2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-46
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-45
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-44
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 123
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud

prev Tercera División - Grupo XIII2019-20

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Mar Menor FC9330010340
2
CF Lorca Deportiva7321010570
3
Atlético Pulpileño7421164101
4
Deportiva Minera6320194132
5
Real Murcia Imperial632017350
6
Águilas FC6320163121
7
El Palmar CF632014270
8
Lorca FC632015471
9
EDMF Churra6320166120
10
FC Cartagena B5312075120
11
Muleño CF541217871
12
UCAM Murcia CF B431116280
13
SFC Minerva330305591
14
Mazarrón FC3310278140
15
Huércal-Overa CF3310225101
16
CD Plus Ultra3310216111
17
UD Los Garres130124790
18
CAP Ciudad de Murcia1301229100
19
Olímpico Totana0300307133
20
Cartagena FC03003210111
Promoció Ascens
Descens

Resultats

15/09/2019
Muleño CF
Águilas FC
-
-
Atlético Pulpileño
CF Lorca Deportiva
-
-
CD Plus Ultra
SFC Minerva
-
-
Mar Menor FC
UCAM Murcia CF B
-
-
El Palmar CF
Olímpico Totana
-
-
EDMF Churra
Huércal-Overa CF
-
-
Real Murcia Imperial
Mazarrón FC
-
-
FC Cartagena B
Lorca FC
-
-
Deportiva Minera
UD Los Garres
-
-
CAP Ciudad de Murcia
Cartagena FC
-
-
21/09/2019
22/09/2019
CF Lorca Deportiva
CD Plus Ultra
-
-
SFC Minerva
Mar Menor FC
-
-
Lorca FC
Deportiva Minera
-
-
UCAM Murcia CF B
El Palmar CF
-
-
Olímpico Totana
EDMF Churra
-
-
Águilas FC
Cartagena FC
-
-
Huércal-Overa CF
Real Murcia Imperial
-
-
Mazarrón FC
FC Cartagena B
-
-
UD Los Garres
CAP Ciudad de Murcia
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Nacho Pérez
4 Mar Menor FC
Santi Bernal
3 Atlético Pulpileño
Fernando
3 Deportiva Minera
Dani Morales
3 Mazarrón FC
Juan Alcaraz
3 Muleño CF
Vázquez
3 FC Cartagena B
Carrasco
3 CF Lorca Deportiva
Bolo
3 CF Lorca Deportiva
Samu
3 CF Lorca Deportiva
Juan
2 Águilas FC
Nom Pos Minuts Club
Diego López
360 Atlético Pulpileño
Fernando
360 Muleño CF
Noguera
360 Muleño CF
Nono
360 Muleño CF
Pedro Ángel
360 Muleño CF
Raúl Bernabéu
360 Atlético Pulpileño
Adri González
360 Atlético Pulpileño
Feli
344 Muleño CF
Joel
321 Muleño CF
Pipi
312 Atlético Pulpileño
  Nom Pos Grogues Club
Dani Ruiz
3 Deportiva Minera
Ceballos
3 SFC Minerva
Uri
3 FC Cartagena B
Rubén Primo
2 Águilas FC
Peque
2 SFC Minerva
José David
2 Águilas FC
Booker
2 FC Cartagena B
Álvaro
2 Deportiva Minera
Josema
2 Mazarrón FC
Antonio
2 Mazarrón FC
  Nom Pos Vermelles Club
Alacid
1 Muleño CF
Carlos Pérez
1 Águilas FC
Álex Bautista
1 Huércal-Overa CF
Colina
1 Deportiva Minera
Viña
1 Olímpico Totana
Abraham
1 Olímpico Totana
Marouane
1 Deportiva Minera
Juanlu
1 Olímpico Totana
Diego
1 SFC Minerva
Ayala
1 Cartagena FC
Nom P TG TV
Gols:
68
Gols Per Partit:
1,36
Targetes Grogues:
191
Targetes Grogues Per Partit:
3,82
Expulsions:
13
Expulsions Per Partit:
0,26
Victòries locals:
18
Victòries visitants:
7
Empats:
25
Màxima victòria local:
5 - 0 UCAM Murcia CF B-CD Plus Ultra
Màxima victòria visitant:
2 - 5 Cartagena FC-Deportiva Minera

Progrés

Matriu

CAPCDCFCarDepEDMElFCHuéLorMarMazMulOlíPulReaSFCUCAUDÁgu
CAP Ciudad de Murcia2-2
CD Plus Ultra1-0
CF Lorca Deportiva6-32-0
Cartagena FC2-50-3
Deportiva Minera3-0
EDMF Churra2-1
El Palmar CF2-1
FC Cartagena B2-0
Huércal-Overa CF1-00-2
Lorca FC1-03-2
Mar Menor FC3-1
Mazarrón FC4-22-4
Muleño CF2-02-2
Olímpico Totana0-30-3
Atlético Pulpileño2-1
Real Murcia Imperial2-0
SFC Minerva2-21-1
UCAM Murcia CF B5-00-0
UD Los Garres1-23-3
Águilas FC4-02-1
Jornada 4LocalVisitant
15/09/2019
Muleño CF
Águilas FC
15/09/2019
Atlético Pulpileño
CF Lorca Deportiva
15/09/2019
CD Plus Ultra
SFC Minerva
15/09/2019
Mar Menor FC
UCAM Murcia CF B
15/09/2019
El Palmar CF
Olímpico Totana
15/09/2019
EDMF Churra
Huércal-Overa CF
15/09/2019
Real Murcia Imperial
Mazarrón FC
15/09/2019
FC Cartagena B
Lorca FC
15/09/2019
Deportiva Minera
UD Los Garres
15/09/2019
CAP Ciudad de Murcia
Cartagena FC
Jornada 5LocalVisitant
21/09/2019
22/09/2019
CF Lorca Deportiva
CD Plus Ultra
22/09/2019
SFC Minerva
Mar Menor FC
22/09/2019
Lorca FC
Deportiva Minera
22/09/2019
UCAM Murcia CF B
El Palmar CF
22/09/2019
Olímpico Totana
EDMF Churra
22/09/2019
Águilas FC
Cartagena FC
22/09/2019
Huércal-Overa CF
Real Murcia Imperial
22/09/2019
Mazarrón FC
FC Cartagena B
22/09/2019
UD Los Garres
CAP Ciudad de Murcia
Notificar error