2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

Recopa1998-99

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Rudar Velenje Constructorul Chișinău
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Vaduz Helsingborg
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Lausanne-Sport Tsement Ararat
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Cork City CSKA Kyiv
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Ekranas Apollon Limassol
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Apolonia Genk
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Bangor City Haka
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Levski Sofia Lokomotiv-96 Vitebsk
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Liepājas Metalurgs Keflavík
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Grevenmacher Rapid București
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Lantana Tallinn Heart of Midlothian
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 MTK Hungária
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Glentoran Maccabi Haifa
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Vardar Spartak Trnava
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 København Karabakh
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Partizan Dinamo Batumi
Ronda 1 (Ida) 13/08/1998 Amica Wronki Hibernians
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Constructorul Chișinău Rudar Velenje
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Helsingborg Vaduz
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Tsement Ararat Lausanne-Sport
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 CSKA Kyiv Cork City
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Apollon Limassol Ekranas
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Genk Apolonia
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Haka Bangor City
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Lokomotiv-96 Vitebsk Levski Sofia
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Keflavík Liepājas Metalurgs
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Rapid București Grevenmacher
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Heart of Midlothian Lantana Tallinn
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Hibernians Amica Wronki
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 MTK Hungária
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Spartak Trnava Vardar
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Karabakh København
Ronda 1 (Vuelta) 27/08/1998 Dinamo Batumi Partizan
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 CSKA Kyiv Lokomotiv Moskva
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Liepājas Metalurgs Braga
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Ried MTK Hungária
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Paris Saint-Germain Maccabi Haifa
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Panionios Haka
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Apollon Limassol Jablonec 97
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Lazio Lausanne-Sport
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Newcastle Partizan
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Chelsea Helsingborg
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Levski Sofia København
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Rapid București Vålerenga
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Beşiktaş Spartak Trnava
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Heerenveen Amica Wronki
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Rudar Velenje Varteks
Dieciseisavos de Final (Ida) 17/09/1998 Duisburg Genk
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Lokomotiv Moskva CSKA Kyiv
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Braga Liepājas Metalurgs
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 MTK Hungária Ried
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Maccabi Haifa Paris Saint-Germain
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Haka Panionios
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Jablonec 97 Apollon Limassol
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Lausanne-Sport Lazio
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Partizan Newcastle
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Helsingborg Chelsea
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 København Levski Sofia
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Vålerenga Rapid București
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Spartak Trnava Beşiktaş
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Amica Wronki Heerenveen
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Varteks Rudar Velenje
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 01/10/1998 Genk Duisburg
Octavos de Final (Ida) 22/10/1998 Lokomotiv Moskva Braga
Octavos de Final (Ida) 22/10/1998 Ried Maccabi Haifa
Octavos de Final (Ida) 22/10/1998 Panionios Apollon Limassol
Octavos de Final (Ida) 22/10/1998 Lazio Partizan
Octavos de Final (Ida) 22/10/1998 Chelsea København
Octavos de Final (Ida) 22/10/1998 Vålerenga Beşiktaş
Octavos de Final (Ida) 22/10/1998 Heerenveen Varteks
Octavos de Final (Vuelta) 05/11/1998 Braga Lokomotiv Moskva
Octavos de Final (Vuelta) 05/11/1998 Maccabi Haifa Ried
Octavos de Final (Vuelta) 05/11/1998 Apollon Limassol Panionios
Octavos de Final (Vuelta) 05/11/1998 Partizan Lazio
Octavos de Final (Vuelta) 05/11/1998 København Chelsea
Octavos de Final (Vuelta) 05/11/1998 Beşiktaş Vålerenga
Octavos de Final (Vuelta) 05/11/1998 Varteks Heerenveen
Cuartos de Final (Ida) 04/03/1999 Lokomotiv Moskva Maccabi Haifa
Cuartos de Final (Ida) 04/03/1999 Panionios Lazio
Cuartos de Final (Ida) 04/03/1999 Chelsea Vålerenga
Cuartos de Final (Vuelta) 18/03/1999 Maccabi Haifa Lokomotiv Moskva
Cuartos de Final (Vuelta) 18/03/1999 Lazio Panionios
Cuartos de Final (Vuelta) 18/03/1999 Vålerenga Chelsea
Semifinal (Ida) 08/04/1999 Lokomotiv Moskva Lazio
Semifinal (Vuelta) 22/04/1999 Lazio Lokomotiv Moskva

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Zaza Janashia Lokomotiv Moskva
60.75
Carew Vålerenga
40.67
Stanković Lazio
40.67
Salas Lazio
40.80
Oktay Beşiktaş
41.00
Dmitriy Bulykin Lokomotiv Moskva
40.50
Alon Mizrahi Maccabi Haifa
41.00
Nedvěd Lazio
30.43
Thomas Thorninger 14 København
30.75
Antonis Sapountzis Panionios
30.50
    Nom Equip Pos Minuts
Ruslan Nigmatullin Lokomotiv Moskva
720
Sergei Gurenko Lokomotiv Moskva
720
Igor Chugaynov Lokomotiv Moskva
720
Zaza Janashia Lokomotiv Moskva
719
Mihajlović Lazio
677
Nedvěd Lazio
630
Marchegiani Lazio
630
Pancaro Lazio
602
Couto Lazio
586
Dmitriy Bulykin Lokomotiv Moskva
585
    Nom Equip Pos Grogues
Benayoun Maccabi Haifa
4
Dimitris Bougas Panionios
3
Arik Benado Maccabi Haifa
3
Hajto Duisburg
2
Pancaro Lazio
2
Mihajlović Lazio
2
Couto Lazio
2
Salas Lazio
2
Idalécio Braga
2
Aleksey Arifullin Lokomotiv Moskva
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Stanković Lazio
1
Paulo Morais Braga
1
Marc Hendrikx Genk
1
Ofir Kopel Maccabi Haifa
1
Zano Maccabi Haifa
1
Günter Steininger Ried
1
Faruk Hujdurović Ried
1
Filippos Filippou Apollon Limassol
1
Vladimir Yonkov Levski Sofia
1
Stanimir Gospodinov Levski Sofia
1
Gols:
248
Promig golejador:
2.92
Targetes Grogues:
174
Targetes Grogues Per Partit:
2.05
Expulsions:
11
Expulsions Per Partit:
0.13
Victòries locals:
45
Victòries visitants:
24
Empats:
16
Màxima victòria local:
8 - 1 Levski Sofia-Lokomotiv-96 Vitebsk
Màxima victòria visitant:
2 - 6 Grevenmacher-Rapid București

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Lokomotiv Moskva
8 5 2 1
62%
25%
13%
13 4 9 0
Lazio
8 3 5 0
37%
62%
1%
14 6 14 1
Chelsea
6 4 2 0
66%
33%
1%
9 3 5 0
København
6 4 1 1
66%
16%
18%
17 3 9 0
Panionios
6 4 0 2
66%
34%
9 10 6 0
Genk
4 3 1 0
75%
25%
15 2 5 1
Maccabi Haifa
7 3 1 3
42%
14%
44%
10 10 19 2
Varteks
4 3 0 1
75%
25%
7 4 7 0
Heerenveen
4 3 0 1
75%
25%
8 6 6 0
Ried
4 3 0 1
75%
25%
6 5 7 2
Spartak Trnava
4 3 0 1
75%
25%
5 4 5 0
Rapid București
4 2 2 0
50%
50%
10 4 3 0
Lausanne-Sport
4 2 2 0
50%
50%
10 5 3 0
Helsingborg
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 1 3 0
Braga
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 3 7 1
Partizan
6 2 1 3
33%
16%
51%
6 6 11 0
Apollon Limassol
6 2 1 3
33%
16%
51%
10 11 5 1
Heart of Midlothian
2 2 0 0
100%
6 0 0 0
MTK Hungária
4 2 0 2
50%
50%
10 4 6 0
Amica Wronki
4 2 0 2
50%
50%
6 4 0 0
Haka
4 2 0 2
50%
50%
4 5 5 0
Vålerenga
6 1 3 2
16%
50%
34%
8 11 2 0
Levski Sofia
4 1 1 2
25%
25%
50%
10 8 7 2
Beşiktaş
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 6 4 0
Rudar Velenje
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 2 0 0
Liepājas Metalurgs
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 7 5 0
Newcastle
2 1 0 1
50%
50%
2 2 4 0
Jablonec 97
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Cork City
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Dinamo Batumi
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Keflavík
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
CSKA Kyiv
4 1 0 3
25%
75%
4 7 9 1
Paris Saint-Germain
2 0 1 1
50%
50%
3 4 4 0
Ekranas
2 0 1 1
50%
50%
4 5 0 0
Constructorul Chișinău
2 0 1 1
50%
50%
0 2 0 0
Duisburg
2 0 1 1
50%
50%
1 6 4 0
Lokomotiv-96 Vitebsk
2 0 1 1
50%
50%
2 9 0 0
Glentoran
1 0 0 1
100%
0 1 0 0
Vardar
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Bangor City
2 0 0 2
100%
0 3 0 0
Hibernians
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Vaduz
2 0 0 2
100%
0 5 0 0
Tsement Ararat
2 0 0 2
100%
2 7 0 0
Lantana Tallinn
2 0 0 2
100%
0 6 0 0
Grevenmacher
2 0 0 2
100%
2 8 0 0
Apolonia
2 0 0 2
100%
1 9 0 0
2 0 0 2
100%
1 10 0 0
Karabakh
2 0 0 2
100%
0 10 0 0