2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

prev Copa Federación2016-17 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Dieciseisavos de Final (Ida) 23/11/2016 Orihuela Lorca Deportiva
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Sporting de Gijón B Zamora
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Atlético Baleares Prat
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Poblense Badalona
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Zamudio Racing de Santander B
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Peña Sport Real Unión
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Andorra CF Socuéllamos
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Varea Alavés B
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Fuenlabrada San Sebastián de los Reyes
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Atlético Mancha Real CD Badajoz
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Conquense Teruel
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Arosa Ponferradina
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Burgos Arandina
Dieciseisavos de Final (Ida) 30/11/2016 Tenisca Madridejos
Dieciseisavos de Final (Ida) 01/12/2016 Atlético Saguntino UCAM Murcia B
Dieciseisavos de Final (Ida) 01/12/2016 San Fernando Linares Deportivo
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2016 Arandina Burgos
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 08/12/2016 Real Unión Peña Sport
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 13/12/2016 Alavés B Varea
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 Badalona Poblense
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 UCAM Murcia B Atlético Saguntino
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 Prat Atlético Baleares
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 Racing de Santander B Zamudio
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 San Sebastián de los Reyes Fuenlabrada
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 CD Badajoz Atlético Mancha Real
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 Socuéllamos Andorra CF
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 Teruel Conquense
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 Ponferradina Arosa
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 Zamora Sporting de Gijón B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 Madridejos Tenisca
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 14/12/2016 Lorca Deportiva Orihuela
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 15/12/2016 Linares Deportivo San Fernando
Octavos de Final (Ida) 11/01/2017 Badalona Teruel
Octavos de Final (Ida) 11/01/2017 Prat Atlético Saguntino
Octavos de Final (Ida) 11/01/2017 Real Unión Alavés B
Octavos de Final (Ida) 11/01/2017 Zamudio Sporting de Gijón B
Octavos de Final (Ida) 11/01/2017 Fuenlabrada Burgos
Octavos de Final (Ida) 11/01/2017 CD Badajoz Lorca Deportiva
Octavos de Final (Ida) 11/01/2017 Ponferradina Tenisca
Octavos de Final (Ida) 11/01/2017 Linares Deportivo Socuéllamos
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2017 Alavés B Real Unión
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2017 Atlético Saguntino Prat
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2017 Teruel Badalona
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2017 Socuéllamos Linares Deportivo
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2017 Burgos Fuenlabrada
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2017 Tenisca Ponferradina
Octavos de Final (Vuelta) 18/01/2017 Sporting de Gijón B Zamudio
Octavos de Final (Vuelta) 25/01/2017 Lorca Deportiva CD Badajoz
Cuartos de Final (Ida) 01/02/2017 Sporting de Gijón B Badalona
Cuartos de Final (Ida) 01/02/2017 Atlético Saguntino Socuéllamos
Cuartos de Final (Ida) 01/02/2017 Fuenlabrada Lorca Deportiva
Cuartos de Final (Ida) 01/02/2017 Ponferradina Real Unión
Cuartos de Final (Vuelta) 08/02/2017 Badalona Sporting de Gijón B
Cuartos de Final (Vuelta) 08/02/2017 Real Unión Ponferradina
Cuartos de Final (Vuelta) 08/02/2017 Socuéllamos Atlético Saguntino
Cuartos de Final (Vuelta) 08/02/2017 Lorca Deportiva Fuenlabrada
Semifinal (Ida) 22/02/2017 Badalona Fuenlabrada
Semifinal (Ida) 22/02/2017 Real Unión Atlético Saguntino
Semifinal (Vuelta) 02/03/2017 Fuenlabrada Badalona
Semifinal (Vuelta) 02/03/2017 Atlético Saguntino Real Unión
Final (Ida) 30/03/2017 Fuenlabrada Atlético Saguntino
Final (Vuelta) 06/04/2017 Atlético Saguntino Fuenlabrada

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Figueroa Ponferradina
5 0.00
Narváez Socuéllamos
4 0.00
Dieguito Socuéllamos
4 0.00
Néstor Atlético Saguntino
3 0.00
Claudio Sporting de Gijón B
3 0.00
Gerard Oliva Badalona
3 0.00
Juanto Ponferradina
3 0.00
Gámez Atlético Saguntino
2 0.00
Arriaga Real Unión
2 0.00
Galán Real Unión
2 0.00
Capelete Real Unión
2 0.00
  Nom Equip Pos Minuts
Marcos Atlético Saguntino
810
Cervero Fuenlabrada
713
Beni Atlético Saguntino
688
Adrià Parera Badalona
630
Escoruela Real Unión
621
Fran García Fuenlabrada
597
Rodellar Real Unión
595
Aimar Sagastibeltza Real Unión
591
Ismael Gil Fuenlabrada
584
Agus Alonso Badalona
578
Nana Fuenlabrada
577
  Nom Equip Pos Grogues
Beni Atlético Saguntino
3
Riki Sporting de Gijón B
3
San José Fuenlabrada
3
Fran Grima Badalona
3
Goldar Ponferradina
3
Montero Burgos
3
Óscar López Atlético Saguntino
2
Néstor Atlético Saguntino
2
Aimar Sagastibeltza Real Unión
2
Gorosabel Real Unión
2
Iribas Fuenlabrada
2
  Nom Equip Pos Vermelles
Javi Atlético Saguntino
1
Hernáez Real Unión
1
Miguel Ángel Fuenlabrada
1
Luis Milla Fuenlabrada
1
Núñez Ponferradina
1
Xisco Campos Ponferradina
1
Antonio Lorca Deportiva
1
Gorka Luariz Zamudio
1
Marc Orihuela
1
Manolo Atlético Mancha Real
1
Gols:
164
Gols Per Partit:
2.65
Targetes Grogues:
184
Targetes Grogues Per Partit:
2.97
Expulsions:
10
Expulsions Per Partit:
0.16
Victòries locals:
28
Victòries visitants:
18
Empats:
16
Màxima victòria local:
8 - 2 Socuéllamos-Andorra CF
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Arosa-Ponferradina

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Atlético Saguntino 10 6 4 0
60%
40%
13 1 19 1
Real Unión 8 4 3 1
50%
37%
13%
8 3 8 1
Sporting de Gijón B 6 5 0 1
83%
17%
10 6 12 0
Fuenlabrada 10 4 2 4
40%
20%
40%
10 12 16 2
Socuéllamos 6 4 1 1
66%
16%
18%
16 8 12 0
Badalona 8 3 3 2
37%
37%
26%
17 10 16 0
Ponferradina 6 3 2 1
50%
33%
17%
12 5 11 2
Lorca Deportiva 6 3 2 1
50%
33%
17%
11 5 9 1
Prat 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 9 0
CD Badajoz 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 5 0
Teruel 4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 3 0
Alavés B 4 2 0 2
50%
50%
7 6 5 0
Burgos 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 8 0
Tenisca 4 1 1 2
25%
25%
50%
9 6 3 0
Linares Deportivo 4 1 1 2
25%
25%
50%
4 5 3 0
Zamudio 4 1 1 2
25%
25%
50%
3 7 8 1
San Sebastián de los Reyes 2 1 0 1
50%
50%
2 2 3 0
Madridejos 2 1 0 1
50%
50%
3 7 0 0
Poblense 2 0 2 0
100%
3 3 5 0
Racing de Santander B 2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Arandina 2 0 1 1
50%
50%
2 3 3 0
San Fernando 2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Peña Sport 2 0 1 1
50%
50%
0 1 1 0
Orihuela 2 0 1 1
50%
50%
1 3 7 1
Conquense 2 0 0 2
100%
1 3 0 0
UCAM Murcia B 2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Zamora 2 0 0 2
100%
0 3 1 0
Atlético Baleares 2 0 0 2
100%
2 5 2 0
Varea 2 0 0 2
100%
1 5 2 0
Atlético Mancha Real 2 0 0 2
100%
1 6 2 1
Arosa 2 0 0 2
100%
1 9 0 0
Andorra CF 2 0 0 2
100%
2 12 4 0
Notificar error
// roll up