2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Copa Federación2000-01 next

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 21/03/2001 Tomelloso Don Benito
Ronda 1 (Ida) 27/03/2001 Fraga Zaragoza B
Ronda 1 (Ida) 27/03/2001 San Fernando Jerez
Ronda 1 (Ida) 28/03/2001 San Isidro La Bañeza
Ronda 1 (Ida) 28/03/2001 Arandina Coslada
Ronda 1 (Ida) 29/03/2001 Pontevedra Lealtad
Ronda 1 (Ida) 29/03/2001 Marino de Luanco Xove Lago
Ronda 1 (Ida) 29/03/2001 Lemona Tropezón
Ronda 1 (Ida) 29/03/2001 Amurrio Noja
Ronda 1 (Ida) 29/03/2001 Peña Sport Calahorra
Ronda 1 (Ida) 29/03/2001 Sabadell Balaguer
Ronda 1 (Ida) 29/03/2001 Atlético Baleares Terrassa
Ronda 1 (Ida) 29/03/2001 Totana Hércules
Ronda 1 (Ida) 05/04/2001 Burjassot Cartagonova
Ronda 1 (Vuelta) 28/03/2001 Don Benito Tomelloso
Ronda 1 (Vuelta) 04/04/2001 Zaragoza B Fraga
Ronda 1 (Vuelta) 05/04/2001 Terrassa Atlético Baleares
Ronda 1 (Vuelta) 05/04/2001 Coslada Arandina
Ronda 1 (Vuelta) 10/04/2001 Jerez San Fernando
Ronda 1 (Vuelta) 12/04/2001 Lealtad Pontevedra
Ronda 1 (Vuelta) 12/04/2001 Xove Lago Marino de Luanco
Ronda 1 (Vuelta) 12/04/2001 Tropezón Lemona
Ronda 1 (Vuelta) 12/04/2001 Noja Amurrio
Ronda 1 (Vuelta) 12/04/2001 Calahorra Peña Sport
Ronda 1 (Vuelta) 12/04/2001 Balaguer Sabadell
Ronda 1 (Vuelta) 12/04/2001 La Bañeza San Isidro
Ronda 1 (Vuelta) 12/04/2001 Cartagonova Burjassot
Ronda 1 (Vuelta) 12/04/2001 Hércules Totana
Octavos de Final (Ida) 24/04/2001 Sabadell Zaragoza B
Octavos de Final (Ida) 25/04/2001 Noja Marino de Luanco
Octavos de Final (Ida) 25/04/2001 Terrassa Calahorra
Octavos de Final (Ida) 25/04/2001 Totana Puertollano
Octavos de Final (Ida) 25/04/2001 Jerez La Bañeza
Octavos de Final (Ida) 26/04/2001 Tropezón Lealtad
Octavos de Final (Ida) 26/04/2001 Cartagonova Castellón
Octavos de Final (Ida) 26/04/2001 Coslada Don Benito
Octavos de Final (Vuelta) 01/05/2001 Marino de Luanco Noja
Octavos de Final (Vuelta) 01/05/2001 Zaragoza B Sabadell
Octavos de Final (Vuelta) 03/05/2001 Lealtad Tropezón
Octavos de Final (Vuelta) 03/05/2001 Calahorra Terrassa
Octavos de Final (Vuelta) 03/05/2001 Puertollano Totana
Octavos de Final (Vuelta) 03/05/2001 Castellón Cartagonova
Octavos de Final (Vuelta) 03/05/2001 Don Benito Coslada
Octavos de Final (Vuelta) 03/05/2001 La Bañeza Jerez
Cuartos de Final (Ida) 10/05/2001 Marino de Luanco La Bañeza
Cuartos de Final (Ida) 10/05/2001 Tropezón Zaragoza B
Cuartos de Final (Ida) 10/05/2001 Castellón Terrassa
Cuartos de Final (Ida) 10/05/2001 Don Benito Puertollano
Cuartos de Final (Vuelta) 16/05/2001 Terrassa Castellón
Cuartos de Final (Vuelta) 17/05/2001 La Bañeza Marino de Luanco
Cuartos de Final (Vuelta) 17/05/2001 Zaragoza B Tropezón
Cuartos de Final (Vuelta) 17/05/2001 Puertollano Don Benito
Semifinal (Ida) 24/05/2001 Castellón Tropezón
Semifinal (Ida) 24/05/2001 Marino de Luanco Puertollano
Semifinal (Vuelta) 31/05/2001 Tropezón Castellón
Semifinal (Vuelta) 31/05/2001 Puertollano Marino de Luanco
Final (Ida) 07/06/2001 Tropezón Marino de Luanco
Final (Vuelta) 14/06/2001 Marino de Luanco Tropezón

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Toño Coslada
63.00
Alejandro Marino de Luanco
40.67
Pipi Marino de Luanco
40.50
Miguel Ángel Puertollano
40.67
Edu Tropezón
40.50
Herrera La Bañeza
41.00
Villanueva Marino de Luanco
30.33
Fermín Marino de Luanco
30.43
Garzón Cartagonova
31.00
Tomás Alonso Tropezón
30.38
    Nom Equip Pos Minuts
Mateo Tropezón
930
Edu Morán Marino de Luanco
810
Taña Tropezón
806
Diego Tropezón
795
Justo Tropezón
777
David Tropezón
747
Cuenca Marino de Luanco
728
Arturo Marino de Luanco
720
Vicen Tropezón
712
Álvaro López Marino de Luanco
667
    Nom Equip Pos Grogues
Pedro Marino de Luanco
4
Israel Lealtad
3
Joseba Aguirre Castellón
3
Taña Tropezón
3
Txiki Acaz Calahorra
3
Tomás Alonso Tropezón
3
David Tropezón
3
Edu Tropezón
3
Herminio Tropezón
3
Fierro La Bañeza
3
    Nom Equip Pos Vermelles
Besora Castellón
2
Jordi Martínez Castellón
1
Pedro Menéndez Lealtad
1
Israel Lealtad
1
Álvaro López Marino de Luanco
1
Sorribas Zaragoza B
1
García Granero Zaragoza B
1
Rafa Franco Balaguer
1
Marco Ortega Jerez
1
Dávila Jerez
1
Gols:
144
Promig golejador:
2.57
Targetes Grogues:
219
Targetes Grogues Per Partit:
3.91
Expulsions:
20
Expulsions Per Partit:
0.36
Victòries locals:
23
Victòries visitants:
15
Empats:
18
Màxima victòria local:
8 - 0 Coslada-Arandina
Màxima victòria visitant:
0 - 6 Fraga-Zaragoza B

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Marino de Luanco
10 7 2 1
70%
20%
10%
25 7 17 1
Tropezón
10 5 2 3
50%
20%
30%
9 8 25 0
Puertollano
6 3 3 0
50%
50%
16 6 8 0
Zaragoza B
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 5 7 3
La Bañeza
6 3 1 2
50%
16%
34%
10 13 15 3
Don Benito
6 2 3 1
33%
50%
17%
3 2 10 1
Castellón
6 2 2 2
33%
33%
34%
7 6 15 4
Coslada
4 2 1 1
50%
25%
25%
11 1 3 0
Sabadell
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 9 0
Terrassa
6 1 4 1
16%
66%
18%
7 8 13 1
Calahorra
4 1 3 0
25%
75%
5 4 12 0
Jerez
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 5 5 4
Cartagonova
4 1 2 1
25%
50%
25%
6 6 9 0
Lealtad
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 7 13 2
Noja
4 1 1 2
25%
25%
50%
3 4 6 0
Pontevedra
2 1 0 1
50%
50%
3 4 3 0
San Isidro
2 1 0 1
50%
50%
2 4 5 0
Fraga
2 1 0 1
50%
50%
2 7 4 0
Lemona
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
San Fernando
2 0 1 1
50%
50%
1 2 2 0
Peña Sport
2 0 1 1
50%
50%
1 2 7 0
Tomelloso
2 0 1 1
50%
50%
0 1 3 0
Amurrio
2 0 1 1
50%
50%
1 2 3 0
Atlético Baleares
2 0 1 1
50%
50%
1 2 8 0
Burjassot
2 0 1 1
50%
50%
3 4 7 0
Hércules
0 0 0 0
0 0 0 0
Balaguer
2 0 0 2
100%
0 4 3 1
Xove Lago
2 0 0 2
100%
0 6 2 0
Totana
2 0 0 2
100%
1 10 3 0
Arandina
2 0 0 2
100%
0 11 0 0