2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Copa Federación2019-20 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 02/10/2019 Poblense Teruel
Ronda 1 02/10/2019 Prat Muleño
Ronda 1 02/10/2019 Cultural de Durango Tropezón
Ronda 1 03/10/2019 Tudelano Cortes
Ronda 1 03/10/2019 Coruxo Internacional
Ronda 1 03/10/2019 Móstoles URJC Unión Viera
Ronda 1 03/10/2019 Salamanca UDS Burgos
Ronda 1 03/10/2019 Izarra Llanes
Ronda 1 03/10/2019 Compostela Arandina
Ronda 1 03/10/2019 Náxara Calahorra
Ronda 1 03/10/2019 Vélez Murcia
Ronda 1 03/10/2019 San Fernando Arroyo
Ronda 1 03/10/2019 Linense Conquense
Ronda 1 03/10/2019 Talavera de la Reina Utrera
Ronda 1 09/10/2019 Jove Español Sabadell
Ronda 1 09/10/2019 Alcoyano Castellón
Octavos de Final 16/10/2019 Tudelano Calahorra
Octavos de Final 16/10/2019 Poblense Prat
Octavos de Final 16/10/2019 Cultural de Durango Izarra
Octavos de Final 16/10/2019 Compostela Coruxo
Octavos de Final 16/10/2019 Salamanca UDS Móstoles URJC
Octavos de Final 16/10/2019 Murcia Talavera de la Reina
Octavos de Final 17/10/2019 Castellón Jove Español
Octavos de Final 17/10/2019 San Fernando Linense
Cuartos de Final 06/11/2019 Salamanca UDS Coruxo
Cuartos de Final 06/11/2019 Castellón Prat
Cuartos de Final 07/11/2019 Izarra Tudelano
Cuartos de Final 07/11/2019 Murcia Linense
Semifinal 20/11/2019 Tudelano Coruxo
Semifinal 20/11/2019 Castellón Murcia
Final 05/12/2019 Murcia Tudelano

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Suárez Tudelano
41.00
Gálvez Castellón
30.75
Toro San Fernando
31.50
Hugo Díaz Salamanca UDS
31.50
Antón Coruxo
20.50
Sylla Coruxo
20.50
Yoldi Izarra
20.67
Iñaki Jiménez Tudelano
20.67
Soto Tudelano
20.40
Obieta Tudelano
20.50
    Nom Equip Pos Minuts
Marcellán Murcia
510
Jesús Castellón
450
Castells Castellón
450
Zabaleta Tudelano
434
Brea Coruxo
420
Antón Coruxo
420
Ángel López Tudelano
420
Kevin Murcia
420
Juanra Murcia
420
Olivas Tudelano
390
    Nom Equip Pos Grogues
Víctor Meseguer Murcia
3
Chacopino Calahorra
2
Alcaina Castellón
2
Meseguer Tudelano
2
Suárez Tudelano
2
Chabboura Prat
2
Ricarte Prat
2
Indiano Burgos
1
Alberto Calahorra
1
Jorge Calahorra
1
    Nom Equip Pos Vermelles
Pablo Crespo Coruxo
1
Diego Simón Internacional
1
Morales Prat
1
Edgar Hernández Sabadell
1
Javier Moreno Poblense
1
Fede Jove Español
1
Jorge Serrano Jove Español
1
Bruno Cue Llanes
1
David Aparicio Teruel
1
Vicky Tropezón
1
Gols:
83
Promig golejador:
2.68
Targetes Grogues:
122
Targetes Grogues Per Partit:
3.94
Expulsions:
11
Expulsions Per Partit:
0.35
Victòries locals:
18
Victòries visitants:
8
Empats:
5
Màxima victòria local:
5 - 0 Tudelano-Cortes
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Izarra-Tudelano

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Tudelano
5 4 1 0
80%
20%
13 2 10 0
Murcia
5 4 1 0
80%
20%
9 2 14 0
Salamanca UDS
3 2 1 0
66%
33%
1%
6 4 3 0
Coruxo
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 4 6 1
Castellón
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 6 8 0
Linense
3 2 0 1
66%
34%
6 2 8 0
Izarra
3 2 0 1
66%
34%
7 7 5 0
Prat
3 1 2 0
33%
66%
1%
3 2 10 1
Poblense
2 1 1 0
50%
50%
3 2 5 1
San Fernando
2 1 0 1
50%
50%
4 1 2 0
Compostela
2 1 0 1
50%
50%
5 3 2 0
Talavera de la Reina
2 1 0 1
50%
50%
2 1 6 0
Móstoles URJC
2 1 0 1
50%
50%
4 3 2 0
Calahorra
2 1 0 1
50%
50%
1 1 6 0
Cultural de Durango
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
Sabadell
1 0 1 0
100%
0 0 2 1
Jove Español
2 0 1 1
50%
50%
0 2 3 2
Alcoyano
1 0 0 1
100%
3 3 1 0
Llanes
1 0 0 1
100%
1 2 3 1
Muleño
1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Náxara
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Teruel
1 0 0 1
100%
1 2 3 1
Burgos
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Internacional
1 0 0 1
100%
0 1 2 1
Tropezón
1 0 0 1
100%
0 2 5 1
Vélez
1 0 0 1
100%
0 2 0 0
Unión Viera
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Utrera
1 0 0 1
100%
0 2 1 0
Arandina
1 0 0 1
100%
1 4 2 0
Arroyo
1 0 0 1
100%
0 4 3 0
Conquense
1 0 0 1
100%
0 4 2 1
Cortes
1 0 0 1
100%
0 5 0 0