2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación2021-22

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Ebro Hércules
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Atzeneta Peña Deportiva
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Balompédica Linense Córdoba
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Betis de Hadú Torremolinos
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Racing de Santander Arenas
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Guijuelo Toledo
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Navalcarnero Villanovense
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Langreo Avilés
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Leioa Alondras
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Numancia Mérida AD
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Gimnástica de Torrelavega Alfaro
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Costa Brava Izarra
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Lleida Esportiu Ejea
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Yeclano Deportivo Melilla
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Moralo Tenisca
Dieciseisavos de Final 06/10/2021 Murcia Xerez
Octavos de Final 13/10/2021 Ebro Izarra
Octavos de Final 13/10/2021 Peña Deportiva Lleida Esportiu
Octavos de Final 13/10/2021 Guijuelo Navalcarnero
Octavos de Final 13/10/2021 Avilés Racing de Santander
Octavos de Final 13/10/2021 Gimnástica de Torrelavega Leioa
Octavos de Final 13/10/2021 Torremolinos Córdoba
Octavos de Final 13/10/2021 Yeclano Deportivo Xerez
Octavos de Final 13/10/2021 Mérida AD Moralo
Cuartos de Final 27/10/2021 Ebro Lleida Esportiu
Cuartos de Final 27/10/2021 Racing de Santander Leioa
Cuartos de Final 27/10/2021 Guijuelo Moralo
Cuartos de Final 27/10/2021 Xerez Córdoba
Semifinal 10/11/2021 Leioa Guijuelo
Semifinal 10/11/2021 Córdoba Ebro
Final 24/11/2021 Córdoba/Ebro Leioa/Guijuelo

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Huidobro Leioa
31.00
Simo Córdoba
31.00
Luismi Villa Leioa
20.67
Antonio Casas Córdoba
20.67
Giráldez Guijuelo
20.67
Moha Lleida Esportiu
20.67
Manu Justo Racing de Santander
20.67
Marco Camus Racing de Santander
20.67
Gato Torremolinos
21.00
Tonete Yeclano Deportivo
21.00
    Nom Equip Pos Minuts
Johan Guzmán Guijuelo
300
Víctor Lleida Esportiu
300
Parera Racing de Santander
300
Isma López Racing de Santander
300
Pesca Guijuelo
296
Piojo Guijuelo
292
Ayoze Ebro
283
Pedro Inglés Lleida Esportiu
273
Meseguer Ebro
272
Llorente Leioa
270
    Nom Equip Pos Grogues
Pesca Guijuelo
2
Pedro Inglés Lleida Esportiu
2
Jorge Adán Guti Ebro
2
David López Moralo
2
Uña Navalcarnero
2
Busi Navalcarnero
2
Diego Ruiz Yeclano Deportivo
2
Mario Robles Mérida AD
2
Luismi Villa Leioa
1
Huidobro Leioa
1
    Nom Equip Pos Vermelles
José Alonso Córdoba
1
Simo Córdoba
1
Toti Guijuelo
1
Íñigo Racing de Santander
1
Rubén Jurado Xerez
1
Álvaro Encabo Moralo
1
Albert Estellés Avilés
1
Basurto Gimnástica de Torrelavega
1
Cabrera Izarra
1
Fran Morante Balompédica Linense
1
Gols:
65
Promig golejador:
2.32
Targetes Grogues:
135
Targetes Grogues Per Partit:
4.82
Expulsions:
10
Expulsions Per Partit:
0.36
Victòries locals:
12
Victòries visitants:
14
Empats:
2
Màxima victòria local:
3 - 0 Lleida Esportiu-Ejea
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Betis de Hadú-Torremolinos

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Leioa
3 3 0 0
100%
7 1 4 0
Córdoba
3 3 0 0
100%
6 2 4 2
Guijuelo
3 3 0 0
100%
5 2 8 1
Lleida Esportiu
3 2 1 0
66%
33%
1%
4 0 6 0
Ebro
3 2 1 0
66%
33%
1%
2 0 7 0
Racing de Santander
3 2 0 1
66%
34%
6 3 5 1
Xerez
3 2 0 1
66%
34%
3 1 9 1
Moralo
3 2 0 1
66%
34%
4 2 8 1
Torremolinos
2 1 0 1
50%
50%
6 2 5 0
Peña Deportiva
2 1 0 1
50%
50%
2 1 1 0
Navalcarnero
2 1 0 1
50%
50%
3 3 9 0
Yeclano Deportivo
2 1 0 1
50%
50%
3 4 5 0
Mérida AD
2 1 0 1
50%
50%
1 2 6 0
Avilés
2 1 0 1
50%
50%
1 3 8 1
Gimnástica de Torrelavega
2 1 0 1
50%
50%
1 4 3 1
Costa Brava
1 0 1 0
100%
2 2 6 0
Izarra
2 0 1 1
50%
50%
2 3 6 1
Córdoba/Ebro
0 0 0 0
0 0 0 0
Leioa/Guijuelo
0 0 0 0
0 0 0 0
Alfaro
1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Villanovense
1 0 0 1
100%
1 2 2 0
Numancia
1 0 0 1
100%
0 1 6 0
Arenas
1 0 0 1
100%
1 2 4 0
Murcia
1 0 0 1
100%
0 1 3 0
Alondras
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Tenisca
1 0 0 1
100%
1 2 1 0
Langreo
1 0 0 1
100%
0 1 2 0
Hércules
1 0 0 1
100%
0 1 1 0
Toledo
1 0 0 1
100%
1 2 3 0
Melilla
1 0 0 1
100%
2 3 4 0
Atzeneta
1 0 0 1
100%
0 2 2 0
Balompédica Linense
1 0 0 1
100%
1 3 1 1
Ejea
1 0 0 1
100%
0 3 0 0
Betis de Hadú
1 0 0 1
100%
0 5 2 0