2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev UEFA Youth League - Grupo H2014-15 next

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Shakhtar Donetsk14642015390
2Porto9623175111
3Athletic de Bilbao96303912101
4BATE Borisov16015213152
Clasificado para la fase final

Destacats

Jugador Pos G Club
Leo Ruiz
4 Porto
Iñigo Vicente
3 Athletic de Bilbao
Zubkov
3 Shakhtar Donetsk
Vasyl Shtander
3 Shakhtar Donetsk
Andriy Boryachuk
3 Shakhtar Donetsk
Villalibre
2 Athletic de Bilbao
Beka
2 Shakhtar Donetsk
Guruzeta
1 Athletic de Bilbao
Córdoba
1 Athletic de Bilbao
Parra
1 Athletic de Bilbao
Nom Pos Minuts Club
Verdasca
540 Porto
Matvienko
540 Shakhtar Donetsk
Igor Kyryukhantsev
540 Shakhtar Donetsk
Ilya Ichuaidze
540 Shakhtar Donetsk
Dmitriy Baiduk
540 BATE Borisov
Maksim Rovbut
540 BATE Borisov
Aleksey Khanevich
540 BATE Borisov
Zubkov
537 Shakhtar Donetsk
Vasyl Shtander
536 Shakhtar Donetsk
Aleksandr Buryi
531 BATE Borisov
Nom Pos Grogues Club
Beka
3 Shakhtar Donetsk
Aleksandr Buryi
3 BATE Borisov
Aleksandr Pavlovets
3 BATE Borisov
Azpiazu
2 Athletic de Bilbao
Baqué
2 Athletic de Bilbao
Kovalenko
2 Shakhtar Donetsk
Verdasca
2 Porto
Fernando Fonseca
2 Porto
Cléver
2 Porto
Aleksandr Dzhigero
2 BATE Borisov
  Nom Pos Vermelles Club
Guruzeta
1 Athletic de Bilbao
Cléver
1 Porto
Aleksandr Buryi
1 BATE Borisov
Aleksandr Pavlovets
1 BATE Borisov
Nom Pos Coef Club PJ G
Nom P TG TV
Chris Reisch150
Manuel Schüttengruber140
Marius Avram140
Yaroslav Kozyk140
Alexandre Boucaut141
Aleksandr Aliyev130
Thóroddur Hjaltalín170
Sándor Andó-Szabó111
Rahim Hasanov131
Vadims Direktorenko130
Anders Poulsen130
Tihomir Pejin141
Gols:
33
Promig golejador:
2,75
Targetes Grogues:
45
Targetes Grogues Per Partit:
3,75
Expulsions:
4
Expulsions Per Partit:
0,33
Victòries locals:
6
Victòries visitants:
3
Empats:
3
Màxima victòria local:
6 - 0 Shakhtar Donetsk-Athletic de Bilbao
Màxima victòria visitant:
1 - 4 BATE Borisov-Shakhtar Donetsk

Progrés

Matriu

AthBATPorSha
Athletic de Bilbao4-03-10-2
BATE Borisov1-20-01-4
Porto2-02-01-1
Shakhtar Donetsk6-01-01-1