinojosa Izarra
1
Toni García Izarra
1
Sagués Izarra
1
  Nom Equip Pos Vermelles
Pablo Crespo Coruxo
1
Javi Morales Prat
1
Javier Moreno Poblense
1
Édgar Sabadell
1
Fede Jove Español
1
Jorge Jove Español
1
Bruno Cue Llanes
1
David Aparicio Teruel
1
Diego Simón Internacional
1
Vicky Tropezón
1
Héctor Rubio Conquense
1
Gols:
50
Gols Per Partit:
1.61
Targetes Grogues:
90
Targetes Grogues Per Partit:
2.90
Expulsions:
11
Expulsions Per Partit:
0.35
Victòries locals:
16
Victòries visitants:
6
Empats:
9
Màxima victòria local:
5 - 0 Tudelano-Cortes
Màxima victòria visitant:
1 - 4 Cultural de Durango-Izarra

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Tudelano 2 2 0 0
100%
6 0 3 0
Linense 2 2 0 0
100%
5 0 4 0
Izarra 2 2 0 0
100%
6 2 4 0
Murcia 2 2 0 0
100%
3 0 2 0
Salamanca CF 2 2 0 0
100%
4 2 2 0
Coruxo 2 2 0 0
100%
3 1 4 1
Castellón 2 2 0 0
100%
5 3 3 0
Prat 2 1 1 0
50%
50%
3 2 7 1
Poblense 2 1 1 0
50%
50%
3 2 5 1
San Fernando 2 1 0 1
50%
50%
4 1 2 0
Compostela 2 1 0 1
50%
50%
5 3 2 0
Talavera de la Reina 2 1 0 1
50%
50%
2 1 6 0
Móstoles URJC 2 1 0 1
50%
50%
4 3 2 0
Calahorra 2 1 0 1
50%
50%
1 1 7 0
Cultural de Durango 2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Sabadell 1 0 1 0
100%
0 0 3 1
Jove Español 2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 2
Alcoyano 1 0 0 1
100%
3 3 1 0
Ganador "Grupo 1" 0 0 0 0
0 0 0 0
Ganador "Grupo 2" 0 0 0 0
0 0 0 0
Ganador "Grupo 3" 0 0 0 0
0 0 0 0
Ganador "Grupo 4" 0 0 0 0
0 0 0 0
Ganador 1-2 0 0 0 0
0 0 0 0
Ganador 3-4 0 0 0 0
0 0 0 0
Llanes 1 0 0 1
100%
1 2 2 1
Náxara 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Muleño 1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Teruel 1 0 0 1
100%
1 2 3 1
Burgos 1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Internacional 1 0 0 1
100%
0 1 1 1
Unión Viera 1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Utrera 1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Tropezón 1 0 0 1
100%
0 2 5 1
Vélez 1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Arandina 1 0 0 1
100%
1 4 2 0
Arroyo 1 0 0 1
100%
0 4 3 0
Conquense 1 0 0 1
100%
0 4 2 1
Cortes 1 0 0 1
100%
0 5 2 0
Notificar error
// roll up