2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación1997-98 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 05/02/1998 Gáldar Corralejo
Ronda 1 (Ida) 05/02/1998 Calahorra Elgóibar
Ronda 1 (Vuelta) 12/02/1998 Corralejo Gáldar
Ronda 1 (Vuelta) 12/02/1998 Elgóibar Calahorra
Octavos de Final (Ida) 11/03/1998 Constancia Gáldar
Octavos de Final (Ida) 11/03/1998 Ceuta Guadix
Octavos de Final (Ida) 11/03/1998 Cacereño Cultural Leonesa
Octavos de Final (Ida) 11/03/1998 Langreo Racing de Ferrol
Octavos de Final (Ida) 11/03/1998 Elgóibar Racing de Santander B
Octavos de Final (Ida) 11/03/1998 Terrassa Binéfar
Octavos de Final (Ida) 12/03/1998 CP Villarrobledo RSD Alcalá
Octavos de Final (Ida) 12/03/1998 Alcoyano Cartagonova
Octavos de Final (Vuelta) 25/03/1998 Guadix Ceuta
Octavos de Final (Vuelta) 25/03/1998 RSD Alcalá CP Villarrobledo
Octavos de Final (Vuelta) 25/03/1998 Cultural Leonesa Cacereño
Octavos de Final (Vuelta) 25/03/1998 Racing de Ferrol Langreo
Octavos de Final (Vuelta) 25/03/1998 Racing de Santander B Elgóibar
Octavos de Final (Vuelta) 26/03/1998 Gáldar Constancia
Octavos de Final (Vuelta) 26/03/1998 Binéfar Terrassa
Octavos de Final (Vuelta) 26/03/1998 Cartagonova Alcoyano
Cuartos de Final (Ida) 08/04/1998 Racing de Ferrol Racing de Santander B
Cuartos de Final (Ida) 09/04/1998 Binéfar Cartagonova
Cuartos de Final (Ida) 14/04/1998 RSD Alcalá Gáldar
Cuartos de Final (Ida) 16/04/1998 Ceuta Cacereño
Cuartos de Final (Vuelta) 22/04/1998 Racing de Santander B Racing de Ferrol
Cuartos de Final (Vuelta) 23/04/1998 Cacereño Ceuta
Cuartos de Final (Vuelta) 23/04/1998 Gáldar RSD Alcalá
Cuartos de Final (Vuelta) 23/04/1998 Cartagonova Binéfar
Semifinal (Ida) 30/04/1998 Ceuta RSD Alcalá
Semifinal (Ida) 30/04/1998 Binéfar Racing de Ferrol
Semifinal (Vuelta) 07/05/1998 RSD Alcalá Ceuta
Semifinal (Vuelta) 07/05/1998 Racing de Ferrol Binéfar
Final (Ida) 14/05/1998 Binéfar RSD Alcalá
Final (Vuelta) 28/05/1998 RSD Alcalá Binéfar

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Coca Racing de Santander B
41.33
Arza Binéfar
30.50
Celso Binéfar
30.38
Piru RSD Alcalá
30.75
Sin asignar Cartagonova
31.50
Javi Prendes Racing de Ferrol
20.40
Antonio Gáldar
20.50
Fali Racing de Ferrol
20.40
Chorro Racing de Santander B
20.50
Nacho Novo Racing de Ferrol
10.33
    Nom Equip Pos Minuts
Mora Binéfar
720
Rolando Binéfar
720
Celso Binéfar
720
Buil Binéfar
706
Miki Binéfar
706
Merino Binéfar
630
Gerardo Binéfar
612
Nacho Binéfar
577
Luis César Racing de Ferrol
570
Abadía Binéfar
558
    Nom Equip Pos Grogues
Arza Binéfar
5
Merino Binéfar
4
Higuera RSD Alcalá
3
Rolando Binéfar
2
Santi Silvar Racing de Ferrol
2
Manu Racing de Ferrol
2
Selu Racing de Ferrol
2
Gerardo Binéfar
2
Celso Binéfar
2
Nacho Binéfar
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Higuera RSD Alcalá
2
Mora Binéfar
1
Juan Luis Langreo
1
Iban Guereñu Langreo
1
Chus Aguirre Racing de Santander B
1
Buil Binéfar
1
Ipintza Cacereño
1
Álex Pereira Langreo
1
Luna Racing de Ferrol
1
Diego RSD Alcalá
1
Gols:
81
Promig golejador:
2.38
Targetes Grogues:
113
Targetes Grogues Per Partit:
3.32
Expulsions:
19
Expulsions Per Partit:
0.56
Victòries locals:
17
Victòries visitants:
5
Empats:
12
Màxima victòria local:
5 - 1 Racing de Santander B-Elgóibar
Màxima victòria visitant:
1 - 3 Elgóibar-Racing de Santander B

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
RSD Alcalá
8 4 2 2
50%
25%
25%
8 5 14 4
Binéfar
8 3 4 1
37%
50%
13%
12 6 23 2
Racing de Ferrol
6 3 2 1
50%
33%
17%
10 7 14 1
Ceuta
6 3 1 2
50%
16%
34%
5 4 6 1
Gáldar
6 2 3 1
33%
50%
17%
9 9 13 0
Racing de Santander B
4 2 0 2
50%
50%
9 5 6 1
Cacereño
4 1 2 1
25%
50%
25%
2 3 8 1
Cartagonova
4 1 1 2
25%
25%
50%
4 8 6 3
Alcoyano
2 1 0 1
50%
50%
3 3 0 0
Calahorra
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Elgóibar
4 1 0 3
25%
75%
5 10 4 2
Terrassa
2 0 2 0
100%
1 1 5 0
Cultural Leonesa
2 0 2 0
100%
1 1 2 0
Corralejo
2 0 1 1
50%
50%
2 3 1 0
Guadix
2 0 1 1
50%
50%
1 2 0 0
CP Villarrobledo
2 0 1 1
50%
50%
0 1 0 0
Constancia
2 0 1 1
50%
50%
4 5 3 1
Langreo
2 0 1 1
50%
50%
3 5 8 3