2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación1996-97 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 13/03/1997 San Fernando Maracena
Ronda 1 (Ida) 13/03/1997 Mallorca B Sóller
Ronda 1 (Vuelta) 27/03/1997 Maracena San Fernando
Ronda 1 (Vuelta) 27/03/1997 Sóller Mallorca B
Octavos de Final (Ida) 24/04/1997 Valencia B Andorra
Octavos de Final (Ida) 24/04/1997 San Fernando Gáldar
Octavos de Final (Ida) 24/04/1997 Valdepeñas Cartagonova
Octavos de Final (Ida) 24/04/1997 Gavà Mallorca B
Octavos de Final (Ida) 24/04/1997 Sporting de Gijón B Cerceda
Octavos de Final (Ida) 24/04/1997 Don Benito Santa Ana
Octavos de Final (Ida) 24/04/1997 Izarra Lemona
Octavos de Final (Ida) 24/04/1997 Tropezón Burgos CF
Octavos de Final (Vuelta) 30/04/1997 Lemona Izarra
Octavos de Final (Vuelta) 01/05/1997 Andorra Valencia B
Octavos de Final (Vuelta) 01/05/1997 Gáldar San Fernando
Octavos de Final (Vuelta) 01/05/1997 Cartagonova Valdepeñas
Octavos de Final (Vuelta) 01/05/1997 Mallorca B Gavà
Octavos de Final (Vuelta) 01/05/1997 Cerceda Sporting de Gijón B
Octavos de Final (Vuelta) 01/05/1997 Santa Ana Don Benito
Octavos de Final (Vuelta) 01/05/1997 Burgos CF Tropezón
Cuartos de Final (Ida) 08/05/1997 Valencia B Gáldar
Cuartos de Final (Ida) 08/05/1997 Cartagonova Mallorca B
Cuartos de Final (Ida) 08/05/1997 Sporting de Gijón B Santa Ana
Cuartos de Final (Ida) 08/05/1997 Izarra Burgos CF
Cuartos de Final (Vuelta) 15/05/1997 Gáldar Valencia B
Cuartos de Final (Vuelta) 15/05/1997 Mallorca B Cartagonova
Cuartos de Final (Vuelta) 15/05/1997 Santa Ana Sporting de Gijón B
Cuartos de Final (Vuelta) 15/05/1997 Burgos CF Izarra
Semifinal (Ida) 21/05/1997 Sporting de Gijón B Burgos CF
Semifinal (Ida) 22/05/1997 Gáldar Cartagonova
Semifinal (Vuelta) 28/05/1997 Burgos CF Sporting de Gijón B
Semifinal (Vuelta) 29/05/1997 Cartagonova Gáldar
Final (Ida) 17/06/1997 Gáldar Burgos CF
Final (Vuelta) 25/06/1997 Burgos CF Gáldar

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Herrera Cartagonova
42.00
Marcelino Gáldar
30.38
Merino Cartagonova
31.00
Priego Cartagonova
31.00
Santi Sedano Burgos CF
20.50
Alberto Burgos CF
20.33
Félix Burgos CF
20.33
Batista Gáldar
20.29
Ángel Luis Gáldar
20.33
Eduardo Ramos Gáldar
20.33
    Nom Equip Pos Minuts
Ojeda Gáldar
655
Marcelino Gáldar
627
Gustavo Gáldar
569
Cruz Pérez Gáldar
555
Ángel Luis Gáldar
540
Zurdo Sporting de Gijón B
540
Batista Gáldar
510
Hugo Sporting de Gijón B
507
Tamayo Burgos CF
496
Roberto Gáldar
479
    Nom Equip Pos Grogues
Félix Burgos CF
2
Luis Burgos CF
2
Ojeda Gáldar
2
Ramón Gáldar
2
Óscar Cartagonova
2
Lara Sporting de Gijón B
2
Toledo Izarra
2
Beramendi Izarra
2
Jurío Izarra
2
Chema Santa Ana
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Diego Camacho Burgos CF
1
Ojeda Gáldar
1
Mota Cartagonova
1
Nacho Santa Ana
1
Gols:
103
Promig golejador:
3.03
Targetes Grogues:
76
Targetes Grogues Per Partit:
2.24
Expulsions:
4
Expulsions Per Partit:
0.12
Victòries locals:
19
Victòries visitants:
8
Empats:
7
Màxima victòria local:
6 - 0 Cartagonova-Valdepeñas
Màxima victòria visitant:
1 - 4 San Fernando-Gáldar

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Burgos CF
8 5 3 0
62%
37%
1%
18 9 11 1
Gáldar
8 4 2 2
50%
25%
25%
17 11 16 1
Cartagonova
6 3 2 1
50%
33%
17%
16 10 6 1
Mallorca B
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 5 0 0
Sporting de Gijón B
6 3 2 1
50%
33%
17%
7 3 11 0
Izarra
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 8 0
Valencia B
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 6 0
Maracena
2 1 0 1
50%
50%
4 4 0 0
Don Benito
2 1 0 1
50%
50%
1 2 0 0
Andorra
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Lemona
2 1 0 1
50%
50%
3 4 6 0
Sóller
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Santa Ana
4 1 0 3
25%
75%
2 4 6 1
San Fernando
4 1 0 3
25%
75%
5 11 1 0
Cerceda
2 0 1 1
50%
50%
0 2 2 0
Gavà
2 0 0 2
100%
0 4 0 0
Tropezón
2 0 0 2
100%
2 6 0 0
Valdepeñas
2 0 0 2
100%
1 9 3 0