2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Fase de ascenso a 2ª (subcampeones)1963-64 next
Fase de ascenso a 2ª (subcampeones)

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Ponferradina Fabril
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Gimnástica de Torrelavega Atlético Cordobés
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Numancia Gimnástico de Tarragona
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Cartagena Tarrasa
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Avilés Atlético Baleares
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Extremadura Alcira
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Xerez Toledo
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Fabril Ponferradina
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Atlético Cordobés Gimnástica de Torrelavega
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Gimnástico de Tarragona Numancia
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Tarrasa Cartagena
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Atlético Baleares Avilés
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Alcira Extremadura
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Toledo Xerez
Final (Ida) 07/06/1964 Fabril Gimnástica de Torrelavega
Final (Ida) 07/06/1964 Eibar Gimnástico de Tarragona
Final (Ida) 07/06/1964 Cartagena Atlético Baleares
Final (Ida) 07/06/1964 Extremadura Xerez
Semifinal (Vuelta) 14/06/1964 Gimnástica de Torrelavega Fabril
Semifinal (Vuelta) 14/06/1964 Gimnástico de Tarragona Eibar
Semifinal (Vuelta) 14/06/1964 Atlético Baleares Cartagena
Semifinal (Vuelta) 14/06/1964 Xerez Extremadura
Final (Desempate) 16/06/1964 Fabril Gimnástica de Torrelavega
Final (Desempate) 16/06/1964 Eibar Gimnástico de Tarragona
Final (Desempate) 17/06/1964 Gimnástica de Torrelavega Fabril

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
    Nom Equip Pos Minuts
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Gols:
77
Promig golejador:
3.08
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
0
Expulsions Per Partit:
0.00
Victòries locals:
17
Victòries visitants:
3
Empats:
5
Màxima victòria local:
4 - 0 Gimnástico de Tarragona-Numancia
Màxima victòria visitant:
0 - 2 Alcira-Extremadura

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Gimnástica de Torrelavega
6 3 2 1
50%
33%
17%
12 8 0 0
Cartagena
4 3 1 0
75%
25%
7 2 0 0
Extremadura
4 3 0 1
75%
25%
8 3 0 0
Gimnástico de Tarragona
5 3 0 2
60%
40%
10 6 0 0
Fabril
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 10 0 0
Xerez
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 0 0
Avilés
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Numancia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Atlético Baleares
4 1 0 3
25%
75%
5 7 0 0
Eibar
3 1 0 2
33%
67%
4 6 0 0
Ponferradina
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Tarrasa
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Toledo
2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Atlético Cordobés
2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Alcira
2 0 0 2
100%
1 5 0 0