2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación1999-00 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 16/03/2000 Jerez Linense
Ronda 1 (Ida) 22/03/2000 Noja Lemona
Ronda 1 (Ida) 22/03/2000 Racing de Santander B Izarra
Ronda 1 (Ida) 22/03/2000 Sabadell Logroñés B
Ronda 1 (Ida) 22/03/2000 Onda Mallorca B
Ronda 1 (Ida) 22/03/2000 Las Palmas B Universidad de Las Palmas
Ronda 1 (Ida) 23/03/2000 CD Las Rozas Ávila
Ronda 1 (Ida) 23/03/2000 Cultural Leonesa Racing de Ferrol
Ronda 1 (Ida) 23/03/2000 Compostela B Avilés Industrial
Ronda 1 (Ida) 23/03/2000 Binéfar Figueruelas
Ronda 1 (Ida) 23/03/2000 Arandina Burgos CF
Ronda 1 (Ida) 23/03/2000 Murcia Cartagonova
Ronda 1 (Ida) 23/03/2000 Elche Águilas
Ronda 1 (Ida) 23/03/2000 Lanzarote Cádiz
Ronda 1 (Ida) 23/03/2000 CP Villarrobledo Levante
Ronda 1 (Vuelta) 23/03/2000 Linense Jerez
Ronda 1 (Vuelta) 29/03/2000 Racing de Ferrol Cultural Leonesa
Ronda 1 (Vuelta) 29/03/2000 Lemona Noja
Ronda 1 (Vuelta) 29/03/2000 Logroñés B Sabadell
Ronda 1 (Vuelta) 29/03/2000 Universidad de Las Palmas Las Palmas B
Ronda 1 (Vuelta) 29/03/2000 Levante CP Villarrobledo
Ronda 1 (Vuelta) 30/03/2000 Ávila CD Las Rozas
Ronda 1 (Vuelta) 30/03/2000 Avilés Industrial Compostela B
Ronda 1 (Vuelta) 30/03/2000 Izarra Racing de Santander B
Ronda 1 (Vuelta) 30/03/2000 Figueruelas Binéfar
Ronda 1 (Vuelta) 30/03/2000 Burgos CF Arandina
Ronda 1 (Vuelta) 30/03/2000 Mallorca B Onda
Ronda 1 (Vuelta) 30/03/2000 Cartagonova Murcia
Ronda 1 (Vuelta) 30/03/2000 Águilas Elche
Ronda 1 (Vuelta) 30/03/2000 Cádiz Lanzarote
Octavos de Final (Ida) 12/04/2000 Noja Avilés Industrial
Octavos de Final (Ida) 12/04/2000 Onda Elche
Octavos de Final (Ida) 12/04/2000 Lanzarote Universidad de Las Palmas
Octavos de Final (Ida) 13/04/2000 Racing de Ferrol Racing de Santander B
Octavos de Final (Ida) 13/04/2000 CP Villarrobledo Burgos CF
Octavos de Final (Ida) 13/04/2000 Ávila Figueruelas
Octavos de Final (Ida) 13/04/2000 Sabadell Murcia
Octavos de Final (Ida) 13/04/2000 Lucentino Industrial Linense
Octavos de Final (Vuelta) 20/04/2000 Figueruelas Ávila
Octavos de Final (Vuelta) 26/04/2000 Avilés Industrial Noja
Octavos de Final (Vuelta) 26/04/2000 Racing de Santander B Racing de Ferrol
Octavos de Final (Vuelta) 26/04/2000 Elche Onda
Octavos de Final (Vuelta) 26/04/2000 Murcia Sabadell
Octavos de Final (Vuelta) 26/04/2000 Universidad de Las Palmas Lanzarote
Octavos de Final (Vuelta) 27/04/2000 Burgos CF CP Villarrobledo
Octavos de Final (Vuelta) 27/04/2000 Linense Lucentino Industrial
Cuartos de Final (Ida) 03/05/2000 Noja Racing de Santander B
Cuartos de Final (Ida) 04/05/2000 Sabadell Lanzarote
Cuartos de Final (Ida) 04/05/2000 Linense Elche
Cuartos de Final (Ida) 04/05/2000 Burgos CF Ávila
Cuartos de Final (Vuelta) 10/05/2000 Racing de Santander B Noja
Cuartos de Final (Vuelta) 11/05/2000 Lanzarote Sabadell
Cuartos de Final (Vuelta) 11/05/2000 Elche Linense
Cuartos de Final (Vuelta) 11/05/2000 Ávila Burgos CF
Semifinal (Ida) 18/05/2000 Burgos CF Elche
Semifinal (Ida) 18/05/2000 Racing de Santander B Sabadell
Semifinal (Vuelta) 25/05/2000 Elche Burgos CF
Semifinal (Vuelta) 25/05/2000 Sabadell Racing de Santander B
Final (Ida) 01/06/2000 Sabadell Elche
Final (Vuelta) 07/06/2000 Elche Sabadell

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Antonio Sabadell
50.50
Raúl Ibáñez Elche
51.00
Samuel Burgos CF
31.00
Saizar Sabadell
30.33
Mangas Ávila
31.00
Toni Burgos CF
30.60
Puchol Onda
31.50
Marcos Avilés Industrial
20.67
Hugo Grandío Avilés Industrial
20.50
Pablo Racing de Ferrol
22.00
    Nom Equip Pos Minuts
Alberto Sabadell
878
Gago Sabadell
803
Genís Sabadell
775
Alberdi Sabadell
750
Dot Sabadell
748
Antonio Sabadell
680
Basauri Sabadell
660
Emilio Álvarez Elche
660
Pablo Casar Racing de Santander B
660
Serrano Sabadell
606
    Nom Equip Pos Grogues
Saizar Sabadell
4
Genís Sabadell
3
Raúl Linense
3
Moya Figueruelas
3
Zautua Sabadell
3
Alberto Sabadell
3
Espínola Linense
2
Lobera Figueruelas
2
Cornago Figueruelas
2
Joaquín Racing de Ferrol
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Zautua Sabadell
2
Dot Sabadell
1
Lobera Figueruelas
1
Capilla Sabadell
1
Rández Izarra
1
Diego Prado Cultural Leonesa
1
Raúl Ibáñez Elche
1
Rubén Pérez Figueruelas
1
Somoza Ávila
1
Marcos Racing de Santander B
1
Gols:
150
Promig golejador:
2.59
Targetes Grogues:
234
Targetes Grogues Per Partit:
4.03
Expulsions:
20
Expulsions Per Partit:
0.34
Victòries locals:
25
Victòries visitants:
17
Empats:
16
Màxima victòria local:
5 - 0 Avilés Industrial-Compostela B
Màxima victòria visitant:
1 - 5 Águilas-Elche

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Elche
10 6 2 2
60%
20%
20%
21 12 15 1
Sabadell
10 5 2 3
50%
20%
30%
15 10 24 4
Ávila
6 4 1 1
66%
16%
18%
11 6 11 1
Burgos CF
8 4 1 3
50%
12%
38%
15 13 10 0
Racing de Santander B
8 3 2 3
37%
25%
38%
6 7 10 2
Racing de Ferrol
4 3 0 1
75%
25%
6 3 11 0
Lanzarote
6 2 3 1
33%
50%
17%
8 5 11 0
Noja
6 2 3 1
33%
50%
17%
7 5 13 2
Linense
6 2 3 1
33%
50%
17%
7 6 9 1
Avilés Industrial
4 2 1 1
50%
25%
25%
8 4 6 0
Onda
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 5 1
Universidad de Las Palmas
4 2 1 1
50%
25%
25%
4 4 7 0
Murcia
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 5 9 0
Logroñés B
2 1 0 1
50%
50%
2 2 6 2
Lemona
2 1 0 1
50%
50%
2 2 9 0
Arandina
2 1 0 1
50%
50%
4 5 1 0
Izarra
2 1 0 1
50%
50%
1 2 3 1
Binéfar
2 0 2 0
100%
3 3 7 0
Lucentino Industrial
2 0 2 0
100%
3 3 4 1
Figueruelas
4 0 2 2
50%
50%
4 8 15 2
Cádiz
2 0 1 1
50%
50%
2 3 2 0
Jerez
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Cartagonova
2 0 1 1
50%
50%
2 4 9 0
CD Las Rozas
2 0 1 1
50%
50%
0 2 4 0
Levante
0 0 0 0
0 0 0 0
CP Villarrobledo
2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Las Palmas B
2 0 0 2
100%
1 4 4 1
Mallorca B
2 0 0 2
100%
1 4 4 0
Cultural Leonesa
2 0 0 2
100%
1 5 10 1
Águilas
2 0 0 2
100%
2 7 6 0
Compostela B
2 0 0 2
100%
0 6 3 0