2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

prev Copa Federación2017-18 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 Avilés Burgos CF
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 Silva Langreo
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 Rápido de Bouzas Pontevedra
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 Ardoi Utebo
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 Peña Sport Alavés B
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 Tarazona SD Logroñés
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 Plasencia UD San Fernando
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 Villanovense Tenerife B
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 San Sebastián de los Reyes Rayo Majadahonda
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 FC Cartagena B Ontinyent
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 Olímpic UCAM Murcia
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 Atlético Saguntino Mallorca B
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 Arcos Betis Deportivo
Ronda 1 (Ida) 29/11/2017 CP Villarrobledo Huétor Tájar
Ronda 1 (Vuelta) 10/12/2017 Huétor Tájar CP Villarrobledo
Ronda 1 (Vuelta) 12/12/2017 Langreo Silva
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 Betis Deportivo Arcos
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 UCAM Murcia Olímpic
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 Mallorca B Atlético Saguntino
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 Alavés B Peña Sport
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 Burgos CF Avilés
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 Utebo Ardoi
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 Rayo Majadahonda San Sebastián de los Reyes
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 Ontinyent FC Cartagena B
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 Pontevedra Rápido de Bouzas
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 SD Logroñés Tarazona
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 UD San Fernando Plasencia
Ronda 1 (Vuelta) 13/12/2017 Tenerife B Villanovense
Octavos de Final (Ida) 10/01/2018 Betis Deportivo Villanovense
Octavos de Final (Ida) 10/01/2018 UCAM Murcia Atlético Saguntino
Octavos de Final (Ida) 10/01/2018 Vilafranca Peña Sport
Octavos de Final (Ida) 10/01/2018 Langreo Escobedo
Octavos de Final (Ida) 10/01/2018 Burgos CF Pontevedra
Octavos de Final (Ida) 10/01/2018 CP Villarrobledo Ontinyent
Octavos de Final (Ida) 10/01/2018 SD Logroñés Utebo
Octavos de Final (Ida) 11/01/2018 San Sebastián de los Reyes Plasencia
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2018 Ontinyent CP Villarrobledo
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2018 Peña Sport Vilafranca
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2018 Atlético Saguntino UCAM Murcia
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2018 Escobedo Langreo
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2018 Pontevedra Burgos CF
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2018 Utebo SD Logroñés
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2018 Plasencia San Sebastián de los Reyes
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2018 Villanovense Betis Deportivo
Cuartos de Final (Ida) 07/02/2018 Betis Deportivo Ontinyent
Cuartos de Final (Ida) 07/02/2018 Pontevedra Escobedo
Cuartos de Final (Ida) 07/02/2018 Vilafranca SD Logroñés
Cuartos de Final (Ida) 07/02/2018 Plasencia Atlético Saguntino
Cuartos de Final (Vuelta) 21/02/2018 Atlético Saguntino Plasencia
Cuartos de Final (Vuelta) 21/02/2018 Ontinyent Betis Deportivo
Cuartos de Final (Vuelta) 21/02/2018 SD Logroñés Vilafranca
Cuartos de Final (Vuelta) 21/02/2018 Escobedo Pontevedra
Semifinal (Ida) 07/03/2018 Pontevedra Atlético Saguntino
Semifinal (Ida) 07/03/2018 Vilafranca Ontinyent
Semifinal (Vuelta) 14/03/2018 Atlético Saguntino Pontevedra
Semifinal (Vuelta) 14/03/2018 Ontinyent Vilafranca
Final (Ida) 04/04/2018 Ontinyent Pontevedra
Final (Vuelta) 11/04/2018 Pontevedra Ontinyent

Top 10

  Nom Equip Pos Gols GolsPP
Oribe Vilafranca
6 0.00
Fernando Lezcano Pontevedra
4 0.00
Álvaro Sánchez Ontinyent
4 0.00
Polo Langreo
3 0.00
Isi Ros UCAM Murcia
3 0.00
Urko Arroyo UCAM Murcia
3 0.00
Rodrigo Utebo
3 0.00
Cusi Burgos CF
3 0.00
Acevedo CP Villarrobledo
3 0.00
Adrián Socorro Peña Sport
3 0.00
Carlos Ramos Pontevedra
2 0.00
  Nom Equip Pos Minuts
Anxo Pontevedra
900
Satoca Ontinyent
900
Rober Ontinyent
705
David Castro Pontevedra
701
Perujo Ontinyent
694
Nemesio Ontinyent
646
Rafa Atlético Saguntino
636
Pacheco Pontevedra
630
Escudero Atlético Saguntino
630
Carrasco Ontinyent
620
Berrocal Pontevedra
571
  Nom Equip Pos Grogues
Mouriño Pontevedra
3
Carlos Ramos Pontevedra
3
Kata Atlético Saguntino
3
Boira Vilafranca
3
Prosi Pontevedra
2
Berrocal Pontevedra
2
Jesús Pontevedra
2
Carrasco Ontinyent
2
Bauti Ontinyent
2
Álvaro Sánchez Ontinyent
2
Escudero Atlético Saguntino
2
  Nom Equip Pos Vermelles
Álex Fernández Pontevedra
1
Russo Ontinyent
1
Kaptoum Betis Deportivo
1
Curro Villanovense
1
Jacobo Villanovense
1
Dieguito Villanovense
1
Javi Barrio Villanovense
1
Lucas Burgos CF
1
De la Fuente Alavés B
1
Maeztu Peña Sport
1
Bolaños Tenerife B
1
Gols:
145
Gols Per Partit:
2.50
Targetes Grogues:
160
Targetes Grogues Per Partit:
2.76
Expulsions:
11
Expulsions Per Partit:
0.19
Victòries locals:
26
Victòries visitants:
18
Empats:
14
Màxima victòria local:
5 - 0 CP Villarrobledo-Huétor Tájar
Màxima victòria visitant:
0 - 3 Silva-Langreo

Equips

Equip P PG PE PP % GF GC TG TV
Pontevedra 10 5 4 1
50%
40%
10%
12 6 21 1
Ontinyent 10 5 3 2
50%
30%
20%
16 8 14 1
Atlético Saguntino 8 4 2 2
50%
25%
25%
10 7 13 0
SD Logroñés 6 4 1 1
66%
16%
18%
9 5 10 0
Betis Deportivo 6 4 0 2
66%
34%
9 7 2 1
Vilafranca 6 3 1 2
50%
16%
34%
9 7 12 0
Plasencia 6 3 1 2
50%
16%
34%
5 5 11 0
Langreo 4 3 0 1
75%
25%
7 4 6 0
UCAM Murcia 4 2 1 1
50%
25%
25%
10 4 5 0
Villanovense 4 2 1 1
50%
25%
25%
9 5 8 4
Escobedo 4 1 2 1
25%
50%
25%
5 3 8 0
Utebo 4 1 2 1
25%
50%
25%
7 7 10 0
Burgos CF 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 2 1
San Sebastián de los Reyes 4 1 2 1
25%
50%
25%
4 4 1 0
CP Villarrobledo 4 1 1 2
25%
25%
50%
9 6 3 0
UD San Fernando 2 1 0 1
50%
50%
1 1 2 0
Alavés B 2 1 0 1
50%
50%
1 2 2 1
Peña Sport 4 1 0 3
25%
75%
4 7 7 1
Huétor Tájar 2 1 0 1
50%
50%
2 6 0 0
Avilés 2 0 2 0
100%
1 1 1 0
Rayo Majadahonda 2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
Ardoi 2 0 1 1
50%
50%
2 4 3 0
Tenerife B 2 0 1 1
50%
50%
3 7 3 1
Tarazona 2 0 0 2
100%
0 2 0 0
Mallorca B 2 0 0 2
100%
1 3 5 0
Arcos 2 0 0 2
100%
2 5 0 0
Rápido de Bouzas 2 0 0 2
100%
0 4 2 0
Silva 2 0 0 2
100%
0 5 5 0
FC Cartagena B 2 0 0 2
100%
1 6 2 0
Olímpic 2 0 0 2
100%
1 8 2 0
Notificar error
// roll up