2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Copa Federación2018-19 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 31/10/2018 Teruel Roda
Ronda 1 (Ida) 01/11/2018 Inter de Madrid Alcobendas Sport
Ronda 1 (Vuelta) 07/11/2018 Alcobendas Sport Inter de Madrid
Ronda 1 (Vuelta) 07/11/2018 Roda Teruel
Dieciseisavos de Final (Ida) 15/11/2018 Huétor Tájar Betis Deportivo
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Conquense Yeclano
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Lealtad Bergantiños
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Cacereño Talavera de la Reina
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 FC Cartagena B Socuéllamos
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Peña Deportiva Llagostera
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Marbella Ceuta
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Peña Sport Varea
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Pontevedra Langreo
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Cultural de Durango Real Unión
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Tropezón Barakaldo
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Arandina Mirandés
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Navalcarnero Mensajero
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Inter de Madrid Tenerife B
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Ejea Poblense
Dieciseisavos de Final (Ida) 21/11/2018 Cornellà Teruel
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 22/11/2018 Betis Deportivo Huétor Tájar
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/11/2018 Ceuta Marbella
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 28/11/2018 Yeclano Conquense
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 29/11/2018 Varea Peña Sport
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2018 Bergantiños Lealtad
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2018 Llagostera Peña Deportiva
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2018 Langreo Pontevedra
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2018 Real Unión Cultural de Durango
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2018 Mirandés Arandina
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2018 Tenerife B Inter de Madrid
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2018 Barakaldo Tropezón
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 05/12/2018 Talavera de la Reina Cacereño
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2018 Poblense Ejea
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2018 Mensajero Navalcarnero
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2018 Socuéllamos FC Cartagena B
Dieciseisavos de Final (Vuelta) 06/12/2018 Teruel Cornellà
Octavos de Final (Ida) 09/01/2019 Llagostera Conquense
Octavos de Final (Ida) 09/01/2019 Pontevedra Navalcarnero
Octavos de Final (Ida) 09/01/2019 Peña Sport Real Unión
Octavos de Final (Ida) 09/01/2019 Barakaldo Mirandés
Octavos de Final (Ida) 09/01/2019 Talavera de la Reina Socuéllamos
Octavos de Final (Ida) 10/01/2019 Cornellà Poblense
Octavos de Final (Ida) 10/01/2019 Betis Deportivo Ceuta
Octavos de Final (Ida) 10/01/2019 Bergantiños Inter de Madrid
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2019 Conquense Llagostera
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2019 Inter de Madrid Bergantiños
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2019 Navalcarnero Pontevedra
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2019 Poblense Cornellà
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2019 Real Unión Peña Sport
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2019 Mirandés Barakaldo
Octavos de Final (Vuelta) 23/01/2019 Socuéllamos Talavera de la Reina
Octavos de Final (Vuelta) 24/01/2019 Ceuta Betis Deportivo
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2019 Inter de Madrid Conquense
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2019 Pontevedra Cornellà
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2019 Mirandés Real Unión
Cuartos de Final (Ida) 06/02/2019 Ceuta Socuéllamos
Cuartos de Final (Vuelta) 13/02/2019 Conquense Inter de Madrid
Cuartos de Final (Vuelta) 13/02/2019 Real Unión Mirandés
Cuartos de Final (Vuelta) 13/02/2019 Socuéllamos Ceuta
Cuartos de Final (Vuelta) 13/02/2019 Cornellà Pontevedra
Semifinal (Ida) 27/02/2019 Inter de Madrid Cornellà
Semifinal (Ida) 27/02/2019 Mirandés Socuéllamos
Semifinal (Vuelta) 06/03/2019 Cornellà Inter de Madrid
Semifinal (Vuelta) 06/03/2019 Socuéllamos Mirandés
Final (Ida) 20/03/2019 Mirandés Cornellà
Final (Vuelta) 28/03/2019 Cornellà Mirandés

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Claudio Medina Mirandés
71.00
Jaime Moreno Inter de Madrid
41.00
Orbegozo Real Unión
40.80
Pascual Cornellà
40.40
Sergio Sánchez Teruel
41.00
Zunzunegui Mirandés
30.38
Etxaburu Real Unión
30.50
Galán Real Unión
31.00
Miguel Díaz Mirandés
20.50
Álvar Herrero Inter de Madrid
20.25
    Nom Equip Pos Minuts
Guillermo Mirandés
900
Irazabal Mirandés
891
Pujol Cornellà
870
Sergio Pérez Cornellà
840
Pascual Cornellà
834
Diego Nieves Socuéllamos
750
Tugarinov Cornellà
741
Miguel Ángel Inter de Madrid
720
Cerrajería Mirandés
712
Jacinto Socuéllamos
660
    Nom Equip Pos Grogues
Ariel López Inter de Madrid
3
Chupi Socuéllamos
3
Chakir Ceuta
3
Tamayo Inter de Madrid
2
Royo Barakaldo
2
Carlos Julio Mirandés
2
Irazabal Mirandés
2
Melli Mirandés
2
Juan Barbeito Pontevedra
2
Puig Conquense
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Ismael Marbella
1
Álvar Herrero Inter de Madrid
1
Rahmani Mirandés
1
Mouriño Pontevedra
1
Lizarraga Real Unión
1
Sillero Marbella
1
Garrido Socuéllamos
1
Lou Teruel
1
Zakarias Ceuta
1
Sufian Ceuta
1
Gols:
189
Promig golejador:
2.86
Targetes Grogues:
165
Targetes Grogues Per Partit:
2.50
Expulsions:
15
Expulsions Per Partit:
0.23
Victòries locals:
28
Victòries visitants:
17
Empats:
21
Màxima victòria local:
6 - 1 Socuéllamos-FC Cartagena B
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Alcobendas Sport-Inter de Madrid

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Mirandés
10 5 4 1
50%
40%
10%
22 13 16 1
Inter de Madrid
10 5 3 2
50%
30%
20%
15 7 11 1
Cornellà
10 5 2 3
50%
20%
30%
17 17 10 0
Socuéllamos
8 3 3 2
37%
37%
26%
12 8 16 1
Real Unión
6 3 2 1
50%
33%
17%
16 10 7 1
Teruel
4 3 0 1
75%
25%
9 7 3 1
Talavera de la Reina
4 3 0 1
75%
25%
5 3 5 0
Conquense
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 8 14 0
Betis Deportivo
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 5 0
Ceuta
6 1 4 1
16%
66%
18%
5 5 18 2
Peña Sport
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 7 5 0
Poblense
4 2 0 2
50%
50%
5 4 6 0
Pontevedra
6 1 3 2
16%
50%
34%
5 6 7 1
Navalcarnero
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 5 3 1
Llagostera
4 1 2 1
25%
50%
25%
3 3 2 0
Bergantiños
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 4 1
Barakaldo
4 1 1 2
25%
25%
50%
8 10 5 0
Yeclano
2 1 0 1
50%
50%
4 4 2 1
Ejea
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 0
Mensajero
2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 1
Alcobendas Sport
2 1 0 1
50%
50%
2 5 0 0
Marbella
2 0 2 0
100%
3 3 2 2
Arandina
2 0 2 0
100%
4 4 3 0
Peña Deportiva
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Tropezón
2 0 1 1
50%
50%
5 6 3 1
Lealtad
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Huétor Tájar
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Langreo
2 0 1 1
50%
50%
2 3 4 0
Cultural de Durango
2 0 1 1
50%
50%
3 5 1 0
Roda
2 0 0 2
100%
1 3 2 0
Cacereño
2 0 0 2
100%
1 4 2 0
Varea
2 0 0 2
100%
0 3 3 0
Tenerife B
2 0 0 2
100%
1 4 0 0
FC Cartagena B
2 0 0 2
100%
3 9 1 0